PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میلیاردر شدن یک تهرانی تنها در 1 ثانیه

nginxweb
November 25th, 2014, 16:11
شهروندیی که مبلغی ناچیز در حساب خود داشت، پس از خرید جزئی از یک فروشگاه، وقتی رسید کارتخوان را نگاه کرد متوجه شد ثروتی عظیم در حسابش خوابیده: ۷ میلیارد تومان به حساب او واریز شده بود و می‌توانست احساس ثروتمندان میلیاردری را تجربه کند!

شاید برای شما یا اطرافیانتان اتفاق افتاده باشد که مبلغی به اشتباه توسط فردی و یا شماره حسابی ناشناخته به حسابتان واریز شده باشد و یا اینکه شما اشتبا‌ها مبلغی را به حسابی واریز کرده باشید اما این بار اتفاقی عجیب برای یکی از کاربران دستگاه کارتخوان فروشگاهی افتاده است.

فردی با حساب بانکی نه چندان بالا برای خرید به یکی از فروشگاه‌ها مراجعه می‌کند و وقتی خرید الکترونیکی خود را انجام می‌دهد، متوجه می‌شود که مبلغی بیش از ۷ میلیارد تومان در حسابش موجود است!

رسید این خرید که در تصویر آمده است، نشان می‌دهد ۷۰ میلیارد و ۹۶۴ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۳۳۵ ریال موجودی حساب این شهروند است اما این فرد می‌گوید مبلغی اندکی در حسابش پول داشته است.

او برای بررسی موضوع به دستگاه خود‌پرداز مراجعه می‌کند اما این بار با کمال تعجب می‌بیند که مبلغ مذکور از حساب وی ناپدید شده است!

بجز این موضوع که به نظر می‌رسد شرکت پرداخت الکترونیک شاپرک در این زمینه اشتباهی عمل کرده باشد، نکته جالب توجه تاریخ فیش صادر شده است: تاریخی که موعد آن هنوز نرسیده و مربوط به اول آذرماه امسال است!

این درحالی است که شرکت پرداخت الکترونیک شاپرک این روز‌ها در حال آماده سازی زمینه جهت اجرای طرح اخذ کارمزد از دارندگان پایانه‌های فروشگاهی است و این نگرانی وجود دارد که با افزایش حجم تراکنش‌ها، اشتباهاتی بزرگ برای مشتریان نظام بانکی ایجاد شود. این طرح به گفته یکی از اعضای شورای پول و اعتبار، با توجه به اینکه گزارش بانک مرکزی تکمیل شده است، اولین دستور کار جلسه آتی شورای پول و اعتبار خواهد بود.

http://www.pcparsi.com/uploaded/pcb991ff4522dad9e435a4ea26bf7a9fb4_407163_847.jpg
http://www.pcparsi.com/uploaded/pcb991ff4522dad9e435a4ea26bf7a9fb4_407163_847.jpg

jaheshserver
November 25th, 2014, 16:17
موندم کسی که همچین مبلغی رو منتقل کرده چقدر ای کیو بوده ها!! واقعا همچین پولایی دست چه نفراتی هست

seyed-reza
November 25th, 2014, 16:20
بعضی وقت ها اشتباهی در سیستم میشه. یه همچین اتفاقی هم تو آمریکا افتاده بود و برای یکی موجودی رو زده بود 25 میلیون دلار.

rules
November 25th, 2014, 16:53
اشتباه سیستمی هست فکر نکنم اشتباه فردی باشه :d

سرزمین
November 25th, 2014, 17:00
احتمالاً اشتباه سیستمی بوده.

Mahdijafarzadeh
November 25th, 2014, 17:00
70 میلیارد ریال ااااااااااااااااااااااااا اااااااا یعنی طرف که این پولو دیده رفته تو افق محو شده بعد که برگشته دیده اشتباها ریختن ، اشباه سیستمی حالا ببین این پولو دهنت وا بمونه

nasimd
November 25th, 2014, 17:02
از این اشباه های سیستمی هم خوبه برای ما پیش بیاد:d

Mahdijafarzadeh
November 25th, 2014, 17:05
ای کاش بیاد :))

Maysam.M
November 25th, 2014, 17:09
اینا حساب ما رو خالی نکنند پول اینجوری پیش کششون ! والا با این سیستماشون! :d

M.D.A
November 25th, 2014, 17:11
دوستان کسی پول واریز نکرده به حساب ایشون!
فقط سیستم به اشتباه یک لحظه مانده حساب اشتباهی بهشون نشون داد همین.

merman
November 25th, 2014, 17:31
چند وقت پیش رفتم قسط بانک بدم با کسر مبلغ قسط باید موجودیم 6میلیون باقی میموند
موجودی گرفتم دیدم زده 16 میلیون اولش فکر کردم 1میلیون و 600تومنه به متصدی بانک گفتم چرا حسابم اینقدر کم شده؟ چک کرد گفت کم نشده تازه زیادم شده
یه لبخند ملیحی زدو 10میلیونو برگشت زد به حساب واریز کننده از اون روز دپرسم همش به خودم میگم لعنت به دهانی که بی موقع باز شود :d

mihan-host.ir
November 25th, 2014, 18:08
برای منم پیش اومده .. بیست ملیون تو حسابم اومده بود .. اما بعد مدتی حسابم بلاک شد و در خواست شد به بانک برم

reza115
November 25th, 2014, 18:47
سیستم جامع بانکداری اسلامی - سود و ربا و اشتباه طبیعیه

AliFatehi
November 25th, 2014, 22:27
برای یکی هم مثل ما وقتی 15 هزار تومان از عابر میگیرم و 10 هزار تومان میده.
بعد 15 تومان از حساب کم میشه هم هست :-$
طرف میتونه شکایت کنه.
بگه من این پول تو حسابم بوده.مگه اینکه بانک اون گردش رو از سیستمش پاک کنه.

iran-developers
November 25th, 2014, 22:39
ما یک سری این اتفاق افتاد برامون رفتیم تو بانک دنباله اون ابلهی می گشتیم که پول زده بود تو حسابمون !
( این اتفاق برای قدیم اون موقع که اینقدر تکنولوژی پیشرفت نکرده بود !

xphost
November 25th, 2014, 22:46
کاشکی برای ما پیش بیاد یکم حال کنیم
فقط زیاد نباشه که سکته میکنیم

sarwhost
November 25th, 2014, 22:52
فردی با حساب بانکی نه چندان بالا برای خرید به یکی از فروشگاه‌ها مراجعه می‌کند و وقتی خرید الکترونیکی خود را انجام می‌دهد، متوجه می‌شود که مبلغی بیش از ۷ میلیارد تومان در حسابش موجود است!

رسید این خرید که در تصویر آمده است، نشان می‌دهد ۷۰ میلیارد و ۹۶۴ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۳۳۵ ریال موجودی حساب این شهروند است اما این فرد می‌گوید مبلغی اندکی در حسابش پول داشته است.

سلام به نظرم داستانه
اخه بعد خرید که توی رسید مانده حساب رو نشون نمیده فقط مبلغ کسر شده رو میده
یعنی از حساب ایشون 7 میلیارد کسر شده ؟؟؟؟؟؟؟

sht-design
November 25th, 2014, 22:53
به اندازه هر نفر نزدیک 1000 تومان فکر کنم بشه اندازه این پولی که این بنده خدا توی حسابش داشت
خوش به حالشون ولی با توجه به سیستم بانکی که مثلا سیبا بانک ملی 4 ساعت روزانه معمولا در روز قطع هست زیاد بیشتر از این نمیشه انتظار رفت
البته برای من هم یک بار پول برداشت کردم به اشتباه پول رو زدند واریز و حسابم دو برابر شد
دفعه بعد که رفتم بانک دیدم برگشت زدند پول رو!

یاشار زوم
November 25th, 2014, 22:54
یاد فیلم خط ویژه افتادم...

سرور ای تی هم درست میگه مانده حسابو نشون نمیده مبلیغ کسر شده رو نشون میده ...

mr-programer
November 25th, 2014, 23:02
عزیز چرا همه چیز رو به فال بد میگیرید ؟

شبکه شاپرک به قدری پیشرفته هست که میتونه موجودی این شخص رو در آینده ای نه چندان دور حدس بزنه :d

mehrania
November 26th, 2014, 14:42
سلام به نظرم داستانه
اخه بعد خرید که توی رسید مانده حساب رو نشون نمیده فقط مبلغ کسر شده رو میده
یعنی از حساب ایشون 7 میلیارد کسر شده ؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز خرید نکرده ، فقط خواسته موجودی کارت بگیره

mihanitco
November 26th, 2014, 14:56
موجودی واقعی فک نکنم این بوده
در محاسبه مانده حساب فک کنم یک اشتباهی رخ داده که رفع شده طبق نوشته استارتر

LIAN2
November 26th, 2014, 15:04
70 میلیارد ریال ااااااااااااااااااااااااا اااااااا یعنی طرف که این پولو دیده رفته تو افق محو شده بعد که برگشته دیده اشتباها ریختن ، اشباه سیستمی حالا ببین این پولو دهنت وا بمونه

حتما لازم نیست اشتباه سیستمی باشه که این اعدادو ببینید.
اخبار هم دنبال کنید عددای بزرگتر از 70 میلیارد ریال می بینید. از سی هزار میلیارد (3000 میلیارد تومن) گرفته تا... الی آخر!

Netfollower
November 26th, 2014, 15:13
اخبار هم دنبال کنید عددای بزرگتر از 70 میلیارد ریال می بینید. از سی هزار میلیارد (3000 میلیارد تومن) گرفته تا... الی آخر!

عزیز من 70000 میلیاردشم دیدم !
تازه همه باهاش عکس میگرفتن !
از زندانم ازادش کرده بودن!

سرزمین
November 26th, 2014, 15:17

عزیز اون اشتباه نیست اون یه چیز دیگست لطفاً مسائل رو قاطی نکنید

amir.net
November 26th, 2014, 16:35
فوتوشاپه

medianet
November 26th, 2014, 20:54
شد قضیه ی فیلم خط ویژه
اما اینبار خودشون برداشت کردن :105:

hamra
November 26th, 2014, 21:03
مطمئنا سیستم بانک اشتباه کرده .
برای ما هم قبلا پیش اومده بود که بجازی 50 هزارتومان 2 برابر خودپرداز بهمون پول داده بود .
یک بار دیگه هم مردم یکهو حمله کردن با دعوا ، به داخل بانک که چرا وقتی پول میگیریم بهمون کمتر از چیزی میده که میخوایم :)
کلا از این قبیل مشکلات روی سیستم های بانکی ایران زیاد دیده میشود .
علل اصلیش هم خواب بودن اون مسئو مربوطه داخل بانک یا شعبه یا... هست .

hesen
November 26th, 2014, 21:48
سلام

من خودم کارمند بانک هستم

یکی از همکارا به اشتباه تمام سند هایی میخواست بزنه با کپی پست کردن شماره حساب به حساب یک نفر واریز کرد !!!

مبلغی که واریز شد به حساب مشتری حدود 4 میلیارد تومان بود!!!!