PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سایت با درآمد کار خوبیه؟

hossein1210
November 24th, 2014, 11:35
سلام
من یه مقدار پول دستم اومده البته باید خیلی بیشتر میرسید که ضرر کردم و نشد الانم میخوام جبران کنم برای همینم میخوام با این پول یه کاری کنم که جبران اون ضرر بشه
الان به نظرتون خرید سایت فیلم با درامد یا موزیک با درآمد کار خوبیه؟یا خودم از صفر شروع کنم؟
به نظرتون اگه از صفر شروع کنم چند ما میشه تا هزینه ای که کردم رو بگیرم ؟

jaheshserver
November 24th, 2014, 11:44
سلام
من یه مقدار پول دستم اومده البته باید خیلی بیشتر میرسید که ضرر کردم و نشد الانم میخوام جبران کنم برای همینم میخوام با این پول یه کاری کنم که جبران اون ضرر بشه
الان به نظرتون خرید سایت فیلم با درامد یا موزیک با درآمد کار خوبیه؟یا خودم از صفر شروع کنم؟
به نظرتون اگه از صفر شروع کنم چند ما میشه تا هزینه ای که کردم رو بگیرم ؟

بنظرم از صفر شزوع کنید. سایت فیلم هم بستگی داره چجوری می خواین کار کنید و چطور می خواین پیش برید . مجاز باشه یا نه و چندین نکته دیگر...
خودم هم بشخصه یک سایت فیلم کوچک دارم و تجربه این سبک کار رو هم دارم . راهنمایی بیشتر خواستید در یاهو درخدمتتون هستم

hossein1210
November 24th, 2014, 18:43
کسه دیگه نیست دوستان>؟

TN Projects
November 24th, 2014, 18:51
با درود واحترام.
معمولا در شرایط حاکم بندرت کسی پیدا میشه سایتش به نسبت فایدش از ضررش بیشتر باشه و بفروشه.!!!
بنظر من از اول شروع کنید اما این نکته رو مد نظر داشته باشید یا شروع نکنید یا اصولی شروع کنید.
موفق باشید

hossein1210
November 24th, 2014, 19:55
به نظرتون فیلم به صورت تخصصی زده بشه یا اینکه در فیلم موزیک هم کار کنیم؟

xphost
November 24th, 2014, 19:59
موزیک رو فیلم رو من شخصا تست کردم
طی مدت 4 ماه سایت بنده بازدید 1000 آیپی به بالا رو داشت
ولی خب باید 2 الی 3 نفر باشید که همیشه سایت رو اپدیت کنید و چون به من فشار میومد سایت رو بستم
اگر از پایه شروع کنید با یک اسم و دامین خوب میتونید پیشرفت خوبی داشته باشید
که همش به انتخاب همکارا و نوع فعالیتتون برمیگرده
سود این کار تبلیغات قرار دادن در سایت هستش همین

Netfollower
November 24th, 2014, 20:00
http://www.webhostingtalk.ir/f118/129333/