PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای ایجاد فروشگاه فایل

rezahi2
November 24th, 2014, 13:39
سلام بچه ها من میخوام یه فروشگاه اینترنتی فایل راه بندازم میخواستم از تجربه شما استفاده کنم.
یکی اینکه هاست با چه مشخصاتی بگیرم؟
یکی هم اینکه میخوام سایت خیلی زود بالا بیاد؟
میخوام سایتو با وردپرس درست کنم.
هر نکته ای هم باشه درمورد این سایت ممنون میشم بهم بگین.
فدایی دارین

xphost
November 24th, 2014, 14:11
درود
ورد پرس رو انتخاب کردید که گزینه خوبی هستش برای راه اندازی سایت
چونکه از سئو فوقالعاده ای برخوردار هستش
هاست رو بنده پیشنهاد میدم بهتون
به نظر شخصی خودم اگر محصولاتت محدود هستش
یک هاست 500 الی 1 گیگ کافیه برات
ولی اگر فکر میکنی محصولاتت زیاد میشه و میخوای چیزای دیگه ای هم به سایتت اضافه کنی به فکر حجم بالا تر باش
اگر هزینه داری بدی هاست لینوکس ایران تهیه کن که از سرعت بالایی برخوردار باشه
در غیر این صورت هاست لینوکس سی پنل از آلمان و فرانسه بهترین گزینه میتونه برات باشه
بنده همین قدر میتنستم کمکت کنم
بدرود

rezahi2
November 24th, 2014, 14:20
ممنون. آپلود فایلها رو هاست دانلودی فکر خوبیه؟ یا از فضای هاست اصلی استفاده کنم؟
اکثر فایلها زیر 2مگابایت هست. من تقریبا 3 گیگ فایل دارم

xphost
November 24th, 2014, 14:27
ببین بستگی داره مثلا من برای حجم بالای دانلود اجازه نمیدم کسی بیاد هاست میزبانی رو به عنوان هاست دانلود استفاده کنه
چون به سرور فشار الکی میاد
حالا شما اگر در کل مثلا 2 گیگ داری مطالب که بخوان دانلود کنند
مشکلی نداره من میتونم شما رو میزبانی کنم

- - - Updated - - -

البته بگم من این طوری هستم شاید همکارای دیگه براشون مهم نباشه و روی یک سرور هم هاست دانلود بدن هم هاست میزبانی

rezahi2
November 24th, 2014, 14:36
نظرتون محترم. ببینیم دوستای دیگه هم نظرشون رو میگن!

artuore
November 24th, 2014, 14:50
شما نیاز به 10 گیگ فایل داری . نیاز به یک آپلود سنتر عمومی داری برای ارسال فایل
نیاز به پلاگین های فروش وردپرس داری . لینک ساز هم باید باشه . افزونه ثبت نام نیاز داری . افزونه اس ام اس هم داشته باشی که چه بهتر
هاستت باید آپ تایم بالا داشته باشه . دامنه رو سعی کن ای ار بگیری و تقریبا همینا دیگه . اگر نیاز به همکار هم داشتی من میتونم منابع رو واست تامین کنم

rezahi2
November 24th, 2014, 18:37
شما نیاز به 10 گیگ فایل داری . نیاز به یک آپلود سنتر عمومی داری برای ارسال فایل
نیاز به پلاگین های فروش وردپرس داری . لینک ساز هم باید باشه . افزونه ثبت نام نیاز داری . افزونه اس ام اس هم داشته باشی که چه بهتر
هاستت باید آپ تایم بالا داشته باشه . دامنه رو سعی کن ای ار بگیری و تقریبا همینا دیگه . اگر نیاز به همکار هم داشتی من میتونم منابع رو واست تامین کنم

منظور از آپلودسنتر عمومی همون آپلود سنترهای رایگان هست؟ برای لینک ساز افزونه ی خاصی موجوده؟
بیشتر به راهنمایی درمورد هاست نیاز دارم ممنون میشم اینکه قطعی نداشته باشه و سرعت سایتمو پایین نیاره

xphost
November 24th, 2014, 19:09
اگر هزینه داری بدی بهترین گزینه برات سرور پارس که واقعا سرور های قدرتمندی داره و قطعی بسیار کم داره
ولی اگر هدفت هزینه پایین هستش سایت های مختلفی هستند که تو این سایت عضو دارند و تبلیغات میکنند