PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث در مورد خرابی بازار

hostfire
November 25th, 2014, 17:26
سلام

یه سوالی دو سه روزه منو درگیر خودش کرده ....
چرا انقد وضعیت بازار خرابه؟ما رو سرور دیگرمون رم یک گیگ رو میدیم 45 تومن 2 ساله مشتری دائم دارم هرماه 2-3 تا مشتری جا به جا میشه فقط الان سرور جدید گرفتم برای جذب مشتری قیمت رم یک گیگ رو برای ماه اول گذاشتم 13 تومن ولی خبری نیست از یدروز 2 تا سرور فروش رفته.....

ما قیمت دائممون این نیست ولی حس میکنم حالا حالاها باید ضرربدیم تا به سود برسیم رو این سرور !!

داستان چیه؟ آمریکا طرفدارش کم شده؟
وضعیت بازار خراب شده؟
چرا؟

kingpower
November 25th, 2014, 17:30
درود
دلایل زیادی داره یکیش اینه که هرکسی رسیده یه سرور خریده و با قیمت کم شروع به سرور مجازی کرده

hostfire
November 25th, 2014, 17:36
درود
دلایل زیادی داره یکیش اینه که هرکسی رسیده یه سرور خریده و با قیمت کم شروع به سرور مجازی کرده

مگه الان با زیر 500 تومن میشه یه سرور خوب خرید آخه؟

HPxf
November 25th, 2014, 17:42
فروشنده زیاد شده سرور ارزان پیدا می کند با اورسل کمی تبلیغ بازار خراب می کنند :|

mehrangta
November 25th, 2014, 17:42
متاسفانه دست خیلی خیلی زیاد شده و هر روز هم بیشتر میشه ...

hostfire
November 25th, 2014, 17:45
فروشنده زیاد شده سرور ارزان پیدا می کند با اورسل کمی تبلیغ بازار هراب می کنند :|

والا الان آخه یوزر رو بلانسبت انقد روشو زیاد کردن میگی رم یک ماه اول 13 تومن ماه بعد 25 تومن میگه زیاده بقیه دارن ده تومن میدن
یعنی به 13تومنم راضی نیستن!!!

ping
November 25th, 2014, 17:55
چرا انقد وضعیت بازار خرابه؟
بازار در رکوده و با کاهش قیمت نفت و عدم توافق کارشناسا میگن بدتر هم میشه

takpar7
November 25th, 2014, 18:17
1-وضعیت اقتصادی و قدرت خرید مردم خراب شده نه تنها تو نت تو بازار بیرون هم اینو به وضوح میبینم
2-تو فصل بدی هستیم همه ساله تو این فصل بازار خرابتر میشد باید منتظر عید باشید!
3-موارد بالا عمومی بودن تو مورد شما دست زیاده و خیلی ها از طریق گوگل خرید میکنن و برا خیلی ها اسم و رسم سایت مهم تره تا قیمت
یعنی شما تو گوگل بالا باشید خیلی بهتر میتونید فروش داشته باشید تا اینکه اینجا ارزون بفروشید!

hostfire
November 25th, 2014, 18:24
1-وضعیت اقتصادی و قدرت خرید مردم خراب شده نه تنها تو نت تو بازار بیرون هم اینو به وضوح میبینم
2-تو فصل بدی هستیم همه ساله تو این فصل بازار خرابتر میشد باید منتظر عید باشید!
3-موارد بالا عمومی بودن تو مورد شما دست زیاده و خیلی ها از طریق گوگل خرید میکنن و برا خیلی ها اسم و رسم سایت مهم تره تا قیمت
یعنی شما تو گوگل بالا باشید خیلی بهتر میتونید فروش داشته باشید تا اینکه اینجا ارزون بفروشید!

خیلی منطقی میگید
من برام سواله !!! چجوری سئو کنم سایت رو برم بالا تو گوگل
بدم دست سئو کار یعنی؟

takpar7
November 25th, 2014, 18:33
خیلی منطقی میگید
من برام سواله !!! چجوری سئو کنم سایت رو برم بالا تو گوگل
بدم دست سئو کار یعنی؟

اکثرا سئوکارها کار خارص و خارق العاده ای نمیکنن همون تغییرات قالب و نوشته ها بر اساس سئو که کارهای ساده ای هستن
سئوی اصلی بک لینک و بازدید برای سایته
خیلی ها شاید به این حرفم گیر بدن که سایت میره تو لیست سیاه گوگلو اگوریتم جدید گوگل گیرو میده و ال و بل ولی من 10 ها سایت دیدم با پاپ آپ بالا اومدن تو گوکل و وقتی الکساشون با بازدیهای تبلیغات پاپ آپ بالا رفته تو گوگل هم بالا رفتن!کلا بازدید یه سایت خیلی مهمه هم برا گوگل هم خریدار
برا خود من وقتی میخوام خردی کنم از سایتی اعتبار سایت رو از الکساش میگیرم
گوگل هنوزم خیلی چیزا از دستش در میره

vpsmad
November 25th, 2014, 18:51

بله با 250 تومان میشه یه سرور اختصاصی خرید روش 5 تا سرورمجازی را انداخت !
متاسفانه دوست عزیز کم فروشی بعضی افراد , خریدار رو به این سمت میکشه که خودش به فکر سرور اختصاصی باشه . و به همین دلیل اعتماد سازی هم رو به شکست میره یعنی شما 10 تا اسکرین شات از سرور هم بذاری طرف باز یه خاطره بد تو ذهنش مونده و نمیشه پاک کرد . یکی هم اینکه همیشه نرخ پایین تضمین فروش خوب نیست بعضی اوقات شما با سرویسی که ارایه میدید حتی با نرخ بیشتر جذب پشتیبانی و بقیه موارد میشه .

ParsWebIT
November 25th, 2014, 18:54
خرید سرور مجازی با قیمت خوب هنوز هم هست بازم تو این شرایط خیلی از مردم برای سایتشون مجبورن که vps خوب بگیرن که بدون مشکل از سایت پول در بیارند
وب مستری که از سایتش داره ماهی 2-5 میلیون در میاره قطعا ماهی 500 تومن برای سرورهاش خرج میکنه و خیلی ها هم vps منیج شده میگیرند
و هر ازگاهی تاپیک درخواست vps خوبی رو میبینید که از لحن و طرز صحبت درخواست کنند میشه فهمید که مشتری هست و کار کردن با سرور مجازی رو بلد هست و دنبال سرویسی هست که نیاز داره
به شخصه ترجیح میدم سرور خالی بمونه تا روزی که 4 تا مشتری که فرق سرویس managed و unmanaged رو میدونه و هم مشتری دایم میشه هم مشکل غیر عادی ندارید باهاش.
متاسفانه بحث مشتری در این انجمن همین هست و باید focus بازاریابی رو روی ورودی های دیگه بزارید.

RoobinaServer
November 25th, 2014, 19:03
با سلام و احترام

اتفاقا بازار مشکلی ندارد.

مشکل شما از جای دیگری هست.

رم 1 گیگ 13 و 10 ؟ !!! هرچه قدر قیمت هم کم نمائید دلیلی بر آمدن مشتری نیست، مشتری کیفیت میخواهد.

با تشکر

hostfire
November 25th, 2014, 19:09
با سلام و احترام

رم 1 گیگ 13 و 10 ؟ !!! هرچه قدر قیمت هم کم نمائید دلیلی بر آمدن مشتری نیست، مشتری کیفیت میخواهد.

با تشکر

کیفیت رو مشتری باید ماه اول تست کنه با قیمت کم این سیاست منه خب ولی نه این قیمت دائم
میگم من مشتری 50 تومنی دارم برای رم یک گیگ

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

با تشکر

کیفیت رو مشتری باید ماه اول تست کنه با قیمت کم این سیاست منه خب ولی نه این قیمت دائم

Netfollower
November 25th, 2014, 19:10
عزیز از کجای دل خونم بهت بگم؟
از یه مشت بچه زیر 18 سال که ریختن تو بازار
تا یه نصب اسکریپت یاد میگیرن میشن طراح وب !!!
یا تو کار شما که یه نمایندگی میگیرن میشن شرکت فروش هاست معتبر !!!
و یک مشت مشتری احمق که فقط ملاکشون قیمته
بهای پول توجیببی نداد خونواده این... هارو ما باید بدیم. هیچی دیگه شرکت و همه چیز رو
باید جمع کنیم بریم فلافلی سلف سرویس بزنیم !!!!

RoobinaServer
November 25th, 2014, 19:15

خب شاید سیاستون اشتباه هست :)

بالاخره یک جای کارتون باید قبول نمائید که اشتباه هست که مشکل دارید در جذب.

به نظر بنده سعی کنید تضمین برگشت وجه در صورت عدم کیفیت داشته باشید تا قیمت کم در ماه اول ،این جوری فکر کنم بیشتر به شما جواب بدهد.

اگر در انجمن نگاه کنید قیمت کم بیشتر نتیجه عکس داشته است و کاربران تمام این ها را مشاهده میکنند و چنین دیدی دارند.
---------
تبلیغات فراموش نشود.
---------
کم کم بگذرد سابقه دار شوید (به کیفیت خوب) وضع جذبتون بهتر خواهد بود.

موفق باشید.

ParsWebIT
November 25th, 2014, 19:20

هزینه یک فلافل فروشی :
1. خرید فر آکبند شامل سرخ کل - سینی و یک شعله برای احیانا لوبیا داغ :)) + فن تهویه و بدنه کامل شیشه و استیل - از همینا که هه جا میبینید! = 770 هزار تومان
جواز = 1 میلیون
1 - 2 میلیون هم میز صندلی
اجاره مغازه هم بستگی به جاتون بالا پایین هست

هر ساندویچ بنا به هزینه خیارشور و گوجه و مواد اولیه و نون میشه حدود 600 تومن میدن 3500 - نرخ اتحادیه 2500 هست :d

ما کل زندگی رو گذاشتیم و میزاریم روی هاستینگ و همین فلافلی سر خیابون ما یک مدت پیش در خلال بحثهای تو مغازه داشت قیمت سانتافه نیو فیس رو میپرسید!!!

شرکت جای خوب + سرمایه اولیه خوب + دانش فنی و سرو زبون خوب + پارتی خوب تو خیلی جاها به جای مناسبی میرسه!
تو این مملکت هیچ کسی سر جای خودش نیست و ما هم همینطور

ali0000
November 25th, 2014, 19:20
دلایل متعددی وجود داره از افزایش روز افزون فروشنده ها و ارائه کنندگان سرویس گرفته تا ارائه آفرها و قیمت های بسیار پایین ، موضوع مهمتر از نظر من مشکلاتی که بعضی از فروشنده های ایجاد میکنن و همچنان ادامه داره مربوط به عدم تعهد نسبت به مشتری ، که باعث ایجاد بی اعتمادی و نا رضایتی شده ، کم نیستن تاپیک های انتقادی که اکثراً توسط مدیران در همون ساعات اولیه حذف میشن ...
در مورد سئو هم اصلاً اعتقادی به متخصص در این کار ندارم چون بقول دوستی که اشاره کرد همچین کار نجومی انجام نمیشه ، شما چندتا کد و تگ درست و حسابی کلمات کلیدی و توضیحات داخل قالب قرار بده و بک لینگ قابل توجه داشته باش که چارشم پخش لینک سایته حالا وبلاگ شده یا سایتهای معروف دیگه ، گوگل پلاس و ایجاد اکانت در شبکه های اجتماعی معروف مثل توئیتر فیسبوک و قرار دادن کدهای مربوطه در قالب سایت
یه موضوع هم لازم شد اشاره کنم تعدادی از فروشنده ها هم اقدام به ارسال آفر از طریق ایمیل انبوه میکنن باور کنید تاثیر مثبت زیادی نداره حداقل من که تا چنین پیامهایی میبینم بدون اینکه متن رو ببینم ارسال به فولدر اسپم میشه یا حذف میشه ، خیلی خوب میشد یه ساماندهی تو بخش فروش و ارائه خدمات اینترنتی ایران میشد یه جورایی افراد با سابقه و عموماً شرکتها بصورت شاخص قرار میگرفتن که مشتری هم تکلیفشو میدونست در مورد نماد هم به نظرم از پایه پروژه ایی شکست خورده و ناقص بود هم برای قالب سایتها دچار دردسر کرده هم خدماتی خاص ارائه نداده حالا یه لوگو با زندگی نامه طرف بطور اجباری باید روی سایت قرار بگیره ... گفتنی ها زیاده اما در مجموع من نگرانم مخصوصا وقتی میبینم افراد با سابقه و به جرأت میگم قابل اعتماد یکی پس از دیگری کنار میکشن یا ناچاراً هزینه ها رو کاهش میدن که در قبالش خدماتشون هم محدود میشه دلیل اصلیشم که مشخصه بنده میام از 200 تا .... یه سرور میگیرم با یه تعداد ای پی تو خونه نشستم نه هزینه اب و برق و ... دارم نه حقوقی میدم آفر میزنم سرور مجازی n رم n هارد n سی پی یو 10 تومن!

Netfollower
November 25th, 2014, 19:26
هزینه یک فلافل فروشی :
1. خرید فر آکبند شامل سرخ کل - سینی و یک شعله برای احیانا لوبیا داغ :)) + فن تهویه و بدنه کامل شیشه و استیل - از همینا که هه جا میبینید! = 770 هزار تومان
جواز = 1 میلیون

هر ساندویچ بنا به هزینه خیارشور و گوجه و مواد اولیه و نون میشه حدود 600 تومن میدن 3500 - نرخ اتحادیه 2500 هست :d

ما کل زندگی رو گذاشتیم و میزاریم روی هاستینگ و همین فلافلی سر خیابون ما یک مدت پیش در خلال بحثهای تو مغازه داشت قیمت سانتافه نیو فیس رو میپرسید!!!

شرکت جای خوب + سرمایه اولیه خوب + دانش فنی و سرو زبون خوب + پارتی خوب تو خیلی جاها به جای مناسبی میرسه!

پسر منفجر شدم : ))))) اقا میریم تو مترو دست فروشی : ))) دیگه راهی نمونده
خداشاهده یعنی گند زدن تو بازار
نت شده مهدکودک !!!!!
یارو اونروز اومده میگه من برنامه نویسم 11 سالش بود !!!!

اینارو ول کن : ))) قیمت سانتافه نیو فیس : ))) شت : )))

ali0000
November 25th, 2014, 19:27
بهای پول توجیببی نداد خونواده این... هارو ما باید بدیم. هیچی دیگه شرکت و همه چیز رو

! Omid StaR ! (http://www.webhostingtalk.ir/member/68815/) من شمارو خوب میشناسم و از خدمات و خیلی از روش هایی که در مورد mybb ارائه میکنید استفاده میکنم ، اما یکی از همین مشکلات همینه یه عده آدم که نه تخصص دارن نه اطلاعاتی با ادیت و تغییر 4 تا کد یاسرقت اطلاعات و زحمات شبانه روزی افراد دیگه ، به ظاهر میشن کاسب یا حرفه ایی که این دسته از آدما به فکر کسب اعتبار نیستن چون احساس تعهدی نمیکنن دقیقاً اینا تیشه میزنن به ریشه اون بخشی که واردش میشن

downloaddl
November 25th, 2014, 19:28
هزینه یک فلافل فروشی :
جواز = 1 میلیون

مشکل اینجاست
ارزش یک کار رو در شرکت ها نمیدونن به کاربر قیمت طراحی وب می دی 600 هزار تومان می گن گرونه
هاست سالی 7 هزار تومان بازم میگن گرونه
دقیقا مشکل اینجاست که در جهان سوم برای وب و کار ها و سرویس های مربوط به وب و اینترنت ارزشی قائل نیستند

Netfollower
November 25th, 2014, 19:29
! Omid StaR ! (http://www.webhostingtalk.ir/member/68815/) من شمارو خوب میشناسم و از خدمات و خیلی از روش هایی که در مورد mybb ارائه میکنید استفاده میکنم ، اما یکی از همین مشکلات همینه یه عده آدم که نه تخصص دارن نه اطلاعاتی با ادیت و تغییر 4 تا کد یاسرقت اطلاعات و زحمات شبانه روزی افراد دیگه ، به ظاهر میشن کاسب یا حرفه ایی که این دسته از آدما به فکر کسب اعتبار نیستن چون احساس تعهدی نمیکنن دقیقاً اینا تیشه میزنن به ریشه اون بخشی که واردش میشن

دقیقا عزیز
درود بر شما
ببینید نمونه تاپیک زیر
پیگیری کلاه برداری علی رضا توفیقی محمدی (http://mybbskin.ir/Thread-%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D9%81%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C)
شما که در سیستم بودید احیانا این کودک رو یادتون میاد
حالا میلیونی کلاهبرداری میکنه !!!! با 14 اسل سن !!! میگه من 21 سالمه و برنامه نویسم !!
مطالب و قالب های مارو ریپ و کپی میکنه و...!!!
واقعا مارو اینجور ادما از سیستم زده کردند و دیگر مثل قبل....

artuore
November 25th, 2014, 19:44
با سلام بنده به طور کامل اینجا شرح دادم کاش این مسائل رو زیر همین پست بنده داده بودید تا مدیران میدیدند شاید فرجی میشد
http://www.webhostingtalk.ir/f2/129519/

hamid.soltani92
November 25th, 2014, 20:04
خیلی خوب میشد یه ساماندهی تو بخش فروش و ارائه خدمات اینترنتی ایران میشد یه جورایی افراد با سابقه و عموماً شرکتها بصورت شاخص قرار میگرفتن که مشتری هم تکلیفشو میدونست
دقیقا من قبلا چنین پروژه‌ای در سر داشتم، حاضر بودم و هستم که تمام هزینه‌های صرف شده رو از جیب پرداخت کنم. اما مساله‌ای که پیشِ رو هست، اینه که چطور میشه این شاخص‌ها رو تعیین کرد؟
اگر بخوایم بر اساس تعداد وبسایت‌های میزبانی شده قضاوت کنیم، شاید عادلانه نباشه. شخصا چند وقت پیش از یکی از معتبرترین سرویس‌دهنده‌ها که ادعای میزبانی بیش از ۲۰ هزار وبسایت ایرانی رو دارن خرید کردم، باور کنید فروشنده‌های شخصی این انجمن سرویس‌دهی خیلی خیلی بهتری داشتن نسبت به این شرکت معظم!!!
اگر هم بخوایم نتیجه رو بر اساس میزان رضایت مشتری مشخص کنیم، ایرانی هستیم دیگه؛ یه راهی واسه تقلب پیدا می‌کنیم! مثلا تخفیف در ازای تعریف و تمجید در سایت x!
به هر صورت فکر می‌کنم ایده ساماندهی سرویس‌دهنده‌های ایرانی، به صورت عادلانه و صحیح امکان پذیر نباشه.

ParsWebIT
November 25th, 2014, 20:21
مشکل اینجاست
ارزش یک کار رو در شرکت ها نمیدونن به کاربر قیمت طراحی وب می دی 600 هزار تومان می گن گرونه
هاست سالی 7 هزار تومان بازم میگن گرونه
دقیقا مشکل اینجاست که در جهان سوم برای وب و کار ها و سرویس های مربوط به وب و اینترنت ارزشی قائل نیستند

بارها مشتری وب دیزاین آخر کار به ما گفته آقا این سایت من رو شما گرون گرفتید و مثلا تو بازار CD طراحی وب دیدم 2500 تومان!
حالا منظور ایشون CD رو میگیره یک CMS و یک آموزش نصب. همین! مشتری بوده بعد از اتمام کار با ما بحث کرده که من خودم میتونستم انجام بدم! وقت نداشتم!
جدیدا برای مشتریان نسل جدید این طوری توضیح میدیم که ما طی 15 روز کد نویسی حداقل 20.000 خط رو نوشتیم همین 20.000 خط رو بدین بیرون تایپ کنند براتون ببینید چقدر میگیرند! و طرف فرق بین نصب اسکریپت و کد نویسی بیس رو متوجه شده. و دست از سرمون برداشته

نمونه بحث حل نشده برای من در این انجمن مشتری هست که مثلا به دنبال سرور ایمیل مارکتینگ میگرده و با اینکه هر ماه از یکی گرفته بازم میخاد کلاه سرش بره و انتظار داره با وی پی اس 10 هزار تومانی ماهانه 1.000.000 اسپم بزنه و تاپیکهارو اگر ببینید همکاران هم آفر دادند! در صورتی که میدونن نمیشه و همون مشتری باعث خسارت به کل سرور و مشتریان بدبخت دیگه میشه.
چون سرور خالی هست؟ بله

متاسفانه این یک چک لیست هست که برخی از تین ایج های فروشنده در همین انجمن به محض برگشتن از مدرسه شروع میکنند

اتک یه سرور کسانی که در بخش فروش آفر دادند که سایتشون لود نشه برای مشتری!
تخریب و بی ادبی شدید بین همکاران سر یک فروش 10 هزار تومانی
تخریب دیتاسنترها به هر عنوان و هر موقعیت!
گرفتن سرور تست به عنوان یوزر در تاپیک و اتک به شبکه دیتاسنتر که منجر به بستن فوری سرور شده!
خرید vps از همکاران تازه وارد و سعی در اشغال منابع سرور اصلی و در نتیجه لطمه به کیفیت همکار جدید و شروع نارضایتی در تاپیک آن همکار بخت برگشته!
مولتی یوزر شدن در انجمن و شروع تخریب به عنوان مشتری در تاپیک همکاران که نمونه این کار رو در تاپیک خود من دیدم!
در همکاران حرفه تر متاسفانه ریپورت مواردی به دیتاسنتر و تلاش برای ابیوز سازی برای دیگر همکاران

قبول کنید برای یک بچه 13- 18 ساله تاپیک فروش و دریافت پول و پشتیبانی و تعریف و تمجدید کاربران بسیار دلچسب و شیرین هست
و در واقع فرصت معامله که بین دوستان و یا اجتماع در این سن به وی داده نشده رو در اینجا با هزینه کم و در نهایت با خسارتی که نهایت 4 تاپیک کلاهبرداری و ناسزا هست رو به دست میاره.

و در یک هاستینگ خارجی تقسیم کار روی یک تیم حرفه که تک به تک دارای تخصص کافی هستند بالانس شده
در این مملکت، منیج،فروش و پشتیبانی روی یک PC گوشه خونه هست که شامل تایم کاری به نام "فان تایم" هست.
و در صورت بروز مشکل مشتریان با سایتها خداحافظی ابدی خواهند کرد.

این یک بازار محلی هست که مشتری بر اساس مفت باشه کوفت باشه و در آخر جهنم که vps دان شد 12 تومن پول دادم هست.
کسی که برای منیج و هزینه سرورش ماهیانه 26.000.00 رو تقبل میکنه اینجا نیست دم ورودی شرکتهایی مثل پارس دیتا و... هست.

اینجا ایران هست و کارها به سبک IT ایرانی انجام میشود.
در آخر اینکه کاش این انجمن به عنوان مرجع یک جور نماد اعتماد داشت برای اعضا ;

majidisaloo1
November 25th, 2014, 20:36
سلام

بله میشه یافت البته بستگی دارد خوب چه چیزی مد نظرتان باشد؟

والا الان آخه یوزر رو بلانسبت انقد روشو زیاد کردن میگی رم یک ماه اول 13 تومن ماه بعد 25 تومن میگه زیاده بقیه دارن ده تومن میدن
یعنی به 13تومنم راضی نیستن!!!

بستگی دارد بازار هدفتان کجا باشد اگر وب هاستینگ تالک باشه با توجه به شناخت و انتخاب و ارارئه دهنده های ارزان در ایران این مورد مذکور چیزی غیر عادی نیست

بازار آنقدر ها هم خراب نیست که میفرمایید .

ببخشید بقیه رو وقت نکردم بخونم اما بازار خوبه کسانی که کار درست میکنند و سعی میکنند از حاشیه به دور باشند کارشون را دارند

با سپاس
عیسی لو

xphost
November 25th, 2014, 20:46
دست توی کار زیاد شده
یک نفر 4 تا آدم رو جمع میکنه با هم سرور میخرند میان رم 1 رو میدن 14 تومن
بعد روی سرورش کلی میفروشی
بعد یک دفعه سرور به مشکلات میخوره و اینا
متاسفانه یکم خراب کردن این افراد بازار رو
مخصوصا بازار هاستینگ رو
دقیقا 1 ماه مشتری جدید برای من نیومده آدم کلافه میشه با این بازار

delta
November 25th, 2014, 20:49

ببین مثال: یک سرور sx60 آلمان میخری با 16 ترابایت هارد!! و 16 گیگ رم... خوب تقسیمش میکنی به 16 تا سرور مجازی هارد 1 ترابایت با رم یک گیگ.. اگر بدی 100 تومان هر کدوم رو میشه ماهی 1 میلیون و ششصد!! خود سرور چنده؟ 300 تومان :d ( موقع فروش هم میزنی سرورهای با کیفیت xlhost با آی پی آلمان ) :)) ... نه خدایی حال کردی فکر رو؟ خیلی ها هم یک چیزی تو همین مایه ها دارند کار میکنند. گارانتی بازگشت پول بدون چون و چرا و سوال!! حالا شما بخوای 24 ساعت نشده پولتو پس بگیری 500 تا سوال میپرسند ازت بعدشم میگند اسپم ارسال کردی برو پی کارت@@ :64: دیدی چه قدر راحته؟ چرا اینقدر بازار رو سخت میگیری؟
بازار خوبه.ما خوبیم. مردم خوبند.جیبها پر پول..همه راضی.مردم خوشحال. 5 + 1 هم که داره نتیجه میده و کلا زندگی زیباست!! :71:

ali269
November 25th, 2014, 20:59
تاپیک های قدیمی قبلا که بسته شده نیبینید؟ چند تا شاکی داشته ؟
با وجود نارضایتی و حتی عدم رعایت قوانین بازگشت وجه در تاپیک و سایت زده 30 روز بازگشت وجه بهد 3 ماه پول پس نداده باز با پرویی تاپیک مزند به زور پست میبینی بعد 3 ماه پول شاکی پس داده :| نماد هم دارد :|

Lopez
November 25th, 2014, 21:09
اگه آمار ها رو ببینید درصد رکورد بازار از پارسال شیبش داره متعال تر میشه. در مورد نفت برمیگرده به بحث ها بودجه کلان که اختصاصاً برای سال بعدی تعیین بودجه است. در بازار های خردی چون فروش هاستینگ آنچان تاثیری نخواهد داشت. بنظر بنده البته!

عذر میخوام از شما ولی بنده تا حدی "لحن" شما رو درست نمیدونم. نت از محدود مارکت هایی است که ایده های بچه ها با سن کم رو با آغوش باز استقبال میکنه. خیلی از ایده های جهانی که با بودجه کم ساخته میشن و میلیون دلاری سود بردند از همین ایده های بچگانه بوده. بذارید اینقد نگیم "بچه" "بچگانه"! چون تو سنی نداری پس نمیتونی وارد بازار شی! بهتره باهاشون بهتر رفتار کنیم بهشون یاد بدیم مسئول پذیر باشند در قبال کاری که میکنن.بهشون قوانین رو یاد بدیم تا اینکه استعدادهاشون رو چون بچه ان کور کنیم.
اوایل که وارد اینجا شدم منم یک مشتری احمق بودم چون بدنبال قیمت کمتر بودم بعد از مدتی فهمیدم پشتیبانی و لحن بهتر سرویس دهنده بسیار برام مهمتره.الان من یک احمقم باز ؟!
چیزی رو فیل تر نکنیم. خوب و بد رو تعیین نکنیم بذارید هر فردی همانطور میخواهد فکر کند رفتار کند. حتی من حتی شما

استارتر عزیز , برای یک فروش بهتر , کلاس کار و پرستیژ خیلی مهمه. از طراحی قالب سایت گرفته تا خود آواتار و نام یوزتون میتونه جلب مشتری اولیه کنه اما اینکه مشتری بماند یا نه کیفیت و نحوه رفتار شما با اونهاست.
با تمام احترام مثلاً خود بنده که خریدار و مشتری سرور مجازی هستم بعنوان یک مشتری چون جذابیت یا تاپیک های فروش قوی ازتون ندیدم تا حالا سعادت خرید ازتون رو نداشتم.

mehdi.gh
November 25th, 2014, 21:14
به نظرم در کنار افزایش سطح علمی در زمینه هاستینگ بهتر هست در زمینه بازاریابی هم افراد تخصص پیدا کنند
بازار هدف رو شناسایی کنند

افراد تازه کاری که تازه وارد نت شده اند میرن از شرکت هایی که ارزون میدن خرید میکنند بعد اینکه به مشکل برمیخورند متوجه اشتباه خودشون میشن و میرن از شرکت های معتبر خرید میکنند
پس زیاد سخت نگیرید و به فکر افزایش اعتبار خود باشید

یکم فرهنگ سازی لازم هست که هر کسی بیاد نت نباید حتما پول در بیاره ازش دنبال علایق خودشون هم باشند خوب هست
چون همه میخوان از نت پول در بیارن در حال حاضر

ra3ou1
November 25th, 2014, 21:14
کدوم بازار منظورتون خودتون یا بقیه !!!

خدا رو شکر ما که مشکلی نداریم.

به نظرم مشکل از جای دیگه ای هست

متاسفانه توی ایران همه دنبال تخریب همدیگه هستند تا همکاری !!!!!

مشتری میاد هزار تا بد و بیرا پشت n تا شرکت و سایت بش میگن برای اینکه یه سرور به فرض 20 تومانی بش بدن !!!!!

همکار رو به چشم دشمن میبینن دوستان خب نتیجه اش چی میشه به نظرتون ؟؟؟؟

بهتر نیست با هم همکاری داشته باشیم تا دشمنی ؟؟؟؟

بهتر نیست به جای بد و بیراه گفتن از همکارا چیز یاد بگیریم !!!!؟؟؟

نمیدونم بازار هاستینگ که تو این زمینه خیلی واقعا ناجوره

همکار = دشمن

بازار ما که بد نیست مال بقیه هم ان شاا.. رونق پیدا کنه

یا حق

یاشار زوم
November 25th, 2014, 21:16
به نظر من موارد زیر

1- بوی ماه مدرسه
2- دست زیاد شده
3- الان سایت زدن فقط ضرر هست کسی نمیزنه بخصوص سایت های دانلودی
3- بد بودن بعضی از هاستینگ ها همه کوچ می کنند به شرکت های بزرگ مثل میهن وب هاست و ایران سرور و ....
....

Netfollower
November 25th, 2014, 21:32
اگه آمار ها رو ببینید درصد رکورد بازار از پارسال شیبش داره متعال تر میشه. در مورد نفت برمیگرده به بحث ها بودجه کلان که اختصاصاً برای سال بعدی تعیین بودجه است. در بازار های خردی چون فروش هاستینگ آنچان تاثیری نخواهد داشت. بنظر بنده البته!

عذر میخوام از شما ولی بنده تا حدی "لحن" شما رو درست نمیدونم. نت از محدود مارکت هایی است که ایده های بچه ها با سن کم رو با آغوش باز استقبال میکنه. خیلی از ایده های جهانی که با بودجه کم ساخته میشن و میلیون دلاری سود بردند از همین ایده های بچگانه بوده. بذارید اینقد نگیم "بچه" "بچگانه"! چون تو سنی نداری پس نمیتونی وارد بازار شی! بهتره باهاشون بهتر رفتار کنیم بهشون یاد بدیم مسئول پذیر باشند در قبال کاری که میکنن.بهشون قوانین رو یاد بدیم تا اینکه استعدادهاشون رو چون بچه ان کور کنیم.
اوایل که وارد اینجا شدم منم یک مشتری احمق بودم چون بدنبال قیمت کمتر بودم بعد از مدتی فهمیدم پشتیبانی و لحن بهتر سرویس دهنده بسیار برام مهمتره.الان من یک احمقم باز ؟!
چیزی رو فیل تر نکنیم. خوب و بد رو تعیین نکنیم بذارید هر فردی همانطور میخواهد فکر کند رفتار کند. حتی من حتی شما
.

درود
عزیزجانم
طرز فکر زیبایی دارید البته نه برای ایران !
دوست من همه ی ما عمدتا بین 30 تا 20 هستیم
چون بازار بازارجوانیست
ولی گویا به پست شما نخورده که چندتا کودک زیر 15 سال ادعای طراحی وب کنند
کلاه مردم رو بردارند. میلیونی پول مردم رو بخورند و ***ی کنند
انوقت یونیسف و حمایت از کودکان و... کلا یادتان می رود. سن و تجربه معیاریست بسایر مهم
که روی رفتار و اخلاق و تصمیم گیری ها بشدت تاثیر گذار است

موفق باشید

xphost
November 25th, 2014, 21:34
درود
عزیزجانم
طرز فکر زیبایی دارید البته نه برای ایران !
دوست من همه ی ما عمدتا بین 30 تا 20 هستیم
چون بازار بازارجوانیست
ولی گویا به پست شما نخورده که چندتا کودک زیر 15 سال ادعای طراحی وب کنند
کلاه مردم رو بردارند. میلیونی پول مردم رو بخورند و ***ی کنند
انوقت یونیسف و حمایت از کودکان و... کلا یادتان می رود. سن و تجربه معیاریست بسایر مهم
که روی رفتار و اخلاق و تصمیم گیری ها بشدت تاثیر گذار است

موفق باشید
واقعا حرفتون رو قبول دارم

mobinhost.in
November 25th, 2014, 22:13
بازار از اواخر تابستان به هم ريخته
اول سياست غلط ارزان فروشي و سياست جاهلانه
سرويس دهي با ضرر به اميد سود در اينده و مطرح كردن نام
دوم زياد شدن دست
به ياد دارم ٤سال پيش سرور اختصاصي ٣-٤نفر اراءه مي دادن
١٠ نفرم سرور مجازي
الان ١٠-٢٠ نفر سرور اختصاصي مي دن
١٠٠ نفر سرور مجازي
از طرفي بعضي ها براي اينكه بقيه سود نكنن حاضرن ضرر كنن ولي بازار رو نابود مي كنن

دوستان تنها كشور دنيا كه مردمانش حاضرن با ضرر بيزنس كنن ولي نزارن بقيه سود كنن ايرانه
وقتي شرور اراءه ميشه ١٢ هزار تومان و سرويس دهي ها اينگونه هست منطقي هست بايد به فكر بود

TN Projects
November 25th, 2014, 22:19
با درود و احترام.
بنظر بنده این مشکل عمدتا بخاطر دو مورد هست : عدم انتخاب شیوه درست و کمبود قدرت هاستینگ - عدم فرهنگ سازی چه میان مشتری ها و حتی همکاران.
شما توجه کنید : میگید اینجا شده مدرسه و..... مورد مهم اینه که افراد فاقد تخصص ، بی برنامه ، فاقد قدرت و در کلمه ای خلاصه فاقد شرایط یک هاستینگ وارد این حرفه میشن. حالا چه دانشجو باشه چه دانش آموز و چه متاهل یا جاهل !
بنده شخصا مشاهده کرده بودم فردی سربازی بود اما بودجش زیاد بود :) کلی پول خودش رو برای خرید سرور داد و نهایتا مجبور به شراکت با یک فرد با تخصص اما کم سرمایه شد .... خلاصه نهایت کارشون شد سوختن هارد سرور بدون بکاپ !!! و کلی سایت نابود شد. در نهایت، نتیجه شد : کلی بدبختی فرد متخصص و عدم شکایت فرد متخصص از سرمایه دار بخاطر ترس یا هر چیزی که بود و نهایتا اونی که سرمایه دار بود تا حالا چندین هاستینگ رو عوض کرد و هنوز هم حاضر نیستن مقداری سطح فکری و فهمشون رو ارتقا بدن.
اما چیزی که خیلی برام جالب بود اون فرد متخصص صرفا یک بچه 16 ساله بود ! و کلی گرفتاری واسش درست شد بیچاره !
فرد سرمایه دار هم یک جوان 24 ساله بود اگه اشتباه نکنم.
دو نوع طرز فکر متفاوت بودن اما بنا به مشکلات طوری شد که با هم کار کردن و واقعا برای مشتریهاشون فاجعه ساز شدن.
مشکل اصلی از عدم مطابقت شرایط این افراد هست که هاستینگ رو انتخاب میکنند و صرفا بخاطر "عدم فرهنگ" خودشون بود که کلی مشتری رو بیچاره کردن.
طبیعیه کسی که تمام سرمایش پولش بود نه دانشش الان هم در همین انجمن دارن با بدترین شرایطی که برای همکاران درست کردن ادامه میدن.
و اون فرد به اصطلاح متخصص هم بخاطر عدم قدرت و عدم سازگاری فعلیشون با هاستینگ موجب ضعف صنعت هاستینگ در سطح گسترده اما موقتی بشن.

اگر توجه کنید مشکل از دو چیز بود نه موارد جزئیو حشایه ای که در برخی از پست ها اشاره میشه : عدم انتخاب شیوه درست و کمبود قدرت هاستینگ - عدم فرهنگ سازی چه میان مشتری ها و حتی کاربرها.

به امید موفقیت شما و سایر دوستان

Netfollower
November 25th, 2014, 22:49
با درود و احترام.
بنظر بنده این مشکل عمدتا بخاطر دو مورد هست : عدم انتخاب شیوه درست و کمبود قدرت هاستینگ - عدم فرهنگ سازی چه میان مشتری ها و حتی همکاران.
شما توجه کنید : میگید اینجا شده مدرسه و..... مورد مهم اینه که افراد فاقد تخصص ، بی برنامه ، فاقد قدرت و در کلمه ای خلاصه فاقد شرایط یک هاستینگ وارد این حرفه میشن. حالا چه دانشجو باشه چه دانش آموز و چه متاهل یا جاهل !
بنده شخصا مشاهده کرده بودم فردی سربازی بود اما بودجش زیاد بود :) کلی پول خودش رو برای خرید سرور داد و نهایتا مجبور به شراکت با یک فرد با تخصص اما کم سرمایه شد .... خلاصه نهایت کارشون شد سوختن هارد سرور بدون بکاپ !!! و کلی سایت نابود شد. در نهایت، نتیجه شد : کلی بدبختی فرد متخصص و عدم شکایت فرد متخصص از سرمایه دار بخاطر ترس یا هر چیزی که بود و نهایتا اونی که سرمایه دار بود تا حالا چندین هاستینگ رو عوض کرد و هنوز هم حاضر نیستن مقداری سطح فکری و فهمشون رو ارتقا بدن.
اما چیزی که خیلی برام جالب بود اون فرد متخصص صرفا یک بچه 16 ساله بود ! و کلی گرفتاری واسش درست شد بیچاره !
فرد سرمایه دار هم یک جوان 24 ساله بود اگه اشتباه نکنم.
دو نوع طرز فکر متفاوت بودن اما بنا به مشکلات طوری شد که با هم کار کردن و واقعا برای مشتریهاشون فاجعه ساز شدن.
مشکل اصلی از عدم مطابقت شرایط این افراد هست که هاستینگ رو انتخاب میکنند و صرفا بخاطر "عدم فرهنگ" خودشون بود که کلی مشتری رو بیچاره کردن.
طبیعیه کسی که تمام سرمایش پولش بود نه دانشش الان هم در همین انجمن دارن با بدترین شرایطی که برای همکاران درست کردن ادامه میدن.
و اون فرد به اصطلاح متخصص هم بخاطر عدم قدرت و عدم سازگاری فعلیشون با هاستینگ موجب ضعف صنعت هاستینگ در سطح گسترده اما موقتی بشن.

اگر توجه کنید مشکل از دو چیز بود نه موارد جزئیو حشایه ای که در برخی از پست ها اشاره میشه : عدم انتخاب شیوه درست و کمبود قدرت هاستینگ - عدم فرهنگ سازی چه میان مشتری ها و حتی کاربرها.

به امید موفقیت شما و سایر دوستان

شما با بچه کار نکردی عزیز
وگرنه اینجوری برداشتتون از این ماجرا یک فیلم هندی نبود
خیلی شخص با شخصیتی هستید ولی این پستتون شدیدا منو به وجد اورد

پس لازمه تعرفی کنم
سه سال پیش یک بچه ای 11 ساله اومد سایت ما
نشون داد با استعداد ولی د.زدی. از همون اول فقط ریپ کردن بلد بود
ولی از نظر بقیه متخصص بود چون هرچی میخواستنو میتونست بزنه
ولی با ***ی ریپ کردن !!! دوسال رو این بچه کار کردم حتی یوزر و پسورد ادمینی بهش دادم
اخرش خلاصه کنم میدونی چی شد؟ بک اپ مارو د.زدید و سایت زد کسی که پول نداشت هاست بخره
حالا پول از کجا اورد؟ تو این سه سال به اسم کار رایگان به یوزرا پ خ میداد و پول تیغ میزد
الانم خیلی کارا میزنه بیرون ولی هرهفته یه د.زدی و کلاهبرداری ازش میاد بیرون. تا الانم چندمیلیونی کلاهبرداری کرد
اخرش حرفش به من این بود:

http://up.iran-talk.ir/uploads/13800215593.png

خدمت شما ! اینم نمونه تاپیک کلاهبرداری. پیشنهاد میکنم پست 9 رو که یکی از مدیرانمون عکسشو زده رو هم بخونید

پیگیری کلاه برداری علی رضا توفیقی محمدی (http://mybbskin.ir/Thread-%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D9%81%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C)

خیلی کارای دیگم کرد , مثل انتشار طرحای اختصاصیمون. پیام دادن به یوزرامون و دز.ز خوندن استادش
و حذف لینک های از گوگل و فحش نوشتن رو الکسا و....!!!!
***یدن مطالب ما و گذاشتن به اسم خودش و...!!!!
کارش به جایی رسیده که برای حذف کپی رایتای قالب های ما از کاربر پول گرفته !!!
و اینگونه یک بچه گداگشنه ولی از نظر شما متخصص اینگونه گند زد به یک سیستم 12 ساله !!!!

عزیز وقتی میگم بچه زیر 18 سال گند میزنه شما به من بگی خدای اون کارم بشه بازم میگم گند میزنه
پس بهتره یه واقعیتو فیلم هندیش نکنیم

با تقدیم احترام

jahromweb
November 25th, 2014, 23:01
امید استار عزیز حرفتون رو 99.99 قبول دارم درمورد سن کم اما موارد خاص هم پیدا میشه
اگر تمایل دارید من اطلاعات تماس بدم با یک نوجوان 17 - 18 ساله صحبت کنید که جزء برترین طراحان وب ایران هست و پروژه های خارجی و داخلی زیادی داشته و الان هم داره روی یک پروژه ی بزرگ داخلی کار میکنه
از 100 تا طراح 30 ساله هم کارش تمیز تره و قابل اعتماد تره وگرنه کسی پروژه های بزرگ و میلیونی دستش نمیداد همین الان و در سال های قبل شرکت هایی با این که سنش رو میدونن برای استخدام بهش درخواست میدن
طراحی هاش بسیار خلاقانه و زیبا و درعین حال ساده هست

justfilm
November 25th, 2014, 23:08
دوستان کلا بازار خرابه چه تو نت چه بیرون نت. ما گل فروشی داریم مااشالا پارسال وقت سر خاروندن نداشتیم امسال مگس میپرونیم. تک و توک مشتری میخوره نمیدونم امسال چرا اینجوریه.بعد هاستینگ های تابستانه هم دخالت زیادی دارن.

Netfollower
November 25th, 2014, 23:13
امید استار عزیز حرفتون رو 99.99 قبول دارم درمورد سن کم اما موارد خاص هم پیدا میشه
اگر تمایل دارید من اطلاعات تماس بدم با یک نوجوان 17 - 18 ساله صحبت کنید که جزء برترین طراحان وب ایران هست و پروژه های خارجی و داخلی زیادی داشته و الان هم داره روی یک پروژه ی بزرگ داخلی کار میکنه
از 100 تا طراح 30 ساله هم کارش تمیز تره و قابل اعتماد تره وگرنه کسی پروژه های بزرگ و میلیونی دستش نمیداد همین الان و در سال های قبل شرکت هایی با این که سنش رو میدونن برای استخدام بهش درخواست میدن
طراحی هاش بسیار خلاقانه و زیبا و درعین حال ساده هست

عزیز هفت میلیارد یکی انیشتن شد
صحبتی که دارم این است در تمامی مواردی که دیدم
سن پایین شدیدا موثر بوده
و همین الان هم عامل زمین خوردن این اسکریپت 12 ساله در ایران
فقط و فقط کودکستان شدن آن و بچه بازی ها موجود است

به شدت با تبلیغ کودکان را در محیط مجازی تنها نگذاریم موافقم !!!!
این چندسال تمام اشفته بازار نت ایران فقط به خاطر وجو خردسالان و نونهالان در اینترنت است !

TN Projects
November 25th, 2014, 23:35
شما با بچه کار نکردی عزیز
وگرنه اینجوری برداشتتون از این ماجرا یک فیلم هندی نبود
خیلی شخص با شخصیتی هستید ولی این پستتون شدیدا منو به وجد اورد

پس لازمه تعرفی کنم
سه سال پیش یک بچه ای 11 ساله اومد سایت ما
نشون داد با استعداد ولی د.زدی. از همون اول فقط ریپ کردن بلد بود
ولی از نظر بقیه متخصص بود چون هرچی میخواستنو میتونست بزنه
ولی با ***ی ریپ کردن !!! دوسال رو این بچه کار کردم حتی یوزر و پسورد ادمینی بهش دادم
اخرش خلاصه کنم میدونی چی شد؟ بک اپ مارو د.زدید و سایت زد کسی که پول نداشت هاست بخره
حالا پول از کجا اورد؟ تو این سه سال به اسم کار رایگان به یوزرا پ خ میداد و پول تیغ میزد
الانم خیلی کارا میزنه بیرون ولی هرهفته یه د.زدی و کلاهبرداری ازش میاد بیرون. تا الانم چندمیلیونی کلاهبرداری کرد
اخرش حرفش به من این بود:

http://up.iran-talk.ir/uploads/13800215593.png

خدمت شما ! اینم نمونه تاپیک کلاهبرداری. پیشنهاد میکنم پست 9 رو که یکی از مدیرانمون عکسشو زده رو هم بخونید

خیلی کارای دیگم کرد , مثل انتشار طرحای اختصاصیمون. پیام دادن به یوزرامون و دز.ز خوندن استادش
و حذف لینک های از گوگل و فحش نوشتن رو الکسا و....!!!!
***یدن مطالب ما و گذاشتن به اسم خودش و...!!!!
کارش به جایی رسیده که برای حذف کپی رایتای قالب های ما از کاربر پول گرفته !!!
و اینگونه یک بچه گداگشنه ولی از نظر شما متخصص اینگونه گند زد به یک سیستم 12 ساله !!!!

عزیز وقتی میگم بچه زیر 18 سال گند میزنه شما به من بگی خدای اون کارم بشه بازم میگم گند میزنه
پس بهتره یه واقعیتو فیلم هندیش نکنیم

با تقدیم احترام
درست میفرمایید اما بنظرتون این مشکلات بیشتر محدود به کشورهایی که دارای فقر فرهنگی هستن مثل ایران، نیست؟
توی کشورهای پیشرفته پسربچه 11 ساله رکورد بزرگترین برنامه نویس و کوچکترین هکر و یا هر عنوانی رو ثبت میکنند اما صرفا در حیطه و حرفه و توانشون کار میکنند.
اما در ایران بر عکسه تقریبا تعداد کمی از این دسته از افراد پیدا میشه که به علت عدم فرهنگ درست در اون جامعست، نمونش تربیت غلط در خانواده و جامعه : تنها چیزی که بجای پیشرفت در سرشه کــلاهبرداریه.! اینطور نیست بنظرتون؟
اما از بحث افراد زیر 18 سال و یا کـــلاه بردار بگذریم، خودتون هم میدونید اکثر به اصطلاح همکاران در این انجمن واقعا تمرکز و کار حرفه ایشون هاستینگ نیست و متاسفانه در ایران این فرهنگ جا نیفتاده کاری که قدرت انجامش وجود نداره نباید انجام بشه و یا حداقل زمان و شرایط خودش رو واسش درست کنند.
الان خیلی از این هاستینگ های بامشتری زیاد خب اگر بچه زیر 18 سال باشن طبیعتا نماداعتماد یا اسم شرکتی ندارن معمولا ... اما اگر مقداری توجه کنید میبنید صاحیان اصلیشون صرفا سرمایه گذار هستند تا اینکه فرد حرفه ای در این پیشه باشند. و طبیعتا این شرکت ها هم استاندارد نخواهند شد مگر با اصلاحات قوی بتونند استاندارد سازی کنند اما در این مدت هم کلی ضرر به صنعت هاستینگ میزنن. نظیر : تعرفه گذاری اشتباه - عدم کیفیت مناسب و.... : که در نهایت موجب آشفتگی بازار میشن و در مدت کوتاهی موجب بهم خوردن تعادل بازار میشن. اگر کمی توجه کنید میبینید چقدر از هاستینگ ها بخاطر مشکلات فنی و عدم تخصص اما سرمایه زیاد مشتری رو بیچاره کردن. و نمونه تاپیکشون زیاده.
بنظر من نمیشه همش رو به پای موارد حاشیه ای گذاشت .
یک مثال خوب براتون میزنم : شما شرکت مایکروسافت رو در نظر بگیرید میدونید مدیرش کیه و چگونه مدیریت میکردن و چطوری تیم مدیریتی ساختن ! بازتابش کاملا واضحه.
شرکت سونی در وقت خودش بخاطر مدیریت خوب بهترین هــکرها رو استخدام کرد چون خودشون کارشون رو میدونستن و اون مورد که شاید کسی به غیر از بهترین مدیران نمیفهمیدن باعث شد کلی پیشرفت کنه.
و مثال های زیادی هست.... .
تمام این موفقیت ها در کامپیوتر بخاطر مطابقت توان و حرفه با انتخابهای تیم مدیریتشون بوده.
میدونیم که استیوجابر کی بوده و چی شده و.... . پس بدیهیه وضعیت هر چقدر هم بدباشه درصورت اصولی بودن کار میشه تغییرش داد.
مشکل اینجاست اینجا تقریبا هیچ چیزی اصولی نیست : نه سرمایه با دانش و حرفه در تعادل هست نه .... که باعث خسارت به مشتری میشه - و نه فرهنگ با این کار سازگار هست : مشتری مدام دنبال ارزونیه ، بعضی از هاستینگ ها مدام دنبال سود مطلق و کــلاه بردارین. که در نهایت موجب آشفتگی بازار هاستینگ میشه.
اون مثال رو زدم که کمی فکر کنید که واقعا چقدر از هاستینگ های اینجا مثل نمونه های بالا اصول کارشون مطابقت دارن... وقتی از پایه مشکل داره هر چقدر هم جزئیات رو تغییر بدیم باز هم مشکل پابرجاست.
تو خارج یک سایت دانلود هم بدون اصول و برنامه مشخص درست نمیشه و اگر بشه عاقبتش رو خودتون میدونیند حالا چه برسه به هاستینگ. من فکر میکنم که این مشکل محدود به کشورهایی مثل ایران هست که کلا واژه فرهنگ سازی توش وجود نداره.
پوزش که متن طولاتی بود اما بخاطر احترام و پاسخ کامل به همکاران ترجیح دادم نسبتا کامل بتونم شرح بدم.

Netfollower
November 25th, 2014, 23:50
درست میفرمایید اما بنظرتون این مشکلات بیشتر محدود به کشورهایی که دارای فقر فرهنگی هستن مثل ایران، نیست؟
توی کشورهای پیشرفته پسربچه 11 ساله رکورد بزرگترین برنامه نویس و کوچکترین هکر و یا هر عنوانی رو ثبت میکنند اما صرفا در حیطه و حرفه و توانشون کار میکنند.
اما در ایران بر عکسه تقریبا تعداد کمی از این دسته از افراد پیدا میشه که به علت عدم فرهنگ درست در اون جامعست، نمونش تربیت غلط در خانواده و جامعه : تنها چیزی که بجای پیشرفت در سرشه کــلاهبرداریه.! اینطور نیست بنظرتون؟
اما از بحث افراد زیر 18 سال و یا کـــلاه بردار بگذریم، خودتون هم میدونید اکثر به اصطلاح همکاران در این انجمن واقعا تمرکز و کار حرفه ایشون هاستینگ نیست و متاسفانه در ایران این فرهنگ جا نیفتاده کاری که قدرت انجامش وجود نداره نباید انجام بشه و یا حداقل زمان و شرایط خودش رو واسش درست کنند.
الان خیلی از این هاستینگ های بامشتری زیاد خب اگر بچه زیر 18 سال باشن طبیعتا نماداعتماد یا اسم شرکتی ندارن معمولا ... اما اگر مقداری توجه کنید میبنید صاحیان اصلیشون صرفا سرمایه گذار هستند تا اینکه فرد حرفه ای در این پیشه باشند. و طبیعتا این شرکت ها هم استاندارد نخواهند شد مگر با اصلاحات قوی بتونند استاندارد سازی کنند اما در این مدت هم کلی ضرر به صنعت هاستینگ میزنن. نظیر : تعرفه گذاری اشتباه - عدم کیفیت مناسب و.... : که در نهایت موجب آشفتگی بازار میشن و در مدت کوتاهی موجب بهم خوردن تعادل بازار میشن. اگر کمی توجه کنید میبینید چقدر از هاستینگ ها بخاطر مشکلات فنی و عدم تخصص اما سرمایه زیاد مشتری رو بیچاره کردن. و نمونه تاپیکشون زیاده.
بنظر من نمیشه همش رو به پای موارد حاشیه ای گذاشت .
یک مثال خوب براتون میزنم : شما شرکت مایکروسافت رو در نظر بگیرید میدونید مدیرش کیه و چگونه مدیریت میکردن و چطوری تیم مدیریتی ساختن ! بازتابش کاملا واضحه.
شرکت سونی در وقت خودش بخاطر مدیریت خوب بهترین هــکرها رو استخدام کرد چون خودشون کارشون رو میدونستن و اون مورد که شاید کسی به غیر از بهترین مدیران نمیفهمیدن باعث شد کلی پیشرفت کنه.
و مثال های زیادی هست.... .
تمام این موفقیت ها در کامپیوتر بخاطر مطابقت توان و حرفه با انتخابهای تیم مدیریتشون بوده.
میدونیم که استیوجابر کی بوده و چی شده و.... . پس بدیهیه وضعیت هر چقدر هم بدباشه درصورت اصولی بودن کار میشه تغییرش داد.
مشکل اینجاست اینجا تقریبا هیچ چیزی اصولی نیست : نه سرمایه با دانش و حرفه در تعادل هست نه .... که باعث خسارت به مشتری میشه - و نه فرهنگ با این کار سازگار هست : مشتری مدام دنبال ارزونیه ، بعضی از هاستینگ ها مدام دنبال سود مطلق و کــلاه بردارین. که در نهایت موجب آشفتگی بازار هاستینگ میشه.
اون مثال رو زدم که کمی فکر کنید که واقعا چقدر از هاستینگ های اینجا مثل نمونه های بالا اصول کارشون مطابقت دارن... وقتی از پایه مشکل داره هر چقدر هم جزئیات رو تغییر بدیم باز هم مشکل پابرجاست.
تو خارج یک سایت دانلود هم بدون اصول و برنامه مشخص درست نمیشه و اگر بشه عاقبتش رو خودتون میدونیند حالا چه برسه به هاستینگ. من فکر میکنم که این مشکل محدود به کشورهایی مثل ایران هست که کلا واژه فرهنگ سازی توش وجود نداره.
پوزش که متن طولاتی بود اما بخاطر احترام و پاسخ کامل به همکاران ترجیح دادم نسبتا کامل بتونم شرح بدم.

احســــــــنت
متنی منطقی و قابل تمجید بود

بلی دقیقا - من به امید اینکه این پسر استعداد باشد و کارهای اشتباه را کنار بگذارد
رویش سرمایه گذاری کردم ولی متاسفانه.....

بلی دقیقا خیلی هارا میبینیم طرف هیچی بلد نیست . 20 تا کارمند سیاهی لشکر هم استخدام میکند
حالا طرف یا بچه حاجیه یا بی سواد و... یا برای زمین زدن بقیه قیمت پایین میدهد
یا قیمت بالا و کلاهبرداری و....

این دو مورد شدیدا بازار ایران را به چالش کشیده و تمام مشکلات ما از فقر فرهنگی نشعت میگیرد که
فقط شعار دادن و اسم و یادگارش برای ما مانده ....

سخت است مشکل را بدانی ولی راه حلی نباشد. متاسفانه سیستم قانونی ما هم
اینگونه موارد را اسان تر کرده. یعنی اگر قوانین کپی رایت یا تخصص علمی لازم برای شرکت زدن لازم بود دیگر .....
الان طرف فلافلی و.. هم مینزد یک گواهی میگیرد !ً!!!!! کار ما از فلافلی هم پست تر است عزیز؟

jahromweb
November 25th, 2014, 23:51
اما در ایران بر عکسه تقریبا تعداد کمی از این دسته از افراد پیدا میشه که به علت عدم فرهنگ درست در اون جامعست، نمونش تربیت غلط در خانواده و جامعه : تنها چیزی که بجای پیشرفت در سرشه کــلاهبرداریه.! اینطور نیست بنظرتون؟.
با تشکر از پاسخ کامل شما
درسته به نظرمن علت اصلی این موضوع اختلاف شدید سطح فرهنگی و علمی(در زمینه ی کامپیوتر) بین والدین و پسر بچه هاست
ببینید وقتی بچه 100 برابر پدرش درمورد کامپیوتر اطلاع داره شما توقع دارید بشه فرهنگ سازی کرد؟اصلا خانواده اطلاعی از دنیای نت دارن؟
درمورد خارج ایران درست هست و خیلی مثال ها میشه زد مثلا جالبه که بدونید مدیر نمایندگی رسمی مکزیک یکی از هاستینگ های بزرگ یک پسر بچه ی16- 17 ساله هست.

- - - Updated - - -
قصد به انحراف کشیدن تاپیک نداشتم اما لازم دیدم توضیحی بدم

rezahi2
November 25th, 2014, 23:58
http://www.webhostingtalk.ir/f58/128128/

jahromweb
November 26th, 2014, 00:10
http://www.webhostingtalk.ir/f58/128128/
دوستان لطفا اسم نیارید
قرار نیست فرد خاصی محاکمه بشه

rezahi2
November 26th, 2014, 00:15
دوستان لطفا اسم نیارید
قرار نیست فرد خاصی محاکمه بشه
فرد خاصی رو محاکمه نکردم توی این تاپیک درمورد خرابی بازار صحبت شده تقریبا

api
November 26th, 2014, 01:08
تا زمانی که جهان سومی فکر می کنیم ، جهان سومی هستیم .

کدوم طراح سایت 50 هزارتومنی سایت درست تحویل مشتری داده ؟
کدوم هاست سالانه 10 تومنی تا آخرین روزش کار کرده ؟

نمیخوام تبلیغ کنم چون تو این تاپیک همه فروشنده هستن ، اما من خودم هرگز به خاطر مشتری که ارزون میخوام کیفیتمو کم نمیکنم . شما هم همین کارو بکنید تا هم نسل این مشتریا منقرض بشه هم هاستینگاش...

aminrt4
November 26th, 2014, 01:15
واقعا جالبه موضوع یه چیز دیگه هست متن یه چیز دیگه

کلمه کلا هبرداری دز د و .... خیلی راحت داره داخل انجمن استفاده میشه ولی هیچ کسی نیست رسیدگی کنه

واقعا از بار حقوقی این کلمات بی اطلاع هستین ؟ یا به همین شکل تربیت شدید که به راحتی این الفاظ بکار ببرید و مثلا مسلمان هستید. والا بلاد کفر wht.com که به این شکل نیست

api
November 26th, 2014, 01:22
کلمه کلا هبرداری دز د و .... خیلی راحت داره داخل انجمن استفاده میشه ولی هیچ کسی نیست رسیدگی کنه

عذر میخوام دوست عزیز
اما متن شما طوریه که انگار همچین چیزی صحت نداره !

farsistar
November 26th, 2014, 01:31
! Omid StaR ! دوست عزیزم بیشتر تاپیک هایی که شما شرکت کردی بحثت در مورد سن کم بوده چرا؟ چون یه بچه پول شما رو خورده
بهتر نیست از دیدگاه دیگری وارد مسئله بشی؟ افراد زیادی هستن که با وجود سن کم سطح علمی بالایی دارن!

استارتر عزیز ← در انجمن این گونه تاپیک ها زیاد ایجاد شده.
اگر جمع بندی کنیم موارد بسیار زیادی در این موضوع دخیل هست!
به طور کلی کاری از من و شما ساخته نیست مگر مسئولین چاره ای بیندیشند! که البته در حال حاظر مسئولی وجود ندارد

Netfollower
November 26th, 2014, 02:21
تا زمانی که جهان سومی فکر می کنیم ، جهان سومی هستیم .

کدوم طراح سایت 50 هزارتومنی سایت درست تحویل مشتری داده ؟
کدوم هاست سالانه 10 تومنی تا آخرین روزش کار کرده ؟

نمیخوام تبلیغ کنم چون تو این تاپیک همه فروشنده هستن ، اما من خودم هرگز به خاطر مشتری که ارزون میخوام کیفیتمو کم نمیکنم . شما هم همین کارو بکنید تا هم نسل این مشتریا منقرض بشه هم هاستینگاش...

آحسنتــــ
عزیـــز همش تقصیر مشتریاس...
اگر مشتری دنبال قیمت نباشه
این وضع بازار نمیشه

! Omid StaR ! دوست عزیزم بیشتر تاپیک هایی که شما شرکت کردی بحثت در مورد سن کم بوده چرا؟ چون یه بچه پول شما رو خورده
بهتر نیست از دیدگاه دیگری وارد مسئله بشی؟ افراد زیادی هستن که با وجود سن کم سطح علمی بالایی دارن!

استارتر عزیز ← در انجمن این گونه تاپیک ها زیاد ایجاد شده.
اگر جمع بندی کنیم موارد بسیار زیادی در این موضوع دخیل هست!
به طور کلی کاری از من و شما ساخته نیست مگر مسئولین چاره ای بیندیشند! که البته در حال حاظر مسئولی وجود ندارد

1. میدانم حتما به خاطر بعضی وجوه مشترک حتما باهاشون همدردی میکنید
2. یک بچه نبوده و تاکنون ده ها مورد بوده این فقط یک نمونه مکتوب بوده
3. کسی پول منو نخورده , نمک نشناسی بوده که زیاد دیدیم
4. مشکلی میبینید گزارش کنید به عنوان کاربر حق تذکر ندارید

- - - Updated - - -

عذر میخوام دوست عزیز
اما متن شما طوریه که انگار همچین چیزی صحت نداره !

عزیزجانم هنوزم بعضی کودکان هستند در اینجا
که متاسفانه عامل تخریب این سایت هستند
اگر سیروس عزیز مثل قدیم حضور داشتند دیگر شاهد این نبودیم
هر روز یک یوزر بی ادب ادعای سایت را کندو به دیگران تذکر دهد !
و البته بعضی ها در اوهام زندگی میکنند و گویا این کلمات دشواژه هستند
نمیدانند این کلمات فقط درصورتی خاص ناقص قانون هستند و جدا جای تاسف دارد
خدارو شکر رامین وچندی دیگر از عزیزان هستند وگرنه معلوم نبود وضعیت سایت به صورتی می شد...

پی نوشت:

پیشنهاد میکنم بعضی از عزیزان تاپیک را به حاشیه نکشند اصلا جالب نیست تاپیک بسته شود

- - - Updated - - -

خب تا اینجا که تاپیک رو دنبال کردم بنظرم علت این مشکلات که یکی از دوستان گفت ، که بچه های کم سن و سال شروع به خراب کاری کردن و .. علتش بیشتر میتونه وابسته به دوران بلوغ این بچه ها باشه :دی
این دوره ، دوره ای هست که میخوان خودشونو به هر نحوی شده نشون بدن فکر کردن چون تو مدرسه ۲ - ۳ سال زبان داشتن پس میتونن به همه چیز مسلط باشن :) و یا چون مثلا تونستن ۱ اکانت فیس.بوک بسازن و از فیل تر رد شدن پس خیلی اتفاق خاصی رخ داده :d و علت دوم این مشکلات هم این است که دوستانی که بقول خودشون ۲۰ - ۳۰ سالشونه ، طرف مقابلشون ( همون بچه های ۱۳ -۱۴ ساله ) رو خوب نمیشناسن و فریب سن کم شون رو میخورن و در نتیجه این مشکلات پیش میاد .
و در کل من یه نظری دارم که مشتری های آماتور میگردن دنبال هاستینگی با فیچر های مورد نظر خودشون و مطمئنا افراد حرفه ای هم میدونن دنبال چی هستن ! پس نتیجه میگیریم هاستینگ ها نتونستن به اونجایی که افراد حرفه ای میخوان برسن درنتیجه این افراد ازشون خرید نمیکنن و حالا هاستینگ های مبتدی میمونن و یوزر های آماتور که باید باهم کنار بیان . ( این رو کلی گفتم به کسی بر نخوره (: )

درود بر شما و فهم وشعورتان عزیز
متاسفانه بعضی از همین قشر در همینجا
جای فهمیدن صحبت های من بحثو وارد حاشیه کردند

- - - Updated - - -

ping
November 26th, 2014, 02:50
بازار آنقدر ها هم خراب نیست که میفرمایید .

ببخشید بقیه رو وقت نکردم بخونم اما بازار خوبه کسانی که کار درست میکنند و سعی میکنند از حاشیه به دور باشند کارشون را دارند

با سپاس
عیسی لو

من توی بازار هاستینگ نیستم و نمیدونم چطوریه ولی وقتی نگاه به بازار بیرون میکنم که قدرت خرید مردم چقدر کم شده حدس میزنم هاستینگ هم همینطوری باشه

hamra
November 26th, 2014, 03:13
معلومه دیگه / فروشنده هاست و سرور زیاد شده . اکثرا هم بچه هستن و یکهو ناپدید میشن و مردم هم دیگه واقعا میترسن از هر کسی هاست و سرور بخرن و خیلی ها قیدش رو میزنن / خیلی ها هم میرن سمت سایت های فروشنده خارجی خیلی ها هم میرن سمت این شرکت هایی که مثلا برتر هستند توی ایران .اما کیفیتشون آشغالترینه و فقط جیب ملت رو خالی میکنند !

jahromweb
November 26th, 2014, 09:24
معلومه دیگه / فروشنده هاست و سرور زیاد شده . اکثرا هم بچه هستن و یکهو ناپدید میشن و مردم هم دیگه واقعا میترسن از هر کسی هاست و سرور بخرن و خیلی ها قیدش رو میزنن / خیلی ها هم میرن سمت سایت های فروشنده خارجی خیلی ها هم میرن سمت این شرکت هایی که مثلا برتر هستند توی ایران .اما کیفیتشون آشغالترینه و فقط جیب ملت رو خالی میکنند !
حرفتون کاملا درسته
بله درسته من از 5 تا از شرکت های بزرگ ایران سرویس داشتم 4 تاشون پشتیبانی خیلی بدی داشتن ، 3 تا کیفیت مطلوب نبود و فقط 1 مورد تا الان عالی بوده. وقتی مشتری میبینه که بزرگان این بازار وضعشون اینه میگه وای به حال دیگران .
دوستان اگر دقت کنید جدیدا خیلیا تمایل به خریداز شرکت های خارجی پیدا کردنکه این مورد یعنی : کاربرهیچ هاستینگ قابل اعتمادی در سطح کشور نمیبینه.
درمورد ناپدید شدن بچه ها: این هم خیلی اوقات درسته الان 3 تا هاستینگ میشناسم که توسط بچه های 14 تا 16 سال داره مدیریت میشه و هیچ کدوم پایداری نداره