PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل پنل هاست دانلود Kpanel محصول کاکوهاست

k-h
November 25th, 2014, 14:38
با توجه به نیاز روز افزون سایت های دانلود برای استفاده از هاست دانلود باکیفت بر آن شدیم
سیستم هاست دانلود طراحی کنیم که بتونه تمام نیاز کاربر را تامین کنه و اسم این هاست دانلود را

KPanel

مخفف kako panel قرار دادیم .

خب بریم یه سری توضیحاتی راجب این پنل بدیم که از همه مهمتر هست .

این هاست دانلود بر پایه وب سرور IIS انتخاب کردیم چون وب سرور آپاچی سرعت پایین تری نسبت به IIS داره .
یک مشکل دیگه هم که مشتری ها داشتند این بود که هاست های دانلودشون اشتراکی بود و این باعت میشد یک وب سرور بین تمام کاربر ها تقسیم بشه که برای حل این موضوع اومدیم به هر کاربر یک سیستم اختصاصی با یک وب سرور اختصاصی دادیم و یک آی پی جداگانه در نظر گرفتیم تا این مشکل هم برطرف بشه .
یک مشکل بسیار بزرگ دیگه هم اینه که در هاست های دانلود تعداد کانکشن هایی که یک کاربر میتونه ازش دانلود کنه محدود میکنند روی 4 یا 6 کاربر که اینم باعث کندی سرعت میشه برای دانلود و ما در این سیستم محدودیتی در تعداد کانکشن های دانلود نذاشتیم.
مشکل دیگه ای هم بود که بعضی از کاربر ها دوستدارند که اکانت ویژه ارائه بدهند یعنی با یوزر و پسورد بتونند دانلود کنند همون VIP که ما برای حل این مشکل هم این امکانو به سیستم اضافه کردیم .
یکی دیگه هم مشکل فروش اکانت ویژه (VIP) هست که دوستان بخوان اکانت VIPبفروش برسانند که برای این هم سیستم فروشی طراحی و درگاههای وصل شد که بتونند مشتری ها بعد از پرداخت اکانت ساخته بشه و بهشون تحویل داده بشه .

به هر حال کمی و کاستی هایی در این سیستم هست که با گذر زمان انشا... بتونیم این کمی و کاستی ها را برطرف کنیم .

امکانات منحصر به فردی که در این سرویس ها قابل ارائه هست

مدیریت کامل فایل ها:
مشاهده مانیتورینگ مصرف منابع سیستم:رم ، سی پی یو ، هارد وشبکه
پارک تعداد نامحدود دامین بروی پنل و ساخت رکورد
ساخت و مدیریت یوزر های FTP
سیستم محدودیت سرعت
امکان فشرده سازی و Extract فایل های فشرده zip ، rar ، tar.gz و ...
امکان رمز گذاری بروی فایل های zip
سیستم IP Block
قابلیت شناساندن پسوندهای غیر متغارف به سیستم جهت دانلود
قابلیت مشاهده Log دانلود ها
سیستم فوق پیشرفته ی پشتیبان گیری از اطلاعات بر حسب دو بار در هفته ، هفتگی ، ماهانه
مدیریت سرویس های استفاده شده در پنل مثل dns server , ftpbackup و ...
قابلیت بروزرسانی پنل به نسخه جدید فقط با یک کلیک
امکان مشاهده و تک گذاری بروی آهنگ ها
قابلیت تبدیل انواع فرمت موسیقی به فرمت mp3
قابلیت آپلود و سیستم leech
قابلیت ریموت به مرورگر واقع در سرور جهت دانلود فایل از سایت های rapidshare، 4share و ... که لینک دانلود مستقیم ندارند.
محافظ لینک ( url protect )
امکان استفاده به عنوان سرور آپدیت آفلاین نود

در ورژن 4.1 امکاناتجدید زیر اضافه شد:

وب سرور از آپاچی به وب سرور قدرتمند Nginx تغییر داده شد.
لیمیت کردن سرعت دانلود
لیمیت کردن تعداد کانکشن
بالا رفتن سرعت کار کرد در پنل

امکانات سیستم فروش VIP

خرید آنلاین مشترک
تحویل آنلاین مشترک
تعیین قیمت هر اکانت
قابلیت تعیین تعداد روز قابل استفاده
قابلیت مدیریت و تعریف درگاه های زرین پال ، payline ، بانک ملت

دمو از کنترل پنل :

http://kpanel.kakohost.com:2082/login.aspx

username: admin
password: demo

دمو از سیستم VIP برای فروش

http://kpanel.kakohost.com:2082 (http://kpanel.kakohost.com:2082/)

هدف این تاپیک اینکه که آموزش های هاست دانلود Kpanel در اختیار شما کاربران عزیز قرار بگیره .
در پست های بعدی هم انشا.. این آموزش ها قرار خواهد گرفت.
اگر نظری پیشنهادی داشتید میتونید در این تاپیک قرار بدین

و در آخر هم از همکار بسیار عزیزمان جناب آقای کاوسی تشکر ویژه میکنیم که ایده و زحمت تهیه پنل را کشیدند.
با احترام
کاکوهاست
kakohost.com

Yas-Host
January 27th, 2015, 19:31
سلام

جستارات دموی شما لود نمی شود

همچنین :

HostTracker - Http result for http://kpanel.kakohost.com (http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/fac85750-3da6-e411-80bf-00155d368c3c)

جستارا چه تفاوتی با enkompass سی پنل دارد ؟

- - - Updated - - -

همچنین لطفا اطلاعات تماس یاهو یا اسکایپ اعلام کنید چند نواقص فنی در متن شما موجود است که باید به نظرم صرف نظر شود .

k-h
April 9th, 2015, 18:32
سلام

جستارات دموی شما لود نمی شود

همچنین :

HostTracker - Http result for http://kpanel.kakohost.com (http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/fac85750-3da6-e411-80bf-00155d368c3c)

جستارا چه تفاوتی با enkompass سی پنل دارد ؟

- - - Updated - - -

همچنین لطفا اطلاعات تماس یاهو یا اسکایپ اعلام کنید چند نواقص فنی در متن شما موجود است که باید به نظرم صرف نظر شود .

درود
دمو شاید در اون برهه زمانی در دسترس نبوده الان دمو در دسترس میباشد
اطلاعات یاهو kako.host1 اسکایپ kakohost

- - - Updated - - -

ورژن 4.1 جدید کنترل پنل هاست دانلود Kpanel رونمایی شد.
در ورژن جدید امکانات زیر اضافه شد:

وب سرور از آپاچی به وب سرور قدرتمند Nginx تغییر داده شد.
لیمیت کردن سرعت دانلود
لیمیت کردن تعداد کانکشن
بالا رفتن سرعت کار کرد در پنل

sarwhost
April 9th, 2015, 18:46
سلام
شما میفرمائید این پنل رو خودتون برنامه نویسی کردید ؟؟

k-h
April 9th, 2015, 19:00
سلام
شما میفرمائید این پنل رو خودتون برنامه نویسی کردید ؟؟
بله
از بیس رنامه نویسی شده
شما یه بررسی بفرمائید کاملا مشخصه
شکل ظاهری مثل هاست های معمولی گذاشتیم تا کاربر راحت تر باشد

- - - Updated - - -

فکر کنم دقیقا Enkompass Cpanel هست ...
میشه دقیقا بگید کجاها مثل هم هستند ؟

sarwhost
April 9th, 2015, 19:18
من عادت ندارم توی تاپیک همکارا دخالت بکنم اما مطمئنم قبلا این پنل رو نصب کرده بودم شایدم ظاهرش یادمه و اشتباه گرفتم
پنل خوبی هست موفق باشید

k-h
April 9th, 2015, 19:39
من عادت ندارم توی تاپیک همکارا دخالت بکنم اما مطمئنم قبلا این پنل رو نصب کرده بودم شایدم ظاهرش یادمه و اشتباه گرفتم
پنل خوبی هست موفق باشید
درود
دوست خوبم این پنل خودمون طراحی کردیم و هیچ کپی برداری نشده
خواهش میکنم اگر پیشنهاد و انتقادی دارید خوشحال میشیم در میان بگذارید

spnuac
April 9th, 2015, 19:58
من واقعا متاسفم برای بعضی از دوستان که بجای حمایت از ایرانی همیشه قصد تخریب دارند
kpanel بصورت کاملا اختصاصی از پایه ( باز هم تاکید می کنم از الف تا ی ) توسط تیم کاکوهاست طراحی و آماده شده
و هیچ کس نمیتونه مدعی بشه نمونه این پنل رو که به زبانasp.net c# نوشته شده و کاملا سازگار با nginx هست رو جایی دیده و یا استفاده کرده
چون این پنل بدون لایسنس فقط برای 1 ساعت کار میکنه و فقط و فقط بروی سرور هایی که خودمون روی اونها این پنل رو نصب میکنیم و لایسنس میدیم کار خواهد کرد و تا به حال هم بروی سرورهایی غیر از سرور های خودمون نصب نکرده ایم و نخواهیم کرد. دوستان یا دیگه نظری درمورد مشابه بودن پنل ندن یا اگر مدعی چیزی هستند لینک و یا سند و مدرکی نشان بدن.
باز هم تاکید میشه بعد از تغییر وب سرور دانلود از iis به nginx میزان مصرف رم و سی پی یو بسیار عالی هست و هارد رو هم به شکل بهینه درگیر میکنه به شکلی که latency هارد کاهش چشمگیری داشته .ضمنا قابلیت های محدود کردن تعداد کانکشن های دانلود نیز به پنل اضافه شده است.

hamid.soltani92
April 9th, 2015, 20:13
من واقعا متاسفم برای بعضی از دوستان که بجای حمایت از ایرانی همیشه قصد تخریب دارند
kpanel بصورت کاملا اختصاصی از پایه ( باز هم تاکید می کنم از الف تا ی ) توسط تیم کاکوهاست طراحی و آماده شده
و هیچ کس نمیتونه مدعی بشه نمونه این پنل رو که به زبانasp.net c# نوشته شده و کاملا سازگار با nginx هست رو جایی دیده و یا استفاده کرده
چون این پنل بدون لایسنس فقط برای 1 ساعت کار میکنه و فقط و فقط بروی سرور هایی که خودمون روی اونها این پنل رو نصب میکنیم و لایسنس میدیم کار خواهد کرد و تا به حال هم بروی سرورهایی غیر از سرور های خودمون نصب نکرده ایم و نخواهیم کرد. دوستان یا دیگه نظری درمورد مشابه بودن پنل ندن یا اگر مدعی چیزی هستند لینک و یا سند و مدرکی نشان بدن.
باز هم تاکید میشه بعد از تغییر وب سرور دانلود از iis به nginx میزان مصرف رم و سی پی یو بسیار عالی هست و هارد رو هم به شکل بهینه درگیر میکنه به شکلی که latency هارد کاهش چشمگیری داشته .ضمنا قابلیت های محدود کردن تعداد کانکشن های دانلود نیز به پنل اضافه شده است.
سلام و عرض ادب.
جسارت بنده رو ببخشید، من قصد دخالت نداشتم اما خب دیگه زیاده‌روی کردید.
کاری به فایل‌منیجر و ... ندارم، برای نقض فرمایشتون ("از الف تا ی ...")، به ارائه دو لینک زیر و یک توضیح کوتاه بسنده می‌کنم:
لینک اول:
http://cpanel.eb2a.com/
لینک صفحه ورود شما:
http://kpanel.kakohost.com:2082/login.aspx
لطفا سورس این دو صفحه رو مقایسه و عبارت زیر رو در سورس هر دو صفحه جستجو بفرمایید:

<div class="input-req-login"><label for="user">Username</label></div>
با آرزوی موفقیت.

spnuac
April 9th, 2015, 20:20
دوست عزیز :)) بیایید انقدر به مسئله جزیی نگاه نکنید . فرق برنامه نویسی رو از طراحی html جدا کنید لطفا !
اگه بخواییم رو حرف شما باشیم که باید ایکون ها و عکس ها و ... رو هم از اول خودمون طراحی کنیم
اینکه ظاهر شبیه به سی پنل هست خوب این رو هر کسی که یک بار به سی پنل لاگین کرده باشه متوجه میشه دیگه نیازی به مشاهده سورس html نیست که . ظاهر پنل شبیه به سی پنل قرار داده شده تا کاربر با ظاهر پنل غریبی نکنه !!!!! درضمن اگر کمی در امر برنامه نویسی دست داشته باشید متوجه می شید که سی پنل با چه زبانی نوشته شده و این پنل به چه زبانی!! دوست عزیز بحث برنامه نویسی یک app یا وب سایت رو به یک تگ html محدود نکنید ;)

hamid.soltani92
April 9th, 2015, 20:28
دوست عزیز :)) بیایید انقدر به مسئله جزیی نگاه نکنید . فرق برنامه نویسی رو از طراحی html جدا کنید لطفا !

خودتون فرمایشِ خودتون رو بررسی بفرمایید! جهت جلوگیری از به حاشیه کشیده شدن تاپیک بنده دیگه پست نمیدم اینجا.
ارادتمند.

spnuac
April 9th, 2015, 22:03
خودتون فرمایشِ خودتون رو بررسی بفرمایید! جهت جلوگیری از به حاشیه کشیده شدن تاپیک بنده دیگه پست نمیدم اینجا.
ارادتمند.
دوست گرامی نمیدونم برنامه نویسی انجام می دید یا نه اما وقتی اسم طراحی یک نرم افزار یا سایت مطرح میشه منظور فقط کد های html نیست و از کد نویسی و شیوه نوشتن کد گرفته تا پیاده سازی دیتابیس و خیلی مسائل دیگه جز طراحی و پیاده سازی اون برنامه حساب میشه
و اینکه چرا پنل شبیه به سی پنل هست . بعد از 1-2 سال و ارائه این پنل به این نتیجه رسیدیم که مشتریها این شکل و فرم رو بیشتر میپسندن و راحت تر هستند .
با شما موافقم برای اینکه بحث از مسیر خارج نیشه دیگه جوابی داده نمیشه ولی اگر هنوز هم مدعی چیزی هستید در پ خ خوشحال میشم ادعاتون رو مطرح کنید تا صحت و سقمش رو روشن کنیم !

OmidX
April 9th, 2015, 23:15
کنترل پنل بسیار جالبی ست ... با asp .net هم نوشته شده ... من فک میکنم دوستان ب جای خوشمزگی و منحرف کردن تاپیک بهتر هست ب پست اول ، توجه بیشتری داشته باشند ، چرا ک پاسخ همه سؤالات شما در پست اول هست . (ضمن اینکه ، بدنیست ب این تاپیک هم توجه ویژه داشته باشید : تذکر به تعدادی از دوستان (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=139417))

برای KAKO HOST هم آرزوی موفقیت میکنم ، اگر هم خواستید پنل رو لایسنس دار کنید و بفروشید ، بنده استقبال میکنم ... ;)

با تشکر ...

spnuac
April 9th, 2015, 23:19
کنترل پنل بسیار جالبی ست ... با asp .net هم نوشته شده ... من فک میکنم دوستان ب جای خوشمزگی و منحرف کردن تاپیک بهتر هست ب پست اول ، توجه بیشتری داشته باشند ، چرا ک پاسخ همه سؤالات شما در پست اول هست . (ضمن اینکه ، بدنیست ب این تاپیک هم توجه ویژه داشته باشید : تذکر به تعدادی از دوستان (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=139417))

برای KAKO HOST هم آرزوی موفقیت میکنم ، اگر هم خواستید پنل رو لایسنس دار کنید و بفروشید ، بنده استقبال میکنم ... ;)

با تشکر ...

ممنون امید جان . دوستان هم قطعا منظور خاصی ندارند و شاید مشکل اینجاست که خودمون هم باور نداریم که میتونیم و از بس دروغ زیاد شده اگر کاری هم انجام بشه درمورد جوری که باید نگاه کنیم نمی کنیم
درخصوص لایسنس هم پنل بصورت لایسنس دار ارائه میشه اما به دلایلی فعلا قصد این رو نداریم که بروی سرورهایی غیر از سرور های خودمون ارائه بدیم
باز هم از حسن توجه شما سپاسگذاریم

mrasol
April 10th, 2015, 14:36
ممنون امید جان . دوستان هم قطعا منظور خاصی ندارند و شاید مشکل اینجاست که خودمون هم باور نداریم که میتونیم و از بس دروغ زیاد شده اگر کاری هم انجام بشه درمورد جوری که باید نگاه کنیم نمی کنیم
درخصوص لایسنس هم پنل بصورت لایسنس دار ارائه میشه اما به دلایلی فعلا قصد این رو نداریم که بروی سرورهایی غیر از سرور های خودمون ارائه بدیم
باز هم از حسن توجه شما سپاسگذاریم
سلام

اتفاقا بعضی از دوستان فقط اگر خودشون کاری کنن درسته!یکی از همین یوزرایی که تخریب کرده کاملا واسم آشناست و کارش همینه،به هر حال جو همینجوریه...

جناب بیات موفق باشید

k-h
April 10th, 2015, 14:48
سلام

اتفاقا بعضی از دوستان فقط اگر خودشون کاری کنن درسته!یکی از همین یوزرایی که تخریب کرده کاملا واسم آشناست و کارش همینه،به هر حال جو همینجوریه...

جناب بیات موفق باشید
بله درسته
چیز عجیبی نیست این کار ها
این هاست دانلود تقریبا یک سالو خورده ای هست طراحی شده ولی متاسفانه برخی ها بجای انتقاد سازنده میان فقط میگن این کپی هست که جای تعجب داره این حرف
چون واقعا از برنامه نویسی سر در نمیارند که حتی ببینند زبان برنامه نویسی فرق داره دیگه تفاوت از این فاحش تر
از دوستان خواهش میکنم دیگه در مورد پست ها بالا پستی گذاشته نشه
در ادامه روش استفاده به عنوان سرور آپدیت نود در همین تاپیک گذاشته خواهد شد

k-h
September 2nd, 2015, 13:08
درود
دوستان آموزش استفاده از کنترل پنل برای استفاده از سرور نود در این تاپیک قرار داده شد.

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=149484&p=1397702