PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترس از هک شدن و بدهکاری

alita
November 27th, 2014, 23:49
سلام.از یک موضوعی به شدت وحشت دارم. و اون اینکه سایت های پربازدیدی مثل تابناک و یا بیتوته و یا ... اون همه تبلیغ می گیرند و نمایش می دهند و پول خوبی هم دریافت می کنند.اما این هکرهای بیکار بیکار نمی نشینند و سعی می کنند سایت های پربازدید و کله گنده ایرانی رو هک کنند. و این یعنی از دسترس خارج شدن سایت و بدهکار شدن در برابر سفارش دهنده تبلیغ!!! واقعا موضوع خطرناکی هست و من موندم این سایت های پربازدید چه طور این قدر با اعتماد به نفس نگران هکرها نیستند. من خیلی دوست دارم یک سایتی بزنم که ماهی سه میلیون درامد کسب کنه(به همین هم راضی هستیم!!!!! از هیچی که بهتره!!!!) اما این هک شدن و بدهکار شدن واقعا من رو نگران می کنه.اومدیم و هک شدیم و 15 روز از تبلیغ مشتری موند!!!! حالا من گفتم 3 میلیون و این برای سایت های پربازدید کله گنده معضلی میشه. من ناشی ام تو این مسائل و ممنون میشم دوستان من رو در این زمینه راهنمایی کنند. نمی خوام اگر زمانی هک شدم کارم به شکایت بازی کشیده بشه و از اینکه سایت ساختم پشیمون بشم.

artuore
November 27th, 2014, 23:52
چرا هک بشی ؟!

شما امنیت رو برقرار کنی هک نمیشی در ضمن هکر چیزی رو هک میکنه که واسش ارزش داشته باشه نه سایت که قراره تبلیغات کنه @-)

nginxweb
November 27th, 2014, 23:54
درود

دوست عزیز
سایت های که اسکریپت اختصاصی دارند و سرور اخصتاصی دارند معمولا امنیت مناسبی برخوردار هستند و چیزی نیستند که براحتی قابل هک باشند

اسکریپتی که سورسش را هکر ندارد کار سختی برای نفوذ بهش خواهد داشت و مجبور هستش بره سمت مواردی مانند Cross-site scripting و یا تزریق sql و.. که برای هکرها وقت گیر میباشد و همچنین چون سایت دیگری روی سرور نیست هکر امکان با ارزشی مانند symlink که از روش های رایج هک هستش را از دست میدهد.

سایت های پربازدید معروف که روی سرور اختصاصی هستند همگی مدیر سرور دارند که روزانه سرور را بررسی و آپدیت ها و موارد مورد نیاز را انجام میدهد که مشکلی نباشد

شما هم نگران این مشکل نباشید کارتون روی اصول باشد موردی نخواهید داشت

jahromweb
November 27th, 2014, 23:54
سلام.از یک موضوعی به شدت وحشت دارم. و اون اینکه سایت های پربازدیدی مثل تابناک و یا بیتوته و یا ... اون همه تبلیغ می گیرند و نمایش می دهند و پول خوبی هم دریافت می کنند.اما این هکرهای بیکار بیکار نمی نشینند و سعی می کنند سایت های پربازدید و کله گنده ایرانی رو هک کنند. و این یعنی از دسترس خارج شدن سایت و بدهکار شدن در برابر سفارش دهنده تبلیغ!!! واقعا موضوع خطرناکی هست و من موندم این سایت های پربازدید چه طور این قدر با اعتماد به نفس نگران هکرها نیستند. من خیلی دوست دارم یک سایتی بزنم که ماهی سه میلیون درامد کسب کنه(به همین هم راضی هستیم!!!!! از هیچی که بهتره!!!!) اما این هک شدن و بدهکار شدن واقعا من رو نگران می کنه.اومدیم و هک شدیم و 15 روز از تبلیغ مشتری موند!!!! حالا من گفتم 3 میلیون و این برای سایت های پربازدید کله گنده معضلی میشه. من ناشی ام تو این مسائل و ممنون میشم دوستان من رو در این زمینه راهنمایی کنند. نمی خوام اگر زمانی هک شدم کارم به شکایت بازی کشیده بشه و از اینکه سایت ساختم پشیمون بشم.
1)با رعایت امنیت میشه تا حد زیای از هک جلوگیری کرد
2)روزانه بکاپ دارن، اگر هک بشن سریع اطلاعات رو برمیگردونن
البته دیده شده که بیشتر از اینم طول بکشه ولی 15 روز دیگه نه!
اگر سریع انجام بدن توی یک و نهایت 2 روز حله

chatsaz
November 28th, 2014, 00:02
من خیلی دوست دارم یک سایتی بزنم که ماهی سه میلیون درامد کسب کنه(به همین هم راضی هستیم!!!!! از هیچی که بهتره!!!!) .

آخی نازی!!!

pspasp
November 28th, 2014, 00:08
مطمن باش ماهی 3 ملیون هم داشته باشی
فرداش بیشتر میخوای
این تجربه است

یاشار زوم
November 28th, 2014, 00:14
شما با کسی دشمنی نداشته باشی کسی با شما کاری نداره!!

بک اپ گیری منظم هم داشته باشید...

nasimd
November 28th, 2014, 00:22
صحبت pspasp 100% تایید میشه

merman
November 28th, 2014, 00:47
از اون ماهی 3 تومن ماهی 1تومنشو خرج امنیت و مدیر سرور کن حله!!

سیدرضا بازیار
November 28th, 2014, 00:54
فکر کنم سایت هایی با رتبه زیر 500 الکسا ایران هم ماهیانه 1 میلیون درآمد ندارن
من موندم رو چه حسابی این قیمت رو گفتید!
البته من خودم 9 سال توی اینترنت سابقه دارم و سایت با رتبه حدود 1000 الکسا ایران رو هم داشتم اما ماهیانه 300 تومان هم درآمد نداشتم... (البته بستگی به نوع فعالیت سایت هم داره)

ULTRAWEB
November 28th, 2014, 00:59
شما اول سایت بزن بعدش از این ترس داشته باش هک شین! بعدشم هک شدنم چیزی بد و غیرطبیعی نیست که اینقدر بیخودی نگرانین سایت های معرو ف و مطرح هک شدن پس سایت شماهم هک شه مشکلی نداره