PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره ی سئو

amirob
November 24th, 2014, 00:28
با سلام دوستان من سایت نیازمندیها دارم سوالی که همیشه ذهن من و مشغول می کنه اینه که چطور اونها انقدر بازدید می گیرن یعنی چه عاملی باعث میشه یه آگهی اونها بیست هزار تا ورودی گرفته باشه اما همون آگهی برای من بیست تا اگه لطف کنید دقیق توضیح بدین ممنون میشم در ضمن اگر کسی هست که واقعا سئو کار باشه هزینه و مدت زمانی که طول می کشه بازدیدها به اون چیزی که می خوام برسونه رو برای من پ خ کنه

Netfollower
November 24th, 2014, 01:20
دلیلش اینه که اگه شما 20 هزارتومن خرج کنی برای سایت اونا سه تا 0 میذارن جلوش خرج میکنند
و کلا تو نت ایران اگر میخواید موفق باشید
یا جیبتون باید پر پول باشه یا جزو مافیای نت باشید
دیگر حتی قدیمی بودن هم جوابگو نیست

mobinhost.in
November 24th, 2014, 01:44
دوست من سئو یک بحث چند پارامتری هست

یکیش شناخته شدن سایت قدیمی هست

گوگل مرامی کسی رو بالا نمیاره حتما دران اصولی کار می کنند
اونها اصولی کار کردن و هزینه کردن و محتوای مفید هم دارند

ثانیا بک لینک قوی دارن
تبلیغ کردن و می کنند

هزینه می کنند و خوبم پول در میارن

یاشار زوم
November 24th, 2014, 02:21
پول باید خرج کنی

سئو فقط کافی نیست باید سئو + پست های اصولی و مفید + تبلیغات + بکلینگ + سابقه + دامین مناسب و...

مطمئن باشید گوگل با آنها رفیق نیست که ورودی دارن حتما تلاش کردن خرج کردن اصولی کار کردن و مداوم به تلاششون ادامه دادن...

morgoet
November 24th, 2014, 11:00
با سلام
علاوه بر سئو باید اصول سئو را در پست ها رعایت کنید
از تگ های مناسب و برچسب زنی در پست ها استفاده کنید
با قوانین موتور های جستجو آشنایی داشته باشید و...

hassan_shahi
November 24th, 2014, 11:22
سلام به تمام دوستان عزیز شماها همه میگید اصول مطلب گذاری هر کجا هم پرسیدم این اصول چیه کسی جواب درستی به آدم نمیده میشه بگید چطور باید مطلب گذاشت که اصولی باشه؟

majid1f
November 24th, 2014, 11:42
سلام.
علت اصلی ان این هست که کاربران شما. ابتدا به سایت های رتبه بالا رفته، اگهی خودشان را درج می کنند و سپس در بین جستجوها شما را پیدا کرده و دقیقا همان اگهی را با همان عنوان و محتوا در سایت شما درج می کنند . نتیجه اینکه ابتدا ان سایت های رنک بالا ایندکس شده و پس از ان شما. و این می شه که شما تنها یک کپی کننده از طرف گوگل شناخته می شوید و ارزش بالایی نخواهید داشت.
سئو برخلاف نظر دوستان نیاز به هزینه بالایی نداره و به جای ان نیاز به تلاش داره.
(مطلب دیگه برچسب زدن در خیلی از موارد باعث کاهش ارزش مطلب شما خواهد شد
خلاصه سئو به ترتیب ضریب اهمیت:
محتوا (درج محتوا به شکل مناسب و شناخته شده سئو)
url ها (شامل دامین، ساب دامین، ....)
لینک های داخلی و خارجی سایت شما

abbaskh
November 24th, 2014, 13:29
سلام به تمام دوستان عزیز شماها همه میگید اصول مطلب گذاری هر کجا هم پرسیدم این اصول چیه کسی جواب درستی به آدم نمیده میشه بگید چطور باید مطلب گذاشت که اصولی باشه؟

سلام
1.مطلب کپی از سایت های دیگه نباشه
2.تصاویر موجود در مطلب بهینه شده از نظر سایز و دارای متن جایگزین و عنوان کمکی باشند
3.کلمات کلیدی و عنوان مطلب در محتوای مطلب هم به کاربرده بشه
4.در محتوا از تگ های h1 , h2 , h3 و ... استفاده کنید
5.به سایز مطالب مرتبط به این موضوع مطلب در سایت لینک بدید
این ها مواردی بود که من میدونستم
احتمالا موارد دیگری هم هست که انشالله اساتید به این موارد اضافه میکنند

amirob
November 24th, 2014, 14:56
با سپاس از همه ی دوستان بحث من اینه که سایتهایی رو در زمینه کاری خودم می بینم عمر زیادی ندارن اما ورودی گوگل عالی دارن در عوض سایتهایی هستند با قدمت زیاد که حال و روز خوبی ندارن

یاشار زوم
November 25th, 2014, 02:04
یعنی چی؟ میخوای بگی گوگل به نفع اونها کار میکنه!؟ یکی از پارامتر ها عمر سایت هست سئو یه موضوع به هم متصل است

باز میگم راه پیشرفت سایت

1- طراحی زیبا و اسان
2- سایت کاربردی
3- کد های استاندارد
4- بروز رسانی مرتب
5- سئو
6- لود سریع سایت
7- دیتاسنتر نزدیک به کاربر یعنی داخل کشور
8- دامین مناسب
9- پست های استاندارد
10- تبلیغات
11- مارکتینگ که خودش یه عالمه زیر شاخه داره
12- .....

زیاده هست ولی همش بر میگرده به پول و سرمایه شما پول داشته باشی سایتت فردا صفحه اول هست با کلمه دلخواه پول داشته باشید روزانه 100 هزار ورودی خواهی داشت

amirob
December 6th, 2014, 21:28
یعنی چی؟ میخوای بگی گوگل به نفع اونها کار میکنه!؟ یکی از پارامتر ها عمر سایت هست سئو یه موضوع به هم متصل است

باز میگم راه پیشرفت سایت

1- طراحی زیبا و اسان
2- سایت کاربردی
3- کد های استاندارد
4- بروز رسانی مرتب
5- سئو
6- لود سریع سایت
7- دیتاسنتر نزدیک به کاربر یعنی داخل کشور
8- دامین مناسب
9- پست های استاندارد
10- تبلیغات
11- مارکتینگ که خودش یه عالمه زیر شاخه داره
12- .....

زیاده هست ولی همش بر میگرده به پول و سرمایه شما پول داشته باشی سایتت فردا صفحه اول هست با کلمه دلخواه پول داشته باشید روزانه 100 هزار ورودی خواهی داشت

کسی هست بتونه بازدید من و به صد و بیست هزار در روز برسونه لطف کنه هزینه و زمان رو برای من بفرسته