PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعمال محدودیت سرعت و کانکشن روی انجینیکس

p30win
November 28th, 2014, 00:12
سلام بنده یه سرور دانلود با وب سرور انجینیکس روی لینوکس نصب کردم(کانفیگ رو خودم انجام ندادم)
بعد الان چون مثل اینکه ملت با وی پی اس فایل دانلود میکنن و این عمل باعث مصرف بیش از حد پهنای باند سرور شده
الان قسد دارم محدودیت سرعت و کانکشن تعریف کنم برای سرور
کسی میتونه کامل راهنماییم کنه چطور اینکارو کنم؟
انجمن رو جستجو کردم اشاراتی بهش شده ولی چیزی ازشون دستگیرم نشد...

chatsaz
November 28th, 2014, 00:33
شما انجینیکس رو نباید محدود کنی باید تعداد کانکشن های سرور رو محدود کنی

p30win
November 29th, 2014, 00:04
سلام، والله سرور درواقع ماله خوده من نیس، به همین دلیل نمیتونم در سایر کانفیگ هاش دست ببرم، یکی از دوستان ک قبلا انجینیکس رو برام کانفیگ کرده بود دوتا خط به کانفیگ انجینیکس اضافه کرده بود (به کانفیگ فولدر مربوط به من) که اگه اشتباه نکنم conn_limit و speed_limit بودش
که برای هر کاربر تعداد کانکشن هارو محدود میکرد و بعدهم سرعت دانلود هر کانکشن رو هم محدود میکرد و درنهایت سرعت نهایی سرور محدود میشد
متاسفانه من الان اون کانفیگ رو ندارم، میخواستم اگه کسی اطلاع داره ک چطور باید کانفیگش کنم راهنماییم کنه...

- - - Updated - - -

متشکرم ک اینقده فعال بودید، جوابم رو در وب هاستینگ تالک انگلیسی پیدا کردم، ولی بازم داداش chatsaz (http://www.webhostingtalk.ir/member/67368/) دمت گرم ک یه جوابی دادی...