PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع خطای Access denied for user

ayma
November 27th, 2014, 05:52
وقتی کد پایین رو اجرا می کنم. خطای SQLSTATE[42000] [1044] Access denied for user 'mehran'@'localhost' to database 'myDBPDO' ظاهر میشه . به نظرم دلیلش اینکه یوزر مهران تمام دسترسی ها رو نداره ، اما یوزر ورود Cpanel ام همینه !
اطمینان دارم یوزر و پسورد رو درست می نویسم . چطوری باس این خطا رو رفع کنم ؟

<?php
$servername = "localhost";
$username = "username";
$password = "password";
$dbname = "myDBPDO";

try {
$conn = new PDO("mysql:host=$servername;dbname=$dbname", $username, $password);
// set the PDO error mode to exception
$conn->setAttribute(PDO::ATTR_ERRMODE, PDO::ERRMODE_EXCEPTION);

// sql to create table
$sql = "CREATE TABLE MyGuests (
id INT(6) UNSIGNED AUTO_INCREMENT PRIMARY KEY,
firstname VARCHAR(30) NOT NULL,
lastname VARCHAR(30) NOT NULL,
email VARCHAR(50),
reg_date TIMESTAMP
)";

// use exec() because no results are returned
$conn->exec($sql);
echo "Table MyGuests created successfully";
}
catch(PDOException $e)
{
echo $sql . "<br>" . $e->getMessage();
}

$conn = null;
?>

خطای SQLSTATE[42000] [1044] Access denied for user 'mehran'@'localhost' to database 'myDBPDO' ظاهر میشه . به نظرم دلیلش اینکه یوزر مهران تمام دسترسی ها رو نداره ، اما یوزر ورود Cpanel ام همینه !
اطمینان دارم یوزر و پسورد رو درست می نویسم . چطوری باس این خطا رو رفع کنم ؟

auuob
November 27th, 2014, 06:48
سلام دوست عزیز

ابتدا در Cpanel دیتابیس خود را بسازید.
سپس در زیر اون user جهت دیتابیس ایجاد کرده(که موقع ایجاد پسورد مورد نظر را نیز اختصاص میدهید)
سپس بعد از آن user ساخته شده را به دیتابیس ایجاد شده ، مچ کرده و در نتهایت باید سطح دسترسی یوزر رو تعیین کنین که تیک همه گزینه ها رو بزنین.

تمام موارد بالا در قسمت MySQL Databases از cpanel میباشد.
موفق باشید

maryam_saboori
November 27th, 2014, 12:32
سلام

خب شما دارید به اشتبه، به جای اینکه یوزر پسورد دیتابیس رو وارد کنید،یوزر پسورد ورود به سی پنل رو میزنید و دلیل اینکه اجازه دسترسی نمیده هم همینه.

ابتدا دیتابیس با اون نام و یوزر و پسوردی که مد نظر دارید رو بسازید و بعد در قسمت مربوط به یوزر پسورد توی برنامتون اونها رو وارد بفرمایید.

ayma
November 27th, 2014, 12:46
سلام دوست عزیز

ابتدا در Cpanel دیتابیس خود را بسازید.
سپس در زیر اون user جهت دیتابیس ایجاد کرده(که موقع ایجاد پسورد مورد نظر را نیز اختصاص میدهید)
سپس بعد از آن user ساخته شده را به دیتابیس ایجاد شده ، مچ کرده و در نتهایت باید سطح دسترسی یوزر رو تعیین کنین که تیک همه گزینه ها رو بزنین.

تمام موارد بالا در قسمت MySQL Databases از cpanel میباشد.
موفق باشید

سلام

خب شما دارید به اشتبه، به جای اینکه یوزر پسورد دیتابیس رو وارد کنید،یوزر پسورد ورود به سی پنل رو میزنید و دلیل اینکه اجازه دسترسی نمیده هم همینه.

ابتدا دیتابیس با اون نام و یوزر و پسوردی که مد نظر دارید رو بسازید و بعد در قسمت مربوط به یوزر پسورد توی برنامتون اونها رو وارد بفرمایید.

مممنونم . با شیوه ای که شما گفتین هیچ مشکلی نیست و کد اجرا میشه اما من کنجکاوم بدونم که تو PHP دیتابیس زمان اجرا و با کد چطوزی ساخته میشه ، یعنی حتما" دیتابیس و یوزر از اول ساخته بشن ؟
وقتی من با یوزر Mehran وارد Cpanel میشم و می تونم دیتابیس درست کنم ، چرا با کد نمی تونم بیشتر این منطق رو درک کنم