PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف شدن درگاه پی پال برای ایرانی ها در ریسلو

kool
November 25th, 2014, 19:57
طبق ایمیلی که ارسال کرده اند:
با توجه به نگرانی های امنیتی و حقوقی از تاریخ 28 نوامبر درگاه پی پال برای ایرانی ها و چند کشور دیگر و کسانی که آدرس ایرانی درج کرده اند غیرفعال خواهد شد! البته ظاهرا از 26 و 27 نوامبر می خوان درگاه ایرانی در اختیار کاربران قرار بدن

Paypal availability
Due to security and legal concerns, we will discontinue Paypal as a payment gateway for all customers from Iran, Sudan, Syria, Cuba, and North Korea, with an Iranian address.
We intend to apply this on Friday, 28th of November We will provide a payment method via an Iranian bank 26 or 27 of November, and will keep you informed about developments on this issue.

سرزمین
November 25th, 2014, 20:07
تاپیک شما تکراریه

پایان استفاده از پی پال در ریسلو برای ایرانیان (http://www.webhostingtalk.ir/f25/129587)

البته به فاصله چند دقیقه لطفاً تاپیک رو ادامه ندین

kool
November 25th, 2014, 20:16
بله درسته.
من بخش متفرقه رو چک کردم و همچین تاپیکی مشاهده نکردم برای همین درج کردم که اطلاع رسانی بشه. (چون زیاد به بخش آموزشی دامین مربوط نمیشه که، این موضوع مربوط به چند روز هست و جنبه آموزشی ندارد.)
به هر حال ممنون