PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد دیتاسنتر آسیاتک

asrhosting
November 23rd, 2014, 08:25
با سلام .
لطفا کسانی که از آسیاتک سرور دارنو یا به طریقی دارن باهاش کار می کنن در این تاپیک شرکت کنند تا به نتیجه بهتری برسیم . البته همه همکاران می تونن نظراتشون رو بیان کنند .

تصمیم به گذاشتن سرور در آسیاتک داریم ولی خب چند ماه پیش مشکل شدید برق داشتن و...

میخواستم بدونم الان آسیاتک در چه سطح هست هم از نظر امکانات ، کیفیت پورت ( اپلود و دانلود ) ، قطعی ، و... .

ممنون .

morgoet
November 23rd, 2014, 11:55
با سلام
این دیتاسنتر اصلا پیشنهاد نمیشه !!
مشکل اصلیشون هم همین دان تایم ها هست

chatsaz
November 23rd, 2014, 12:11
سرور های مثل هاست دی ال و سرور های پر بازدید همه روی اسیاتک هستند اگه بد بود حتما تا الان تغییر میدادن اونا

zartosht
November 23rd, 2014, 12:28
سرور های مثل هاست دی ال و سرور های پر بازدید همه روی اسیاتک هستند اگه بد بود حتما تا الان تغییر میدادن اونا

آن ها در سرور روم های جدا و دارای شبکه مجزا هستند :)

خرید از این دیتاسنتر ریسک بزرگی هست . سمتش نرید . پشتیبانی با تجربه خوبی ندارند .

f.saadat
November 23rd, 2014, 15:42
من خودم ندارم ولی دوستم داره عین خر پشیونه ههه

sssoheil
November 23rd, 2014, 22:07
سلام

آسیاتک پیشنهاد نمیشود.طبق تجربه تا به حال پارس انلاین از کلیه دیتا سنترهای ایرانی بهتر بوده مخصوصا از لحاظ پشتیبانب فنی. فقط مشکل کم بودن و گران بودن پهنای باند دارند.

morgoet
November 24th, 2014, 00:04
سلام

آسیاتک پیشنهاد نمیشود.طبق تجربه تا به حال پارس انلاین از کلیه دیتا سنترهای ایرانی بهتر بوده مخصوصا از لحاظ پشتیبانب فنی. فقط مشکل کم بودن و گران بودن پهنای باند دارند.

از نظر بنده درحال حاضر بهترین دیتاسنتر افرا نت میباشد

asrhosting
November 24th, 2014, 09:28
سلام .
ممنون از دوستانی که شرکت کردند . لطفا بقیه دوستان هم شرکت کنند ( با دلیل )

netmelli
November 24th, 2014, 10:31
آسیاتک زیاد پیشنهاد نمیشه مهندس
جالب نیست عزیز دل

xphost
November 24th, 2014, 10:32
بنده پارس آنلاین رو ترجیح میدم

facenama
November 24th, 2014, 13:26
دوستان عزیزی که در این تاپیک شرکت کردند. در 6 ماه گذشته سروری روی آسیاتک داشتند؟
یه سری توضیحات درباره آسیا تک میدم خدمت دوستان
آسیاتک در قسمت دیتاسنتر دارای 2 مرکز داده هست. یک مرکز داده در دفتر مرکزی آسیاتک واقع در خیابان بهشتی و یک مرکز داده در شرکت ارتباطات زیرساخت ( بیشتر شبیه روم سرورهست که البته ساختمان دیتاسنتر آسیاتک در فاصله 450 متری از شرکت ارتباطات زیرساخت در خیابان شریعتی تهران در حال ساخت هست.

حالا آسیاتک از این مراکز برای 2 منظور استفاده میکنه. مرکز داده دفتر مرکزی رو برای سایت ها و مشتریان عادی استفاده میکنه. و مرکز داده زسر ساخت رو برای سایت های پربازدید رتبه بالا و مشتریان ویژه خودش استفاده میکنه. که این به سیاست شرکت آسیاتک برمیگرده که در حال جذب سایت های بزرگ هست و تمرکز خودش رو بر این سایت ها گذاشته . دوستانی هم که میگند پشتیبانی ضعیف هست به نظر بنده اینطور نیست پشتیبانی دیتاسنتر آسیاتک یکی از قوی ترین ها هست. بنده با شرکت پارس آنلاین هم کار می کردم یک بار از این شرکت درخواست کردیم یک روتر برای سرورهای ما قرار بده پشتیبانیشون توانایی این کار رو نداشت و دقیقا گقتن ما بلد نیستیم که رنج آی پی رو با روتر ست کنیم (چند بار انجام دادن کاملا همه چیز رو به هم ریختن) بعد از 48 ساعت خودمون رفتیم پردیس و ست روتر رو انجام دادیم. ( جدا از اینکه آی پی کم میاوردن از ما و باقی مشتریا درخواست میکردن آی پی بهشون بدیم)
حالا آسیاتک در مرکز داده دفتر مرکزی تا 6 ماه قبل مشکل برق داشت (ژنراتور پشتیبان ضعیف و نبود برق با قدرت مناسب برای سرورها ) که از 6 ماه پیش مشکل برق کاملا حل شده و حداقل چیزی هم که میتونم بگم اینه که کیفیت در این مرکز اگر از پارس آنلاین و یا افرانت بالاتر نباشه حداقل هم سطح اونها هست. ( این موضوع از 6 ماه پیش هست ها نگید قطعی برق و اینها) دیتاسنتر زیرساخت هم خب مشخصه. فعلا در ایران داره حرف اول رو میزنه از لحاظ uptime کشش پورت ها پشتیبانی و ... که البته پشتیبانی این مرکز داده از پشتیبانی مرکز داده دفتر مرکزی به دلیل حساسیت سایت های میزبانی شده بهتر و قوی تر هست.

bmi
November 24th, 2014, 14:23
با سلام

آپ تایم سرور های افرانت بیشتر از دیتاسنتر های دیگه هست
توصیه میشود از افرانت قرار داد ببندید

f.saadat
November 24th, 2014, 15:02
اقای facenama (http://www.webhostingtalk.ir/member/37578/) عزیز دلم خودت یک دقت بکن به جمله هات
اول میگی پارس انلاین بده و اینا :

بنده با شرکت پارس آنلاین هم کار می کردم یک بار از این شرکت درخواست کردیم یک روتر برای سرورهای ما قرار بده پشتیبانیشون توانایی این کار رو نداشت و دقیقا گقتن ما بلد نیستیم که رنج آی پی رو با روتر ست کنیم (چند بار انجام دادن کاملا همه چیز رو به هم ریختن) بعد از 48 ساعت خودمون رفتیم پردیس و ست روتر رو انجام دادیم. ( جدا از اینکه آی پی کم میاوردن از ما و باقی مشتریا درخواست میکردن آی پی بهشون بدیم)
بعدش میگی اسیاتک در حد پارس انلاین و افرانت هست :

حالا آسیاتک در مرکز داده دفتر مرکزی تا 6 ماه قبل مشکل برق داشت (ژنراتور پشتیبان ضعیف و نبود برق با قدرت مناسب برای سرورها ) که از 6 ماه پیش مشکل برق کاملا حل شده و حداقل چیزی هم که میتونم بگم اینه که کیفیت در این مرکز اگر از پارس آنلاین و یا افرانت بالاتر نباشه حداقل هم سطح اونها هست. ( این موضوع از 6 ماه پیش هست ها نگید قطعی برق و اینها) دیتاسنتر زیرساخت هم خب مشخصه. فعلا در ایران داره حرف اول رو میزنه از لحاظ uptime کشش پورت ها پشتیبانی و ... که البته پشتیبانی این مرکز داده از پشتیبانی مرکز داده دفتر مرکزی به دلیل حساسیت سایت های میزبانی شده بهتر و قوی تر هست.

یعنی قبول داری که پارس انلاین عالی هست که داری مثال میزنیش(همچنین افرانت).. بهتره اول راجع به جملات یک زره فکر هم بکنی که تناقضی نداشته باشه + چرا شایعه سازی میکنی شما؟:| من خودم با پارس انلاین کار کردم . روتر هم نصب کردن واسم بدون مشکل :| خواهشا افکار عمومی رو منحرف نکن . اگه اسیاتک خوب بود سرعت نتش اون نبود و واسه دیتاسنتر هاش عین پارس انلاین کلی مشتری میداشت . چیزی که عوض داره گله نداره
موفق باشید

zartosht
November 24th, 2014, 15:18
دوستان عزیزی که در این تاپیک شرکت کردند. در 6 ماه گذشته سروری روی آسیاتک داشتند؟
یه سری توضیحات درباره آسیا تک میدم خدمت دوستان
آسیاتک در قسمت دیتاسنتر دارای 2 مرکز داده هست. یک مرکز داده در دفتر مرکزی آسیاتک واقع در خیابان بهشتی و یک مرکز داده در شرکت ارتباطات زیرساخت ( بیشتر شبیه روم سرورهست که البته ساختمان دیتاسنتر آسیاتک در فاصله 450 متری از شرکت ارتباطات زیرساخت در خیابان شریعتی تهران در حال ساخت هست.

حالا آسیاتک از این مراکز برای 2 منظور استفاده میکنه. مرکز داده دفتر مرکزی رو برای سایت ها و مشتریان عادی استفاده میکنه. و مرکز داده زسر ساخت رو برای سایت های پربازدید رتبه بالا و مشتریان ویژه خودش استفاده میکنه. که این به سیاست شرکت آسیاتک برمیگرده که در حال جذب سایت های بزرگ هست و تمرکز خودش رو بر این سایت ها گذاشته . دوستانی هم که میگند پشتیبانی ضعیف هست به نظر بنده اینطور نیست پشتیبانی دیتاسنتر آسیاتک یکی از قوی ترین ها هست. بنده با شرکت پارس آنلاین هم کار می کردم یک بار از این شرکت درخواست کردیم یک روتر برای سرورهای ما قرار بده پشتیبانیشون توانایی این کار رو نداشت و دقیقا گقتن ما بلد نیستیم که رنج آی پی رو با روتر ست کنیم (چند بار انجام دادن کاملا همه چیز رو به هم ریختن) بعد از 48 ساعت خودمون رفتیم پردیس و ست روتر رو انجام دادیم. ( جدا از اینکه آی پی کم میاوردن از ما و باقی مشتریا درخواست میکردن آی پی بهشون بدیم)

درود بر شما ،

خیلی متن نوشتم اما به همین چند جمله بسنده کردم .

دوست من بنده یک بار تجربه داشتم تو اسیاتک .......... همیشه از این که سخت افزار سرور نسوخت خیلی خدارو شکر میکردم . (اخه یکی نیست بگه بی وجدان ها وفتی زیر ساختت اماده نیست چرا سرویس میدی ؟ )

پشتیبانی ضعیف هست به نظر بنده اینطور نیست پشتیبانی دیتاسنتر آسیاتک یکی از قوی ترین ها هست :|

میشه بگید شما به چی میگید پشتیبانی ؟؟؟؟؟؟

نرید سمتش پیشنهاد من به شما . اقا این همه دیتاسنتر خوب مثل افرانت ، پارس انلاین ، تبیان و ..... حد اقل اسم اینها دیتاسنتر هست یک ساختمان دارند نه اینکه :| ...

isoroush
November 24th, 2014, 15:24
بنده الان بیش از 14 ماه هست سرور کولو کرده در آسیاتک دارم و تنها در همان مدت مشکلات برقی آن هم به مدت 3 بار موجب شد سرور برای دقایقی از دسترس خارج شود که در 6 ماهه گذشته گفته دوستمون رو تایید میکنم و سرور ها مشکلی از بابت شبکه و آپ تایم نداشتند

مزیت دیگر آسیاتک ، یک بار یکی از سرور ها را ریستارت کرده بودم چند لحظه بعد از پشتیبانی idc تماس گرفتند گفتن که مصرف ترافیک سرور شما افتاده ، چک کنید ببینید مشکلی رخ داده که گفتم خودم ریست کردم سروررو ، حداقل 4 بار طی این 14 ماه رخ داده که اینگونه اطلاع داده اند.

ازلحاظ قیمتی هم مناسب هست قیمت هاش

دوستانی که واقعا مشکل داشته اند بیان کنند که ما نیز مطلع باشیم ( فک کنم ، گمان کنم ، حس می کنم ، شنیدم نشد دلیل ! )

- - - Updated - - -

درود بر شما ،

پشتیبانی ضعیف هست به نظر بنده اینطور نیست پشتیبانی دیتاسنتر آسیاتک یکی از قوی ترین ها هست :|

میشه بگید شما به چی میگید پشتیبانی ؟؟؟؟؟؟

میشه بپرسم چه مشکلاتی داشتید که پشتیبانی ضعیف عمل کرده ؟

بنده هرگاه تماس گرفتم پشتیبان ها ، یا پشتیبان ارشد (آقای اکبری) مشکلات شبکه و سخت افزاری ویا موارد مربوط به لیست شدن آی پی ها را به طور دقیق حل کرده اند .

البته هیچگاه مسائل نرم افزاری مربوط به سرور را به پشتیبانی انتقال ندام چون در حیطه وظایف آنها نیست

facenama
November 24th, 2014, 15:45
اقای facenama (http://www.webhostingtalk.ir/member/37578/) عزیز دلم خودت یک دقت بکن به جمله هات
اول میگی پارس انلاین بده و اینا :
بعدش میگی اسیاتک در حد پارس انلاین و افرانت هست :

یعنی قبول داری که پارس انلاین عالی هست که داری مثال میزنیش(همچنین افرانت).. بهتره اول راجع به جملات یک زره فکر هم بکنی که تناقضی نداشته باشه + چرا شایعه سازی میکنی شما؟:| من خودم با پارس انلاین کار کردم . روتر هم نصب کردن واسم بدون مشکل :| خواهشا افکار عمومی رو منحرف نکن . اگه اسیاتک خوب بود سرعت نتش اون نبود و واسه دیتاسنتر هاش عین پارس انلاین کلی مشتری میداشت . چیزی که عوض داره گله نداره
موفق باشید[/COLOR][/RIGHT]
دوست خوبم متن من رو کامل بخونید. گفتم دیتاسنتر دفتر مرکزی آسیاتک حداقل در حد پارس آنلاین و افرانت هست. در پایان هم گفتم که دیتاسنتر زیرساخت آسیاتک از همه لحاظ حرف اول رو میزنه. لطفا متن رو کامل بخونید

- - - Updated - - -

چرا شایعه سازی میکنی شما؟:| من خودم با پارس انلاین کار کردم . روتر هم نصب کردن واسم بدون مشکل :| خواهشا افکار عمومی رو منحرف نکن .
موفق باشید[/COLOR][/RIGHT]

دوست گلم فکر میکنم شما حرف های من رو خوب نخوندید. بنده از تجربه شخصی خودم در دیتاسنتر پارس آنلاین گفتم که به هیچ وجه رضایت نداشتم. نمیدونم شایعه از کجا پیدا شد این وسط. چیزی که تجربه کردم و اتفاق افتاده رو نوشتم. اتفاق مشابه هم برای یکی از همکاران افتاده بود . سرورهاشون رو از افرانت انتقال دادن به پارس آنلاین باز هم مشکل ست کردن و کانفیگ روتر رو شبکه داشتن که باعث شد سرورهاشون 72 ساعت داون بشه.
معنای کلمه شایعه با تجربه بسیار متفاوت هست

asrhosting
November 24th, 2014, 15:48
سلام .
دوستان مشکل برق تو خیابون شهید بهشتی رفع شده .
همکارانی که الان رو این دیتا سنتر هستند از نحوه حساب و کتاب پهنای باند ، قطعی در ماه ،امکان ارائه کنسول ، و... بگین . همین طور کیفیت پهنای باندش چه طور هست ؟

iran-developers
November 24th, 2014, 15:54
درود
اصلا فکر کنم مانیتورینگ ندارند
ما چند ماهی بودیم ترافیک ترابایتی هم مصرف می کردیم ولی پوله کلو و برق رو می دادیم ! :d
پول ترافیک پایه رو هم می دادیم دیگه هزینه ای نمی گرفتند
مشکل قطعی و این حرفا هم نبود ! ولی سخت افزار های نابودی داشتن ( شبکه )
پینگ تایم کمو زیاد می شد !

asrhosting
November 24th, 2014, 16:02
درود
اصلا فکر کنم مانیتورینگ ندارند
ما چند ماهی بودیم ترافیک ترابایتی هم مصرف می کردیم ولی پوله کلو و برق رو می دادیم ! :d
پول ترافیک پایه رو هم می دادیم دیگه هزینه ای نمی گرفتند
مشکل قطعی و این حرفا هم نبود ! ولی سخت افزار های نابودی داشتن ( شبکه )
پینگ تایم کمو زیاد می شد !

سلام .
دقیقا همین حرفو یکی از همکاران زد که اینا اصلا لحظه ای حساب کتاب می کنن :دی
یعنی مثلا مانیتورینگشون حوصله اش سر رفت می بینه داری 15 مگابیت اینترنت استفاده میکنی اینو ضربدر 30 روز میکنه تحویلت می ده به عنوان گراف یه ماه !!!
پینگشم بالا پایین میشه دلیلش اینکه دیتاسنتر آسیاتک از بخشی از سند و ریستو کاربرای اینترنتش استفاده می کنه.

zartosht
November 24th, 2014, 17:14
بنده الان بیش از 14 ماه هست سرور کولو کرده در آسیاتک دارم و تنها در همان مدت مشکلات برقی آن هم به مدت 3 بار موجب شد سرور برای دقایقی از دسترس خارج شود که در 6 ماهه گذشته گفته دوستمون رو تایید میکنم و سرور ها مشکلی از بابت شبکه و آپ تایم نداشتند

مزیت دیگر آسیاتک ، یک بار یکی از سرور ها را ریستارت کرده بودم چند لحظه بعد از پشتیبانی idc تماس گرفتند گفتن که مصرف ترافیک سرور شما افتاده ، چک کنید ببینید مشکلی رخ داده که گفتم خودم ریست کردم سروررو ، حداقل 4 بار طی این 14 ماه رخ داده که اینگونه اطلاع داده اند.

ازلحاظ قیمتی هم مناسب هست قیمت هاش

دوستانی که واقعا مشکل داشته اند بیان کنند که ما نیز مطلع باشیم ( فک کنم ، گمان کنم ، حس می کنم ، شنیدم نشد دلیل ! )

- - - Updated - - -

میشه بپرسم چه مشکلاتی داشتید که پشتیبانی ضعیف عمل کرده ؟

بنده هرگاه تماس گرفتم پشتیبان ها ، یا پشتیبان ارشد (آقای اکبری) مشکلات شبکه و سخت افزاری ویا موارد مربوط به لیست شدن آی پی ها را به طور دقیق حل کرده اند .

البته هیچگاه مسائل نرم افزاری مربوط به سرور را به پشتیبانی انتقال ندام چون در حیطه وظایف آنها نیست

مشکلات DDOS بر روی لایه های شبکه و kvm و کیفیت شبکه ... اگر نیاز به اطلاعات و تیکت ها و ..... دارید بگوید ارسال کنم براتون

ra3ou1
November 24th, 2014, 21:54
سلام

آپ تایم پایین + مشکل برق هم یادمه داشتند

در صورتی که تمایل دارین با قیمت مناسب افرانت می توانیم برای شما کولو کنیم

iran-developers
November 24th, 2014, 22:49
سلام .
یعنی مثلا مانیتورینگشون حوصله اش سر رفت می بینه داری 15 مگابیت اینترنت استفاده میکنی اینو ضربدر 30 روز میکنه تحویلت می ده به عنوان گراف یه ماه !!!
پینگشم بالا پایین میشه دلیلش اینکه دیتاسنتر آسیاتک از بخشی از سند و ریستو کاربرای اینترنتش استفاده می کنه.
نمیدونم
اینترانت که کلا حساب نمی کنند
اینترنتم که ما نزدیک به 4 ترابایت مصرف داشتیم تو 15 روز گراف خواستیم مصرف خاصی رو پورت نبود احتمالا یونیتای ما رو با یونیت بالایی اشتباه گرفته بودند !

تو بردار مصرفیشونم زده بود 100 گیگ از 300 گیگ ترافیک پایتون رو استفاده کردید .
اینترانت هم که ما اونموقع کلی سرور گیم داشتیم ! خیلی زیاد بود ترافیکشون !

- - - Updated - - -

سلام .
نمیدونم
اینترانت که کلا حساب نمی کنند
اینترنتم که ما نزدیک به 4 ترابایت مصرف داشتیم تو 15 روز گراف خواستیم مصرف خاصی رو پورت نبود احتمالا یونیتای ما رو با یونیت بالایی اشتباه گرفته بودند !

تو بردار مصرفیشونم زده بود 100 گیگ از 300 گیگ ترافیک پایتون رو استفاده کردید .
اینترانت هم که ما اونموقع کلی سرور گیم داشتیم ! خیلی زیاد بود ترافیکشون !

mask-online
November 25th, 2014, 00:22
سلام
بزگترین سایت محتوایی کشور هست
بزرگترین سایت ها رو پشتیبانی میکنن
همچنین اطلاعات کشوری رو
موفق باشید

Netfollower
November 25th, 2014, 11:36
اصلا به شخصه قبولش ندارم
آپتایم و قطعی و...

موفق باشید

asrhosting
November 27th, 2014, 17:54
سلام .
دوستان در مورد خرید پهنای باند ازشون اطلاعی دارن ؟
میشه باند نامتقارن ازشون گرفت ؟ یعنی مثلا 4 گیگ سند و 1 گیگ ریسیو ؟
و نسبت مصرف سند و ریسیو به چه صورت هست ؟؟ چقدر از پورت مصرف بشه گیر می دن ؟

iran-developers
November 27th, 2014, 22:27
درود
شما با توجه به بررسی که انجام دادیم اینقدر پهنای باند نمی تونید به طور مستقیم ازشون بگیرید !

isoroush
November 28th, 2014, 08:24
مشکلات DDOS بر روی لایه های شبکه و kvm و کیفیت شبکه ... اگر نیاز به اطلاعات و تیکت ها و ..... دارید بگوید ارسال کنم براتون

ممنون میشم در اختیار قرار بدید

asrhosting
November 28th, 2014, 15:22
دوستان با توجه به سرور تستی که از یکی از همکاران گرفتیم :
سرعت دانلود و آپلود روی مجموعه زیر ساخت و آسیاتک ( داخلی ) و دیتا سنتر های تهران روی 600 تا 700 مگابیت ( 60 تا 65 مگابایت ) .
سرعت دانلود و آپلود در شهر های دیگه بین 100 تا 400 مگابیت .
و سرعت دانلود و اپلود از سرور های خارج ایران به آسیاتک بین 60 تا 200 مگابیت .

از نظر قطعی به گفته دوستان تو این 5 ماه اخیر دو بار قطعی با تایم نیم ساعت بوده .
کاری به ابیوز و ... ندارن و براشون مهم هست که شما اطلاعات تولید کنید .

Woshka
November 30th, 2014, 18:37
آسیاتک برای بار دوم امشب قطع شد
HostTracker - Ping result for 185.49.84.170 (http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/030e8676-a278-e411-93f6-00155d36955e)

arc1o0
November 30th, 2014, 19:08
آسیاتک هنوز زوده آقا

خودش نتونسته یه زیرساخت درست حسابی دست و پا کنه× قطعی برق مضحک ترین جوک برای یک دیتاسنتر است!

2 تا یو پی اس و جنراتور چقدر هزینه داره که اینا نمی تونن بخرن!

پایداری زیر ساخت ها جزو لاینفک این نوع کسب و کار هست.

Woshka
November 30th, 2014, 19:30
بنده پارس آنلاین رو ترجیح میدم

پارس آنلاین ساعتی 20 بار قطع میشه
چند نمونه از تیکت های ما به پشتیبانی پارس آنلاین

=================

شماره درخواست:94522
موضوع:قطعی شبکه today at 13:10
واحدامور فنی
اولویت:Network Problem
وضعیت:باز
===================
شماره درخواست:86532
موضوع:مشکلات متعدد شبکه SLA
واحدامور فنی
اولویت:General Incidents

=========================

شماره درخواست:95506
موضوع:باز هم قطعی و اختلال در شبکه
واحدامور فنی
====================

شماره درخواست:93377
موضوع:کندی timneout از امروز ظهر
واحدامور فنی
=========================
شماره درخواست:94378
موضوع:SLA
واحدامور فنی
=======================

یک قانون احمقانه دارند که مشتری که برود دسترسی به پنل پشتیبانیش قطع می شود
به همین دلیل تمامی چندین تیکت را در ایمیلم نتوانستم پیدا کنم و این چند تیکت را به عنوان نمونه پیدا کردم برای شما

و نهایتا لغو سرویس با این تیکت

[#97567]: درخواست لغو سرویس در روز چهارشنبه 15 مرداد ساعت 12 ظهر‎

meysam021
November 30th, 2014, 19:39
دیتاسنتر های ایرانی جز افرا نت همشون الکی هستند پارس آفلاین حرفشو نزنید سرور گرفتیم 1 بار دیگه اسمشو میشنوم زندگی بم تلخ میشه
آسیاتک که اصلا پشتیباناش نمیدونن سرور چیه ، میتونم از نمره 20 بهشون 1 رو بدم اونم بخاطر اینکه ایرانیه و نمیشه بد بگیم در موردش
داریم با افرانت کار میکنیم ، از 20 بهش 120 میدم چون واقعا دیتاسنتره توی ایران جز افرانت هیچجا نرید. بنده که از هیچکدوم از دیتاسنترهای ایرانی جز افرا نت راضی نیستم البته میگن تبیان هم خیلی خوبه البته فقط شنیدم.

rules
November 30th, 2014, 19:39
آسیاتک هنوز زوده آقا

خودش نتونسته یه زیرساخت درست حسابی دست و پا کنه× قطعی برق مضحک ترین جوک برای یک دیتاسنتر است!

2 تا یو پی اس و جنراتور چقدر هزینه داره که اینا نمی تونن بخرن!

پایداری زیر ساخت ها جزو لاینفک این نوع کسب و کار هست.

خوشم میاد توی یک جمله شرکت به این بزرگی رو میبریم زیر سوال!! :)) شما از کجا میدونی جنراتور ندارن ؟ چرا وقتی اطلاع ندارید میاید نظر میدید ؟ یعنی شرکت ب این بزرگی با اون همه مهندس اطلاع ندارن ups میخوام فقط شما میدونی ups و جنراتور لازم دارن ؟!

مقاله هایی که شما برای طراحی دیتاسنتر داری میخونی اینا خودشون ترجمه کردن :)) برای اطلاع بیشتر شما زنگ بزنید بگید میخوام با بخش پشتیبان گروه مهندسی شرکت حرف بزنم بهتون میگن مشکل چیه.

Woshka
November 30th, 2014, 20:02
دیتاسنتر های ایرانی جز افرا نت همشون الکی هستند پارس آفلاین حرفشو نزنید سرور گرفتیم 1 بار دیگه اسمشو میشنوم زندگی بم تلخ میشه
آسیاتک که اصلا پشتیباناش نمیدونن سرور چیه ، میتونم از نمره 20 بهشون 1 رو بدم اونم بخاطر اینکه ایرانیه و نمیشه بد بگیم در موردش
داریم با افرانت کار میکنیم ، از 20 بهش 120 میدم چون واقعا دیتاسنتره توی ایران جز افرانت هیچجا نرید. بنده که از هیچکدوم از دیتاسنترهای ایرانی جز افرا نت راضی نیستم البته میگن تبیان هم خیلی خوبه البته فقط شنیدم.

افرانت هم زیاد dos میشه

arc1o0
November 30th, 2014, 20:12
خوشم میاد توی یک جمله شرکت به این بزرگی رو میبریم زیر سوال!! :)) شما از کجا میدونی جنراتور ندارن ؟ چرا وقتی اطلاع ندارید میاید نظر میدید ؟ یعنی شرکت ب این بزرگی با اون همه مهندس اطلاع ندارن ups میخوام فقط شما میدونی ups و جنراتور لازم دارن ؟!

مقاله هایی که شما برای طراحی دیتاسنتر داری میخونی اینا خودشون ترجمه کردن :)) برای اطلاع بیشتر شما زنگ بزنید بگید میخوام با بخش پشتیبان گروه مهندسی شرکت حرف بزنم بهتون میگن مشکل چیه.

پسر خوب

قطعی برق رو شما چطوری توجیه می کنی؟!

1- یو پی اس ظرفیت کافی ندارد

2-جنراتور ها توان کافی برای تولید برق مورد نیاز رو ندارند

3- سوخت جنراتور ها تمام شده

4- و ...

پشتیبان گروه مهندسی دیگه چه صیغعه ای؟! :))

بنده خودم با جناب باقری جلسه حضوری داشتم پسر جان!

rules
November 30th, 2014, 20:18
پسر خوب

قطعی برق رو شما چطوری توجیه می کنی؟!

1- یو پی اس ظرفیت کافی ندارد

2-جنراتور ها توان کافی برای تولید برق مورد نیاز رو ندارند

3- سوخت جنراتور ها تمام شده

4- و ...

دیگه چه صیغعه ای؟! :))

بنده خودم با جناب باقری جلسه حضوری داشتم پسر جان!

شما اگر آقای باقری رو دیدی پس چرا میبریش زیر سوال ؟ ایشون باید جای استاد شما بشه نه اینکه با یک خط کل شرکت رو ببری زیر سوال :))

شما داری سرور مجازی میفروشی ایشون داره دیتاسنتر با 100 تا مهندس میچرخونه .. حرفی نمیمونه دیگه.

Vahid
November 30th, 2014, 20:26
سلام دوستان

فکر میکنم شما خیلی دارید موضوع رو ساده جلوه میدید
مباحث دیتا سنتر خیلی پیچیده تر از چند تا UPS یا Diesel Generator هست .
در کل مشکلات اساسی دیتا سنتر های ایرانی تجهیزات نیست،
وابستگی همه شرکت ها و سرویس دهنده ها به شرکت زیر ساخت هست .
البته power outage معروف هست برای دیتا سنتر ها به Data Center Nightmare
قطعه میشه با هزینه بالا و شاید طراحی 2n این موضوع قطعی برق رو به کمترین حالت رسوند ولی نمیشه با قیمت پایین به مشتری سرویس داد
در واقع کاربران ایرانی به دنبال کمترین قیمت با بالاترین کیفیت در سطح جهانی هستند که این کار غیر ممکن هست
و به این موضوع فکر کنید بر روی این دیتا سنتر ها سایت های پر بازدیدی و مهمی دارند میزبانی میشند بدون مشکل

arc1o0
November 30th, 2014, 20:55
شما اگر آقای باقری رو دیدی پس چرا میبریش زیر سوال ؟ ایشون باید جای استاد شما بشه نه اینکه با یک خط کل شرکت رو ببری زیر سوال :))

شما داری سرور مجازی میفروشی ایشون داره دیتاسنتر با 100 تا مهندس میچرخونه .. حرفی نمیمونه دیگه.

اینم فک کنم شما گفتی؟!

چرا وقتی اطلاع ندارید میاید نظر میدید ؟

ما وی پی اس و هاست نداریم دوست گرامی!

تامین زیرساخت مورد نیاز چه ربطی به تعداد مهندس ها داره؟

جهت اطلاع ما در مرحله کاغذ بازی جهت اخذ مجوز isdp هستیم.

شب خوش.