PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش کانفگ سرور

seyed-reza
November 25th, 2014, 11:57
با سلام دوستان من کسی رو میخوام که بهم کانفیگ موارد زیر رو یاد بده. هزینه هم هر چقدر بشه من تقدیم خواهم کرد.مواردی که انتظار داریم یاد بگیرم: 1- کانفیگ سرور لینوکس و ویندوز2- کانفیگ امنیتی سرورهای لینوکس و ویندوزی3- کانفیگ امنیتی و فنی سرورهای سی پنل و دایرکت ادمین4- کانفیگ سرور دانلود سنتر5- آموزش کار با vmware . 6- اموزش میتروتیک و نحوه مدیریت شبکه با میتروتیک ( مشاهده پهنای باند و ... ) دوستانی که می تونند اموزش از راه دور بدهند اعلام کنند. این اموزش می تونه از طریق اسکایپ و ... انجام بشه. پیشاپیش تشکر

Netfollower
November 25th, 2014, 11:58
google.com
بهترین استاد :)
سعی کنید بعضی از موارد رو خارجی سرچ کنید ;)

SainaServer
November 25th, 2014, 12:04
دوستِ عزیز به گفته ی دوستِ عزیزمون در بالا تمامی موارد را میتوانید از گوگل جستجو کنید و یاد بگیرید
در صورت تمایل از طریق اسکایپ در ارتباط باشید .

یاشار زوم
November 25th, 2014, 12:21
سلام

پیغام خصوصی شد

Yas-Host
November 25th, 2014, 12:28
سلام

توضیحات در یاهو به شما گفته شد.

پیروز باشید.

seyed-reza
November 25th, 2014, 13:13
تشکر از دوستان

novin-web
November 25th, 2014, 23:49
با سلام دوستان من کسی رو میخوام که بهم کانفیگ موارد زیر رو یاد بده. هزینه هم هر چقدر بشه من تقدیم خواهم کرد.مواردی که انتظار داریم یاد بگیرم: 1- کانفیگ سرور لینوکس و ویندوز2- کانفیگ امنیتی سرورهای لینوکس و ویندوزی3- کانفیگ امنیتی و فنی سرورهای سی پنل و دایرکت ادمین4- کانفیگ سرور دانلود سنتر5- آموزش کار با vmware . 6- اموزش میتروتیک و نحوه مدیریت شبکه با میتروتیک ( مشاهده پهنای باند و ... ) دوستانی که می تونند اموزش از راه دور بدهند اعلام کنند. این اموزش می تونه از طریق اسکایپ و ... انجام بشه. پیشاپیش تشکر

سلام
دوست عزیز اگر میتونید حضوری تشریف بیارید شرکت در خدمت هستیم
اگر خیر از طریق ریموت هم قابل انجام هست

TN Projects
November 25th, 2014, 23:53
با درود و احترام.
بهتون پیشنهاد میکنم ابتدا خودتون از طریق مرجع های اصلی تلاش به یادگیری کنید و بعد صرفا از طریق همکاران رفع اشکال کنید. مطمئن باشید بهترین بازدهی و یادگیری بسیار قوی تر رو بهتون میده.
به امید موفقیت شما و سایر دوستان.