PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شناساییمون کردن

alimosavi
July 18th, 2010, 19:41
بدوم هیچ توضیح اضافه :

There are 8,541 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Webhostingtalk.ir. It is particularly popular among users in the city of Shahid Madani (where it is ranked #2), and the fraction of visits to the site referred by search engines is roughly 6%. Almost all Webhostingtalk.ir's visitors are in Iran, where it has attained a traffic rank of 132. Compared with all internet users, the site's users are disproportionately male, and they tend to be childless users under the age of 25 who have no postgraduate education and have incomes under $30,000 and over $60,000

خندیدیم حسابی :66:
Webhostingtalk.ir Site Info (http://www.alexa.com/siteinfo/webhostingtalk.ir)

M-Soltani.ir
July 18th, 2010, 19:43
حال الکسا خوش نیست :d
اون رنکی که فرستادم رو دوباره ببین ، پر رنک تر شده :d

saeidj
July 18th, 2010, 20:20
از بسكي خودتون هي گفتيد اين بيگانگان هم ياد گرفتند

---------- Post added at 08:20 PM ---------- Previous post was at 08:17 PM ----------

براي همه سايت ها كه همينو ميگه

Rezash
July 18th, 2010, 20:32
اين فحش بود يا تعريف ؟ :d
اگه فحش بود دسته جمعي به ddos ببنديمش معذرت خواهي كنه :d

Sajad
July 18th, 2010, 20:38
تا جایی که من چک کردم برای اکثر سایت های ایرانی همین رو نوشت. ۱۸-۲۴ قابل قبول چون جمعیت جوان کشور ما در حال استفاده از اینترنت هست اما این قسمتش رو یه که خوندم حس کردم توهین به ایران داره میکنن ؛and have no college education . که ظاهرا همین الان ترسیدند و درستش کردند are college educated.

alimosavi
July 18th, 2010, 20:38
اين فحش بود يا تعريف ؟ :d
اگه فحش بود دسته جمعي به ddos ببنديمش معذرت خواهي كنه :d

نمی دونم والا . بخش درآمدش که خوبه . سن و بچه رو خودتون می دونید :( و همچنین سطح سواد

saeidj
July 18th, 2010, 22:34
تا جایی که من چک کردم برای اکثر سایت های ایرانی همین رو نوشت. ۱۸-۲۴ قابل قبول چون جمعیت جوان کشور ما در حال استفاده از اینترنت هست اما این قسمتش رو یه که خوندم حس کردم توهین به ایران داره میکنن ؛and have no college education . که ظاهرا همین الان ترسیدند و درستش کردند are college educated.

منم همين حسُ كردم.
اسم ddos اومد ترسيدن:d

Rezash
July 18th, 2010, 23:06
ظاهرا صدامون به گوششون ميرسه!
اگه صاحبين محترم الكسا صداي من رو داريد لطف كنيد رتبه اينجا رو 30 الي 40 كمتر كنيد يعني زير 100 بشه چون اگه بشه يكي قول داده شام بده :d
(تاپيكش مال ـه 100 سال پيش بود،پاكش كه نكرده ؟ :d )

alimosavi
July 19th, 2010, 00:03
خب ، چقدر صدای بلندی داشتیم ما که به گوش اونها هم رسید :d
تعجب کردم به این سرعت ...

M-Soltani.ir
July 19th, 2010, 00:07
اولا ایرانی ها وقتی الکسا تولبار دانلود میکنند همین مشخصات رو میزنند که نتیجه میشه این
دوما دوستان سعی کنید چند وقت ریاضت بکشید بدون V P N بیاید تا رنک ایران بزنه بالا این شام نصیبمون بشه :d

1eng.ir
July 19th, 2010, 00:11
آلکسا کلاً جالبه!
جالبترینشم اینه: Alexa.com Site Info (http://www.alexa.com/siteinfo/alexa.com)