PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست خرید سرور

Navidros
November 27th, 2014, 16:58
سلام
من یک شرکت برنامه نویسی و طراحی وبسایت و پرتال دارم. تصمیم دارم یک سرور تهیه کنم و برای سیستم های کارمندان شرکت از زیروکلاینت استفاده کنم. سرور بیشتر جهت شبکه داخلی شرکت استفاده میشه و حدود 10 کلاینت رو باید ساپورت کنه.
این رو میدونم که این تعداد کلاینت رو با دسکتاپ هم میتونم ساپورت کنم ولی ترجیح میدم سرور باشه. حدود 4 تا 5 میلیون هم برای خریداری سرور در نظر گرفتم.
ممنون میشم اگر دوستان آفر بدن و اگر هم توصیه و پیشنهادی دارند بفرمایند.

artuore
November 27th, 2014, 17:01
آریاز شبکه شیراز در خدمت شماست

تهیه انواع سخت افزار خرید سرور و راه اندازی کلیه سیستم ها

با ما در تماس باشید

samansystems
November 27th, 2014, 17:05
با شماره 88015858 داخلی 222 آقای محمدی تماس بگيريد.

j4b3r
November 27th, 2014, 18:13
سلام
66961700
اقای امیری بگید آقای زارع معرفی کردند.
supermicro با رم 32 و e3 1270 میتونید جمع کنید با این قیمت
برا مشاوره سخت افزار هم میتونبد با من تماس بگیرید بیشتر شما رو راهنمایی کنم

RoobinaServer
November 27th, 2014, 18:36
سلام
من یک شرکت برنامه نویسی و طراحی وبسایت و پرتال دارم. تصمیم دارم یک سرور تهیه کنم و برای سیستم های کارمندان شرکت از زیروکلاینت استفاده کنم. سرور بیشتر جهت شبکه داخلی شرکت استفاده میشه و حدود 10 کلاینت رو باید ساپورت کنه.
این رو میدونم که این تعداد کلاینت رو با دسکتاپ هم میتونم ساپورت کنم ولی ترجیح میدم سرور باشه. حدود 4 تا 5 میلیون هم برای خریداری سرور در نظر گرفتم.

با سلام و احترام

میتوانید با واحد مشاوره در ارتباط باشید :

هاست وب،سرور مجازی،سرور اختصاصی،ثبت دومین،هاست بکاب،سرور تیم اسپیک،فلش چت - روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه)) (http://www.Roobinaserver.ir)

شما میتوانید سرورهای معمول برای این کار خرید نمائید به همراه سیستم سرمایشی مخصوص محیط کارتون.(نیاز به خرید کیس های برند مانند سوپرمایکرو و HP نیز برای دفتر نمیباشد و هزینه اضافی میباشد)

امکان ارائه رک های ایرانی نیز که قیمت ارزانی برای محیط دفتر دارند میباشد به همراه روتر های شبک جهت ایجاد شبکه امن داخلی با کنترل فایروال و دسترسی بیسیم.

برای این موارد با ما در تماس باشید : تهران : 02166378056 واحد مشاوره.

با تشکر

alfavps.com
November 27th, 2014, 18:58
سلام
سلام

در صورتی که تهران هستید میتونید تشریف بیارید دفتر ما و جلسه ای داشته باشیم.
شماره تماس در امضا بنده هست و میتونید تماس بگیرید برای هماهنگی

coopunzero
December 5th, 2014, 22:32
سلام
سرور دست دوم و در حد نو با قیمت عالی و کانفیگ خوب دارم
موجودی HP,Supermicro,Dell,Intel (نو و دست دوم موجوده)
09124064016
09394064016