PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 50 درصد تخفیف - سرور مجازی پهنای باند نامحدود ایران

redhat10
November 27th, 2014, 22:43
با سلام خدمت دوستان گرامی
آفر سرور مجازی ایران با پهنای باند نامحدود به مناسبت دهه مبارک فجر تا 22 بهمن ماه

برای اعمال تخفیف بعد از ثبت سفارش تیکت ارسال فرمایید تا تخفیف اعمال شود
سفارش سرور مجازی ایران با پهنای باند نامحدود (http://robot.shidserver.com/cart.php?gid=25)

CPU : Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2620 1 core

RAM : 512MB Ram DDR3

Hard : 50 GB Sata 3

Port : 1Gbps

Bandwidth : Unlimit

هزینه ماه اول 75 هزار تومان
هزینه سالیانه 840 هزار تومان میباشد
تخفیف برای پرداخت های 3 -6 و 1 ساله برای کل دوره اعمال میشود
سفارش سرور مجازی ایران با پهنای باند نامحدود (http://robot.shidserver.com/cart.php?gid=25)

قیمت ها در سایت به یورو ثبت شده که با ورد به درگاه به ریال تبدیل خواهد شد
هزینه یورو برای سرورهای مجازی همیشه ثابت خواهد بود و معادل ریالی آن در تاپیک درج شده است

srsh
November 27th, 2014, 23:30
آفر سرور مجازی ایران با پهنای باند نامحدود به مناسبت ولادت امام رضا در نظر گرفته شده است
50 درصد تخفیف بر روی تمامی پلن های موجود در سایت برای ماه اول

350,000ریال ماهانه
هزینه تمدید 60 هزار تومان ماهیانه

RAM : 1 GB Ram DDR3

450,000ریال ماهانه
85 هزار تومان ماهیانه

RAM : 2 GB Ram DDR3

550,000ریال ماهانه
110 هزار تومان

هزینه یورو برای سرورهای مجازی همیشه ثابت خواهد بود و معادل ریالی آن در تاپیک درج شده است

ولادت امام رضا ؟

reza115
November 27th, 2014, 23:54
سلام

سایت شما بالا نمیاد !

میکروتیک هم نصب میکنید ؟

redhat10
November 28th, 2014, 12:05
سلام

سایت شما بالا نمیاد !

میکروتیک هم نصب میکنید ؟
بله نصب میشه

parsavps.ir
November 29th, 2014, 23:17
بله نصب میشه

از کدام دیتا سنتر می باشد ؟

redhat10
November 30th, 2014, 00:35
از کدام دیتا سنتر می باشد ؟
شاتل

fadakweb
November 30th, 2014, 21:43
آفر سرور مجازی ایران با پهنای باند نامحدود
50 درصد تخفیف بر روی تمامی پلن های موجود در سایت

350,000ریال ماهانه
هزینه تمدید 60 هزار تومان ماهیانه

RAM : 1 GB Ram DDR3

450,000ریال ماهانه
85 هزار تومان ماهیانه

RAM : 2 GB Ram DDR3

550,000ریال ماهانه
110 هزار تومان

سلام و عرض خسته نباشید

پهنای باند نامحدود واقعی می باشد ؟ بنده نیاز به دانلود و آپلود فایل تا حجم بالای 12 ترابایت هستم . مشکلی پیش نمیاد برای سرور ؟ تضمین می کنید ؟

asrhosting
November 30th, 2014, 21:52
سلام .
میشه یه لینک تست پیامک خصوصی کنید .

fadakweb
November 30th, 2014, 21:58
سلام .
میشه یه لینک تست پیامک خصوصی کنید .

ارسال کردم خدمتتون

asrhosting
November 30th, 2014, 22:14
ارسال کردم خدمتتون

سلام .
تاپیک همکارمون هست . با آی دی ایشون تماس بگیرین .

- - - Updated - - -

ارسال کردم خدمتتون

سلام .
تاپیک همکارمون هست . با آی دی ایشون تماس بگیرین .

redhat10
November 30th, 2014, 22:19
سلام و عرض خسته نباشید

پهنای باند نامحدود واقعی می باشد ؟ بنده نیاز به دانلود و آپلود فایل تا حجم بالای 12 ترابایت هستم . مشکلی پیش نمیاد برای سرور ؟ تضمین می کنید ؟
محدودیتی در پهنای باند نیست اما فعلا فقط وی پی اس میکروتیک ارائه میشود

faramobile
December 4th, 2014, 23:00
سلام دوست عزیز

تیکت هم زدم از دیروز دوبار ولی پاسخی دریافت نکردم و خیلی هم مشکل سرور ایران که از شما دارم حاد هست چون برای مشتریام مشکل ساز شده

سرعت دانلود سرور از سرور های خارجی بزور به 100 تا 200 کیلو بایت میرسه و این وضعیت چند روزه که پیش اومده

ممنون میشم یا اینجا جواب بدید یا زودتر تیکت هایی که ارسال کردم پاسخ بدید

شماره تیکت ها :

-------------------------------------

آپدیت : پاسخ تیکت ها داده شد و ظاهرا مشکل چیزی نیست که دست فروشنده باشه و از دیتاسنتر مشکل وجود داره

ali0000
December 9th, 2014, 22:36
من هم مشکلاتی روی سرور شاتل داشتم و علی رغم تیکت ها و پیگیری های زیاد ظاهراً مشکل بزودی بر طرف نمیشه ، اما علت ارسال این پست من تشکر بخاطر عودت کامل مبلغ پرداختی توسط redhat10 (http://www.webhostingtalk.ir/member/11556/) هست ، مطمئنن در صورت نیاز به سرویس و خدمات وب سایت شما چشم بسته اقدام به ثبت سفارش و پرداخت میکنم چون اخلاق حرفه ایی و بردباری و رسیدگی شما قابل تحسینه و متاسفم برای شاتل چنین شرکت عظیم و پُر ادعا که بخش خدمات سرور مجازی بیش از 10 روز دچار مشکل هست و توانایی جبران و رفع مشکل رو نداره

sorrowrock
December 14th, 2014, 14:29
من هم مشکلاتی روی سرور شاتل داشتم و علی رغم تیکت ها و پیگیری های زیاد ظاهراً مشکل بزودی بر طرف نمیشه ، اما علت ارسال این پست من تشکر بخاطر عودت کامل مبلغ پرداختی توسط redhat10 (http://www.webhostingtalk.ir/member/11556/) هست ، مطمئنن در صورت نیاز به سرویس و خدمات وب سایت شما چشم بسته اقدام به ثبت سفارش و پرداخت میکنم چون اخلاق حرفه ایی و بردباری و رسیدگی شما قابل تحسینه و متاسفم برای شاتل چنین شرکت عظیم و پُر ادعا که بخش خدمات سرور مجازی بیش از 10 روز دچار مشکل هست و توانایی جبران و رفع مشکل رو ندارهبعد از گذشت 2 هفته هنوز مشکل برطرف نشده و نخواهد شد!!!ایشون نه سرور جایگزین دادن نه تیکت جواب میدن نه تلفن همراهشون و نه هزینه برگشت میدن واقعا این کارتون درسته؟مارو اسیر کردید؟فاکتور بعدی سرور صادر شد مشکل رفع نشدعزیز من بیا هزینه برگشت بده دیگه

ostadomid
December 14th, 2014, 15:14
من هم همین مشکل رو دارم با این دوستان. کلا تیکت رو بیخیال شدن. عزیز برادر بیا جواب ملت رو بده. مشتری حداقل این حق رو داره که جواب تیکت پشتیبانیش رو بدی.

sorrowrock
December 14th, 2014, 18:23
من هم همین مشکل رو دارم با این دوستان. کلا تیکت رو بیخیال شدن. عزیز برادر بیا جواب ملت رو بده. مشتری حداقل این حق رو داره که جواب تیکت پشتیبانیش رو بدی.حداقل کار رو ایشون انجام ندادند دست رو دست گذاشتند کی شاتل اوکی کنه.خوب عزیز من دیدی نمیشه سرور جایگزین میدادی 2 هفته زمان بس نبود مطمئن بشی اینا سرور رو نمیخوان اوکی کنند؟نمیتونی بیخیال شی تیکت جواب بده دونه دونه هزینه های کاربرای بدبختی که به امید شما نشستند رو برگشت بده این حداقل کاری که میتونی انجام بدی والا جای دیگه داشتیم سرور با کلی عذرخواهی 3 روز مشکل داشت اخر سر هم کلی تخفیف داد برای تمدید ماه بعد گفت اگر هم راضی نیستید هزینه رو کامل کارت به کارت میکنم2 هفته شده صبر کردیم به احترام حرف شما اما شما یه ذره احترام گذاشتی به کاربرات؟تیکت زنگ پیام هیچی جواب نمیدی کارت درسته؟ درست شدن نخواستیم از بس حرص هم خوردیم به حد مرگ عصبی هستیم هزینه مارو برگشت بده شما خودت منتظر بمون تا درست کنندچرا ما ضررش رو بدیم!

farhad sh
December 15th, 2014, 02:26
بنده از همون اول که دیدم اینجوریه غیر پولمو زدم رفتم از یک جا دیگه گرفتم که فوق العادست در صورتی که من خیلی به ایشون قبل خرید تاکیید کردم که سرور مشکلی نداشته باشد

hassanshaikhi
December 15th, 2014, 08:55
حدود 6 ماه هست که از ایشون سرور داشتم و تا قبل از اینکه مشکل برای سرورهاشون پیش بیاد از سرویس دهیشون راضی بودم.پشتیبانیشون هم کمی با تاخیر جواب میدادند ولی همیشه رسیدگی میکردند.
بعضی از دوستان میگن ایشون تیکت جواب نمیده ولی من هر تیکتی زدم همون لحظه نه ولی با تاخیر جواب دادند.
نمیخام بگم ایشون مقصر نیستند. باید جواب تیکت ها رو بدند و هزینه رو برگشت بدند ولی شما هم ایشونو کمی درک کنید توی این مدت ایشون آدم محترم و با ادبی بودند. میدونید که مشکل بخاطر ایشون هم نیست از شاتل هست.فقط شما هم نیستید چندین سرور دارند که روی هر کدوم چندین مشتری هست حالا وقتی مشکل پیش بیاد همه اینها چندین تیکت میزنن همه با هم زنگ میزنند توی این وضعیت از یه طرف باید هزینه کاربرا رو برگشت بدند از یه طرف باید هزینه سرور هارو بدن از یه طرف باید سرور جدید خریداری کنند توی فشار قرار میگیرن.
بازم میگم اینا توجیه جواب ندادن تیکت ها نیست ولی سعی کنید کمی موقعیتی که براشون پیش اومده رو درک کنید.

sorrowrock
December 15th, 2014, 11:02
حدود 6 ماه هست که از ایشون سرور داشتم و تا قبل از اینکه مشکل برای سرورهاشون پیش بیاد از سرویس دهیشون راضی بودم.پشتیبانیشون هم کمی با تاخیر جواب میدادند ولی همیشه رسیدگی میکردند.بعضی از دوستان میگن ایشون تیکت جواب نمیده ولی من هر تیکتی زدم همون لحظه نه ولی با تاخیر جواب دادند.نمیخام بگم ایشون مقصر نیستند. باید جواب تیکت ها رو بدند و هزینه رو برگشت بدند ولی شما هم ایشونو کمی درک کنید توی این مدت ایشون آدم محترم و با ادبی بودند. میدونید که مشکل بخاطر ایشون هم نیست از شاتل هست.فقط شما هم نیستید چندین سرور دارند که روی هر کدوم چندین مشتری هست حالا وقتی مشکل پیش بیاد همه اینها چندین تیکت میزنن همه با هم زنگ میزنند توی این وضعیت از یه طرف باید هزینه کاربرا رو برگشت بدند از یه طرف باید هزینه سرور هارو بدن از یه طرف باید سرور جدید خریداری کنند توی فشار قرار میگیرن.بازم میگم اینا توجیه جواب ندادن تیکت ها نیست ولی سعی کنید کمی موقعیتی که براشون پیش اومده رو درک کنید.عزیز من میشه بگید چقدر زمان باید صبر کنیم ؟2 هفته به نظرتون برای این مسائلی که شما میگید بس نیست؟عزیز من 2 هفته تمام صبر کردیم مشکل سرور حل بشه حالا به هر دلیلی نشده کمترین حقمون اینه هزینه هامون برگشت بده ایشون از روز سوم هر تیکت رو 3 روز 4 روز جواب میدادند اخرین تیکت هم 4 روز پیش جواب دادند قبلش 3 روز قبلش

hassanshaikhi
December 15th, 2014, 11:25
عزیز من میشه بگید چقدر زمان باید صبر کنیم ؟2 هفته به نظرتون برای این مسائلی که شما میگید بس نیست؟عزیز من 2 هفته تمام صبر کردیم مشکل سرور حل بشه حالا به هر دلیلی نشده کمترین حقمون اینه هزینه هامون برگشت بده ایشون از روز سوم هر تیکت رو 3 روز 4 روز جواب میدادند اخرین تیکت هم 4 روز پیش جواب دادند قبلش 3 روز قبلش
حق با شما هست منم گفتم با تاخیر جواب میدادند. این نه فقط مشکل شما مشکل من و بقیه مشتری های ایشون هم هست.منم مجبور شدم از جای دیگه سرور تهیه کنم قول برگشت هزینه هم دادند ولی ممکنه که طول بکشه که منم قبول کردم چون میدونم ایشون الان تحت فشار هستند.
قبول کنید مشکی که برای ایشون پیش اومده مثل مشکل بقیه همکارا نیست.اگه جای دیگه سرور داشته باشید برای سرورشون مشکل پیش بیاد حداکثر یک یا چند سرور دچار مشکل میشه و براحتی میتونن کنترل کنند و هزینه شما رو برگشت بدند.ولی خودتون رو جای ایشون بذارید که چندین سرور از یک دیتاسنتر داشته باشید بعد همگی دچار مشکل بشه و به فرض 300 نفر از مشتریهاتون همگی روی سرتون بریزند و همگی تیکت بدند بعضی ها هم توهین کنند بهتون و پولشون رو بخان شما هم از یه طرفی باید هزینه سرور های قبلی رو بدید هم از یه طرفی باید سرور جایگزین بخرید از یه طرفی هم مشتری هاتون رو که سرمایتون هست از دست بدید.ایشون هم تا جای ممکن سعی داشتند همین دیتاسنتر شاتل درست بشه چونکه اگه جای دیگه می خواستند سرور بگیرند فکر نکنم مثل الان میتونستند با این قیمت سرور نامحدود بدند.
بازم میگم اینا توجیه نیست فقط برای درک موقعیت ایشون هست. خودشونم مطمئنن از این وضع راضی نیستند و دارند تلاششون رو میکنن نه اینکه مشتری ها رو به حال خودشون رها کرده باشند.

lemo1996
December 15th, 2014, 11:32
لطفا 1 ای پی برای تست پینگ اسال نمایید

pensive_irani
December 15th, 2014, 12:22
الان چندین روز است که برای عودت سرویس درخواست داده ام اما هیچ جوابی دریافت نکرده ام بیش از 3 هفته است که سرور میکروتیک شاتل به هیچ دردی نمی خورد حتی سرعت سرور به 100 kb هم نمی رسد حتی گوشی آقای حیدری نیز خاموش است .... اصلا جواب تیکت ها را نداده اند ....

ostadomid
December 15th, 2014, 15:21
لازم نیست جواب تک تک تیکت ها رو بدن. حداقل یه بخش اطلاع رسانی درست کنند توی سایت و بروز نگه دارنش.
ایشون آدم محترمی هستند. بنده تا حالا بی ادبی نکردم توی تیکت ها. حتی تقاضای برگشت پول هم نکردم. اما اینکه کلا هیچ آماری نمیدن از روند مذاکراتشون با شاتل حوصله مشتری رو سر میبره

sorrowrock
December 17th, 2014, 12:07
با من تسویه کردن.ایشون سایتشونم دیگه بالا نمیاد hivps.ir میشه بگید زمانی که نه جواب زنگ نه تیکت نه اینجا پاسخ میدن چطور تسویه کردن با شما؟واقعا متاسفم

hassanshaikhi
December 17th, 2014, 12:09
از این آدرسشون استفاده کنید
ناحیه کاربری - shid server - شید سرور (http://robot.shidserver.com/clientarea.php)

sadrafilm
December 17th, 2014, 14:15
سه ماهه هم 50% تخفیف داره؟

redhat10
December 20th, 2014, 03:40
با پوزش از تمامی مشتریان گرامی بابت مشکلات پیش آمده در 15 روز گذشته

در این مدت برای مشتریان شید سرور که بنده به حسابها دسترسی داشتم و همه هزینه ها حداکثر 72 ساعت بعد از درخواست بازگشت داده شد
همه تیکتها نیز به موقع پاسخ داده شده و جای گلایه ای از زمان پاسخ دهی نیست

در های وی پی اس بعلت تعداد بالای تیکت ها برخی از تیکت ها بعلت وجود پاسخی تکراری تا رسیدن به نتیجه قطعی باز نگه داشته شدند
به هر حال مشکل حل شد و مدت خرابی نیز به اعتبار کاربران های وی پی اس اضافه می شود

امکان سفارش همکنون در هر دو سایت وجود دارد
قابل ذکر است تیم مدیریت های وی پی اس و شید سرور متفاوت است و این تاپیک مربوط به شید سرور میباشد و آفر ها فقط در سایت shidserver.com معتبر است

razavihost
December 21st, 2014, 21:11
با پوزش از تمامی مشتریان گرامی بابت مشکلات پیش آمده در 15 روز گذشته

در این مدت برای مشتریان شید سرور که بنده به حسابها دسترسی داشتم و همه هزینه ها حداکثر 72 ساعت بعد از درخواست بازگشت داده شد
همه تیکتها نیز به موقع پاسخ داده شده و جای گلایه ای از زمان پاسخ دهی نیست

در های وی پی اس بعلت تعداد بالای تیکت ها برخی از تیکت ها بعلت وجود پاسخی تکراری تا رسیدن به نتیجه قطعی باز نگه داشته شدند
به هر حال مشکل حل شد و مدت خرابی نیز به اعتبار کاربران های وی پی اس اضافه می شود

امکان سفارش همکنون در هر دو سایت وجود دارد
قابل ذکر است تیم مدیریت های وی پی اس و شید سرور متفاوت است و این تاپیک مربوط به شید سرور میباشد و آفر ها فقط در سایت shidserver.com معتبر است

سلام آقای حیدری
خوبین؟
خدمت سربازی به کجا رسید؟
اضافه خدمت انشالله بخشیده شد یا شامل حال شما نشد؟

pooryadevil
December 22nd, 2014, 13:47
وضعیت پینگ تایمتون چند هست ؟

redhat10
February 6th, 2015, 12:24

آفر سرور مجازی ایران با پهنای باند نامحدود به مناسبت دهه مبارک فجر تا 22 بهمن ماه

هزینه ماه اول 75 هزار تومان
هزینه سالیانه 840 هزار تومان میباشد
تخفیف برای پرداخت های 3 -6 و 1 ساله برای کل دوره اعمال میشود

هدیه ویژه کاربرانی که خداقل 3 ماهه سرویس را سفارش میدهند :یک وی پی اس آلمان رم 1 گیگ