PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال / لطفا هر یک از دوستان میدونه شرکت کنه / امنیت برنامه

hamra
November 22nd, 2014, 22:11
سلام.
دوستان شما تاچه اندازه امنیت برنامه های وایبر ، واتس آپ ، لاین رو قبول دارید ؟ آیا قابل هک شدن هست ؟ (البته هست ، منظور به راحتی هک شدن هست)
بنظر شما این درست است که از این برنامه های در محسط یک شرکت یا سازمان استفاده بشه ؟
آیا ممکنه شخصی هک کنه و اطلاعات رو بکشه بالا ؟ (اگر روی رایانه و حالا یا گوشی نصب بشه فرقی نمیکنه )
منتظر نظرات دوستان هستم .

Netfollower
November 22nd, 2014, 22:14
یوزر و پسورد اگه میتونید نذارید
مخصوصا روی لاین و وایبر که واسه کامپیوتر مسنجر دادن بیرون
نه امنیتشون خوبه ولی باید مراقبم باشید

hamra
November 22nd, 2014, 22:18
یوزر و پسورد اگه میتونید نذارید
مخصوصا روی لاین و وایبر که واسه کامپیوتر مسنجر دادن بیرون
نه امنیتشون خوبه ولی باید مراقبم باشید
یوزر و پسورد برای کدام قسمت گذاشته نشود ؟

HPxf
November 22nd, 2014, 22:22
امنیت همیشگی نیست

hamra
November 22nd, 2014, 22:24
امنیت همیشگی نیست

درسته این که 100 درصد .
منظور همان حد امنیت این برنامه ها هست که اصلا ممکنه به ضرر باشه و هک بشیم و یا ... / چون قراره اطلاعات مهمی روی این شبکه قرار بگیره

downloaddl
November 22nd, 2014, 22:28
بله
من به شما یک چیزی بگم
من نزدیک به 3 ماهی هست که دارم در سیستم اندروید تحقیق می کنم و شروع به برنامه نویسی با زبان جاوا ( java sun نه جاوای گوشی های قدیمی ) می کنم
اول از همه به شما بگم
دستگاه های اندرویدی اصلا دستگاه های امنی نیستن و به راحتی هک میشن ( تا به امروز امن ترین دستگاه دستگاه های blackberry می باشد که کارکنان FBI و بانک های مختلف در آمریکا فقط باید از این کمپانی استفاده کنند )
و وایبر هم چند ماه پیش هک شده بود
یک پیام برای شما میومد که توش نوشته بود آپدیت جدید که شما بدون ورود به google play اون نرم افزار رو دانلود می کردن و نصب می کردن بعد امنیت گوشی شما زیر سوال میرفت
من چندین بار دیدن هم اکانت لاین هک کردن هم اکانت اینستاگرام

اگر دوست دارید هیچ وقت هک نشید فقط و فقط از گوگل پلی استفاده کنید

از هرکجا چیزی با دستگاه اندرویدی دانلود نکنید هک نمیشید انتی ویروس های مختلفی هم هست که به شما کمک می کنند تا از این خطر ها به دور باشید ولی بنده زیاد قبولشون ندارم :D

- - - Updated - - -

البته این هم اضافه کنم
خیلی ها رو دیدم
براشون پیام امده که اگر نیاز دارید فلاور هاتون بالا برن وارد این سایت شید و این نرم افزار رو دانلود کنید و بعد ها هم :دی ....

agaton
November 22nd, 2014, 22:49
سلام,
گویا تلگرام از لایه های امنیتی خیلی خوبی برخورداره, میتونید خودتون بررسی کنید.
Telegram
Telegram is a relative newcomer to the mobile messaging scene and as WhatsApp recently suffered from an outage, Telegram's user base benefited adding a few million users during the weekend. It was a lucky break for the service, which has been pitching itself as a safer alternative to WhatsApp all along, citing stronger encryption and a decentralized infrastructure with data centers in different jurisdictions. The company is so confident in its claims that they're currently running a challenge offering $200,000 to the hacker who can break Telegram.
The service supports two layers of secure encryption: server-client for regular chats and client-client for 'secret' chats. Both use 256-bit symmetric AES encryption, RSA 2048 encryption and Diffie–Hellman secure key exchange. The main difference is that regular chats -- including messages, photos, videos and documents -- are kept on their servers so you can access them at any time from any device. In secret chats on the other hand all messages are erased as soon as they are delivered and no logs are kept by Telegram. For the same reasons secret chats are not available in the cloud, you can only access those messages from the device they were sent to or from, while an optional self-destruct feature ensures they disappear from participating devices as well after a set time.

nullfa
November 22nd, 2014, 23:02
امنیت نرم افزارها هیچ وقت ماندگار نیست بخاطر همینه که ورژن ها رو ارتقا میدن