PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست وی پی اس لینوکس با کرنل اختصاصی

srashedian
July 18th, 2010, 12:40
سلام
من یه VDS لینوکس میخوام با این شرایط:

1- سیستم عامل RHEL یا Cent
2- کرنل حتما اختصاصی باشه (مجازی سازی XEN یا VMware)... به این دقت کنید که حتما کرنل میخوام
3- سرور وارز باشه (در مرحله اول برای وی* پی ان و در مرحله دوم برای آپلود فایل استفاده میشه)
4- رم 512 مگابایت، به هارد زیادی هم احتیاج ندارم، در حد 15 گیگ کافیه...
5- پهنای باند زیر 600 گیگابایت ندید، قطعا کم میارم
6- جان هرکی دوست دارید آفرهای نجومی ندید... قیمت تا حد ممکن پایین باشه...
7- انتظار منیج سرور ندارم، ولی خوب یه چیزایی بلد باشید، شاید کمک لازم شد!!!

لطفا آفرهاتون رو با حداقل قیمت ممکن بگید...

NovinSite.ir
July 18th, 2010, 12:57
با سلام
در خدمتیم
رم 512
هارد50
پهنای باند 1500
ماهیانه 30000 تومان

mohsen1
July 18th, 2010, 13:05
ساب هستینگ دات نت هم می تونی سفارش بدی.
فقط بگو با زن می خوام.
بدون کنترل پنل 21000 تومان فکر کنم در بیاد...

vPsPersia.COM
July 18th, 2010, 13:24
Value -
40 GB Web Space
500 GB MonthlyTraffic
512 MB RAM
Dual Intel Xeon QuadCore E5410
1 IP
FREE DirectAdmin Control Panel

به همراه کنترل پنل ، برای مدیریت VDS خود ، نظیر ریبوت و...
35 هزار تومان ماهانه !

مجازی ساز : Citrix XenServer

srashedian
July 18th, 2010, 13:41
سلام
ممنون به خاطر آفرها... قیمت رسمی (توی سایت) 27000 تومان داشتم، گفتم شاید توی انجمن کسی ارزونتر بده...
مشخصات سروری که میگم قیمتش 27000 تومان هست:
رم 512 مگابایت
هارد 50 گیگابایت
پهنای باند 1.5 ترابایت
باز دوست عزیزمون نوین سایت که همینو میگن 30000 تومان، این آفر آخری ضعیفتر از اینی که من نوشتم هست، با قیمت 35000 تومان!!!
(به جای پرسیدن هم یکم بگردید، پیدا میکنید آفری که گفتم مال کجاس!!!)

دوستان اگر آفری مناسبتر از این که نوشتم دارن بگن...
زیاد هم لازم نیست دستتونو بالا بگیرید، قیمت برام مهمه، حداقل هزینه، گفتم هارد در حد 20 گیگابایت و پهنای باند 800 گیگابایت تقریبا برام کافی هست...

vPsPersia.COM
July 18th, 2010, 13:55
سلام
ممنون به خاطر آفرها... قیمت رسمی (توی سایت) 27000 تومان داشتم، گفتم شاید توی انجمن کسی ارزونتر بده...
مشخصات سروری که میگم قیمتش 27000 تومان هست:
رم 512 مگابایت
هارد 50 گیگابایت
پهنای باند 1.5 ترابایت
باز دوست عزیزمون نوین سایت که همینو میگن 30000 تومان، این آفر آخری ضعیفتر از اینی که من نوشتم هست، با قیمت 35000 تومان!!!
(به جای پرسیدن هم یکم بگردید، پیدا میکنید آفری که گفتم مال کجاس!!!)

دوستان اگر آفری مناسبتر از این که نوشتم دارن بگن...
زیاد هم لازم نیست دستتونو بالا بگیرید، قیمت برام مهمه، حداقل هزینه، گفتم هارد در حد 20 گیگابایت و پهنای باند 800 گیگابایت تقریبا برام کافی هست...

7 تا مورد لیست کردی ، بعد هم vds خواستی ، یعنی وقتی من بهت رم 512 میدم ، 512 مگ از رم کل سرور کم میشه ، می خواد 1 مگ پر کنی ، می خواد 512 تا رو پر کنی ، پس من باید یکجوری هزینه سرور رو در بیارم ،

یا اینکه بهت 128 مگ رم بدم و 384 مگ هم شیر باشه ،،،،

این قضیه در مورد هارد هم صادق هست . دوست عزیز نمیشه که همه چیز رو بخواهید ، بعد بگید که قیمت هم کم باشه .

قیمت مد نظر شما چنده ؟ 20 تومان ؟ ، بعد چه طوری خرج سرور در بیاد؟ . راه دیگه هم هست که سر شما رو کلاه بزاریم و کم فروشی کنیم و شما هم راضی باشی .

اما این کارا از ما بر نمیاد .

srashedian
July 18th, 2010, 14:29
7 تا مورد لیست کردی ، بعد هم vds خواستی ، یعنی وقتی من بهت رم 512 میدم ، 512 مگ از رم کل سرور کم میشه ، می خواد 1 مگ پر کنی ، می خواد 512 تا رو پر کنی ، پس من باید یکجوری هزینه سرور رو در بیارم ،

یا اینکه بهت 128 مگ رم بدم و 384 مگ هم شیر باشه ،،،،

این قضیه در مورد هارد هم صادق هست . دوست عزیز نمیشه که همه چیز رو بخواهید ، بعد بگید که قیمت هم کم باشه .

قیمت مد نظر شما چنده ؟ 20 تومان ؟ ، بعد چه طوری خرج سرور در بیاد؟ . راه دیگه هم هست که سر شما رو کلاه بزاریم و کم فروشی کنیم و شما هم راضی باشی .

اما این کارا از ما بر نمیاد .

سلام
اولا که شرکت بالا رم 512 رو ددیکیت گرفتن، یعنی ایشون هم 512 مگابایت از رم سرورشون کم میشه...
دوما، من دو سال هست کارم شبکه و سرورهای تحت شبکه هست، نزدیک به 3 ماه هم اینجا در خدمتتون هستم... به اندازه کافی با قیمت سرور ها و وی پی اس ها آشنایی دارم...
قیمت یه سرور با رم 16 گیگابایت 250 هزار تومان ماهیانه هست تقریبا... این سرور میتونه به 12 تا 14 VDS با رم یک گیگابایت سرویس بده که خودتون بهتر میدونید قیمت هاش چند هست... اما در این مورد هم به سایت خودتون مراجعه میکنم... 45000 تومان در هر ماه... حالا یه محاسبه کوچک: 10*45000 که میشه 450 هزار تومان (تازه من 10 سرور مجازی در نظر گرفتم که مسلما خودتون هم میدونید بیشتر میشه داد، اونم با این حجم رم که احتیاج چندانی به Burst نداره)... پس شما یه سرور خریدید ماهی 250 هزار تومان، نه، 300 هزار تومان (که نیست عمرا، اگه انقدر میخرید دارن بهتون گرون میدن، یه سر به OVH بزنید)... پس شما پول سرورتون که در میاد هیچ، ماهیانه حداقل ممکن 150 هزار تومان فقط از روی یکی از سرور هاتون سود میکنید... پس چطور میگید خرج سرور هم در نمیاد؟؟؟!!! حالا اگه کسی بخواد به جای این روش شما، سود مقطعیشو بیاره پایین و به فکر سود بلند مدت باشه و مثل خیلی شرکت های دیگه که الان 5 تا سرور (یا بیشتر) دارن کارشو عادلانه توسعه بده، به نظرتون ضرر میکنه؟؟؟ یا خرج سرورهاش در نمیاد؟!!!!!!!!!؟ همین جناب نوین سایت که به جای 40 گیگابایت هارد 50 گیگابایت میدن، به جای 500 گیگابایت پهنای باند هم 1.5 ترابایت میدن، قیمتشون هم 5000 تومان از شما کمتر هست دارن ضرر میکنن؟

به هر حال، این تاپیک در بخش درخواست ها و تنها برای دریافت آفرهای شما مطابق با خواست مشتری (من) ایجاد شده، لطفا در این مورد تاپیک جدیدی ایجاد کنید یا پاسختون رو در تاپیک مناسبی ارسال کرده و اینجا فقط لینکش رو بذارید...

vPsPersia.COM
July 18th, 2010, 14:45
در مورد ovh تحقیق کن ! . با اون شبکه مسخره کی داره ،

من خودم 4 ماه OVH بودم ، ماه اخر داون می شد ، هی می گم که شبکه ترکید ، روتر ترکید ، و...

الکی الکی هم هی ABUSE میاد

srashedian
July 18th, 2010, 15:34
در مورد ovh تحقیق کن ! . با اون شبکه مسخره کی داره ،

من خودم 4 ماه OVH بودم ، ماه اخر داون می شد ، هی می گم که شبکه ترکید ، روتر ترکید ، و...

الکی الکی هم هی ABUSE میاد

حالا، یه مثال بود... همین یه دیتاسنتر که نیست... هدف این بود که بگم شما گرون میگی، نه اینکه الزاما اگه بقیه ارزونتر گفتن رم کم میدن... خوب بعضیا حاضرا سودشونو کمتر کنن، اما مشتریشون بیشتر باشه...

vPsPersia.COM
July 18th, 2010, 15:37
VDS های ما Manage شده هست ، طرف هر سوالی هر ساعتی از شبانه روز می خواد بپرسه و زنگ میزه ! .

VDS لخت که به کاربر نمیدیم .

srashedian
July 18th, 2010, 15:37
کسی نبود؟!!!
بابا حداقل دوتا شرکت هستن که دارن با قیمت 27000 تومان میدن این سرویسو!!! یکیشون هم مطمئنا توی همین انجمن هست...
اونایی که سرویس vps و vds میدن، هر دو رو قیمت بدن... الزامی در وی دی اس بودن نیست، اما حتما 512 مگ رم ددیکیت بده، کرنل اختصاصی هم داشته باشه (شد همون vds !!!)

VDS های ما Manage شده هست ، طرف هر سوالی هر ساعتی از شبانه روز می خواد بپرسه و زنگ میزه ! .

VDS لخت که به کاربر نمیدیم .

حالا این یه چیزی، یعنی هزینه منیج سرور رو هم کشیدید روش (که خوب البته بهتر بود سرور رو در دو نوع منیج شده و آن منیج میذاشتید، ضمنا اینی که میگید اسمش ساپورت هست که تقریبا تمام شرکت ها میدن، منیج شده یعنی بهینه سازی شده باشه، نرم افزارهای مورد نیاز نصب باشه، امنیت به صورت پایه تامین شده باشه، نصب برنامه های مورد نیاز کاربر انجام بشه (بعضی جاها میگن کانفیگ رو هم شامل میشه، بعضیا میگن فقط همون نصب)) البته به شرطی که واقعا همین منیجی که میگم رو ارائه کنید، نه فقط ساپورت که توی پست بالا نوشتید، قیمت هاتون یه مقدار توجیح میشه...

asrhosting
July 18th, 2010, 15:46
سلام . روی hyper v می تونیم بهتون بدیم .
البته با امکانات بیشتر که در کل الان سالیانه فروش داریم .
اگر خواستید در خدمتیم : 09139179335

...

fastserver.ir
July 18th, 2010, 15:55
سلام مجازی ساز ما XEN میباشد
VPS-T1

cpu core i7-920 ( 2 cpu )
ram 256 mb
hdd 50 gb
bw 300 gb

قیمت : 12000 تومان ماهیانه

VPS-T2

cpu core i7-920 ( 4 cpu )
ram 512 mb
hdd 100 gb
bw 600 gb

قیمت : 18000 تومان ماهیانه

VPS-T3

cpu core i7-920 ( 6 cpu )
ram 1 GB
hdd 200 gb
bw unlimited

قیمت : 33000 تومان ماهیانه

انتخاب سیستم عامل ( لینوکس یا ویندوز ) بعهده شماست و رایگان نصب میشود

امکان ارائه اکانت تست رایگان قبل از خرید

پورت همه سرویس ها 100 مگابیت می باشد

استفاده از تورنت و رپیدلیچ مجاز ست

مناسب برای دانلود و آپلود

دیتاسنتر ها : ovh و netdirekt

نمونه تست سرعت دانلود

http://img29.img98.com/out.php/i122715_vpstest.png (http://img29.img98.com/out.php/i122715_vpstest.png)