PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد wildcard on

saeidj
July 18th, 2010, 20:10
با سلام خدمت دوستان

اقا ما يه هاست سي پنل گرفتيم براي انجام كاري(تست يه اسكريپت كه رو سي پنل كار ميده)

حالا اين اسكريپت نياز به wild card on داره به ادمين مي گم فعال كنه مي گه يه ساب دامين به نا * بساز و بعد wild card on فعال ميشه!!!! به خدا نميشه!

اگه اين روشي كه اين اقا ميگه درسته پس ايم روش با اين همه دنگ و فنگ چيه؟
اين روش: http://www.webhostingtalk.ir/f10/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-wild-card-dns-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87-1193/

نظر شما دوستان كه تا حالا wild card on كرديد چيه؟

پ.ن: اقاي ادمين سرور اومدي اين پست رو ديدي خودتو معرفي نكن. پس فردا بچه فكر مي كنند دعوا شده :d
پ.ن2: اين تاپيك به هيچ وجه انتقادي يا از اين جور چيزا نيست فقط خواستم ببينم كئوم روش درسته

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

يعنس واقعا كسي تا حالا اينجا wild card on نكرده؟

Rezash
July 18th, 2010, 20:39
اگه فعال باشه و ساب دومين * بسازي مي توني بدون دردسر از ساب دومين مجازي استفاده كني ولي اگه فعال نباشه فكر نكنم بسازه...
تو سي پنل با يك * كارت راه مي افته ولي بقيه پنل ها دردسر داره

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

البته اگر منظورت براي ساب دومين مجازي هست...

1Mizban
July 18th, 2010, 20:44
httpd.conf رو هم باید ادیت کنه .

saeidj
July 18th, 2010, 20:49
httpd.conf رو هم باید ادیت کنه .

اي خدا بيامرزه امواتتو. منم مي گم اقا جان +بر ساب دامنه ي * بايد httpd.conf هم اديت بشه گوش نميده.

---------- Post added at 08:49 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

اگه فعال باشه و ساب دومين * بسازي مي توني بدون دردسر از ساب دومين مجازي استفاده كني ولي اگه فعال نباشه فكر نكنم بسازه...
تو سي پنل با يك * كارت راه مي افته ولي بقيه پنل ها دردسر داره

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

البته اگر منظورت براي ساب دومين مجازي هست...

بله براي ساب دامنه مجازي مي خوام اما تا httpd.conf اديت نشه كه ساب دامنه * به درد نمي خوره

Rezash
July 18th, 2010, 21:28
براي فعال سازيش بله بايد اديت بشه اما براي استفاده من گفتم!
ولي طبق گفته ايشون اگه * بسازي خود سي پنل ميفهمه و اديت مي كنه كه ظاهرا نمي فهمه و اديت نمي كنه :d

saeidj
July 18th, 2010, 21:47
براي فعال سازيش بله بايد اديت بشه اما براي استفاده من گفتم!
ولي طبق گفته ايشون اگه * بسازي خود سي پنل ميفهمه و اديت مي كنه كه ظاهرا نمي فهمه و اديت نمي كنه :d

خود سي پنل اگه مي فهميد كه الان ما رو 2 3 روز الاف نمي كرد.

مي دوني وقتي ساب دومين * مي سازم بعد ساب دامنه مجازي كه مي سازم انگار ساب دومينه پارك شده رو دامنه اصلي. يعني روت دامنه اصلي رو باز مي كنه. بايد httpd.conf بايد اديت بشه و به گفته ي دوستان virtual host ساخته بشه.

Rezash
July 18th, 2010, 21:58
يعني وقتي * رو ميسازي و وصل مي كني به public html يا هر فولدري ، هر ساب دوميني كه بزني بالا مياد و به روت وصله؟اگه اينطوره بگو تا بگم چكار كني!نياز به تغيير در httdpd.conf نيست و با htaccess مي توني بسازي...

saeidj
July 18th, 2010, 22:38
اره هر ساب داميني كه مي سازم public_html خود سايت اصلي رو بالا مياره.
ولي مشكل به اينجا ختم نميشه.سيستم با اين ساب دامين بايد يه يوزر تو whm بسازه كه چون wildcard فعال نيست و httdpd اديت نكرده و virtual host نساخته اين كارو نمي كنه.

حالا بگو چي كار كنم شايد فرجي شد:d

Rezash
July 18th, 2010, 23:11
RewriteEngine On
Options +Followsymlinks
RewriteBase /
RewriteCond %{HTTP_HOST} .
#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\. [NC]
RewriteCond %{HTTP_HOST}<>%{REQUEST_URI} ^([^.]+)\.rub\.ir?<>/([^/]*) [NC]
RewriteCond %1<>%3 !^(.*)<>\1$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ - [E=BLOGUSER:%1]
RewriteCond %{ENV:BLOGUSER} ^(.+)$

اينو تو htaccess بزن
rub.ir سايت خودمه!با آدرس خودت عوض كن
حالا تو ايندكس مي توني ازش استفاده كي

<?php echo @$_SERVER['BLOGUSER'];?>

تا همين جاش معلوم هست
اينكه ساب دومين ها بالا مياد يعني درسته!پس فقط حالا مشكل با كد نويسي هست.حالا تو ايندكس دوميني كه داره بالا مياد رو داري مي توني باهاش هر كاري بكني...ساخت اكانت تو whm و .. هم با php ميتوني انجام بدي...
فكر كنم يك چيزي شبيه يك سرويس ارائه هاست رايگان (يا پولي!) با ساب دومين ميخواي راه بندازي؟

saeidj
July 18th, 2010, 23:39
فكر كنم يك چيزي شبيه يك سرويس ارائه هاست رايگان (يا پولي!) با ساب دومين ميخواي راه بندازي؟
free :d
تو مرحله تسته

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

<?php echo @$_SERVER['BLOGUSER'];?> اينو تو index بزنم؟

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

دقيقا فهميدي كه سيستم چيكار مي كنه؟ ساب دامنه مجازي مي سازه و بعد با whm ست شده و خودش ميره اكانت مي سازهو براي اين كار جواب ميده؟

Rezash
July 18th, 2010, 23:49
free :d
تو مرحله تسته

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

<?php echo @$_SERVER['BLOGUSER'];?> اينو تو index بزنم؟

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

دقيقا فهميدي كه سيستم چيكار مي كنه؟ ساب دامنه مجازي مي سازه و بعد با whm ست شده و خودش ميره اكانت مي سازهو براي اين كار جواب ميده؟
نه ، من فقط بخش ساب دومين مجازيش رو گفتم.اينو تو ايندكس بزني وقتي با ساب دومين بياي بالا نام ساب دومين رو نشون ميده!حالا از اينجا به بعد مربوط به كد نويسي هست كه بايد ببيني اگه قبلا اين اكانت وجود نداره بگي فلان اكانت وجود ندارد و آماده ثبت است مثلا...نمونه:
سرويس ساب دامين رايگان (http://testing.rub.ir)
و بفرستيش به فرم ثبت نام،عضويت رو كه تكميل كرد اكانت تو whm براش ساخته بشه و تنظيماتش انجام بشه و در صورت تمايل مي تونه امكاناتي قرار بدي كه با ftp براش برنامه هايي نثب بشه و ...
الان دقيقا تو كدوم بخش مشكل داري؟ساخت اكانت در whm ؟

saeidj
July 19th, 2010, 00:23
100% مشكل از اسكريپت نيست چون من با اين اسكريپت رو 2تا سرور ديگه كار مي كردم و هيچ مشكلي هم نداشت فرق اين بود كه قشنگ از راهه معمول wildcard on مي كردم اما رو اين سرور....
.

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

دارم تست مي كنم hello نري بخوابيا :d

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

نشد.
همينه بايد wild card on فعال بشه.

1 بار كارمون گيره هاستينگه ايران افتاد. بايد خودم برم يه سرور جدا بگيرم cp نصب كنم

Rezash
July 19th, 2010, 00:28
فكر كردم خودت ميخواي بنويسي!نگو آمادست :d
حالا اين هاستينگه چرا فعال نمي كنه!اين كه چيز بدي نيست و روي اكثر هاست ها يا پيش فرض فعال ـه يا در صورت درخواست فعال مي كنن برات...

1 بار كارمون گيره هاستينگه ايران افتاد. بايد خودم برم يه سرور جدا بگيرم cp نصب كنم
بهترين ولي پرخرج ترين انتخاب :d
اگه اسكريپت اختصاصي نيست و پابليك هست بفرستش برام يك چكي مي كنم تا فردا تونستم رو همين هاستت برات رديف مي كنم هزينه الكي دوباره ندي...

saeidj
July 19th, 2010, 00:39
فكر كردم خودت ميخواي بنويسي!نگو آمادست
حالا اين هاستينگه چرا فعال نمي كنه!اين كه چيز بدي نيست و روي اكثر هاست ها يا پيش فرض فعال ـه يا در صورت درخواست فعال مي كنن برات...

مگه نميدوني خر من از كره گي دم نداشت.. حتما بلد نيست

بهترين ولي پرخرج ترين انتخاب
اگه اسكريپت اختصاصي نيست و پابليك هست بفرستش برام يك چكي مي كنم تا فردا تونستم رو همين هاستت برات رديف مي كنم هزينه الكي دوباره ندي...
تازه از شر سرور ها راحت شده بودم.
از نظر دادن اسكريپت كه مشكلي نيست اما مي دونم مشكل از هاستينگه. حالا ميدم يه نگاهي بكنب