PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب بدون دردسر nginx روی اوبونتو

goli69
November 24th, 2014, 12:26
با سلام
من یه سیستم عامل اوبونتو دارم و میخوام روش یه سرور nginx (حالا یا به صورت تنها و یا به صورت reverse ***** با آپاچی )نصب کنم.از اونجا ییکه با کانفیگ کردن و تنظیمات پیچیده آشنایی ندارم و کارم هم فقط برای تسته میخواستم بدونم آیا راه حلی دارم که به راحتی با استفاده از یه سری پلاگین ها یا کنترل پنل هایی که با سیستم عاملم سازگار هست این کار رو انجام بدم؟
و یه سوال دیگه دارم و اونم اینه که آیا پنل دیرکت ادمین با اوبونتو سازگاری نداره؟با چه پنل هایی سازگاری داره و میتونه کار من رو راحت کنه؟
باتشکر

nginxweb
November 24th, 2014, 12:34
درود

دایرکت ادمین با ابونتو سازگار میباشد البته یک سروی مشکلات دارد که دارد رفع میباشد

در مورد nginx نیز نصب nginx براحتی با دستور

yum install nginx
قابل انجام هستش بشرطی که repo روی سرور فعال باشد اما مهم کانفیگ nginx هستش که تخصص نیاز دارد و متناسب با نوع استفاده و کار و مشخصات سخت افزار سرور باید کانفیگ شود

goli69
November 24th, 2014, 12:38
درود

دایرکت ادمین با ابونتو سازگار میباشد البته یک سروی مشکلات دارد که دارد رفع میباشد

در مورد nginx نیز نصب nginx براحتی با دستور

yum install nginx
قابل انجام هستش بشرطی که repo روی سرور فعال باشد اما مهم کانفیگ nginx هستش که تخصص نیاز دارد و متناسب با نوع استفاده و کار و مشخصات سخت افزار سرور باید کانفیگ شود

من لایسنس دایرکت ادمین رو خریداری کردم اما وقتی روی سیستم نصب میکنم خطای زیر رو میگیره:
You are not authorized to download the update package with that client id and license id for this IP address. Please email sales@directadmin.com

بعد از تماس با پشتیبانی گفتند که روی اوبونتو جواب نمیده دایرکت ادمین!!!
شما میتونید مشکل رو حل کنید یا دایرکت ادمینی رو معرفی کنید که با اوبونتو سازگار باشه؟
بله منظور بنده هم کانفیگش بود که بنده به خاطر نداشتن تخصص تو اون زمینه نمیخوام درگیرش بشم و دنبال راه میانبر میگردم.