PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به کجا میرویم ؟!

downloaddl
November 28th, 2014, 01:48
سلام

من از اعضای این انجمن چند سوال دارم و کمی نیاز به راهنمایی دارم

جدیدا خیلی این امر تو بازار هاستینگ ایران داره زیاد و زیاد تر میشه و البته موضوع های دیگه

من حرف سمت همه اونایی هست که این موضوع رو هم تو قوانین های سایتشون قرار دادن هم قرار ندادن

می خوام کمی فکر کنیم و ببینیم کار درستی هست یا نیست ؟!

نمی خوام از این نوشته ای که دارم مینویسم بیان شمایی که باهاش مشکل دارین بگین این تاپیک اشتباهه این سیاست کاری یک شرکته یا بگین :| چرا تو با این سنت خرص گنده انتقدر غلط املایی داری

چند روز در این انجمن تاپیک هایی می بینیم که میزبانی به کاربر بک آپ نمیده

تو یاهو فتو فراوون دارن ازم سوال می پرسن که آقا فولان میزبان بک آپ منو نمیده من باید چی کارش کنم ؟! انک ؟ یا پول اضافه بدم؟

بعضی از مشتری های جدیدمون هم که نیاز دارن سرویس بگیرن تیکت میدن ما قبلا از فلان سایت هاست داشتیم بک آپ ما رو نمیده امکانش هست شما بری باهاش صحبت کنی شاید بک آپ بده نا سلامتی هم کارینو از همین حرفا ادامه دار تا آخرش

و واقعا از من توقع دارن که من رو کنم به طرف و بگم هی مِستِر بک آپ این یارو رو مده اون هم بگه بله بفرما جناب

یک دقیقه درست فکر کنیم
آیا کار درستی هست
که از کاربری که داره میره ( البته حق میدم کمی ضور داره ) بیایم بهش بگیم شما باید ماه بعدی رو هم تمدید کنی تا بک آپ تو برداری؟!

آقا اصلا بیخیال کسی که از تاریخ هاستش گذشته و پول نداده و تمدید نکرده
کاربری هست 512 مگ هاست داره
499 مگابایت دیتاشه برای بک آپ گرفتن نمی تونه تو 13 مگ بک آپ رو جا بده
بیاد بک آپ بگیره بره
فضا نداره به شما تیکت میده میگه فضا بدین بک آپ بگیرم شما بهش می گن باید هاستت رو ارتقا بدی به پلن بالا تر؟

من یک فردی هستم ( منظورم خودمه downloaddl ) نیم چه اعتقادی دارم
ولی انسانیتم بهم میگه این پول خوردن نداره این پول برکتی نداره
آره شاید وقتی کاربر بهم تیکت بده فضا بده بک آپ بیگیرم تو فکرم بیاد
سیگار پاکتی 22 هزار تومان بگم بنزین لیتری هزار تومان بگم مترو 500 تومان 700 تومان 1000 تومان بگم آره میوه کیلو ای اینقدر تومان بگم پنیر انتقدر تومان
بخوام بهش بگم انقدر بده برو پلام بالا و بعد بک آپ بیگیر برو
یک لظفه به این فکر کنیم که بنده خدا راضی نیست می خواد این پولو بده راضی نیست واسه بک آپ گرفتن پول یک ماه یا یک ساله دیگه رو بده
به 5 یا 10 تومان نیاز مندیم ؟ خدا هیچ بنده ای رو نیاز مند نزاره

به کجا داریم میریم ؟!
کمی مشتری مداری کنیم هم بد نیست
کمی با مشتری را بیایم بد نیست قبل این که سر فاکتورش بیاد تیکت بده بگه من کمی دیرتر پرداخت می کنم بگیم مشکل خودته سر تاریخ سرویست خودکار بسته میشه ؟! یعنی واقعا whmcs این امکان رو نداره بعد از cron سرویس رو ساسپند نگه ؟
من نمی گم من همه اینارو راعایت می کنم نه خیلی هم رعایت نمی کنم اما بیاین از امروز هوای مشتری رو داشته باشیم
ترس و وحشت ایجاد نکنیم

اینو هم یادم رفت اضافه کنم یک بنده خدایی چون کسی بهش بک آپ نداد و نمی خواست پول ضور بده مجبور شد سایتش رو از صفر شروع کنه ( نه این مشتری من نبوده )

من از مدیر ها تقاضا نمی کنم ( گقتم نمی کنم ) که این تاپیک رو پاک کنن من تو این تاپیک نه از خودم دفاع می کنم و نه از سرویسی که میدم و نه از مشتری مداری و این اراجیف نه بلکه خودم بلکه از هیچ سرویس دهنده ای
کاملا بی طرف
خودتون بگین آیا کار درستی هست برای چیز های خیلی جزء ی از کاربر پول اضافه بگیریم ؟!
اگه نظرتون اینه که درسته یک نظر قانع کننده بیارید
دلیلتون هم زیر 5 خط نباشه

واقعا بعضی از مشتری ها هم هستن که چیز هایی فرا تر از تصور نیاز دارند بعضی ها هستن که تا یک چیزی میشه میگن حرومت و از سایت میرن شاید دو تا فحش خار مادر هم بدم

مدیران عزیز وب هاستینگ تاک تاپیک من چه درست باشه چه غلط به هر کجا که رسید منحرف شده که البته با وجود بعضی از کاربران که فوق تخصص منحرف کردن تاپیک دارن تاپیک منو پاک کنید آقا تاپیک من رو قفل کنید هر کاری دوست دارید بکنید

شاید من بعد این تاپیک بن شم تاپیک هم پاک شه و چیزی ازش نمونه

داریم به کجا میریم ؟!

آهای کسایی که دم از نمازو روزه میزنین دم از با خدا بودن میزنن واقعا این پول خودن نداره

پ.ن : لطفا اگر چیزی دارین اسم هیچ سرویس دهنده رو نیارید چه فعال چه غیر فعال چه دز د چه قاطل ممنون میشم

وب هاستیگ تاگ دیگه وب هاستیگ تاک سال 2012 نیست خیلی فرق کرده
10 نفر پشت هم اند تا یک سرویس دهنده رو خراب کنن
اما 2 نفر هم پشت هم نیستن تا به پیشرفت هم کمک کنند

اعتراض : دکمه گذارش

ارادت مند
Downloaddl :)

Netfollower
November 28th, 2014, 01:51
واقعیت جناب کوچکزاده شما از دوستان خوب و شریف ما هستید
همینکه اینقدر مردانگی به خرج دادید و همچین مسئله رو یاداوری کردید...
نشان میدهد هنوز هم جای امیدواری درمورد هاستینگ ایران هست.
واقعیت این تاپیکتون خیلی به موقع بود. یک ماجرایی تعریف میکنم ولی اسم شخص رو نمیبرم
چون واقعا و واقعا حوصله حاشیه و .... رو ندارم و چندهزارتومنم ارزش ندارد اعصاب خودم را خرد کنم
چندی پیش با یک بنده خدایی صحبت کردیم که مشتری های انجمن و کاربرامونو براشون بفرستیم پورسانت و هیچ چیز هم نمیخوایم
فقط مثل کاربر با ما برخورد نکنند و چیزی خواستیم مثل بک اپ و.. مساعدت کنند ایشون هم کلی وعده وعید و تملق و..
من چندتا مشتری فرستادم براشون. دیگه حتی وارد هاستشونم نشدم
( سه ماه دسترسی به هاست رو نداشتم یوزر و پسوردم نمیدادن چون مشتری نخواست ما هم کاری نداشتیم پیگیر نشدم . )
امشب دیدم مشتری پیام داده 4 روزه سایتم بستس چرا؟ منم تیکت زدم به ایشون و در عین ناباوری همون عزیزی که روز اول اینهمه به ما
قول و وعده وعید داد. به خاطر چند هزارتومن ابروی مارو پیش مشتریمون برد. کلی توهین و بی احترامی بهمون کرد
اخرشم گفت خیلی ناراحتی برو وب هاستینگ تاک تاپیک بزن !!! منم عکس دارم !!! توهم میزنی و ....
گفتم عزیز پول زور میخواید بگیرید؟ گفت باید هاست تمدید شه. گفتم باشه چشم. خب سه ماهه شو نمیخوام. ارتقا بدید من یکماهه تمدید میکنم
گفتن باید حتما سه ماهه اول بخری بعد اگر خواستی یکماهش میکنی ارتقاش میدی !!! گفتم عزیز بقیه هزینش چی میشه/؟
گفت میاد رو اکانتتون. گفتم عزیز این هزینه رو دارم از جیب میدم یعنی عودت داده نمیشه؟ گفت خیر داده نمیشه !!!!

واقعا چندهزارتومن ارزشو داره؟ به قول دوست عزیزمون به کجا داریم میریم ما !!!!!!!

مسئله گاهی مسئله پول نیس... مسئله بودن یا نبودنه معرفت و وجدانه !!!!
وگرنه این پول خرج یه روز بنزین و سیگار مام نیست به قول شما

artuore
November 28th, 2014, 01:54
بنده حمايت خودم رو اعمال ميكنم

mrasol
November 28th, 2014, 01:58
اونم واسه چقدر؟!نهایتش 50 هزار تومان!

Netfollower
November 28th, 2014, 02:03
اونم واسه چقدر؟!نهایتش 50 هزار تومان!

رسول جان....
با گوشت 30 تومنی و گوجه 5 تومنی و سیگار 15 تومنی و
استهلاک چندصدهزارتومنی ماشین و...
این پولا پولی نیست داداش عزیز
مسئله بودن وجدانه که خیلیا ندارن. مشکلی نیست خدایی هم هست
مکروا و مکر اللَّه واللَّه خیر الماکرین

mrasol
November 28th, 2014, 02:05
رسول جان....
با گوشت 30 تومنی و گوجه 5 تومنی و سیگار 15 تومنی و
استهلاک چندصدهزارتومنی ماشین و...
این پولا پولی نیست داداش عزیز
مسئله بودن وجدانه که خیلیا ندارن. مشکلی نیست خدایی هم هست
مکروا و مکر اللَّه واللَّه خیر الماکرین

دقیقا همین رو میگم بنده!بنده فروش هاست ندارم،اما بعضی از دوستان من از همین راه بی اعتماد شدن به هاستینگ ها!پولشم واسشون مهم نیست ... چی بگم والا

tafakor
November 28th, 2014, 02:08
موضوع خودخواه بودن افراد هست هنوز همه اینجوری نشدند ولی کمی وجدان کاری جای دوری نمیره

nasimd
November 28th, 2014, 02:12
همه دنبال سود بیشتر هستند.که افراد دیگر خراب کنند که خودشون سود ببرند.

mahdiazarnia
November 28th, 2014, 02:28
مشئله اینه که کاربر باید قوانین رو رعایت کنه
همونطور که سرویس دهنده باید قوانین رو رعایت کنه
همه در قبال هم وظایفی دارند

Netfollower
November 28th, 2014, 02:31
مشئله اینه که کاربر باید قوانین رو رعایت کنه
همونطور که سرویس دهنده باید قوانین رو رعایت کنه
همه در قبال هم وظایفی دارند

قوانین؟ قوانین سایت ما زاده ی ذهن ماست عزیز
اگر دنیا فقط به قانون بود که....
یه چیزایی هم هست به اسم وجدان و...
عزیز پیشنهاد میکنم ارسال 2 رو بخونی.

hamra
November 28th, 2014, 02:43
ذکر کردید که طبق قوانین .
پس مسلمل قوانین هم برای مشتری هم برای سرویس دهنده باید طبق همان چیزی باشه که درج گردیده .
همه هم توی قوانین نیز ذکر کردند که تا زمانی که مشتری ما باشید ، سرویس فعال باشه از اون سرویس پشتیبانی میشه به هر نحوی اما زمانی که سرویس غیر فعال باشه پشتیبانی نمیشه .
---
از این موارد همه هاستینگ ها هستند . به جرات میتونم بگم که بیش از 99 درصد هاستینگ ها به مین صورت عمل میکنند . (طبق قوانین مندرج در سایتشون)
-
مشترک هم قوانین رو میدونه پس اگر بکاپ یا چیزی میخواد باید تا قبل از اینکه سرویسش منقضی بشه اقدام به درخواست بکاپ کنه .
---------
البته شاید این مورد بد باشه ، که یقینا همین طور هست اما وقتی در شرکت های دولتی و قانونی هم وقتیکه همینطور رفتار میکنند دیگه نمیشه از دیگران و اشخاص حقیقی اینچنین انتظاراتی داشت .
--
بعنوان مثال اگر تلفن شما قطع بشه دیگه از خدمات اون اپراتور نمیتونید استفاده کنید ، تا زمانی که وجه بدهی رو واریز نکرده باشید .
--------
پس امری عادی هست .
حالا چه خوب باشه و چه بد .
---
البته برای برخی مشتری ها از نظر بنده واجب هست که حتی مشتری جریمه هم بشه (شامل حال مشتری های بد دهن !)

Netfollower
November 28th, 2014, 02:51
پس مسلمل قوانین هم برای مشتری هم برای سرویس دهنده باید طبق همان چیزی باشه که درج گردیده .
همه هم توی قوانین نیز ذکر کردند که تا زمانی که مشتری ما باشید ، سرویس فعال باشه از اون سرویس پشتیبانی میشه به هر نحوی اما زمانی که سرویس غیر فعال باشه پشتیبانی نمیشه .
---
از این موارد همه هاستینگ ها هستند . به جرات میتونم بگم که بیش از 99 درصد هاستینگ ها به مین صورت عمل میکنند . (طبق قوانین مندرج در سایتشون)
-
مشترک هم قوانین رو میدونه پس اگر بکاپ یا چیزی میخواد باید تا قبل از اینکه سرویسش منقضی بشه اقدام به درخواست بکاپ کنه .
---------
البته شاید این مورد بد باشه ، که یقینا همین طور هست اما وقتی در شرکت های دولتی و قانونی هم وقتیکه همینطور رفتار میکنند دیگه نمیشه از دیگران و اشخاص حقیقی اینچنین انتظاراتی داشت .
--
بعنوان مثال اگر تلفن شما قطع بشه دیگه از خدمات اون اپراتور نمیتونید استفاده کنید ، تا زمانی که وجه بدهی رو واریز نکرده باشید .
--------
پس امری عادی هست .
---
البته برای برخی مشتری ها از نظر بنده واجب هست که حتی مشتری جریمه هم بشه (شامل حال مشتری های بد دهن !)

عزیز اگر طرف روز اول طی کرد که تو دادن بک ااپ و.. مساعدت میکنه بعد زد زیرش چی؟
اگر به هردلیلی طرف خونه نبود و نمیدونست و کارتش خالی بود چی؟
عزیز من و شما پول داریم به خدا قسم که خیلیا به نون شب محتاجن چشمشون به سایتاشونه
خودم چندموردو خودم براشون هاست خریدم !!!
شما یک هاست اشتراکی یا یک نمایندگی هاست رو که نهایت سرمایش 100 هزارتومنه با مخابرات مقایسه میکنی؟

اگر برای پول درارودن قرار باشه به هرکاری دست بزنیم چرا اومدیم اینقدر لوکس کار میکنیم؟
بریم د.زدی. بریم ادمکشی. بریم ادم ربایی. نه اصلا بریم ربا خوری. نه؟
مهم پوله نه؟ مهم نیست سر بقیه چی بیاد. سر ما سلامت باشه. دنیا به کام ما باشه. درسته؟ منظورتون همینه؟

hamra
November 28th, 2014, 03:11
این مورد که روز اول بگه بکاپ میده و بعدا بکاپ نده ویا ... فرق داره . با این مورد دوم .
ولی جالبه ،
خدانکنه یک نفر توی فروم یک بحثی رو شروع کنه یا همه مخالف اون بحث میشن یا همه موافق اون بحث میشن .
واقعا خیلی جالبه !
جدای از این موارد برای بنده فرقی نمیکنه از مشترک بخوام پول بگیرم برای بکاپ یا نگیرم .
چون بوده هم که گرفتم و بکاپ رو دادم و هم مواردی زیادی هم بوده که بدون دریافت هزینه ای بکاپ رو دادیم و...
-----
در کل این مورد هم قانونی بوده که از اول بین هاستینگ ها جا افتاده و حالا درست یا اشتباه !
برای خود من هم پیش اومده که از چند تا شرکت که تاریخ سرویسم 1 روز گذشته بود گفتند پول بده تا بکاپ بدیم. ! اینا همه بستگی به خودتون داره که دیدتون به چه صورت هست .
------
در ضمن مخابرات رو مقابسه نکردم ، مثال بود که دقیقا مثل هم دارن عمل میکنند.
به هر حال خوب نیست در هر تاپیکی دوستان سریع جلد عوض کنند ! (منظور شما نیستید! Omid StaR ! (http://www.webhostingtalk.ir/member/68815/) عزیز ، باز به خودتون نگیرید )

Netfollower
November 28th, 2014, 03:19
این مورد که روز اول بگه بکاپ میده و بعدا بکاپ نده ویا ... فرق داره . با این مورد دوم .
ولی جالبه ،
خدانکنه یک نفر توی فروم یک بحثی رو شروع کنه یا همه مخالف اون بحث میشن یا همه موافق اون بحث میشن .
واقعا خیلی جالبه !
جدای از این موارد برای بنده فرقی نمیکنه از مشترک بخوام پول بگیرم برای بکاپ یا نگیرم .
چون بوده هم که گرفتم و بکاپ رو دادم و هم مواردی زیادی هم بوده که بدون دریافت هزینه ای بکاپ رو دادیم و...
-----
در کل این مورد هم قانونی بوده که از اول بین هاستینگ ها جا افتاده و حالا درست یا اشتباه !
برای خود من هم پیش اومده که از چند تا شرکت که تاریخ سرویسم 1 روز گذشته بود گفتند پول بده تا بکاپ بدیم. ! اینا همه بستگی به خودتون داره که دیدتون به چه صورت هست .
------
در ضمن مخابرات رو مقابسه نکردم ، مثال بود که دقیقا مثل هم دارن عمل میکنند.
به هر حال خوب نیست در هر تاپیکی دوستان سریع جلد عوض کنند ! (منظور شما نیستید! Omid StaR ! (http://www.webhostingtalk.ir/member/68815/) عزیز ، باز به خودتون نگیرید )

افراط و تفریط از خواص ایرانی بودن است عزیزجان
اما در این مورد واقعا حق با استارتر عزیز است
و بنده با تمام وجود حمایت میکنم
و واقعا خوشحالم یک کسی که چندسال است کارهاستینگ انجام میدهد
چنین تفکر زیبایی دارد و با این اعمال ... مخالف است
نه عزیز بنده به خودم نمیگیرم. شما از دوستان خوب ما هستید. متوجه صحبت های شما هستم

downloaddl
November 28th, 2014, 03:23
---
-
---------
--
--------
پس امری عادی هست .
---

بحث مشتری بد دهن کاملا جدا هست
من خودم مشتری که بد دهنی که هم سرویسش رو میبندم هم اکانت توی سایت دلیل هم میزنم ایجاد حرج و مرج در سیستم مدیریتی
مشتری بد دهن شعور و شعن و تربیت خانوادگیشو نشون میده

بله گفتم قوانین
قوانینی که من چک کردم
سایت های بزرگ و کوچیک مختلف همه چه در این انجمن بودند و نبودند
قوانین همه رو چک کردم
97.99 % حرفی در باره دادن بک آپ به کاربر نزده بودن

tizparvaz
November 28th, 2014, 03:34
وفتی بیشتر هاستینگ کار اصلیشون ارائه سرویس مورد نیاز فروشنده های قنئ شکن باشه اونوقت 80% افرادی که وارد این حرفه میشن چیزی از این حرفه نمیدونن اونوقت میشه اینی که الان میبینید و اونوقت یه شرکتیم که میخواد خوب کار کنه انقدر فروشنده زیاده که بعد از مدتی به خاطر سود کم دلسرد میشه به جرات میگم 98% کاربران ما که سال 2012 از ما سرویس تهیه میکردن الان دارن سرویس ارائه میدن

در مورد موضوع اصلی بک آپ هم باید بگم سیاست اشتباهی چون نه تنها باعث حف کاربر نمیشه بلکه باعث انزجار کاربر از شرکت شما میشه
در مورد بحث دیر پرداخت کردن هم باید بگم این مورد رو مقصر کاربران هستند از بس که مهلتت پرداخت خواستن و پرداخت نکردن به هر حال شرکت هم هزینه های خودش رو داره و این هزینه ها از کاربران تعمین میشه

mahdiazarnia
November 28th, 2014, 03:34
قوانین؟ قوانین سایت ما زاده ی ذهن ماست عزیز
اگر دنیا فقط به قانون بود که....
یه چیزایی هم هست به اسم وجدان و...
عزیز پیشنهاد میکنم ارسال 2 رو بخونی.

امید عزیز
پست شما رو خونده بودم
طرف حرف زور زده ، معمولاً فقط با پرداخت هزینه دیرکرد بکاپ تحویل داده میشه تو همه هاستینگ ها و خیلی جاها هم دنبال این بحث ها نیستن ، بطور مثال یک ساب دامنه ای داریم ما که بک آپ های سرویس های کنسل شده هاستینگ رو به مدت 15 روز اونجا نگه میداریم اگر کسی آمد و خواست بکاپش رو تحویل داده میشه ، بعد از اون دیگه بکاپی نداریم که کلاً تحویل بدیم
حرف من اینه که واقعاً یکسری مشتری ها هم حقوق سرویس دهنده رو رعایت نمی کنند ، زیاده خواهی دارند ، حالا اینکه یک هاستینگ سیاست کاریش اینه که موقعی که زمانش تموم شده بکاپ نمیده به خودش مربوطه و نمیشه بهش خورده گرفت
درمورد مسئله شما ، متاسفانه دوستی ، معرفت و همکاری صادقانه از بین رفته ، نمیگم طبق قوانین ولی طبق دوستی و همکاری باید کار رو انجام می دادن برای شما ، چون حداقل حداقلش اینه که سودی بهشون رسونده بودید
در مورد بگاپ و اینجور داستان ها هم من میگم که نمیشه به طرف خورده گرفت که چرا بکاپ ندادی ، ولی طبق مشتری مداری باید داده بشه ، چرا که من نوعی به عنوان مشتری اسم شرکتی رو به اینصورت هایی که تو انجمن جدیداً مد شده میزنند ، ببینم مطمئناً انتخاب آخرم خواهد بود برای خرید سرویس ازشون

Netfollower
November 28th, 2014, 03:39
امید عزیز
پست شما رو خونده بودم
طرف حرف زور زده ، معمولاً فقط با پرداخت هزینه دیرکرد بکاپ تحویل داده میشه تو همه هاستینگ ها و خیلی جاها هم دنبال این بحث ها نیستن ، بطور مثال یک ساب دامنه ای داریم ما که بک آپ های سرویس های کنسل شده هاستینگ رو به مدت 15 روز اونجا نگه میداریم اگر کسی آمد و خواست بکاپش رو تحویل داده میشه ، بعد از اون دیگه بکاپی نداریم که کلاً تحویل بدیم
حرف من اینه که واقعاً یکسری مشتری ها هم حقوق سرویس دهنده رو رعایت نمی کنند ، زیاده خواهی دارند ، حالا اینکه یک هاستینگ سیاست کاریش اینه که موقعی که زمانش تموم شده بکاپ نمیده به خودش مربوطه و نمیشه بهش خورده گرفت
درمورد مسئله شما ، متاسفانه دوستی ، معرفت و همکاری صادقانه از بین رفته ، نمیگم طبق قوانین ولی طبق دوستی و همکاری باید کار رو انجام می دادن برای شما ، چون حداقل حداقلش اینه که سودی بهشون رسونده بودید
در مورد بگاپ و اینجور داستان ها هم من میگم که نمیشه به طرف خورده گرفت که چرا بکاپ ندادی ، ولی طبق مشتری مداری باید داده بشه ، چرا که من نوعی به عنوان مشتری اسم شرکتی رو به اینصورت هایی که تو انجمن جدیداً مد شده میزنند ، ببینم مطمئناً انتخاب آخرم خواهد بود برای خرید سرویس ازشون

حق باشماست مهدی جان
ولی مشکل اصلی چیه؟
مشکل اصلی اینه بعضی از این اقایون
درمورد بک اپ تو قوانین چیزی نمینویسن
یعنی قانون رو در لحظه و درمغزشون تعیین میکنند برا منافع بیشتر !!!

مشکل اینه. درمورد اون اقا هم عزیز ما صدقه زیاد میدهیم. این هم روش
فدا سر خودم و خونوادم و شما و همکاران
لیکن حتی اونقدر ارزش نداشت که بنده خودمو کوچک کنم دراین باره تاپیک بزنم
ولی فرصت خوبی شد تا کمی دردودل کنیم و از بعضی حرکات حیوانی پرده برداری کنیم

موفق باشید

omidppm
November 28th, 2014, 04:47
بیشتر مشتری ها زیاده خواهن و موقعی که لطفی تو حقشون میکنیم یا به عنوان مثال مشکل نرم افزاری سرورشون حل میکنی فکر میکنند این کارا وظیفه ماست دفعه بعد اگر انجام ندی به فحش میکشن ولی در کل موافقم باهات

api
November 28th, 2014, 05:16
مکالمه مشتری با من ساعت 15:20 :
مشتری : سلام میخوام 1 ساله تمدید کنم . 50% تخفیف میخوام + .... رایگان
من : آقای ... امکانش نیست !
مشتری : یعنی چی امکانش نیست ، شرکت .... هاست 1 ساله میده 10 تومن ، من بهش زنگ زدم گفت به تو میدم 5 تومن !!

ساعت 16:10 همون مشتری زنگ زده به رفیق من که اونم از من سرویس داره .

مشتری : سلام . چند تا سرویس از ... داری
دوستم : 4 یا 5 تا
مشتری : اقا من دارم هاستینگ میزنم . همه سرویس هاتو انتقال بده به من .... ماهیانه 14 تومنه . من سالیانه 5 تومن ازت میگیرم واسه همه سایتات ، ..... رو هر هاست 256 تا رم میده من 4 گیگ میدم
دوستم : ..... امتیازات .... رو مجانی در اختیارم گذاشته
مشتری : هنر کردن ؟؟ اونا کلا رایگانه ، من الان زنگ زدم آلمان به من گفتن مجانیه !

حالا این مشتری عزیز کسی هست که برای نصب وردپرس تیکت میزده چون بلد نبوده ، الان به جمع ""بزرگترین سرویس دهنده های اینترنت "" پیوسته !!

mhiizadi
November 28th, 2014, 10:46
مشتری : یعنی چی امکانش نیست ، شرکت .... هاست 1 ساله میده 10 تومن ، من بهش زنگ زدم گفت به تو میدم 5 تومن !!

مشتری : اقا من دارم هاستینگ میزنم . همه سرویس هاتو انتقال بده به من .... ماهیانه 14 تومنه . من سالیانه 5 تومن ازت میگیرم واسه همه سایتات ، ..... رو هر هاست 256 تا رم میده من 4 گیگ میدم
مشتری : هنر کردن ؟؟ اونا کلا رایگانه ، من الان زنگ زدم آلمان به من گفتن مجانیه !

حالا این مشتری عزیز کسی هست که برای نصب وردپرس تیکت میزده چون بلد نبوده ، الان به جمع ""بزرگترین سرویس دهنده های اینترنت "" پیوسته !!
اون تیکه آخر رو کاملا موافقم !!!
طرف بلد نیست یه دیتا بیس توی سی پنل بسازه نمایندگی هاستینگ داره

xphost
November 28th, 2014, 11:23
من هم از مطلب حمایت میکنم
مشکل اصلی اینه که بعضی از افراد وجدان کاری ندارند
اول کارشه چند نفر حمایت میکنند ازش میارنش بالا
وقتی میره بالا دیگه دوستاش که اون پایین موندن رو یادش میره نمونه زیاد داریم از این افراد
یادمون باشه وقتی با گذشتن پا روی دوش همکار یا دوستمون یک پله صعود کردیم برگردیم و دست اون رو هم بگیریم
چون خدا وقتی نگاه کنه همراه هم دارید میرید بالا قدرتی به هر جفت میده و عزتی میده که باور نکردنی هستش
ولی وای بر کسی که وجدان نداشته باشد و همه رو فراموش کنه و بگه من انجام دادم من من من من
اون موقع هستش که خدا کم کم خارش میکنه
شاید در چهره و اوضاع مالی نباشه ولی به صورت دیگه خار خواهد شد
یادمون باشه پل های پشتمون رو خراب نکنیم چون شاید روزگار خیابنت کنه و زیر پامون رو خالی کنه اون موقع کسی میتونه بلند شه که دوستانش را حمایت کرده باشه و دستشون رو گرفته باشه که بیان کمکش کنند

- - - Updated - - -

اون تیکه آخر رو کاملا موافقم !!!
طرف بلد نیست یه دیتا بیس توی سی پنل بسازه نمایندگی هاستینگ داره

درود
درسته من هم مطلب رو قبول دارم
متاسفانه اوضاع بازار خراب شده که همه همکارا مجبورند قیمت های پایین بدن برای جذب ولی نه در این حد که 5 تومن
این یه چیز غیر عادی هستش

kingpower
November 28th, 2014, 12:07
درود
من با صحبت تمام استادان و بزرگواران و استاتر محترم موافقم
ولی وقتی کاربر قوانین سایت رو رعایت نمیکنه و با لحن نامناسب تیکت میزنه و با میزبانش صحبت میکنه و حتی از میزبانش توقع نا به جا داره نباید توقع داشتع باشه که میزبانش بعد از کلی خستگی باهاش با ملایمت صحبت کنه
من زیاد حرف نمیزنم ولی یه پیشنهاد دارم که چندوقته تو سرم هست
جرا یه صنف برا هاستینگ راه اندازی نمیکنند که بیاد و قوانینی رو برای همه مدیران اعمال کنه و قیمت محصولات رو مدیریت کنه که کسی نیاد قیمت نجومی و کس دیگری هم همون سرویس رو رایگان بذاره
بیاد بر اساس معیارها یه رنج قیمت تعیین کنه و.....
الان تنها کاری که برا مدیریت هاستینگ ها میکنند فقط و فقط نماد هست و دیگر هیچ....

در کل اگر بحثم مربوط نبود ببخشید

ارادتمند
خبازیان

Netfollower
November 28th, 2014, 13:02

لعنت به هرچی بچه زیر15سال گداگشنه و گشنه ی هزارتومن دوتومنه
دقیقا و دقیقا تجربه شده

یارو میومد سایت ما بلد نبود قالب نصب کنه. برای نصب پلاگین التماس میکرد
الان مرجع بزرگ مای بی بی در ایران رو زده : )))))
قالب مردمو میفروشن !!! سوال کاربر بلد نیستن جواب بده سایت ما تاپیک میزنن به یوزر ج میدن : )))

artuore
November 28th, 2014, 13:09
کلا مشتریا خیلی بی تربیت شدن

omidppm
November 28th, 2014, 14:18
کلا مشتریا خیلی بی تربیت شدن

شدیدا موافقم
به نظر من کاربری که طرز حرف زدنش رو بلد نیست نباید اصلا بهش سرویس داد و سر تمدید سرویسش رو کنسل کرد،به نظر من آدم 100 تا مشتری با شخصیت و فهمیده داشته باشه بهتر از 900تا مشتری بی شخصیت است

mhiizadi
November 28th, 2014, 14:20
شدیدا موافقم
به نظر من کاربری که طرز حرف زدنش رو بلد نیست نباید اصلا بهش سرویس داد و سر تمدید سرویسش رو کنسل کرد،به نظر من آدم 100 تا مشتری با شخصیت و فهمیده داشته باشه بهتر از 900تا مشتری بی شخصیت است

مشتریا بی تربیت نشدن
بیشتر مشتریا و وب مسترای ما رو " بچه ها " تشکیل دادن .

- - - Updated - - -

دروغ میگم صادق ؟!

omidppm
November 28th, 2014, 14:51
مشتریا بی تربیت نشدن
بیشتر مشتریا و وب مسترای ما رو " بچه ها " تشکیل دادن .

- - - Updated - - -

دروغ میگم صادق ؟!

اصولا همشون هم بچه ها نیستند تازگیا مد شده کلا مشتری انتظارهای زیادی دارن فکر میکنند میزبان وظیفشه که تمام مشکلاتن اینارو برطرف کنه حتی مشکلات نرم افزاری یا مشکلات اسکریپت هاشون رو ،به نظر من باید کاری کرد
که اخلاق به فضای مجازی برگرده وگرنه نمیشه مشتری بیاد بی شخصیتی در بیاره و کارشم را بیفته اونطوری بدتر هم میشه

M.D.A
November 28th, 2014, 15:09
درود
من با صحبت تمام استادان و بزرگواران و استاتر محترم موافقم
ولی وقتی کاربر قوانین سایت رو رعایت نمیکنه و با لحن نامناسب تیکت میزنه و با میزبانش صحبت میکنه و حتی از میزبانش توقع نا به جا داره نباید توقع داشتع باشه که میزبانش بعد از کلی خستگی باهاش با ملایمت صحبت کنه
من زیاد حرف نمیزنم ولی یه پیشنهاد دارم که چندوقته تو سرم هست
جرا یه صنف برا هاستینگ راه اندازی نمیکنند که بیاد و قوانینی رو برای همه مدیران اعمال کنه و قیمت محصولات رو مدیریت کنه که کسی نیاد قیمت نجومی و کس دیگری هم همون سرویس رو رایگان بذاره
بیاد بر اساس معیارها یه رنج قیمت تعیین کنه و.....
الان تنها کاری که برا مدیریت هاستینگ ها میکنند فقط و فقط نماد هست و دیگر هیچ....

در کل اگر بحثم مربوط نبود ببخشید

ارادتمند
خبازیان

از سال 2009 خیلی ها پیشنهاد صنف برای این کار دادن
و خیلی ها هم گفتن ما پیگیر میشیم!
اما هیچ خبری نیست و نخواهد بود!
صنف باید قدرت داشته باشه،بنابر این برای داشتن قدرت باید دولتی باشه
دولت هم نمیاد برای این تعداد محدود افراد هزینه کنه و صنفی ایجاد کنه.
پس کلا کنسل...

Netfollower
November 28th, 2014, 15:17
از سال 2009 خیلی ها پیشنهاد صنف برای این کار دادن
و خیلی ها هم گفتن ما پیگیر میشیم!
اما هیچ خبری نیست و نخواهد بود!
صنف باید قدرت داشته باشه،بنابر این برای داشتن قدرت باید دولتی باشه
دولت هم نمیاد برای این تعداد محدود افراد هزینه کنه و صنفی ایجاد کنه.
پس کلا کنسل...

کتاب قلعه حیوانات رو خوندید؟
حکایت صنف زدن تو ایرانم همونه

و در نهایت
خوک ها و آدم ها سر یک میز نشسته بودند و کارت بازی میکردند
حیوانات از خوک ها به ادم ها و از آدم ها به خوک ها نگاه میکردند
دیگر تفاوتی بین آن ها نبود...

artuore
November 28th, 2014, 15:19
کتاب قلعه حیوانات رو خوندید؟
حکایت صنف زدن تو ایرانم همونه

و در نهایت
خوک ها و آدم ها سر یک میز نشسته بودند و کارت بازی میکردند
حیوانات از خوک ها به ادم ها و از آدم ها به خوک ها نگاه میکردند
دیگر تفاوتی بین آن ها نبود...

بله حکایت ما شده قصه ای که به سر رسیده اما کلاغی به خونش نرسیده !!!!

وقت خداحافظی با نت رسیده ظاهرا

Netfollower
November 28th, 2014, 15:23
بله حکایت ما شده قصه ای که به سر رسیده اما کلاغی به خونش نرسیده !!!!

وقت خداحافظی با نت رسیده ظاهرا

بلی احسنت
ما که داریم سایت ها و حاصل چندسال زندگیمون رو
زیر قیمت میفروشیم و میریم.
شما اگر تحمل دارید بیشتر این وضعو تحمل کنید ....

sht-design
November 28th, 2014, 15:48
این چهار صفحه نظر دوستان رو خوندم
زیاد وقت دوستان رو نمیگیرم ، گفتم منم هم نظری داده باشم:
اول در مورد دوست استارترمون این مطلبی که نوشتین بنده همه اش رو قبول ندارم
فکر کنم میدونم منظور شما کدام سرویس دهنده بوده
سرویسی که سر رسیدش میگذره و تمدید نمیشه سرویس دهنده هیچ حقی در قبال اون نداره غیر از این هم نیست
بی شک 99% از سرویس دهنده ها همین کار رو میکنند ، وقتی مشتری محصولی رو میخواهد سفارش بده توی قسمت خریدش توی اکثر سایت ها یه چیز نوشته قوانین رو مطالعه کردم و قبول دارم !
اگر طرف مشکل داره با قوانین میتونه سرویسش رو از جای دیگه تهیه کنه ، کسی مشتری رو مجبور نکرده ماشاء الله اینقدر سرویس دهنده توی ایران پیدا میشه که از هر کی میخوان میتونن خرید کنند
توی اکثر سرویس دهنده ها مشتری تا قبل از این که سرویسش تمام بشه میتونه درخواست لینک بکآپ کنه و مدیر سرور میتونه اون فایل رو توی هاست خودش براشون آپلود کنه و لینک بده که اگر بخاطر محدود بودن حجم بخوان برای دادن لینک هزینه بگیرن شاید یکم بی انصافی باشه
اما وقتی سرویس مشتری تمام شد سرویس دهنده هیچ مسئولیتی در قبال مشتری نداره ، بحث وجدان رو کشیدید وسط
چند ماه پیش دوستان یکی از مشتری ها اومده بود خواهش و التماس که بیا برامون یه اسکریپت نصب کن روی یک هاست رایگان ، چند روز اول بهشون گفتم هزینه میگیریم ازتون براتون نصب میکنم
هزینه نصب اسکریپت رو به کاربر گفتیم 5 هزار تومان واریز کن تا براتون نصب و کانفیگشو انجام بدیم ، طرف التماس میکرد که والله به خدا من پول ندارم و منو قسم داد به خاطر مادرم بیام این کار رو براش رایگان انجام بدم
میدونید چی بهشون گفتم ؟ گفتم من براتون انجام میدم اما میدونم دو روز دیگه که به قول معروف خرتون از پل گذشت خودتونو واسم بزرگ میکنید و یه سری حرفا رو میزنید پشت سرم چون تجربه اش رو داشتم
گفت نه به خدا شما خیلی گلی بچه های شیراز میگن خیلی مرام دارن و از این حرفا
ما براشون اسکریپت رو کاراشو انجام دادیم روی هاست رایگانشون ، طرف رفت و دیگه پیداش نشد ! فرداش مشتری آمد گفت این دوستم گفته که اصلا طرف بلد نیست اسکریپت نصب کنه و همون چیزی که من واسشون نصب کرده بودم رو گفته بود خودش نصب کرده !

برای بعضی ها دل بسوزونید نامردی زیاد میبینید خیلی واسم اتفاق افتاده خواستم روی وجدان عمل کنم و کار مشتری رو راه بندازم اما وقتی که بعضی مشتری ها روی نامردی جواب میدهند دیگه نباید بدون قوانین با مشتری برخورد کرد

مثلا ما قوانین رو توی سایت خودمون گذاشتیم و مشتری ملزم به رعایت قوانین هست ، اگر قوانین رو رعایت نکنه ما مسئولیتی در قبالش نداریم ، به این میگن احترام متقابل ;)

اون کسی هم که چند روز پیش تاپیک زده بود درباره همین بکآپ ندادن بعد از اتمام سرویسش اومده بود سرویسشو تمدید کرده بود ، بکآپشو برداشته بود و گفته بود حالا چون گفتین 7 روز گارانتی بازگشت وجه داره سرویستون من پولمو میخوام !
آخه کجای دنیا توی تمدید سرویس بازگشت وجه دارند ؟
اگه یکی از مشتری های من میخواست همچین زرنگی رو برای سرویسش در بیاره و به قول معروف سر مارو کلاه بزاره 100% سرویسش رو حذف میکردم و یوزرشو مسدود میکردم که بدونه احترام ، احترام میاره

ببخشید سرتونو درد آوردم

ehsaan
November 28th, 2014, 17:23
سلام.
وقتی مشتری در زمان ثبت نام قوانین رو میخونه و قبول میکنه و سرویسش رو تهیه میکنه دیگه نباید جای بحثی بمونه.
این کوتاهی از مشتری بوده و باید قبل از سر رسید بک آپ میگرفت.

مثلا دیتاسنتر redstation اگر 1 ساعت هم از زمان پرداختتون گذشته باشه باید 20 % جریمه بدید.
این قوانین همه جا هست و مشتری ها هم قبل از خرید از چنین فروشنده هایی آگاهی کامل از قوانین دارند.

xphost
November 28th, 2014, 17:34
قلعه حیوانات کتاب فوق العاده بود
حکایت زمانه امروز ماست متاسفانه
بی ادب شدن مشتری ها متاسفانه از اونجا شروع شده که یه تعداد هاستینگ بی شخصیت شروع به کار کردند و محیط این فضا رو به هم ریختن
و از همه مهم تر اینکه مشتری فکر کرده ارث باباش دست ماست
ارث باباشو میخواد از ما و برخورد ها متاسفانه بد شده

b7610
November 28th, 2014, 18:29
بحث وجدان یک چیز است و بحت کار مقوله دیگر.
برای مثال اگه شخصی پس از اتمام مدت سرویس بکاب بخواهد اگر سرویس دهنده بکاب داد محبت کرده نه مشتری مداری.(مشتری مداری و وجدان هر کدام تعریف داره)

چطور ما ها دنبال .... نال هستیم و کپی رایت رایت نمکنیم خوب عادت کردیم پس سعی کنیم مشتری ها هم بد عادت نشن. ولی در کنارش سرویس میتوانیم خدمات خاصی را ارائه کنیم که در ان هم اجبار نیست. ولی به شخصه اعتقاد دارم اگر مشتری دیگر نخواست سرویس شو تمدید کنه بطور مثال بکابش بدم ولی همینه سرویس دهندگان هاستینگ بکاب رابرایش نگه داشته خوب این هم حقی است برای سرویس دهنده.
اگر شما هزینه یک دیتا سنتر را به وقتش نپردازید دیتا سنتر فکر میکنید خیلی لوطی؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب شما از قوانین دیتا سنتر تبعیت میکنید و مشتری از هاستینگ. البته نه هاستینگ هایکه هر لحظه قوانین به نفع خودشان تغییر میدهند .

yeganehha
November 28th, 2014, 18:41
ای کاش واقعا قوانین جامع ای وجود داشت که این مشکلات پیش نمی امدالبته فکر نکنم با قوانینهم به جایی برسیم . همانطور که در دنیای حقیقی تا یک کالایی را نخوای بخری و پولش حساب نکنی نمیرن برات از انبار بیارن دیگه لطف بعضی دوستان توی دنیا مجازی هم اینطوری میشهبیاین حداقال توی دنیای مجازی دشمنی دنیای حقیقی را کنار بزاریم به خدا همین گذشت ها هست که یک سایت معروف میشه برای خودتون هم خوبه

- - - Updated - - -

درجواب به دوستانی که می خواهند از نت خداحافظی کنند باید بگم عرصه خالی نکنید
اگر شما دوستان نباشید سایت فارسی زبانی باقی نخواهد ماند

downloaddl
November 28th, 2014, 19:02
از تمامی دوستان که در تاپیکم شرکت کردن ممنونم
و از آقای کریم زاده که در پاسخ به دوستان کمک کردن ممنونم :53:

بیشتر بحثی که من کردم راجب به بک آپ بود
ولی بک آپ دادن رو یک مثلا زدم

آیا کسی به حرفی که با رنگ قرمز نوشتم توجه کرد؟!

ما به جایی رسیدم که اشتباه یک بنده خدا رو داریم تو سرش میزنیم به یک جایی رسیدم که اگر کسی در جایی اشتباهی کرد 200 بار اون اشتباه رو تو سرش میزنیم
و ده نفر دور خودمون جمع می کنیم تا بخاطر اون اشتباهش طرف از بین ببریم
ده نفر جمع می کنیم و طرف رو خورد می کنیم
ده نفر پشت همیم تا یک نفر رو خراب کنیم
بله این داره نشون میده ما داریم روز به روز ضعیف و ضعیف و ضعیف تر میشیم
ضعفت هم صفت های کودکانه به وجود میاره البته صد رحمت به صفت های کودکانه
واقعا کسایی در این انجمن هستن 16 سال دارند ولی بیشتر از 16 سال می فهمند نمونش , نه نمونش رو بیخیال میشم که اونم از این انجمن رفت و به من گفت واقعا وب هاستینگ تاک داره به جایی میرسه که خسته کننده میشه
فقط 16 سال سن داره و به این نتیجه رسید

خیلی های دیگه هم بودن دیگه در این انجمن سرویس نمیدن و رفتن سمت wht.com

اینجا برای بعضی ها داره به یک مدرسه تبدیل میشه و از کسایی دارن یک چیز هایی رو یاد می گیرن که خیلی بد هست

از امروز شروع کنیم و فرهنگ سازی درست رو از همین انجمن بزرگ و تحصصی بین بعضی از دوستان شروع کنیم تا در جامعه موفق باشیم

همین نال و زیر پا گذاشتن کپی رایت بی احترامی به حق سازنده به حساب میاد
تا همین الان هم تاپیک به اندازه کافی به سمت منحرف شدن انعطاف پیدا کرده

و باید از چند نفر از دوستان تشکر کنم که در یاهو به من پی ام دادن و هر چی از زبان مبارک در امد گفتن و بعضی ها هم به سرور من حمله کردن که معلومه اون دسته افرادی هستند که از حرف هایی که زدم رنج بردن

zakerweb
November 28th, 2014, 20:48
مشکل اصلیون نبود انصافه . در غیر این صورت باید صنفی باشه که این شرکت ها رو کنترل کنه که ...

بنده هم از این افراد بی وجدان ضربه زیادی خوردم مخصوصا تو این یک ماه که هاستمو زیاد جابجا کردم بخاطر کمبود منابع حتی شرکت شناخته شده ای تو این انجمن خلاف بر قوانینشون وجه بنده رو برگشت ندادند ! باز ممنونم از بعضی ها شرکت ها ک زیاد شناخته شده نبودن در این انجمن ولی انصاف ب خرج دادن!

باز مساله انصافه که باید در کنار قوانین داشته باشیم ...

xphost
November 28th, 2014, 20:49
دقیقا همین طوره بعضی از همکارا که یکم کارشون گرفته قوانین رو یادشون میره و هزار تا بهونه میارند که پول مشتری ناراضی رو ندن

Netfollower
November 29th, 2014, 01:43
امشب جناب کوچک زاده با من تماس گرفتن و
برای همکاری درمورد یک پروژه فرهنگسازی صحبت کردند !
قرار هم هست از همین سایت شروع شود !
بنده هم این تاپیک و هم این طرح رو تقدیر میکنم و خوشحالم هنوزم کسانی هستند که
جز خودشان به چیز دیگری هم فکر کنند....
و تاسف برای عزیزانی که جز حاشیه به چیزی فکر نمیکنند و فکر نکره صحبت کرده و همیشه
دنبال تخریب دیگران است. ولی از قدیم گفتن "دریا با دهان..."
صحبتی نمیماند دیگر. اقتضای سن عزیزان است ! که نسنجیده سخن کنند و فکر نکرده حرف بزنند
و اکثر تاپیک هارا هم همین اقایون وارد حاشیه میکنند

shivahost
November 29th, 2014, 02:04
ما خیلی با مشتری ها همکاری می کنیم و حتی اگر بلد نباشد خودمان بکاپ می گیریم و لینک دانلود به آنها می دهیم. فضا نیاز داشته باشند همکاری می کنیم.

اما مشکلاتی هست که برخی سایت های بسیار حجیم وقت و بی وقت می خواهند بکاپ بگیرند و عملکرد سرور را مختل می کنند و در این موارد ما بکاپ گیری را می بندیم و به درخواست مشتری بکاپ در زمان خلوتی سرور می گیریم.

downloaddl
November 29th, 2014, 02:12
ما خیلی با مشتری ها همکاری می کنیم و حتی اگر بلد نباشد خودمان بکاپ می گیریم و لینک دانلود به آنها می دهیم. فضا نیاز داشته باشند همکاری می کنیم.

اما مشکلاتی هست که برخی سایت های بسیار حجیم وقت و بی وقت می خواهند بکاپ بگیرند و عملکرد سرور را مختل می کنند و در این موارد ما بکاپ گیری را می بندیم و به درخواست مشتری بکاپ در زمان خلوتی سرور می گیریم.

کل بحث ما سر بک آپ دادن نبود
سر این که ما داریم به کجا میریم
این بود که دوستان چه کاری هایی دارن تا ...
بهتون پیشنهاد می کنم کل این تاپیک رو از اول دنبال کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f118/129762/index4.html#post1228530

ولی کار شما هم بسیار کار دستی هست درباره با بک آپ دادن به کاربر ها امید وارم هیشه این راهو ادامه بدید و امید وارم که بعضی از دوستان از این که در صفحه قوانین .... استفاده می کنن لغزنده گی برای دیگران ایجاد نکنند
ممنون که در این تاپیک و این بحث شرکت کردین

ULTRAWEB
November 29th, 2014, 04:40
فروشنده ها وقتی دارن با کمترین قیمت چیزی رو عرضه میکنن که نمی بایست عرضه بشه
باید روش های دیگری مثل همین روش ها رو استفاده کنن برای درآوردن خرج زن و بچشون یا خورد و خوراک خودشون
درضمن کسی که طرف اینترنت خودش باید بدونه که باید هزینه کنه چه هزارتومن چه بیشتر

کمی با مشتری را بیایم بد نیست قبل این که سر فاکتورش بیاد تیکت بده بگه من کمی دیرتر پرداخت می کنم بگیم مشکل خودته سر تاریخ سرویست خودکار بسته میشه ؟! یعنی واقعا whmcs این امکان رو نداره بعد از cron سرویس رو ساسپند نگه ؟

شما فکر میکنی اگر یک شب پول نداشته باشی و بری توی ان+یک سوپر از شهرتون حاضر میشه یک ظرف ماست مجانی بهت بده بگی پولشو بعدا میارم!
هرهاستینگی اگر طرف مشتری اش دایم باشه و فهمیده و برای مشتری اش صبر میکنه ولی قرار نیست ادم از این خوبی ها برای کسایی کنه که یک ماه با بدبختی
هرروز نق زدن هر روز وقت پشتیبانی رو گرفتن و کلی بهشون سوال جواب دادی و سر ماه میخواد جابجا شه و توقع داره این مشکلاتم ما براش رفع کنیم.
هر هاستینگی برای مشتریش صبر میکنه اگر با هاستینگ هماهنگ کنن .
درضمن من مخالف این موضوع هستم که اینجور خوبی هایی با مشتری شه مشتری باید بدونه تا موقعی پول نداره رفتنش توی بنگاه برای خرید ماشین بیخودی هست
و هم وقت خودش تلف میشه و هم وقت بنگاهی رو هدر میده

parsvia
November 29th, 2014, 10:49
حرف های خیلی خوبی زدید ما هم بارها با این مشکل رو به رو شدیم که مشتری از ما سرویس می گیره و می گه سرویس دهنده قبلی به ما بک آپ رو نمیده!!!
واقعا این پولا خوردن نداره
شرکت های هاستینگ باید هر زمانی بدون دریافت هزینه بک آپ هارو در اختیار کاربراشون قرار بدن

Maysam.M
November 29th, 2014, 12:54
من به عنوان یه وبمستر که نزدیک 10 ساله تو نت حضور فعال دارم واقعا از دست خیلی از مدیران هاستینگ ها شاکی ام!
تا حالا با هر هاستینگی که کار کردم دقیقا همین بلای بکاپ ندادن و مشکلات پس ندادن پول رو داشتم!
یادمه یه سرویس داشتم حدود دو سال پیش که 5 روز مونده بود زمانش تموم بشه پشتیبانش از قصد اینقدر مشکل رو طول داد تا زمان هاست تموم شد و برای بکاپ کلی هزینه گرفت! جالب بود که من میگفتم میخوام هاست رو تمدید کنم اما با یه پلن پایین تر و میگفت که امکانش نیست!
این جاهایی که سر یه بکاپ از ملت پول میگیرن مطمئن باشند که پیشرفت نمیکنند و هرکسی که بره دیگه پشت سرش رو نگاه نمیکنه و برنمیگرده!

جایی بوده که مدتی سرویس داشتم و کنسل کردم رفتم با جاهای دیگه کار کردم اما وقتی رفتار و کیفیت کارشون رو با هاستینگ مورد نظر مقایسه کردم مجاب شدم که دوباره بیام ازشون سرویس بگیرم و الان خدا رو شکر بیشتر از یک ساله که سرویس دارم و از کیفیت و پشتیبانیشون راضی ام.
هر بار هم بخوام سرویس جدید بگیرم اول سعی میکنم از همین جا سرویس بگیرم.

به نظر من حتی اگه مشتری بچه بود، نفهم بود ، بی ادب بود یا بی فرهنگ یا هر چیز دیگه ای بهتره که باهاش راه بیایید. فردا این مشتری میره از جای دیگه سرویس میگیره وقتی اونجا باهاش خوب برخورد نمیشه مقایسه میکنه و برمیگرده از شما مجدد سرویس میگیره!

ali09366
November 29th, 2014, 13:33
سلام
ابتده بگم من فقط پست اول رو خوندم و به بقیه پست ها توجه نکردم .
مشترک قبل از این که تاریخ سر رسید سرویسش برسه از 15 روز زودتر 3 اخطار دریافت میکنه و نمیاد تمدید کنه .
خیلی خب یه هاستینگی هست میاد بکاپ رو روی سرور خودش نگهداری میکنه و همش روی یک سروره مشکلی نیست اون بعد از تاریخ سررسید اگه بیاد بکاپ به کاربر بده مشکلی پیش نمیاد .
اما فرض کنید ما 4 لایه سرور بکاپ داریم که همه جوره از اطلاعات همه کاربران نگهداری کنیم وقتی این اتفاق بیوفته و تمدید هم نکنه و بکاپ مفتی هم بخواد درصورتی که قرارداد ما باهاش تموم شده باشه ، و ما هم به قول شما این کار رو انجام بدیم هزینه ها رو از کجا در بیاریم ؟
درسته که بیایم رو هر هاستی 50 هزارتومان بزاریم قیمت هاست 1 گیگ بشه 87000 تومان بعدش هر موقع دلش خواست مثلا سال دیگه هم بکاپ خواست بهش لینک بدیم ؟؟؟ نه درست نیست .
به نظر کاربری که وارد محیط سابری و وب شده و داره کسب درآمد میکنه اولا باید هر روز خودش از اطلاعاتش بکاپ بگیره چون همونظور که میدونین بکاپ گیری وظیفه هیچ هاستینگی نیست فقط یک امتیازه و باید حواسش باشه اگه نمیخواد تمدید کنه قبل موعدش بکاپ بگیره .
البته ما تا حالا رایگان بکاپ کاربران را بعد از موعد سرسید تقدیمشون کردیم ولی واقعا بصرفه نیست که 4 تا سرور بکاپ داشته باشیم و مفتی بکاپ بدیم در آبنده از مشتریا پول میگیریم .

Netfollower
November 29th, 2014, 13:59
سلام
ابتده بگم من فقط پست اول رو خوندم و به بقیه پست ها توجه نکردم .
مشترک قبل از این که تاریخ سر رسید سرویسش برسه از 15 روز زودتر 3 اخطار دریافت میکنه و نمیاد تمدید کنه .
خیلی خب یه هاستینگی هست میاد بکاپ رو روی سرور خودش نگهداری میکنه و همش روی یک سروره مشکلی نیست اون بعد از تاریخ سررسید اگه بیاد بکاپ به کاربر بده مشکلی پیش نمیاد .
اما فرض کنید ما 4 لایه سرور بکاپ داریم که همه جوره از اطلاعات همه کاربران نگهداری کنیم وقتی این اتفاق بیوفته و تمدید هم نکنه و بکاپ مفتی هم بخواد درصورتی که قرارداد ما باهاش تموم شده باشه ، و ما هم به قول شما این کار رو انجام بدیم هزینه ها رو از کجا در بیاریم ؟
درسته که بیایم رو هر هاستی 50 هزارتومان بزاریم قیمت هاست 1 گیگ بشه 87000 تومان بعدش هر موقع دلش خواست مثلا سال دیگه هم بکاپ خواست بهش لینک بدیم ؟؟؟ نه درست نیست .
به نظر کاربری که وارد محیط سابری و وب شده و داره کسب درآمد میکنه اولا باید هر روز خودش از اطلاعاتش بکاپ بگیره چون همونظور که میدونین بکاپ گیری وظیفه هیچ هاستینگی نیست فقط یک امتیازه و باید حواسش باشه اگه نمیخواد تمدید کنه قبل موعدش بکاپ بگیره .
البته ما تا حالا رایگان بکاپ کاربران را بعد از موعد سرسید تقدیمشون کردیم ولی واقعا بصرفه نیست که 4 تا سرور بکاپ داشته باشیم و مفتی بکاپ بدیم در آبنده از مشتریا پول میگیریم .

عزیز قیمت هاست بستگی به کیفیتش داره
یکی هست رو سرورش میلونی هزینه میکنه
یکی هست نمایندگیه !!!
قیمت 1 گیگ هردوی این ها یکیه؟؟
هاستینگی هم که اینقدر بیچاره باشه که هزینه هاشو بخواد به زور
از جیب مردم دراره و به زور بخواد کاربرو نگه داره یا هزینه بگیره به نظرم جمع کنه بره سنگین تره عزیز !!!
درمورد بک آپ هم تصور کنید بنده وبمستر هستم
ماشین به من میزنه, هزارتا مشکل ممکنه پیش بیاد که یک هفته به نت دسترسی نداشته باشم
و درهمون حال مدت تایم هاست من بگذره ایا اگر نخوام رو سرور بمونم باید هزینه زور بدم؟

نه عزیز بعضی چیزا بر مبنای قانون و نیس به وجدانه
مسئله بک اپ گیری و... چیزی دیگر است
مسئله مساعدت کردن به بعضی کاربران چیزی دیگر

عقل و وجدان حکم میکند کاربری که نمیخواهد رو سرور شما بماند
درست نیست به زور هزینه ازش بگیرید و نگهش دارید !!

- - - Updated - - -

فروشنده ها وقتی دارن با کمترین قیمت چیزی رو عرضه میکنن که نمی بایست عرضه بشه
باید روش های دیگری مثل همین روش ها رو استفاده کنن برای درآوردن خرج زن و بچشون یا خورد و خوراک خودشون
درضمن کسی که طرف اینترنت خودش باید بدونه که باید هزینه کنه چه هزارتومن چه بیشتر

شما فکر میکنی اگر یک شب پول نداشته باشی و بری توی ان+یک سوپر از شهرتون حاضر میشه یک ظرف ماست مجانی بهت بده بگی پولشو بعدا میارم!
هرهاستینگی اگر طرف مشتری اش دایم باشه و فهمیده و برای مشتری اش صبر میکنه ولی قرار نیست ادم از این خوبی ها برای کسایی کنه که یک ماه با بدبختی
هرروز نق زدن هر روز وقت پشتیبانی رو گرفتن و کلی بهشون سوال جواب دادی و سر ماه میخواد جابجا شه و توقع داره این مشکلاتم ما براش رفع کنیم.
هر هاستینگی برای مشتریش صبر میکنه اگر با هاستینگ هماهنگ کنن .
درضمن من مخالف این موضوع هستم که اینجور خوبی هایی با مشتری شه مشتری باید بدونه تا موقعی پول نداره رفتنش توی بنگاه برای خرید ماشین بیخودی هست
و هم وقت خودش تلف میشه و هم وقت بنگاهی رو هدر میده

عزیز قشر هاستینگ رو کلا بدبخت و گدا و بیچاره چرا نشون دادید تو این پستتون؟
یعنی حداقل بنده یا هرکسی پستتون رو بخونه اینجوری برداشت میکنه !!!
بنده کارم هاست و.. نیست و 99 درصد دوستان بنده هاستینگ کار میکنند
بازار هاستینگ ایران خیلی هم خوب است
اگر میفرمایید بعضی ها میان کم میذارند که خرج زن و بچه نون و فلان درارند
همینا دارند گند میزنن تو بازار چون هم هزینه رو تو بازار میارن پایین هم توقع مشتری میره بالا
کسی یکی رو که متاهله مجبور نکرده بیاد هاست هزارتومنی بفروشه گند بزنه تو کار چندتا شرکت
اخرشم به زور از چندتا مشتری بیچاره به زور پول بگیره ابروی هاستینگ کارهارم ببره

مورد بعد اینکه قرار نیست کسی به مشتری سواری بده. کل موضوع حمایتی و صحبت کردن ما روی این بود
از یک در هزار ممکنه بعضی کاربران مطلع نباشن سرویسشون ساس شده یا به هردلیلی نتونن تمدید کنن
مساعدتشون کنید. دیگه اینهمه صغرا و کبری و مظوم و نمایی عجز و گریه و ناله نداره که !!!!

جدا ماندم چی بگم !
بدرود

ali09366
November 29th, 2014, 13:59
عزیز قیمت هاست بستگی به کیفیتش داره
یکی هست رو سرورش میلونی هزینه میکنه
یکی هست نمایندگیه !!!
قیمت 1 گیگ هردوی این ها همینه؟
هاستینگی هم که اینقدر بیچاره باشه که هزینه هاشو بخواد به زور
از جیب مردم دراره و به زور بخواد کاربرو نگه داره یا هزینه بگیره به نظرم جمع کنه بره سنگین تره عزیز !!!
درمورد بک آپ هم تصور کنید وبمستر هستم
ماشین به من میزنه, هزارتا مشکل ممکنه پیش بیاد که یک هفته به نت دسترسی نداشته باشم
و درهمون حال مدت تایم هاست من بگذره ایا اگر نخوام رو سرور بمونم باید هزینه زور بدم؟

نه عزیز بعضی چیزا بر مبنای قانون و نیس به وجدانه
مسئله بک اپ گیری و... چیزی دیگر است
مسئله مساعدت کردن به بعضی کاربران چیزی دیگر

عقل و وجدان حکم میکند کاربری که نمیخواهد رو سرور شما بماند
درست نیست به زور هزینه ازش بگیرید و نگهش دارید !!

شما درست می فرمایید .
اما ما نه قیمت میلیونی میگیریم که بخوایم بکاپ رایگان بگیریم در حقیقت هم شرکت های نوپا ادامه فعالیتشان به تراکنشات کاربران وابسته هست .
خیر مشترک نباید کاری کنیم که مشترک به زور تمدید کنه و نگهش داریم ، باید یک نرخ منصفانه تعیین بشه و پس از اون بکاپ ارائه شود ( مثلا 10.000 تومان ) همونطور که عرض کردم بکاپ گیری از وظایف هاستینگ نیست ، و اگر هم مشترک بگه اتفاق برام افتاده بود و بیمارستان بودم و ... بکاپ با نهایت احترام تقدیمشون میشه .

ayma
November 29th, 2014, 14:07
من که چندین سال تو نت هستم نمی دونستم بکاپ رو باس خودم بگیرم ، همیشه هم مسول هاستیگ ها برام ریستور کرده ، الان شوک شدیدی بهم وارد شد . اینی که دارم میگم فقط یه سواله . اگر قرا هست صاحب سایت خودش بکاپ بگیره و ریستور کنه و .... چرا تو تبلیغ اکثر هاستیگ ها به بکاپ گیری روزانه و هفتگی به صورت برجسته اشاره میشه ؟

raminramz
November 29th, 2014, 14:13
خیلی بازار کثیف شده
طرف ip سرور جدید رو بن میکنه نتونی انتقال بدی
کاری کردن دیگه مشتری حرف هاستینگ رو باور نمیکنه
یکی 2 بار چنین حرکت هایی رو زدن طرف میخواست بیاد روی سرور من مدیر سرور هی بن میکرد خواستیم با بچه ها دست عنایت رو به سر کلش بکشیم دیگه بیخیال شدیم

البته غیر از موضوع انتقال که ساسپند میشه در صورت وجود مشکل بعضی جاها هم فضای بالا رو ارزون میدن واسه جذب مشتری
نمیتونن بک آپ بگیرن دیگه بک آپی ندارن بدن و .. مشکلات خودش
موقع خرید خالی بندی توی سایت بیداد میکنه
صداقت نیست

سرزمین
November 29th, 2014, 14:31
به شخصه به کسی نمیتونم اعتماد کنم حتی شرکت ها درسته بالاخره باید با یک شرکت کار کرد و ازش سرویس گرفت اما ...

چند وقت پیش بود یه vps انگلیس گرفتم اون موقع انگار Redstation سرور ها رو ارزون میداد همه رفته بودن گرفته بودن چند نفری اومدن توی همین انجمن آفر زدن و سرویس می فروختن البته گول خوردم و با قیمت 100 تومن + 100 تومن کانفیگ، vps با رم 16 گرفتم (مثلاً) یک ماه نشد جمع کرد رفت در کل میخوام بگم داریم با چه هدفی زندگی میکنیم؟ یه چیزی میگم که اکثراً با این جمله من مخالفن به خاطر اینکه فرهنگ ما داره از دست میره
بله فرهنگ ما داره از دست میره چند نفر از همین آقایونی که در این تاپیک آفر دادن من رو در تاپیکای دیگه مسخره کردن و به سخره گرفتن ایرادی نداره من به پای جهالتشون میذارم اما فرهنگ ما این طور نیست این اخلاق ها از جای دیگه ای وارد این کشور شده و متأسفانه داره گند میزنه به مردمی که نمیدونن داریم از دین فاصله میگیریم

هر گلی زدیم به سر خودمون زدیم و هر چه کردیم نتیجه اون رو میبینم

باور داشته باشیم که نتیجه کارمون رو میبینیم.

sht-design
November 29th, 2014, 14:53
متاسفانه بودن همکارنماهایی که دو ماه سرویس میدادن و میرفتن و پول مشتری رو میکشیدن بالا
شماره تماس پشتیبانی هم خاموش !

خیلی از این موارد رو دیدیم همه ما ، در هر ماه بیشتر از 4-5 تا تاپیک در مورد این موضوعات باز میشه

به شخصه شده که نداشتیم پول اینترنت و سرور و از این چیزا رو بدیم (از درآمد فروش) ولی جمع نکردیم بریم
پول رو از جیب خودمون دادیم و ضرر کردیم اما حاضر نشدیم چند روز بعدش بیان بگن کسی از فلان سایت خبر داره ؟! یا کلا ه برداری فلان سایت یا سایت فلان هاستینگ بالا نمیاد
بعدش چند نفر بیان توی تاپیک بگن آره این طرف پول منو بالا کشید و رفت!!

حداقل اعتبارمون رو پیش مشتری های خودمون الکی به دست نیاوردیم که راحت بخواهیم از دست بدیم
البته هستند دوستانی که اینقدر فشار روحی ، عصبی و مالی بهشون میاد که یوزر هاشون رو میفروشن به کسی دیگه و خداحافظ هاستینگ!

دوست عزیزمون که میگه شاید مشتری تصادف کرد و نتونست بکآپ بگیره آیا این مشتری شماره تماسی از سرویس دهنده نداره که بخواد بهش زنگ بزنه بگه که بکآپ رو بگیر برام و لینکشو برام توی یه تیکت جدید یا ایمیل ارسال کن الان تصادف کردم میدم یکی از دوستان دانلود کنه ؟

شما برید به این هاستینگ های خارجی بگید من مشکل داشتم نتونستم بیام و بکآپ بگیرم ، به نظرتون اونا میگن بفرما عزیزم قربون قد و بالات بیا اصلا کل سرور بکآپمون مال تو!!!!

اگر همین سرویس گیرنده که بکآپ نداره زنگ میزد قبلش میگفت من مشکل پیش اومده برام سرویسم داره تمام میشه نیستم پشت سیستم که بکآپ بگیرم ، آیا شما زحمت دادن لینک بکآپ رو میکشید ؟ اگه میگفت مطمئین باشین سرویس دهنده های ما اینجور نیستن که بگن نه

Netfollower
November 29th, 2014, 15:01
متاسفانه بودن همکارنماهایی که دو ماه سرویس میدادن و میرفتن و پول مشتری رو میکشیدن بالا
شماره تماس پشتیبانی هم خاموش !

خیلی از این موارد رو دیدیم همه ما ، در هر ماه بیشتر از 4-5 تا تاپیک در مورد این موضوعات باز میشه

به شخصه شده که نداشتیم پول اینترنت و سرور و از این چیزا رو بدیم (از درآمد فروش) ولی جمع نکردیم بریم
پول رو از جیب خودمون دادیم و ضرر کردیم اما حاضر نشدیم چند روز بعدش بیان بگن کسی از فلان سایت خبر داره ؟! یا کلا ه برداری فلان سایت یا سایت فلان هاستینگ بالا نمیاد
بعدش چند نفر بیان توی تاپیک بگن آره این طرف پول منو بالا کشید و رفت!!

حداقل اعتبارمون رو پیش مشتری های خودمون الکی به دست نیاوردیم که راحت بخواهیم از دست بدیم
البته هستند دوستانی که اینقدر فشار روحی ، عصبی و مالی بهشون میاد که یوزر هاشون رو میفروشن به کسی دیگه و خداحافظ هاستینگ!

دوست عزیزمون که میگه شاید مشتری تصادف کرد و نتونست بکآپ بگیره آیا این مشتری شماره تماسی از سرویس دهنده نداره که بخواد بهش زنگ بزنه بگه که بکآپ رو بگیر برام و لینکشو برام توی یه تیکت جدید یا ایمیل ارسال کن الان تصادف کردم میدم یکی از دوستان دانلود کنه ؟

شما برید به این هاستینگ های خارجی بگید من مشکل داشتم نتونستم بیام و بکآپ بگیرم ، به نظرتون اونا میگن بفرما عزیزم قربون قد و بالات بیا اصلا کل سرور بکآپمون مال تو!!!!

اگر همین سرویس گیرنده که بکآپ نداره زنگ میزد قبلش میگفت من مشکل پیش اومده برام سرویسم داره تمام میشه نیستم پشت سیستم که بکآپ بگیرم ، آیا شما زحمت دادن لینک بکآپ رو میکشید ؟ اگه میگفت مطمئین باشین سرویس دهنده های ما اینجور نیستن که بگن نه

دوست عزیز چرا قصه میگید؟
اصلا صحبت بنده چه ربطی به بک اپ دهی خارجی و ایرانی داره؟
خلاصه کلام
اگر کاربر نخواست رو سرورتون بمونه واسه چند هزارتومن نیاید ابروی خودتونو ببریدو
به زور ازش پول بگیرید. تصادف یا هرمشکلیم داشت شما مادرش نیستید بهتون زنگ بزنه
حالا تصادف یا هرچی مشکل مشتری به خودش مربوطه. شما وجدان داشتی بهش کمک میکنی
نکردی ام نکن اقا عین اینهمه هاست معتبر !!! اعتبار خودت زیر سوال میره واسه چندهزارتومن
دیگه اینهمه قصه گفتن نداره که. خواهی پند گیر خواهی...
یاعلی

sht-design
November 29th, 2014, 15:06
دوست عزیز چرا قصه میگید؟
خلاصه کلام
نکردی ام نکن اقا عین اینهمه هاست معتبر !!! اعتبار خودت زیر سوال میره واسه چندهزارتومن
یاعلی
بنده با شما دعوا ندارم عزیز که اینجوری برخورد میکنید با من!
ما مادر مشتری نیستیم ولی به قول شما اگر مشکل واسش پیش میامد زنگ میزد نه اینکه بخواد بعد از اتمام سرویسش بیاد و بر سر گرفتن بکآپ دعوا کنه

وقتی کاربر قبول قوانین کرد باید به سرویس دهنده احترام بگذاره تا احترام ببینه

موفق باشید

raminramz
November 29th, 2014, 16:51
البته یک بحثم بحث قانون مسدودیته که من خودم برای این موضوع فکری کردم
رفاقتی نباید باز کرد سایت رو باید طرحی قرار داد که ... (بحث دوست شدن با مشتری و سواستفاده پیش نیاد)
طرح ضامن مالی روگذاشتم طرف میتونه 5 روز بعد از ساسپند سرویسش رو فعال کنه بک آپ بگیره و ...
5 روز برای مشکلات احتمالی البته برای 2 3 بار نه سواستفاده بشه

sht-design
November 29th, 2014, 17:02
البته یک بحثم بحث قانون مسدودیته که من خودم برای این موضوع فکری کردم
رفاقتی نباید باز کرد سایت رو باید طرحی قرار داد که ... (بحث دوست شدن با مشتری و سواستفاده پیش نیاد)
طرح ضامن مالی روگذاشتم طرف میتونه 5 روز بعد از ساسپند سرویسش رو فعال کنه بک آپ بگیره و ...
5 روز برای مشکلات احتمالی البته برای 2 3 بار نه سواستفاده بشه

این موضوع هم طرح خوبی هست البته بنده یک نظر دیگه هم دارم
میشه مشتری هارو دسته بندی کرد ، مثلا مشتری یک سرویس ماهانه که هر ماه به مدت 7-8 ماه سرویسش رو زودتر از موعد هم تمدید میکنه باید توی مشتری های خوب اون سرویس دهنده و اگر یکبار درخواست کرد برای یک هفته مثلا سر رسیدش رو دیرتر پرداخت کنه بهش احترام گذاشت

مشتری هایی که چند سرویس دارند رو میشه جزو مشتری های باوفا حساب کرد اما مثلا یک مشتری که فقط یک ماه بوده ، سرویسش رو دیرتر تمدید کرده نمیشه باهاش خیلی هم دوستانه برخورد کرد

احترام ، احترام میاره . به این میگن احترام متقابل :)

raminramz
November 29th, 2014, 17:07
این موضوع هم طرح خوبی هست البته بنده یک نظر دیگه هم دارم
میشه مشتری هارو دسته بندی کرد ، مثلا مشتری یک سرویس ماهانه که هر ماه به مدت 7-8 ماه سرویسش رو زودتر از موعد هم تمدید میکنه باید توی مشتری های خوب اون سرویس دهنده و اگر یکبار درخواست کرد برای یک هفته مثلا سر رسیدش رو دیرتر پرداخت کنه بهش احترام گذاشت

مشتری هایی که چند سرویس دارند رو میشه جزو مشتری های باوفا حساب کرد اما مثلا یک مشتری که فقط یک ماه بوده ، سرویسش رو دیرتر تمدید کرده نمیشه باهاش خیلی هم دوستانه برخورد کرد

احترام ، احترام میاره . به این میگن احترام متقابل :)

بعد از 2 3 بار معلوم میشه مشتری از کدام دستست دیگه

2 3 بار به بعد دیگه اهمیت نمیدیم

mehrangta
November 29th, 2014, 17:53
من تو کار هاستینگ نیستم چون میدونم سودی نداره ولی یوزر چند ساله هستم
الان بیشتر هاستینگ ها دارند کمیت رو فدای کیفیت میکنند! تو این گرونی سرور رم 1 گیگ رو میدن 18500! هر کی میبینه میگه خیلی عالی ولی استفاده میکنه از اون شرکت زده میشه!
صنف و این کارا هم فایده نداره تو ایران! الان مثلا رایانه صنف خیلی منسجمی داره ؟ نصب ویندوز 15000 تومن بعد یارو 30 تومن میگیره میگه برنامه کاربردی (rar adobe reader) نصب کردم یکی هم 5 تومن میگیره ! ما ایرانیا اگه محدودیت توی چیزی برامون نباشه طرفش نمیریم.

به کجا میریم ؟ داخل همین انجمن یکی از دوستان برای انتقال 10 مگ دیتابیس mysql با phpmyadmin سی و پنج هزارتومان می گرفتند (شرکت کاملا معتبر که هنوز هم هستند)
به کجا میریم ؟ شماره الکی مینویسیم اسمشو میزاریم شماره ثبت! تازه با تاییدیه از وزارت ارشاد
به کجا میریم ؟ پشتیبانی زده 24/7 دو روز یک بار جواب میدن اونم از نوع پیچوندن!
به کجا میریم ؟ پشتیبانی دقیقه ای هست ولی کاربردی نیست و کار رو راه نمیندازند... فقط اسم دقیقه ای بودن رو حفظ کردن

RoobinaServer
November 29th, 2014, 18:06
الان بیشتر هاستینگ ها دارند کمیت رو فدای کیفیت میکنند! تو این گرونی سرور رم 1 گیگ رو میدن 18500! هر کی میبینه میگه خیلی عالی ولی استفاده میکنه از اون شرکت زده میشه!

شاید اون شرکتی که میده 18500 سخت افزار خودش باشه و خودش اصله کاری باشه و بالاتر از اون کسی نیست و هزینه ها دست خودشه و بخواد هم بتونه اصلا 10 گیگ رایگان بده.
این به گرونی مربوط نمیشه ، زمانی مربوط میشه که سرور اجاره ای باشه.
خیلی ها هم همین 18500 یا حتی رم 512 هم زیادشونه و توان مالی ندارند.
هرکسی باید قبل خرید قوانین هر شرکتی را کامل و صحیح بخواند و بر اساس نیاز خودش خرید کند و قبل آن تحقیق کند، نمیشه به خاطر یک سری مشتری که نیاز بالایی دارند مشتری هایی که نیاز چندانی ندارند هزینه بالایی الکی بپردازند و ضرر کنند.

با بقیه حرفاتون موافقم :)

موفق باشید
باتشکر

asrhosting
November 29th, 2014, 18:16
شما کاش یه کم رفتار مشتری ها رو هم می دیدید .
طرف زنگ می زنه قسم می خوره که آقا سایت رو از ساسپند در بیار میخوام واریز کنم .... یه روز ... دو روز ... سه روز ...
بله سایت طرف روی یه سرور دیگه اپ شده و یکی دو هفته شما سر کار بودین !!!

بک اپ گرفتن به نظرم برا اینکه خود مسئول هاستینگ اگر مشکلی روی سرور خودش پیش اومد بتونه استفاده کنه .
نه اینکه مشتری دو دره بازی در بیاره و بک آپ بخواد .

delta
November 29th, 2014, 18:35
بعضی هاتون گفتید بازار کثیف شده.. یکیتون گفت تقصیر مشتری هست..یکیتون گفت قوانین.یکیتون گفت وجدان مرده..اشتباه نکنید عزیزان بیکار زیاد شده.هر کسی سعی میکنه به نحوی خودش رو وارد یک بازاری کنه.شاید تا چند ساله پیش سایت و سایت داری و هاستینگ و شغلهای اینترنتی رو کسی نمیشناخت و من و شما برای خودمون کسب درامد میکردیم اما حالا فرق کرده....بیکار و بیکاری زیاد شده و هر کسی تا کاری رو میبینه کمی پول توشه با اینکه تخصصش رو نداره میاد تو کارش و هم باعث تخریب دیگران میشه و نون دیگران رو اجر میکنه هم اخر هم خودش دستش میمونه تو حنا!!

من با حرفهای استارتر زیاد موافق نیستم.من خودم مشتری هستم و هاستینگ نیستم اما اگر هاستینگ قوانین نزاره و بخواد مفتادتومانی کار کنه و بزل و بخشش راه بندازه اینترنت ایران میشه کلونی سایت دارهای درپیتی!! آنی که میاد و به زور پولش به یک هاست 5 تومان در ماه نمیرسه و فضای بک اپ گیری نداره یکی نیست بهش بگه داداش مجبورت کردند سایت بزنی؟ برو وبلاگ بزن!! برو هاستینگهای رایگان استفاده کن.مجبوری نون شبت رو بزنی بیای سایت بزنی؟ اگر پولش رو داری مثل ادم یکی دو گیگ فضا بخر بتونی بک اپ تهیه کنی.بتونی سایتت رو مدیریت کنی. سایت داری حرفه ای هزینه داره رایگان نیست!!
من موافق این نیستم که هاستینگ بک اپ طرف رو نده.اما اینایی هم که مشاهده شده این بوده که طرف از تمدید هاستش گذشته و درخواست بک اپ کرده و هاستینگ مورد نظر هم گفته اول تمدید کن بعد!! وگرنه ندیدم کسی چند روز مونده به تمدیدش بک اپش رو بهش ندند..
شما پول تلفنت مهلتش میاد چه اتفاق میفته؟میزنن یک طرفه میکنند تا پولش رو پرداخت کنی..تاحالا شده زنگ بزنی مخابرات بگی حالا وصلش کن کار مهمی دارم بعد قطعش کن؟ تا پولشو ندی وصل نمیکنن!

ali09366
November 29th, 2014, 18:43
بعضی هاتون گفتید بازار کثیف شده.. یکیتون گفت تقصیر مشتری هست..یکیتون گفت قوانین.یکیتون گفت وجدان مرده..اشتباه نکنید عزیزان بیکار زیاد شده.هر کسی سعی میکنه به نحوی خودش رو وارد یک بازاری کنه.شاید تا چند ساله پیش سایت و سایت داری و هاستینگ و شغلهای اینترنتی رو کسی نمیشناخت و من و شما برای خودمون کسب درامد میکردیم اما حالا فرق کرده....بیکار و بیکاری زیاد شده و هر کسی تا کاری رو میبینه کمی پول توشه با اینکه تخصصش رو نداره میاد تو کارش و هم باعث تخریب دیگران میشه و نون دیگران رو اجر میکنه هم اخر هم خودش دستش میمونه تو حنا!!

من با حرفهای استارتر زیاد موافق نیستم.من خودم مشتری هستم و هاستینگ نیستم اما اگر هاستینگ قوانین نزاره و بخواد مفتادتومانی کار کنه و بزل و بخشش راه بندازه اینترنت ایران میشه کلونی سایت دارهای درپیتی!! آنی که میاد و به زور پولش به یک هاست 5 تومان در ماه نمیرسه و فضای بک اپ گیری نداره یکی نیست بهش بگه داداش مجبورت کردند سایت بزنی؟ برو وبلاگ بزن!! برو هاستینگهای رایگان استفاده کن.مجبوری نون شبت رو بزنی بیای سایت بزنی؟ اگر پولش رو داری مثل ادم یکی دو گیگ فضا بخر بتونی بک اپ تهیه کنی.بتونی سایتت رو مدیریت کنی. سایت داری حرفه ای هزینه داره رایگان نیست!!
من موافق این نیستم که هاستینگ بک اپ طرف رو نده.اما اینایی هم که مشاهده شده این بوده که طرف از تمدید هاستش گذشته و درخواست بک اپ کرده و هاستینگ مورد نظر هم گفته اول تمدید کن بعد!! وگرنه ندیدم کسی چند روز مونده به تمدیدش بک اپش رو بهش ندند..
شما پول تلفنت مهلتش میاد چه اتفاق میفته؟میزنن یک طرفه میکنند تا پولش رو پرداخت کنی..تاحالا شده زنگ بزنی مخابرات بگی حالا وصلش کن کار مهمی دارم بعد قطعش کن؟ تا پولشو ندی وصل نمیکنن!

موافقم ، کسی که نمیتونه هزینه های سایتش رو تامین کنه سایت نزنه بهتره .
موافقم ، اگر ما هزینه هامونو از مشتریا در نیاریم و به دیتاسنتر مثل هتزنر بگیم آقا ما مریض بودیم یا تصادف کردیم و پولمون جور نیست ، چیکار برامون میکنن ؟ همون روز سرویس رو میبندند . اگر همه دوستان طبق قوانین خاص رفتار کنند مشتری هم پس فردا طلبکار نخواهد شد .

mehrangta
November 29th, 2014, 18:48
شاید اون شرکتی که میده 18500 سخت افزار خودش باشه و خودش اصله کاری باشه و بالاتر از اون کسی نیست و هزینه ها دست خودشه و بخواد هم بتونه اصلا 10 گیگ رایگان بده.
خیلی ها هم همین 18500 یا حتی رم 512 هم زیادشونه و توان مالی ندارند.
هرکسی باید قبل خرید قوانین هر شرکتی را کامل و صحیح بخواند و بر اساس نیاز خودش خرید کند و قبل آن تحقیق کند، نمیشه به خاطر یک سری مشتری که نیاز بالایی دارند مشتری هایی که نیاز چندانی ندارند هزینه بالایی الکی بپردازند و ضرر کنند.

با بقیه حرفاتون موافقم :)

موفق باشید
باتشکر

درسته ... اما در صورتی که واقعی باشه!
طرف میاد به امید رم یک میگیره اما به خاطر زیاد بودن اشتراک ها رم 16 هم نیست ... این یعنی نبودن کیفیت.
توان مالی خریدار که به اون شرکتی که 18500 میده ربطی نداره ... اون شرکتی که 18500 میده باید کیفیت کامل رو بدد بعد اگر تونست مقداری از قیمت رو کم کنه.
مشتری مداری هم با کیفیت ثابت میشه نه با قیمت!

- - - Updated - - -

حرف من هم همین هست ...

Netfollower
November 29th, 2014, 18:55

اگر حرفای استارتر رو قبول ندارید مجبور نیستید محتوا را نخوانده اسپم کنید ( این رو با همه هستم )
اصلا متوجه شدید منظور ما و این تاپیک چه بود؟
بنده شمارو از قدیم میشناختم. اصلا از شما انتظار نداشتم
لطفا ارسال 54 بنده رو بخوانید !!!
دیگر جای بحث و صحبتی هم نیست

عزیزانی که ارسال 54 را نخواند لطف کنند این قسمت را بخوانند و بیش از این اسپم حقوق بشر و.. نکنند
اینجا نه سازمان ملل است نه تاپیک اسپم

دوست عزیز چرا قصه میگید؟
خلاصه کلام
یاعلی

delta
November 29th, 2014, 19:30
اگر حرفای استارتر رو قبول ندارید مجبور نیستید محتوا را نخوانده اسپم کنید ( این رو با همه هستم )
اصلا متوجه شدید منظور ما و این تاپیک چه بود؟
بنده شمارو از قدیم میشناختم. اصلا از شما انتظار نداشتم
لطفا ارسال 54 بنده رو بخوانید !!!
دیگر جای بحث و صحبتی هم نیست

عزیزانی که ارسال 54 را نخواند لطف کنند این قسمت را بخوانند و بیش از این اسپم حقوق بشر و.. نکنند
اینجا نه سازمان ملل است نه تاپیک اسپم

دوست عزیز چرا قصه میگید؟
خلاصه کلام
یاعلی

امیدجان من گفتم حرفهای استارتر رو تا جایی قبول دارم تا جایی نه..شما جای من.یک عده ریختند بازار هاست و وبمستری رو به لجن کشیدند.مگر شما قدیمی کار نیستید؟ یادت میاد 6 سال پیش هزینه 100 مگ هاست چه قدر بود؟ 100 مگ رو میخریدیم 100 هزار تومان سالانه..6 سال پیش با 100 هزار تومان درامد یک خانواده 3 نفره بود.. چرا به جای اینکه قیمتها بره بالاتر الان شده مفتی؟ علتش جز این نیست که قبلانا تعداد هاستینگ کمتر بود؟ آشنایی با هاست و .. کمتر بود؟کسی نمیدونست وب و سایت چیه؟ هاستینگها کم بود اما دانشش رو داشتند.انصافا ان موقع ها از هر کسی هاست میخریدم هم پشتیبانی داشت هم سرویسش خوب بود.اما الان چی؟ از صد تا هاستینگ دو سه تاش خوب در میاد!!
بزار بگم خودم به شخصه تو یک هفته اخیر از دو تا از همکارا هاست گرفتم که تو مشخصات هاستشون زدند لایت اسپید و هارد ssd و... بعد خرید همچین چیزی رو ندیدم من..با این حال صداشو در نیاوردم.نگفتم پولو بک بزنید یا سرویست بدرد نمیخوره..اهسته بیخیال هاستشون شدم رفتم جایی دیگر..
دلیل این کارها اینه که خود مشتری هم مقصر هست. از قدیم گفتند از ماست که برماست! وقتی مشتری توقعات بیجا داره.وقتی مشتری نمیخواد پول خرج کنه و بهونه میاره.وقتی هاستینگ میبینه همه دنبال مفتادتومانی هستند و به کیفیت و پشتیبانی توجهی نداره؟ نتیجه میشه شب سیاه گاو سیاه!!هاستینگ هم اینطوری رفتار میکنه...وگرنه هیچ کسی مرض نداره کسب و کار خودش رو خراب کنه.
هاست دل رو ببین؟ اصلا مشتری معمولی به سروشون راه نمیده.قیمتش بالاست.میگه هر کی کیفیت میخواد و پشتیبانی بیاد..این همه هم مشتری و کاربر داره با قیمت بالاش؟ دلیلش چیه؟ دلیلش تعامل درست مشتری و هاستینگ هست.اما خیلی جاها این حرکت دیده نمیشه.هاستینگها همدیگر رو با قیمتهای مفت تخریب میکنند.مشتری هم میبینه انتظاراتش میزنه سر به فلک!

Netfollower
November 29th, 2014, 19:43
امیدجان من گفتم حرفهای استارتر رو تا جایی قبول دارم تا جایی نه..شما جای من.یک عده ریختند بازار هاست و وبمستری رو به لجن کشیدند.مگر شما قدیمی کار نیستید؟ یادت میاد 6 سال پیش هزینه 100 مگ هاست چه قدر بود؟ 100 مگ رو میخریدیم 100 هزار تومان سالانه..6 سال پیش با 100 هزار تومان درامد یک خانواده 3 نفره بود.. چرا به جای اینکه قیمتها بره بالاتر الان شده مفتی؟ علتش جز این نیست که قبلانا تعداد هاستینگ کمتر بود؟ آشنایی با هاست و .. کمتر بود؟کسی نمیدونست وب و سایت چیه؟ هاستینگها کم بود اما دانشش رو داشتند.انصافا ان موقع ها از هر کسی هاست میخریدم هم پشتیبانی داشت هم سرویسش خوب بود.اما الان چی؟ از صد تا هاستینگ دو سه تاش خوب در میاد!!
بزار بگم خودم به شخصه تو یک هفته اخیر از دو تا از همکارا هاست گرفتم که تو مشخصات هاستشون زدند لایت اسپید و هارد ssd و... بعد خرید همچین چیزی رو ندیدم من..با این حال صداشو در نیاوردم.نگفتم پولو بک بزنید یا سرویست بدرد نمیخوره..اهسته بیخیال هاستشون شدم رفتم جایی دیگر..
دلیل این کارها اینه که خود مشتری هم مقصر هست. از قدیم گفتند از ماست که برماست! وقتی مشتری توقعات بیجا داره.وقتی مشتری نمیخواد پول خرج کنه و بهونه میاره.وقتی هاستینگ میبینه همه دنبال مفتادتومانی هستند و به کیفیت و پشتیبانی توجهی نداره؟ نتیجه میشه شب سیاه گاو سیاه!!هاستینگ هم اینطوری رفتار میکنه...وگرنه هیچ کسی مرض نداره کسب و کار خودش رو خراب کنه.
هاست دل رو ببین؟ اصلا مشتری معمولی به سروشون راه نمیده.قیمتش بالاست.میگه هر کی کیفیت میخواد و پشتیبانی بیاد..این همه هم مشتری و کاربر داره با قیمت بالاش؟ دلیلش چیه؟ دلیلش تعامل درست مشتری و هاستینگ هست.اما خیلی جاها این حرکت دیده نمیشه.هاستینگها همدیگر رو با قیمتهای مفت تخریب میکنند.مشتری هم میبینه انتظاراتش میزنه سر به فلک!

رحمت بر پدر و مادرت عزیز
حرف دل مارو زدید ایندفعه !

بلی 6 و 7 سال پیش درسته
اینترنت درست و حسابی نداشتیم
یادمه با کارت اینترنت و بعدشم تازه بسته های جی پی آر اس (پی سی سوییت )
با چه بدبختی کانکت میشدیم
اینقدر اسکریپت پارسی و سایت و... نبود
بابت یه چندمگ هاست خداتومن پول میدادیم
ولی اینهمه "متخصص" نداشتیم ( جمعیت سرویس دهندگان و طراحان وب و وبمستران زیر 18 سال )
این حرف شما مورد تایید است

و الان من و شما باید قربانی مشتی تازه کار و یا سرمایه دارانی که با پول سایت بالا اوردند (امثال 5040 و..) شویم...
بنده که دارم سایت هارا میفروشم و میروم... حاصل 4و 5 سال شب بیداری و...

این آخر عمری هم زدیم به خط نصیحت بلکه کمی عزیزان بهتر سرویس دهند شاید کمی شرایط برای نسل بعدی بهتر شود....

tafakor
November 29th, 2014, 19:59
تا به اینجا دوستانی حرف هاشون قابل احترام بود و بعضی از جملات منطقی هست ولی اگر یه مدیریتی نباشد بین سرویس دهندگان از این بدتر میشه که بهتر نمیشه شک نکنید.

RoobinaServer
November 29th, 2014, 20:13
درسته ... اما در صورتی که واقعی باشه!
طرف میاد به امید رم یک میگیره اما به خاطر زیاد بودن اشتراک ها رم 16 هم نیست ... این یعنی نبودن کیفیت.
توان مالی خریدار که به اون شرکتی که 18500 میده ربطی نداره ... اون شرکتی که 18500 میده باید کیفیت کامل رو بدد بعد اگر تونست مقداری از قیمت رو کم کنه.
مشتری مداری هم با کیفیت ثابت میشه نه با قیمت!

نگفتم خدمتتون که مشتری مداری با قیمت ثابت میشه. کی چنین حرفی زدم ؟ کی به فکر توان مالی بودیم ؟اگر کامل بخوانید ذکر شد که :

هرکسی باید قبل خرید قوانین هر شرکتی را کامل و صحیح بخواند و بر اساس نیاز خودش خرید کند و قبل آن تحقیق کند، نمیشه به خاطر یک سری مشتری که نیاز بالایی دارند مشتری هایی که نیاز چندانی ندارند هزینه بالایی الکی بپردازند

این یعنی خرید بر اساس نیاز و به توان مالی مشتری کاری نداره.

شما گفتید کسی که چنین قیمتی بده کیفیت نداره بنده ذکر کردم شاید اون شرکت سخت افزار خودش باشه، این یعنی سخت افزارش رو داره و با همان منابع ذکر شده کامل میده نه شیر و oversell زیاد و ...

این کلمه شاید ، یعنی هرکسی چنین قیمتی داد حتما مشکلی نباید داشته باشه و میشه چنین قیمتی با کیفیت کامل و منابع کاملی که ذکر شده داد.!

موفق باشید.

pardishosting
November 29th, 2014, 20:21
علت این پیش داوری ها این هست که یک طرفه قضاوت می کنید.
سرویس دهنده وقتی موعد سرویس کاربرش تموم می شه می تونه کل فایل های کاربرش رو حذف کنه ... و دیگه مشتری حقی نداره.
اما از اون جایی که یکی ممکنه یادش رفته باشه ، یکی مشکلی داشته و نتونسته تمدید کنه اطلاعات رو براش نگه می دارند ... شرکت های معتبر (کل دنیا) 1 تا 2 ماه نگه می دارند. به این عنوان که اگر مشکلی داشت بیاد تمدید کنه .
نه اینکه بیاد طلبکار بشه ابروی هاستینگ رو ببره. (البته این بی فرهنگی فقط در ایران رواج داره ؛ اگر شما در سایت wht.com شکایت بنویسید با این مضمون همه حق رو به هاستینگ می دند)
مثال دیگه می زنم : اگر شما خونه یا مغازه ای اجاره کرده باشید ، سر سال صاحب ملک می تونه با حکم تخلیه مستاجر رو بیرون کنه ، حالا مثلا یک شخصی 2 ماه به مستاجرش فرصت می ده ، دلیل بر این نیست مستاجر حقی داره و طلبکار بشه.)

در تمام دنیا همین هست و باید تمدید بشه و وب مستری هم که قصد موندن نداره باید قبل از زمان اتمام سرویسش انتقال بده.

007
November 29th, 2014, 20:35
سلام
با نظر استارتر مخالفم و هر مشتری باید دقیقا قبل از زمان کنسل شدن سرویسش
یا سرویسش رو انتقال داده باشه با هرروشی شده حتی انتقال دستی(جلوی این رو که نمیشه گرفت) و یا تمدید کنه .مهلت و اینکه من بمیرم و تو بمیری و فردا میدم و اینها
۹۹درصد وقتها همون روشی میشه که برادرارجمند asrhostingُفرمودن و میبینی وقت دادی و طرف رفته و...........................
اینکه مشتری یادش رفته باشه زمان پرداخت و اینها رو اصلا توجیه خوبی نیست چرا که همون مشتری اگر یک دقیقه سرور دان شه سیستم تیکت رو منفجر میکنه یعنی همیشه
حواس مشتری به دان شدن سرور هست و نمیشه که حواسش به زمان پرداخت نباشه یا پول نداشته باشه
ارادت(نظرشخصی)

raminramz
November 29th, 2014, 20:38
صنف و این کارا هم فایده نداره تو ایران! الان مثلا رایانه صنف خیلی منسجمی داره ؟ نصب ویندوز 15000 تومن بعد یارو 30 تومن میگیره میگه برنامه کاربردی (rar adobe reader) نصب کردم یکی هم 5 تومن میگیره ! ما ایرانیا اگه محدودیت توی چیزی برامون نباشه طرفش نمیریم.

به کجا میریم ؟ داخل همین انجمن یکی از دوستان برای انتقال 10 مگ دیتابیس mysql با phpmyadmin سی و پنج هزارتومان می گرفتند (شرکت کاملا معتبر که هنوز هم هستند)
به کجا میریم ؟ شماره الکی مینویسیم اسمشو میزاریم شماره ثبت! تازه با تاییدیه از وزارت ارشاد
به کجا میریم ؟ پشتیبانی زده 24/7 دو روز یک بار جواب میدن اونم از نوع پیچوندن!
به کجا میریم ؟ پشتیبانی دقیقه ای هست ولی کاربردی نیست و کار رو راه نمیندازند... فقط اسم دقیقه ای بودن رو حفظ کردن

با حرفتون موافقم
گند زدن تو بازار

با 18 تومان همه خدماتی میدن کم مونده نوکری کردن تو خونه یارو هم تضمین کنن
اینطوری کسی سرویس با کیفیت رو قبول نداره دنبال قیمت هستن
من با کاری که هاست ایران میکنه موافقم
واسه کارش ارزش قائله
گند نزده به این حرفه

مثلا هاست بدی سالی 30 همه خدماتی هم بدی کم نیست 1 ساله برادر
1 سال باید جواب بدی زنگ بزنی مشتری پشتیبانی خوب باشه ماهی یک بار زنگ بزن مشتری پول تلفنش در نمیاد
تازه مشتری جاهای دیگه رو میبینن زده 15 میگه خوب من دارم به اینا پول زیاد میدم چرا ؟؟ بزار لباس هامم بدم بشورن طلب کار میاد جلو درخواست میده هاستینگ هم نمیصرفه واسش رد میکنه درخواست رو
علم هاستینگ زیر سوال میره
واسه ما ایرانی ها سرور خریدن گرونه سخت افزار اجاره پهنای باند قیمت بالای دلار مگه چی در میاد انقدر منت مشتری رو بکشی کلی ضرر کنی و ...
اینهمه استرس داری یک ساعت داون بشه تمومه مشتری زنگ میزنه اندازه 2 میلیون تومان خسارت میخواد چرا؟ چون تضمین کردی با 10 هزار تومان همه چی رو تضمین کردی
سختی داره از نر فنی مشکل بخوری کاربر به مشکل بخوره یک دیداس بشی تمومه . از نظر هزینه اجاره دفتر پرسنل یک متخصص که بتونه نیاز ملت رو برطرف کنه
اکثرا زدن امنیت 100% طرف نمیدونه امنیت هیچ وقت 100 نمیشه . زده ضد دیداس راحت با یک پراکسی لیست سبک و 1 سافت رو سرور بزنی خوابیده . میگه آپتایم 100% !! لامصب هاست گیتور تو دنیا اوله نزده 100 درصد :))))
طرف 20 گیگ هاست (ssd) داره میده سالانه 70 تاکید جدی کرده که از هارد های پرسرعت ssd استفاده میکنیم
یک هارد ssd با فضای 500 گیگ هم اگه باشه اگه 500 گیگش رو هماکانت بده لینوکس و اینا هیچ روش میتونه نهایتا 25 تا اکانت بده یعنی سالانه 1700 ماهانه نزدیک 140 از سرور در میاره
از سروری که 600 700 هزینشه
این پولی که اینطوری با دروغ در بیاد حرومه
مشتری قیمت بالا تر مشکل نداره فوقش نمیخره اما با دروغ مشکل داره !!
هر کی یه نمایندگی گرفته کلی وعده وعید داده
یکم میفروشه جمع میکنه د بروکه رفتی
مشکل با قیمت ندارم مشکل با دروغ دارم بدم میاد دروغ بگم تو سایت
یک سری جاها ارزون میدن منم اومدم از اونها ارزان تر دادم اما تو خود سایت ذکر کردم که تضمین نداره
یک سری هاست تضمین شده گزاشتم هفته ای یک بار زنگ میزنم مشتری حالش رومیپرسم

یک چیز بگم شاید باورتون نشه
لینک نمیزارم تبلیغ بشه
سرویس دارم 1 گیگ سالانه 20 تومان
یه مدل هم دارم 1گیگ سالانه 100 تومان

از این 100 تومانیه 10 تا فروش بره به نسبت از اون 20 تومانیه یکی فروش میره
مردم درسته قیمت پایین میخوان اما میخوان کیفیت رو تجربه کنن

- - - Updated - - -

سلام
با نظر استارتر مخالفم و هر مشتری باید دقیقا قبل از زمان کنسل شدن سرویسش
یا سرویسش رو انتقال داده باشه با هرروشی شده حتی انتقال دستی(جلوی این رو که نمیشه گرفت) و یا تمدید کنه .مهلت و اینکه من بمیرم و تو بمیری و فردا میدم و اینها
۹۹درصد وقتها همون روشی میشه که برادرارجمند asrhostingُفرمودن و میبینی وقت دادی و طرف رفته و...........................
اینکه مشتری یادش رفته باشه زمان پرداخت و اینها رو اصلا توجیه خوبی نیست چرا که همون مشتری اگر یک دقیقه سرور دان شه سیستم تیکت رو منفجر میکنه یعنی همیشه
حواس مشتری به دان شدن سرور هست و نمیشه که حواسش به زمان پرداخت نباشه یا پول نداشته باشه
ارادت(نظرشخصی)
ارادت

درود
این مورد هم شما راست میگی
یک مین داون بشه تمومه

Netfollower
November 29th, 2014, 20:48
عزیزان همچنان موضوع را نفهمیده اسپم میکنید

ارسال 65 مطالعه شود !!!

sht-design
November 29th, 2014, 20:58

ارسال 65 مطالعه شود !!!

دوستان فکر کنم این بحث رو ادامه ندیم بهتره
بعضی ها بر این عقیده هستند که رعایت قوانین باعث از دست رفتن اعتبار میشه
اما نمیدونند که همان مشتری اگر یه کم باهاش صمیمی بشی و بهش لطف کنی سوار آدم میشه !!
موفق باشید دوستان

Netfollower
November 29th, 2014, 21:05
دوستان فکر کنم این بحث رو ادامه ندیم بهتره
بعضی ها بر این عقیده هستند که رعایت قوانین باعث از دست رفتن اعتبار میشه
اما نمیدونند که همان مشتری اگر یه کم باهاش صمیمی بشی و بهش لطف کنی سوار آدم میشه !!
موفق باشید دوستان

واقعا با حرف شمل درمورد رو دادن به مشتری و سوار شدنش موافقم
و شخصا حرف شمارو تایید میکنم اکثرا یا کودکن یا بی جنبه وپرتقاضا
چون بیش از ده ها بار تجربه شده و این حرف مورد تایید است اما
صحبت بنده چیز دیگری بود و آن این بود از کسی پول زور نگیریم

sht-design
November 29th, 2014, 21:14
واقعا با حرف شمل درمورد رو دادن به مشتری و سوار شدنش موافقم
و شخصا حرف شمارو تایید میکنم اکثرا یا کودکن یا بی جنبه وپرتقاضا
چون بیش از ده ها بار تجربه شده و این حرف مورد تایید است اما
صحبت بنده چیز دیگری بود و آن این بود از کسی پول زور نگیریم

ممنون بابت تائیدتون
اما یه چیز بگم ، این پول زور که میگین اینقدرا هم پول زور نیست!
در ازای ارائه خدمات پول دریافت میشه تا زمانی که مشتری هزینه سرویسشو پرداخت کرده باشه این خدمات رایگانه اما وقتی که سرویسش تمام شده باشه سرویس دهنده تعهدی در قبال انجام رایگان خدمات مشتری نداره
چون تجربه شده مشتریانی که به اصطلاح ادعای زرنگ بودنشان میشده این کارا رو انجام میدادند

Netfollower
November 29th, 2014, 21:17
ممنون بابت تائیدتون
اما یه چیز بگم ، این پول زور که میگین اینقدرا هم پول زور نیست!
در ازای ارائه خدمات پول دریافت میشه تا زمانی که مشتری هزینه سرویسشو پرداخت کرده باشه این خدمات رایگانه اما وقتی که سرویسش تمام شده باشه سرویس دهنده تعهدی در قبال انجام رایگان خدمات مشتری نداره
چون تجربه شده مشتریانی که به اصطلاح ادعای زرنگ بودنشان میشده این کارا رو انجام میدادند

عزیز وقتی یکی از خدمات راضی نیست
یا میزبان به عمد میخواد کاری کنه طرف مجبور به تمدید باشه پول زوره
وقتی حتی برای دادن یک لینک بک اپ هم کلی مشتری را ازار میدهد پول زور است
درهرصورت امیدوارم عزیزان رعایت کنند
" بحث مشتریان پرو با مشتریان نیازمند تفاوت دارد , بالاخره بچه که نیستن عزیزان میتوانند فرق ادم هارا نشخیص دهند
ولی بازهم چندهزارتومن به از بین رفتن اعتبار سایت نمی ارزد "

sht-design
November 29th, 2014, 21:24
اگر مشتری ناراضی بود میتواند بک آپش رو قبل از اتمام سرویسش تهیه کنه
مجبور نیست که حتما بگذاره واسه بعد از اتمام سرویسش
اگر مشکلی داشته باشه هم میتونه تماس بگیره و درخواست ارسال لینک بکآپ قبل از اتمام سرویسش رو بکنه

ولی باز هم طبق گفته شما مشتری نیازمند با مشتری پر رو فرق میکنه و سرویس دهنده میتونه تشخیص بده که کدوم کاربر جزو مشتریان خوب بوده که بک آپ رو رایگان بهش بده که اون هم با خود سرویس دهنده هست !

raminramz
November 29th, 2014, 21:39

ارسال 65 مطالعه شود !!!

جمع نبند برادر
نقل قول کن

اگه منظور با منه
درمورد پست اول وموضوع اصلی تایپیک چند صفحه قبل ذکر کردم که نگه داشتن بکاپ عقده ای بازیه

باقی پست ها واس ملتفت کردن جاهلین بود

با تشکر

Netfollower
November 29th, 2014, 21:40
جمع نبند برادر
نقل قول کن

اگه منظور با منه
درمورد پست اول وموضوع اصلی تایپیک چند صفحه قبل ذکر کردم که نگه داشتن بکاپ عقده ای بازیه

باقی پست ها واس ملتفت کردن جاهل ها بود

با تشکر

با تنها کسی که منظورم نبود شما بودید !
منظور بنده ارسال 70 و .... اینقدر زیاد بود که نمیشد نقل قول بست