PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره با مدیران هاستینگ .. خواهشا جواب بدید خیلی مهم هست

yeganehha
November 24th, 2014, 21:32
با سلام دوستان گرامی

من مدتی هست می خواهم دامنه ir رایگان به کاربران بدم از طریق subdomain ولی با دیگر سایت ها این تفاوت را دارد که کاربر dns را روی دامنه تنظیم کرده و می تواند هاست سفارش دهد

و از طریق iframe نیست یعنی دقیقا مانند دامنه کار خواهد کرد

مراحل کدنویسی و صحبت با پلیس فتا به خوبی تا کنون پیش رفته اما از مدیران هاستینگ این سوال را دارم که ایا ان ها هم با ما همکاری می کنند یعنی ماژول ثبت دامنه رایگان ما ( که آماده شده است .) را در whmcs قرار می دهند و به درخواست های ما برای مدیریت دامنه ها جواب میدهند مانند ساسپند کردن هاست و ....

در یک جمله مدیران هاستینگ از این ایده ما حمایت می کنند

ra3ou1
November 24th, 2014, 21:41
در مورد ماژول ها که برنامه نویسی باید کنید

در مورد ساسپند کردن هاست و .... خیر

باید نامه کتبی از مراجع قانونی مبنی بر عدم ارائه سرویس ارائه بشه

دلیل نداره هاستی به درخواست شما ساسپند بشه

رویه کاری ما که اینطور هست ما بقی دوستان رو نمیدونم ولی فکر میکنم بقیه هم مثل ما باشند و همینطوری هاستی رو ساسپند نکنند

j4b3r
November 24th, 2014, 21:56
سلام
شما توی اسکریپت تعریف میکنی که اگر دامنه ای حالت شماره n را داشت dns ها به ای پی x.x.x.x بره
بعد وقتی پلیس میگه دامنه رو ***** کن شما این حالت دامنه را روی n قرار میدید.
و نیازی هم به هاست نیست
برای whmcs هم باید ماژول اماده کنید و بنویسید.
و حالت تشویقی هم در نظر بگیرید که هاستینگ ها مجاب به استفاده شوند

yeganehha
November 24th, 2014, 22:02
در مورد ماژول ها که برنامه نویسی باید کنید

در مورد ساسپند کردن هاست و .... خیر

باید نامه کتبی از مراجع قانونی مبنی بر عدم ارائه سرویس ارائه بشه

دلیل نداره هاستی به درخواست شما ساسپند بشه

رویه کاری ما که اینطور هست ما بقی دوستان رو نمیدونم ولی فکر میکنم بقیه هم مثل ما باشند و همینطوری هاستی رو ساسپند نکنند

مازول با ما هست درست .
درمورد ساسپند کردن هم با دلیل منطقی که به شما بیان میشه درخواست می کنیم مثلا سایت x دارای صفحات مستهجن می باشد و شما خودتان چک کنید و بعد در صورت رضایت ساسپند کنید .
البته حرف شما هم صحیح هست ولی درخواست اصلی ما این هست که IP کاربر دامنه و یا همون هاست به ما داده شود . در مورد ساسپند ما می تونیم قانونی اقدام کنیم .
با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید .

- - - Updated - - -

سلام
شما توی اسکریپت تعریف میکنی که اگر دامنه ای حالت شماره n را داشت dns ها به ای پی x.x.x.x بره
بعد وقتی پلیس میگه دامنه رو ***** کن شما این حالت دامنه را روی n قرار میدید.
و نیازی هم به هاست نیست
برای whmcs هم باید ماژول اماده کنید و بنویسید.
و حالت تشویقی هم در نظر بگیرید که هاستینگ ها مجاب به استفاده شوند

با تشکر از نظرتون .
باید بیان کنم که ما از سرویس های هاستینگ فقط IP کاربر را نیاز داریم . اسکریپت خودمان ثانیه ؛ ثانیه کار های کاربر را با ip ذخیره می کند ولی ما نیاز به ip کاربری که هاست خریداری کرده با دامنه های رایگان ما نیز داریم .

دوست عزیز این پروژه همانطور که گفتم کاملا رایگان و کمک به دوستانی هست که سواد فنی و توانایی ساخت سایت عالی دارند ولی برای نشان دادن توانایی هایشان هزینه مالی ندارند که ما با این حرکت می خواهیم مشکل را برطرف کنیم در نتیجه نمی توانیم حالت تشویقی داشته باشیم و از هاستینگ ها می خواهیم که برای افزایش کفیت سایت های ایرانی با ما همکاری سازنده داشته باشند