PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : بعد از نصب ویندوز 7 چه برنامه های اساسی نیازه نصب کنم؟

camirmohamad
November 27th, 2014, 14:47
سلام
من مبتدی هستم و تا حالا ویندوز 7 نصب نکردم
نحوه نصب ویندوز 7 رو بلدم اما سوالم اینه:
پس از پایان نصب ویندوز 7 که برای اولین بار میریم داخل دستاپ برنامه های اولیه که باید نصب کنم چیه؟ (منظورم چیزایی مثل idmوkmplayerومرورگر و ...) نیست چیزای اساسی مثلا برنامه صدا کارت گرافیک و ...؟ چه چیزایی باید نصب کنم؟

merman
November 27th, 2014, 17:34
سلام
ویندوز 7 خودش درایورهارو میشناسه برا اینکه مطمئن بشی نصب کرده یا نه توی صفحه Computer کلیک راست Properties و سپس Device Manager رو بزن
هر کدوم از درایور هات نصب نباشه کنارش علامت ! هست
مثلاً اگه کنار Display adapters علامت تعجب رو دیدی سی دیش رو میزاری و نصب میکنی

morgoet
November 27th, 2014, 19:41
با سلام
درایور های کارت گرافیک را تصب کنید
نرم افزار های لازم و کار آمد :
firefox - 7zip/winrar - Kmplayer - antivirus/smartsecurity - yahoomessenger - internet download manager -

سرزمین
November 27th, 2014, 21:41
سلام

ابتدا باید کلیه درایور های لپتاپ نصب بشه برای این کار یک CD یا DVD درایور باید به همراه داشته باشید
نکته: در صورتی که لپتاپ شما قبل از ویندوز 7 نصب شده باشه از طریق آپدیت ویندوز کلیه درایور های ویندوز نصب میشه

در هر صورت میتونید از آپدیت ویندوز کمک بگیرید تا کلیه درایور های شما رو به سادگی نصب کنه

اگر از نسخه های نامعتبر ویندوز استفاده می کنید میتونید از سایت ما دیدن کنید و از نسخه معتبر استفاده کنید

2- نرم افزار های زیر رو در صورت تمایل نصب کنید (اهمیت دارن)

Adobe Flash player
Adobe Reader
Microsoft Office
java
IDM
و ...

و نرم افزار هایی که به کارتون میاد توجه داشته باشید پس از نصب برنامه ای مثل Office از طریق windows update اون رو آپدیت کنید.