PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پولی شدن تایم رایگان

f.saadat
November 22nd, 2014, 17:48
سلام
من رفتم تو پنل کاربری پارس انلاین دیدم نوشته از 10 اذر ساعت 2 تا 7 صبح به جایی که 100% رایگان باشه شده 1/3 قیمت . یعنی مثلا 3 گیگ دانلود کنی یک گیگ کم میکنه...
زنگ زدم گفتم بهشون گفتن که همه شرکت ها همینجوری شدن :| راست میگه؟
بعد بهش گفتم من قرارداد یک ساله که بستم قرار بوده تایم رایگان هم داشته باشم گفت شما هزینه ای واسه تایم رایگان پرداخت نکردین و اون تایم رایگان یک هدیه بوده . راست میگه؟ شرکت های دیگه هم اینجورین؟ :-?

vpsmad
November 22nd, 2014, 17:51
سلام
من رفتم تو پنل کاربری پارس انلاین دیدم نوشته از 10 اذر ساعت 2 تا 7 صبح به جایی که 100% رایگان باشه شده 1/3 قیمت . یعنی مثلا 3 گیگ دانلود کنی یک گیگ کم میکنه...
بعد بهش گفتم من قرارداد یک ساله که بستم قرار بوده تایم رایگان هم داشته باشم گفت شما هزینه ای واسه تایم رایگان پرداخت نکردین و اون تایم رایگان یک هدیه بوده . راست میگه؟ شرکت های دیگه هم اینجورین؟ :-?

طبق قرارداد باید ساعت رایگانتون(2-7) تغییر نکنه و رایگان بمونه ولی تو کشور ما نشد معنی نداره :)

f.saadat
November 22nd, 2014, 17:53
طبق قرارداد باید ساعت رایگانتون(2-7) تغییر نکنه و رایگان بمونه ولی تو کشور ما نشد معنی نداره :)

اون که بععله . شما نت خودت تایم رایگانت از بین رفته؟ اگه نرفته کدوم شرکتی؟ :d

morteza1200
November 22nd, 2014, 17:53
مخابرات که رایگان هست

f.saadat
November 22nd, 2014, 17:54
عزیز اینجا ایران است !
لطفا درک کنید
خخخخ . مال شما هم از بین رفته رایگانتون؟

Netfollower
November 22nd, 2014, 17:55
خخخخ . مال شما هم از بین رفته رایگانتون؟

ما نامحدود شاتلیم
اصلا رایگان نداریم

SainaServer
November 22nd, 2014, 18:00
جالب است
خدا رو شکر های وب فعلا تغییری نکرده
از پارس آنلاین بعیده !

f.saadat
November 22nd, 2014, 18:03
جالب است
خدا رو شکر های وب فعلا تغییری نکرده
از پارس آنلاین بعیده !
به من گفت های وب هم تغییر کرده خخ . الان زنگ میزنم ببینم چرا الکی گفته

merman
November 22nd, 2014, 18:03
خوب شد خبر دادی میخواستم از پارس آنلاین سرویس بگیرم که منصرف شدم

SainaServer
November 22nd, 2014, 18:04
به من گفت های وب هم تغییر کرده خخ . الان زنگ میزنم ببینم چرا الکی گفته
خیر تایم رایگان و هزینه تغییری نکرده :دی

Pars98
November 22nd, 2014, 18:07
فراهوش هم همچنان ساعات رایگان برقرار هست.

f.saadat
November 22nd, 2014, 18:07
زنگ زدم . گفت لیست همشون جلوشه الان . همه سرویس دهنده ها یا دارن تغییر سرویس میدن یا تغییر سرویس دادن . تا 10 اذر همه تایم رایگانشون حذف میشه :( هرچی دانلود دارین بکنین از الان خخخخ

nima-s
November 22nd, 2014, 18:14
سلام
آسیاتک همچنان ساعت رایگانشون برقراره
الان به اسیاتک زنگ زدم و گفتند چنین برنامه ای ندارند
موفق باشید

یاشار زوم
November 22nd, 2014, 18:17
23863

mrasol
November 22nd, 2014, 18:31
زنگ زدم . گفت لیست همشون جلوشه الان . همه سرویس دهنده ها یا دارن تغییر سرویس میدن یا تغییر سرویس دادن . تا 10 اذر همه تایم رایگانشون حذف میشه :( هرچی دانلود دارین بکنین از الان خخخخ

پارس آنلاین چهار ماهی هست افتضاح شده!من میرم صبانت میگیرم :) بعد 2،3 سال کار کردن با پارس آنلاین...

parsa7
November 22nd, 2014, 19:11
شاتل مدتی هست برای رایگان شبانه برا سرعت های زیر 1 مگ داره هزینه دریافت می کنه.

ParsWebIT
November 22nd, 2014, 19:31
در کل همین میشه طی مدت آینده

من به شخصه از آسیاتک متنفرم اما حداقل تنها جایی بود که هنگام خرید شما میخونید که تایم رایگان از فلان ساعت تا فلان ساعت این هزینه هست نه رایگان
متاسفانه آسیاتک 10 مگ من از سرعت 1.5 MB /s به 100 کیلوبایت رسیده و اکثر جاها هم همین هست و کیفیت و قرارداد معنی نداره
از شاتل داشتیم از آسیاتک از پارس آفلاین از پیشگامان از صبانت از مخابرات و 2 مودم مبین نت که به لعنت خدا نمیارزه...

و به نظر من بهتر هست این کار، چون بارها شده من حاضر بودم تایم شبانه سرعت در حد معقولی باشه و هزینه رو بدم تا اینکه از 2 شب اینترنتم غیر قابل استفاده بشه...

hossein1210
November 22nd, 2014, 21:10
سلام
طبق قرارداد باید به همون صورت طرح براتون اجرا بشه
تماس که گرفتین و گفتند در اون مدت و در قرارداد هدیه بوده پس باید طبق همون قرارداد تو مدت یکسال هدیه باشه
شما بهتره اول با صدای مشتری تماس بگیرید و سخت واستین اگر هم جوابی نگرفتین به سازمان تنظیم رادیویی شکایت کنین

sht-design
November 22nd, 2014, 21:23
سلام

پارس آنلاین تا یک مدت پیش یکی از دوستان رایگان دانلود میکرد اما الان خبر ندارم

ولی مخابرات رو مطمئن هستم رایگانه ساعت شبانه اش

hrv
November 22nd, 2014, 21:40
من باب تموم شدن و خارج نشدن تاپیک!
من هم توی شاپکیپر هفته پیش تاپیک زدم!
من میزارم سیستمم 6که پا میشم آپدیت شه حالا یه روز چند کیلو بایت یه روز چند صد مگ!
وایمکس هم دارم!
تیکت زدم که چرت گفت زنگ ردم پشتیبانی گفت میدم پیگیری کنن (البته بعد از یه 10 دقیقه بحث و قانع کردن فرد که 6:45 دقیقه برای من هزینه زده پس مال قبل از 6:45 دقیقه هست آینده رو که نمیزنه!
خبری نشد تا پیگیری کردم جواب دادن نه آقا این مال بعد 7هست که اون موقع حساب شده! کلا.ه.برداری و د.ز.دی شده عادت به محض کسری بودجه بلدیم تعرفه چی رو گرون کنیم و انسانیتمون رو ارزون!
برای مدرک هم: برای سه روز متختلف! خدامیدونه چند وقته این روش رو دارن اجرا میکنن!
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/23874-%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%85-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-wimax-png

ali2k
November 22nd, 2014, 21:45
داتک تعرفه رایگان شبانه رو برداشته و 10% هزینه رو میگیره :)

بنظر میرسه کم کم بقیه شرکت ها هم این کارو می کنند

f.saadat
November 22nd, 2014, 21:59
خوب شد خبر دادی میخواستم از پارس آنلاین سرویس بگیرم که منصرف شدم
پشیمون نشو . همه اینجوری شدن + این موضوع مال سرویس های حجمی هست

- - - Updated - - -

خیر تایم رایگان و هزینه تغییری نکرده :دی
تا 10 آذر همه تغییر میکنن . ممکنه سرویس دهنده شما بهتون اطلاع نده ولی انجام میشه چون واسه خودشون هم دیگع رایگان نیست

- - - Updated - - -

سلام
آسیاتک همچنان ساعت رایگانشون برقراره
الان به اسیاتک زنگ زدم و گفتند چنین برنامه ای ندارند
موفق باشید

همه با مشتریاشون صداقت کامل ندارن . من امار گرفتم کامل همهههههه شرکت ها دارن تغییر سرویس میدن . بذار 10 اذر برسه میبینی ( به شرطی نتت نامحدود نباشه) ;)

nullfa
November 22nd, 2014, 23:10
سلام

من دارم از داتک استفاده میکنم و الان یه جورایی مثا همینی که شما میگید شده.ولی من در کل پارس آنلاین رو خیلی قبول دارم کاشکی اینطوری نمیشد.به قول دوستمون قانون بوده ولی اینجا هیچی نشد نداره.

p8mlx
November 23rd, 2014, 23:27
بعد لعنت شده ها میان واسمون 4g منت میزارن

P30Tools
November 24th, 2014, 00:50
های وب که رایگانه هنوز

pazis
November 24th, 2014, 01:10
من اون مدتی که پارس آنلاین داشتم کیفیتش واقعاً افتضاح بود. مفت نمی ارزید. پولم رو ریختم دور. بعدش هم رفتم فسخ قرارداد کردم، مسئولی که اونجا بود کلی چرت و پرت گفت برام... نگاه می کرد به مانیتور کامپیوترش می گفت اووووه این خط شما می دونید چقدر نویز داره.... نگاه کن... از هر جا دیگه اینترنت بگیرید همینه... یا از این بدتره... الآن از جاهای دیگه همه دارن میان اینجا!!! الآن هم که رایگان شبانه برداشته. سرویس دهنده های دیگه که رایگان شبانه داشتن هیچ کدوم برنداشتن و داره دروغ میگه در روز روشن!

netmelli
November 24th, 2014, 09:10
سلام

با سلام
بیشتر شرکت ها تایم های رایگان رو دارن برمیدارن

ما هم یک سال هست که رو سرویس های خودمون تایم رایگان رو برداشتیم

شرکت های pap هم بعضیا برداشتن

آسیاتک
صبانت
و چند شرکت مونده که اونا هم یا دارن برمیدارن یا دارن محدود تر میکنند اون ساعت ها رو

Maysam.M
November 24th, 2014, 20:23
به چه دلیلی دانلود شبانه رو حذف کردند؟ منطقی پشت قضیه بوده یا زد و بند isp ها با هم بوده؟