PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی کامل:انتقال دامنه از طلاهاست به یک ریجستار خارجی مطمئن

mjp
November 27th, 2014, 15:34
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
بنده یک دامین دات کام از طلاهاست تهیه کردم که بنا بر دلایلی قصد دارم به یکی از ریجستارهای مطمئن خارجی منتقل کنم.
میخواستم نحوه انجام این کار، مراحل انتقال، هزینه ها و سایر موارد رو از شما عزیزان جویا شم.
ممنون

ra3ou1
November 27th, 2014, 15:39
کار خاصی نباید انجام بدین

در پنل مقصد قسمت ترنسفر بروید.

نام دامنه و epp کد دامنه رو از شما میگیره که در پنل دامنه شما در طلا هاست باید مشخص باشه

و درخواست انتقال رو ثبت کنید .

به میزان تمدید 1 سال دامنه باید پنل مقصد شما هم شارژ باشه که جهت انتقال از حساب شما کسر می شود

k-h
November 27th, 2014, 16:01
کد انتقال باید بگیرید
بعد باید به رجیستر جدید این کدو بدین تا منتقل بشه به رجیستر جدید
هزینه انتقال هم رجیستر جدیدتون مشخص میکنه

mjp
November 27th, 2014, 16:09
ممنون و تشکر.
چند تا سوال:
اول اینکه برای ساخت اکانت در ی ریجستار و انتقال دامین فقط همون هزینه ی انتقال گرفته میشه یا هزینه های دیگری هم هست؟
و دوم، اون هزینه ای که به میزان یک سال تمدید میگیره، یعنی هم یک سال دیگه دامین رو تمدید میکنه و انتقال میده یا فقط برای انتقال اون پول رو میگیره؟
ممنون

ra3ou1
November 27th, 2014, 16:11
فقط هزینه انتقال هست

یکسال هم تمدید میشه

mjp
November 27th, 2014, 18:26
بسیار ممنون.
فقط موردی که هست الان تقریبا دو هفته ای میشه که در مورد ریجستارهای مختلف دامین دارم تحقیق میکنم و تاپیک ها و همینطور نظرات دوستان رو میخونم اما هنوز به نتیجه ای در مورد انتخاب یک سایت مطمئن در این زمینه نشدم.
چیزایی که برای من در مورد شرکت ثبت کننده دامین اهمیت داره اینه که نیاز به پاسپورت و فرد خارج از کشور نباشه، قوانین سختی نداشته باشه که بعدا مشکلی پیش بیاد برای مثال تحریم ایران، و اینکه امکانات اولیه ای مثل داشتن امکان مخفی کردن اطلاعات هویز و غیره رو داشته باشه.
ممنون میشم در این مورد هم اگر اطلاعاتی دارید در اختیار بنده بزارید.

hamra
November 27th, 2014, 18:30
ظاهرا برای هر شرکتی که میخواهید نمایندگی بگیرید یا ...
باید مدارک ارسال کنید .

mjp
November 27th, 2014, 18:51
ظاهرا برای هر شرکتی که میخواهید نمایندگی بگیرید یا ...
باید مدارک ارسال کنید .
ببخشید متوجه نشدم؟ برای گرفتن یک دامین باید نمایندگی گرفت؟

hamra
November 27th, 2014, 19:05
برای ثبت اطلاعات میگیرن باز هم .
شما از پشتیبانی اون شرکت خارجی بپرسید که مدارک میخوان یا خیر تا راهنمایی کنند . خیلی هاشون هم برای ایران دامین ثبت نمیکنند و با ایران مشکل دارند ، به این موارد هم توجه داشته باشید .
دقیقا مثل دامین های ملی آی آر : دامین های بین المللی هم همینطور هستند و بنام یک نفر ثبت میشوند و به همین علت مدارک دریافت میکنند .
شاید برخی هم باشند مدارک دریافت نکنند .
چرا از همین شرکت های ایرانی دامین ثبت نمیکنید ؟ دلیل خاصی دارید ؟ دردسری هم ندارد .

mjp
November 27th, 2014, 20:34
برای ثبت اطلاعات میگیرن باز هم .
شما از پشتیبانی اون شرکت خارجی بپرسید که مدارک میخوان یا خیر تا راهنمایی کنند . خیلی هاشون هم برای ایران دامین ثبت نمیکنند و با ایران مشکل دارند ، به این موارد هم توجه داشته باشید .
دقیقا مثل دامین های ملی آی آر : دامین های بین المللی هم همینطور هستند و بنام یک نفر ثبت میشوند و به همین علت مدارک دریافت میکنند .
شاید برخی هم باشند مدارک دریافت نکنند .
چرا از همین شرکت های ایرانی دامین ثبت نمیکنید ؟ دلیل خاصی دارید ؟ دردسری هم ندارد .

عرض کنم که از نظر مدارک مشکلی نیست به شرطی این که نیاز به مدارک فرد مقیم خارج نباشه و با استفاده از کارت ملی یا شناسنامه بشه.
در حال حاضر دامین از طلاهاست ثبت کردم که کاملا کار اشتباهی هست.

mahdiazarnia
November 27th, 2014, 21:22
از سایت های هندی و روسی اقدام کنید
معمولاً شرکت هایی که با درگاه وبمانی کار می کنند اجتیاجی به وریفای ندارن

mjp
November 27th, 2014, 21:27
عدم نیاز به وریفای مهم هست ولی معتبر بودن و اطمینان خاطر داشتن به یک شرکت برای ثبت دومین از هر چیزی مهم تر هست.
پس با این حساب باید در یکی از سایت های معتبر این کار رو کرد که پیشنهاد این سایت ها رو از شما دوستان میخوام.
ممنون