PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاران عزیز نظر شما درباره فروش یک سایت معروف چیست؟

Netfollower
November 22nd, 2014, 16:20
درود

به خاطر ممنوع بودن مسئله فروش در بخش های عادی از قرار دادن اطلاعات یا صحبت درمورد فروش یا قیمت و... یا حتی لینک سایت خودداری می شود
لطفا فقط و فقط درصورت تمایل درخواست دهید در تاپیک که لینک پ خ شود و نظرات خود را برای ما ارسال کنید و روی سایت قیمت گذاری کنید
لطفا نظر خودتون رو درمورد اینکه ایا این سایت رو برای فروش قرار بدهم و چه مقداری قیمت گذاری کنم را بفرمایید

یک مجموعه سری سایت با تقریبا 4 سال قدمت
که شامل دامنه .ir و .com آن با نامی اشنا و معروف است

نکته:

روی این سری مجموعه سایت تاکنون 6 میلیون هزینه شده
و لینک ان زیر بیشتر انجمن های ایرانی مای بی بی است " به دلیل اینکه در پارسی ساز تیم مای بی بی اسکین " که نمایندگی رسمی مای بولتین بورد در ایران می باشد
نام ان ذکر شده و همینطور مسئله دیگری که موجود است در تمامی 300 الی 400 افزونه و 200 الی 300 قالب منتشر شده در مای بی بی اسکین
لینک این سری سایت و دامنه .ir قرار داده شده حتی در نمونه محصولات خارجی تیم و تمامی نمونه کارهای تجاریمان از این رو برای بیشتر انجمن ها نام اشنا است.
و انجمن تفریحی اصلی این سیستم از نظر امکانات و ... محسوب می شود
همچنین بیشتر عکس ها و قالب ها و امکانات قالب ها و اموزش ها روی اپلودسنتر این سایت اپ شده و اگر حتی یک روز سایت دان باشد
مشاهده خواهید کرد که خیلی از انجمن ها فلج خواهند شد (نمونه: سبک نام کاربری یا قالب های رایگان از کار میفتند )

این سری سایت شامل:

+ انجمن تفریحی

شامل 104,908 پست و 15,276 موضوع و

8,562 یوزر واقعی ! ( از ثبت نام اسپمر جلوگیری شده)

قالب اختصاصی 4 رنگ ( جاوا اسکریپت نیست و 4 قالب جداگانه طراحی شده است ! )

بیش از ده ها پلاگین اختصاصی و تنظیمات کامل

اجرای پکیج طلایی سئو کامل و بهینه سازی

اجرای پکیج طلایی امنیت

تنظیمات کامل خود انجمن و بخش بندی کامل

امکانات اختصاصی ( شامل بیش از ده ها امکان اختصاصی )

و تمام امکانات موجود در این پکیج پکیج های طراحی انجمن : مای بی بی شاپ (http://mybbshop.ir/category/%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86/)

و واقعا خیلی از چیزهایی که برای بعضی از وبمسترها این امکانات ارزو بوده ولی روی این سایت موجود است

خیلی امکانات دارد که عزیزانی که با انجمن کار میکنند متوجهند

و فقط روی طراحی و پشتیبانی و تغییرات و... انجمن میانگین یکسال و نیم کامل زحمت کشیده .....
روی مدیریت آن 3 الی 4 سال به صورت 24 ساعته وقت گذاشته شده

+ آپلودسنتر

شامل یک سیستم کامل اپلودسنتر

یک قالب ویژه 9 رنگ ( جاوا )

انجام تنظیمات کامل اپلودسنتر

انجام موارد امنیتی لازم

خوردن ادرس سایت روی عکس های اپلودشده در صورت نیاز (واترمارک)

و.....

روی طراحی و پشتیبانی و تغییرات و... حداقل میتوان کفت دوماه کامل تایم گذاشته شده

+ خبرگزاری ویژه

راه اندازی کامل سیستم خبرگزاری و....

اختصاصی سازی یک قالب معروف برای آن

بیش از ده ها افزونه و تنظیمات کامل آن ها

بهینه سازی و سئو مناسب

انجام پکیج امنیتی طلایی لازم

بیش از ده ها مطلب و....

روی طراحی و پشتیبانی و تغییرات و... حداقل میتوان گفت یک ماه کامل تایم گذاشته شده ( این بخش تقریبا یکسال است تاسیس شده )
روی مدیریت آن 10 ماه به صورت 24 ساعته وقت گذاشته شده

+ سیستم بازی آنلاین (مانند بازیخونه )

یک قالب اختصاصی

بیش از ده ها بازی

انجام سئو فوق العاده روی مطالب و ایندکس شدن

بهینه سازی و سرعت مناسب

اعمال امکانات ویژه

اعمال پکیج امنیتی طلایی لازم

و.....

روی طراحی و پشتیبانی و تغییرات و... حداقل میتوان گفت یک ماه کامل دوماه گذاشته شده

و همینطور دیگر امکانات مانند فروش شارژ و سیستم چتباکس و....

به طور کلی این سایت مثل پسر من است و اگر قصد فروش دارم به دلیل انجا یک پروژه سرمایه گذاری است
که بنده فروش زحمات 4 سال زندگیم را به وام گرفتن و نزول و قرض و.. ترجیح میدهم
فقط فایل الکسا 2 سال است که پاک کردیم ( به دلیل تقلب ها موجود ) و همینطور این سایت پیج رنک 3 دارد

لطفا درصورتی که نظر بر این دارید که برای فروش قرار بدهم در تاپیک اعلام کنید تا لینک سایت و بخش ها ارسال شود
لطفا و خواهشا اسپم و حاشیه و بحث و.... نفرمایید. محتوای این پست فقط به بنده و مدیران این سایت از نظر فنی مربوط است

Pars98
November 22nd, 2014, 16:39
فقط یک مورد رو اینجا ذکر می کنم بنده ،
قطعا سیستمی با چنین جزئیاتی که ارائه نمودید فقط با مدیریت خودتون هست که میتونه راهشو ادامه بده.

Netfollower
November 22nd, 2014, 16:43
فقط یک مورد رو اینجا ذکر می کنم بنده ،
قطعا سیستمی با چنین جزئیاتی که ارائه نمودید فقط با مدیریت خودتون هست که میتونه راهشو ادامه بده.

درود بر فهم شما عزیزجانم
واقعا من قول استخر و جکوزی و ... نمیدهم ولی کسی تایم بگذارد هرمقداری هزینه کند چندماهه بازگردانی می شود
خداشاهده از فروش این سایت هم عذاب میکشم چون هیچوقت فکر فروشش را نمیکردم. دقت کنید حتی روی نمونه کارهایمم قراردادم لینکش را !
منتها کاری که قصد دارم شروع کنم برای پیشرفت است
و سرمایه ای لازم دارد و برای اینکه قرض یا وام و.. نباشد اینکارو میکنم
شما از دوستان فهمیده گرافیست ما هستید نظرتان را ارسال کنید عزیزجانم

Pars98
November 22nd, 2014, 16:55
درود بر فهم شما عزیزجانم
واقعا من قول استخر و جکوزی و ... نمیدهم ولی کسی تایم بگذارد هرمقداری هزینه کند چندماهه بازگردانی می شود
خداشاهده از فروش این سایت هم عذاب میکشم چون هیچوقت فکر فروشش را نمیکردم. دقت کنید حتی روی نمونه کارهایمم قراردادم لینکش را !
منتها کاری که قصد دارم شروع کنم برای پیشرفت است
و سرمایه ای لازم دارد و برای اینکه قرض یا وام و.. نباشد اینکارو میکنم
شما از دوستان فهمیده گرافیست ما هستید نظرتان را ارسال کنید عزیزجانم

دو سال پیش سیستم مشابهی رو که حاصل 3 سال فعالیت مستمر بنده و شماری از دوستانم بود رو با شرایط مشابه شما واگزار کردم.
در اون زمان سایت یکی از مطرح های زمینه فعالیت خودش بود و رنک الکسا سایت 3 رقمی و حدود 700 ایران بود.
در ابتدا از فروش رضایت داشتم و با مبلغی که بهم رسیده بود مشکلم کاملا رفع شد ( هرچند که مبلغ مذکور از ارزش واقعی سایت خیلی کمتر بود )
اما هرچه که گذشت بنده پشیمون و پشیمون تر شدم چون هم اگر روی سیستم کار میکردم به موفقیت های بیشتری دست میافت و مبلغی که نیاز داشم هم میتونستم از جاهای دیگه جور کنم ، اما دیگه کار از کار گذشته بود.
در حال حاضر هم سایت همجنان فعال و آپ هست ولی 1% موفقیت گذشته رو نداره و توی این دو سال روند 100% نزولی رو به همراه داشته تا جایی که الآن هم طراز با سایت های تازه تاسیس زمینه فعالیت هستش.
به هر حال این تجربه بنده بود و بعد از اون هم چند باری تصمیم گرفتم دوباره با سیستمی مشابه شروع کنم اما دیگه هیچ جیز جور نبود و نشد. ( بقول معروف از میدون خارج شدیم ... )
پیشنهاد من این هست که تاجایی که میتونید از فروش صرف نظر کنید و اگر واقعا هیچ راه دیگه ای پیش رو نداشتید به عنوان آخرین چاره در نظر بگیرید این مورد رو ...

Netfollower
November 22nd, 2014, 17:41
دو سال پیش سیستم مشابهی رو که حاصل 3 سال فعالیت مستمر بنده و شماری از دوستانم بود رو با شرایط مشابه شما واگزار کردم.
در اون زمان سایت یکی از مطرح های زمینه فعالیت خودش بود و رنک الکسا سایت 3 رقمی و حدود 700 ایران بود.
در ابتدا از فروش رضایت داشتم و با مبلغی که بهم رسیده بود مشکلم کاملا رفع شد ( هرچند که مبلغ مذکور از ارزش واقعی سایت خیلی کمتر بود )
اما هرچه که گذشت بنده پشیمون و پشیمون تر شدم چون هم اگر روی سیستم کار میکردم به موفقیت های بیشتری دست میافت و مبلغی که نیاز داشم هم میتونستم از جاهای دیگه جور کنم ، اما دیگه کار از کار گذشته بود.
در حال حاضر هم سایت همجنان فعال و آپ هست ولی 1% موفقیت گذشته رو نداره و توی این دو سال روند 100% نزولی رو به همراه داشته تا جایی که الآن هم طراز با سایت های تازه تاسیس زمینه فعالیت هستش.
به هر حال این تجربه بنده بود و بعد از اون هم چند باری تصمیم گرفتم دوباره با سیستمی مشابه شروع کنم اما دیگه هیچ جیز جور نبود و نشد. ( بقول معروف از میدون خارج شدیم ... )
پیشنهاد من این هست که تاجایی که میتونید از فروش صرف نظر کنید و اگر واقعا هیچ راه دیگه ای پیش رو نداشتید به عنوان آخرین چاره در نظر بگیرید این مورد رو ...

بلی دقیقا
با وجود اینهمه وبمستر زیر 18 سال
فروش این سایت پایان راه ما خواهد بود
امکان برگشتی نیست ولی اجباریست
وگرنه تمام اعضا از دوستان نزدیک و...
و واقعیت نمیدانم به ان ها چه بگویم
طرف از سایت استفاده نکرده؟ ارتقا نداده؟

Pars98
November 22nd, 2014, 17:56
بلی دقیقا
با وجود اینهمه وبمستر زیر 18 سال
فروش این سایت پایان راه ما خواهد بود
امکان برگشتی نیست ولی اجباریست
وگرنه تمام اعضا از دوستان نزدیک و...
و واقعیت نمیدانم به ان ها چه بگویم
طرف از سایت استفاده نکرده؟ ارتقا نداده؟

از سایت استفاده کرد حتی امکان های جدید افزود به سیستم و هدایایی هم ارائه می داد به کاربران ( کلا خرج هایی کرد روی سایت ) و به عبارتی مدیریت سایت رو به روش خودشون پیش گرفتند.
در ابتدای فعالیت هم تونستند رنک سایت رو برای مدتی حفظ کنند اما طولی نکشید که همه چی برعکس شد و سایت به شدت زمین خورد.
گاهی اوقات باید فراموش کنی چی درست هست و چی غلط و طبق اصول پیش بری ، شاید به ظاهر اشتباهات مدیریتی بنده رو در سیستم اصلاح می کردند ایشون اما همون اصلاحات نقش زیادی توی زمین خوردن سایت داشت.
الآن هم فکر نکنم دیگه به سیستم امیدی داشته باشه و شاید فقط واسه تست سرور وارد سایت بشه :دی .. ولی دیگه اگر با زهم خودم سایت رو خریداری کنم دور از ذهن هست که بتونم به حتی نزدیک جایگاه قبلی هم برسم.

Dr.Oxygen
November 22nd, 2014, 18:26
درود ، لطفا آدرس سایت هارو برای بنده ارسال کنید ؛ همان طور هم که دوستمون گفتن فقط این سایت با مدیریت شما هست که میتونه به راحش ادامه بده .
در صورتی که مایل باشید من با قیمت پیشنهادی شما سایت رو خریداری میکنم اما مدیریت سایت همچنان به عهده ی خودتون باشه و بنده فقط صاحب امتیاز یا سرمایه گذاری سایت رو بر عهده خواهم داشت .

Netfollower
November 22nd, 2014, 18:43
از سایت استفاده کرد حتی امکان های جدید افزود به سیستم و هدایایی هم ارائه می داد به کاربران ( کلا خرج هایی کرد روی سایت ) و به عبارتی مدیریت سایت رو به روش خودشون پیش گرفتند.
در ابتدای فعالیت هم تونستند رنک سایت رو برای مدتی حفظ کنند اما طولی نکشید که همه چی برعکس شد و سایت به شدت زمین خورد.
گاهی اوقات باید فراموش کنی چی درست هست و چی غلط و طبق اصول پیش بری ، شاید به ظاهر اشتباهات مدیریتی بنده رو در سیستم اصلاح می کردند ایشون اما همون اصلاحات نقش زیادی توی زمین خوردن سایت داشت.
الآن هم فکر نکنم دیگه به سیستم امیدی داشته باشه و شاید فقط واسه تست سرور وارد سایت بشه :دی .. ولی دیگه اگر با زهم خودم سایت رو خریداری کنم دور از ذهن هست که بتونم به حتی نزدیک جایگاه قبلی هم برسم.

بلی عزیزجانم واقعا تمامی حرف های شما درست است و حتی بنده چند نمونه را دیدم
ولی گاهی مجبوریم بین بد و بدتر , بد رو انتخاب کنیم
برید ببینید من خودم چه تایمی رو انلاین بودم و چه کارهایی که روی سایت کردم
فقط پست هارو با نصف قیمت یعنی پستی 100 ت حساب کنید میشه 10م....
واقعا هرچقدرم بخوام بدم کمتره... ولی اجباره... اصلا از مسئله طراحی و.. هم که بگذریم
جای تشکر دارد که نسبت به تاپیک ما بی تجه نبودید

از شما و Dr.Oxygen (http://www.webhostingtalk.ir/member/78095/) و vp_server (http://www.webhostingtalk.ir/misc.php?do=wrtviewuser&u=48671) بابت اینکه حداقل بی توجه نبودید سپاسگذارم
متاسفانه از بین اینهمه خشصی که بازدید کردند تا الان فقط شما سه عزیز پیگیر بودید

- - - Updated - - -

درود ، لطفا آدرس سایت هارو برای بنده ارسال کنید ؛ همان طور هم که دوستمون گفتن فقط این سایت با مدیریت شما هست که میتونه به راحش ادامه بده .
در صورتی که مایل باشید من با قیمت پیشنهادی شما سایت رو خریداری میکنم اما مدیریت سایت همچنان به عهده ی خودتون باشه و بنده فقط صاحب امتیاز یا سرمایه گذاری سایت رو بر عهده خواهم داشت .

اتفاقا چندوقت پیش قصد فروش یک انحصار اسکریپت در ایران را داشتیم
شخص مقابل همین پیشنهاد را داد. نمیدانم با اینکه هزینه اش بیشتر است
شاید شما هم مثل دوست عزیزمان به این قضیه معتقدید با تغییر روند مشکل ایجاد شود

با این حساب پیشنهاد میکنم حتما فروشگاه و... هم اگر خواستید روی ان برایتان راه اندازی میکنیم
خود من واقعیت حاضر نیستم همکاری در فروش کنم چون جنس چینی کیلویی به مردم میدن و...
ولی اگر مغازه یا اشنا داشته باشید به شدت به صرفست. خودم اول به این فکر بودم

ParsWebIT
November 22nd, 2014, 19:58
در این سال ضمینه خوبی برای کار در اینترنت وجود داره.
هجوم سایتهای قارچی و وبمسترهای 10 الی 16 ساله به وب مملکت رو چشم پوشی کنید.
بنده از 2005 با خرید اولین ریسلرم از iweb کار رو شروع کردم و میتونم بگم از جوونی و از جیبم سالهاست چند وب سایت رو اداره میکنم. و روی همین کار وب هاستینگ تاوان بسیار داده شده.
و حتی از درامد کارهای اصلی مثل کار اداری و کار قراردادی شبکه هم برای این کار هاستینگ خرج شده...

و؟ شما بازار کاذب هاستینگ رو خصوصا در این انجمن میبینید، بازار آشفته و طرف با مشتریان 30% حرفه ای 60% وب مستر با تجربه و بی تجربه و 10% مشتری طلبکار و بی فرهنگ
در روزهایی شده که حقوق ماهانه کارم رو از این دست به اون دست کردیم برای دیتاسنتر اما وب سایت و نامم رو حفظ کردم و با هر مشکلی طرف سایت برای فروش نرفتیم
چون همین سایت _ درامد ثابت در ماه که دلگرمی هست برای هزینه ها سبب آشنایی ما با ادارات و شرکتهایی شده که با هر کدام جدای وب هاستینگ و سرور کاراهای دیگه ایی انجام شده مثل وب دیزاین و طراحی اتاق سرور و شبکه و .. که خدارو شکر راضی هستیم و شما هم به این دید از داستان نگاهی داشته باشید.
و مهمتر اینکه مشتری که حرفه ای هست و هزینه قابل توجهی رو در ماه میده برای سرورش قطعا شما رو میبینه و سمتتون میاد اگه.. کارتون واقعا خوب باشه
بازم تو این کشور که مفت باشه کوفت باشه سر زبون خیلی آدماس کار خوب چون کم شده به چشم میاد.
من هر روز از پنجره اتاقم میبینم مردم برای یه پیتزا جلوی همین بیگ بوی صف وایستادند حتی تو پیاده رو و تو ماشین میخورن چرا؟ چون خیلی خوبه و طرف حاضره 3 ساعت از شبش رو بکوبه تو ترافیک بیاد که پول میده چیز خوب بگیره
همین داستان توی هر صنفی هست خصوصا وب هاستینگ
اینجا همه هاستینگ 1 نفره هستند و طبیعتا درآمد هم همین چندغاز هست و تاپیک فحش و کلاه-برداری و...

مدتی پیش بنده هم به فکر کاسبی فیزیکی و اجاره مغازه بودم اما متاسفانه برای من و شما اجاره یک مغازه 18 متری با 50 میلیون پیش و ماهیانه 6 میلیون به صرفه نیست و از دست دادن سرمایه با این بازار وحشتناک این روزها

بنده 1 هفته یک مقدار هزینه رو گذاشتم برای اجاره دفتر برای وب هاستینگ متاسفانه جای مناسبی که این کار برای من به سود دهی برسه ماهیانه 5 میلیون تومان و 40 میلیون پول پیش بود اجاره یک واحد 58 متری در میرداماد‍!
هزینه منشی، کارمند، پشتیبان، هزینهای شرکت مالیات و... رو حساب کنید
پس همین سایت به از هر کار دیگه ایی خوب هست به شرطی که وقت بزارید. به شرطی که با مشتری واقعی طرف باشید
ما داریم ماهیانه 200 هزار تومان بابت 1 وی پی اس رم 8 و هزینه پشتیبانی ماهانه و منیج سرور که مشتری راضی و برای من هم ارزش وقت گزاشتن رو داره چون مشتری درک سلف منیج و آن منیج رو داره از کارش و من بابت وقتی که صرف میکنم هزینه میگیرم و اینطوری کیفیت کار رو بالاتر میبریم

طی این چند سال که وقتتون صرف وب این سایت شده راضی هستید از بازدهی مالی؟
سایت رو نفروشید ترجیها چون با این وضعیت سایتهای قارچ گونه در صورت پشیمانی مدتها وقت لازم هست که شما هم قطعا دیگه دل و دماغ این کار رو از دست میدین
اگر بازدهی آنچنان که باید مد نظر شما نبوده با دیگر دوستانی که روی سایت زحمت کشیدند صلاح مشورت کنید که فعالیت رو گسترش بدین بلکه درامد مالی که مد نظرتون هست رو به دست بیارید
اگر آدرس وب سایت رو هم لطف کنید در صورتی که چیزی به ذهنم بخوره از راهنمایی دریغ نمیکنم.
براتون ارزوی موفقیت میکنم

Netfollower
November 22nd, 2014, 20:09
در این سال ضمینه خوبی برای کار در اینترنت وجود داره.
هجوم سایتهای قارچی و وبمسترهای 10 الی 16 ساله به وب مملکت رو چشم پوشی کنید.
بنده از 2005 با خرید اولین ریسلرم از iweb کار رو شروع کردم و میتونم بگم از جوونی و از جیبم سالهاست چند وب سایت رو اداره میکنم. و روی همین کار وب هاستینگ تاوان بسیار داده شده.
و حتی از درامد کارهای اصلی مثل کار اداری و کار قراردادی شبکه هم برای این کار هاستینگ خرج شده...

و؟ شما بازار کاذب هاستینگ رو خصوصا در این انجمن میبینید، بازار آشفته و طرف با مشتریان 30% حرفه ای 60% وب مستر با تجربه و بی تجربه و 10% مشتری طلبکار و بی فرهنگ
در روزهایی شده که حقوق ماهانه کارم رو از این دست به اون دست کردیم برای دیتاسنتر اما وب سایت و نامم رو حفظ کردم و با هر مشکلی طرف سایت برای فروش نرفتیم
چون همین سایت _ درامد ثابت در ماه که دلگرمی هست برای هزینه ها سبب آشنایی ما با ادارات و شرکتهایی شده که با هر کدام جدای وب هاستینگ و سرور کاراهای دیگه ایی انجام شده مثل وب دیزاین و طراحی اتاق سرور و شبکه و .. که خدارو شکر راضی هستیم و شما هم به این دید از داستان نگاهی داشته باشید.

مدتی پیش بنده هم به فکر کاسبی فیزیکی و اجاره مغازه بودم اما متاسفانه برای من و شما اجاره یک مغازه 18 متری با 50 میلیون پیش و ماهیانه 6 میلیون به صرفه نیست و از دست دادن سرمایه با این بازار وحشتناک این روزها

بنده 1 هفته یک مقدار هزینه رو گذاشتم برای اجاره دفتر برای وب هاستینگ متاسفانه جای مناسبی که این کار برای من به سود دهی برسه ماهیانه 5 میلیون تومان و 40 میلیون پول پیش بود اجاره یک واحد 58 متری در میرداماد‍!
هزینه منشی، کارمند، پشتیبان، هزینهای شرکت مالیات و... رو حساب کنید
پس همین سایت به از هر کار دیگه ایی خوب هست به شرطی که وقت بزارید. به شرطی که با مشتری واقعی طرف باشید
ما داریم ماهیانه 200 هزار تومان بابت 1 وی پی اس رم 8 و هزینه پشتیبانی ماهانه و منیج سرور که مشتری راضی و برای من هم ارزش وقت گزاشتن رو داره چون مشتری درک سلف منیج و آن منیج رو داره از کارش و من بابت وقتی که صرف میکنم هزینه میگیرم و اینطوری کیفیت کار رو بالاتر میبریم

طی این چند سال که وقتتون صرف وب این سایت شده راضی هستید از بازدهی مالی؟
سایت رو نفروشید ترجیها چون با این وضعیت سایتهای قارچ گونه در صورت پشیمانی مدتها وقت لازم هست که شما هم قطعا دیگه دل و دماغ این کار رو از دست میدین
اگر بازدهی آنچنان که باید مد نظر شما نبوده با دیگر دوستانی که روی سایت زحمت کشیدند صلاح مشورت کنید که فعالیت رو گسترش بدین بلکه درامد مالی که مد نظرتون هست رو به دست بیارید
براتون ارزوی موفقیت میکنم

درود

واقعا نظرتان برادرانه بود
باور نمیکنم در اینجا هنوز هم اشخاصی با این محبت باشند عزیزجانم
به صرفه بودن که واقعیت هیچ جوره تبلیغات قبول نمیکردم. بیشتر تو اسکین تبلیغ میگرفتم
به خاطر اینکه کاربرامونو از دست میدادیم الانم ببینید فقط هاستینگ گذاشتیم
اگرم فروشگاه میزدم که....
بلی کار فیزیکی و اجاره مغازه شاید یک حماقت یا ریسک خیلی بزرگ باشد
ولی برای کسی که نه پارتی داشته باشد نه با پول پدر ... به جایی رسیده باشد
تنها راه موفقیت ریسک است. خیلی با خودم کلنجار رفتم . حتی پارسال هم مشتری پیدا شده بود.
گفت ده میلیون . 7 میدم بقیشم قسط.اونموقع دوباره شرکتو و.. شروع نکردم
و اوضاع بازار اینجوری نبود. الان واقعیت وضعیتی مجبوریست. از این خط تکراری خسته شدم
وام که نمیتوان گرفت دلیلشم را بهتر میدانید. نزول هم هیچ جوره نمیکنم و نخواهم کرد. از کسی هم نخواهم گرفت
منم مثل شما جوانی ام را پای نت گذاشتم و خدا میداند چه چیزهایی کشیدیم و....
و قلبا با شما موافقم و راضی نیستم ولی مجبورم

ParsWebIT
November 22nd, 2014, 20:29
و اوضاع بازار اینجوری نبود. الان واقعیت وضعیتی مجبوریست. از این خط تکراری خسته شدم
وام که نمیتوان گرفت دلیلشم را بهتر میدانید. نزول هم هیچ جوره نمیکنم و نخواهم کرد. از کسی هم نخواهم گرفت

من هم بر همین نظر هستم
پولی در کار نیست و از کسی نخاهم گرفت و وام هم نه! چون خودش چاه دیگریست...

نه 10 سال نه 5 سال! همین 3 سال پیش قبل از شروع این وضعیت دلار کاسبی در حدی بود که ماشین خودم رو طی 9 ماه خریدم از محل درآمد وب سایت شاید باور نکنید ماه مهر 90 نتیجه زحماتم رو دادم یک ماشین تو ایرانخودرو کارت کشیدم رفت اما امسال همین ماشین از 16 میلیون شده 37 میلیون میشه خرید؟ اگر داشته باشید هم میخرید؟ میتونید؟ سایت همینه سرمایه هست همیشه من ماشین آبرومند خریدم و زندگی 1 خونواده رو از سایت میدادم
امسال نصف زندگی من توی جاده گذشته دنبال کار شبکه این شهر اون شهر ماشینم ماهی 12000 تا کار کرده باز خدا رو شکر دوستان هستند و به امور هاستینگ رسیدگی کردند و جور من رو کشیدند.
امسال وحشتناک شده به خدا حتی طوری شده مدتهاست 1 تاپیک دادم اینجا برای vps بقیه شرکت در بحث بوده یا تاپیکی که دیدم مشتری فهمیده هست آفری نوشتم
خواستیم از هاستینگ بزنیم بیرون اما خوب؟ مدتهاست درگیرم چه کاری؟ اینجا 1-2 تومان هزینه سرورها در میاد ماهانه و کمی هم ته جیب
مغازه بزنم ماهی 4-5 تومن فقط برای صاحب مغازه باید جون بکنیم روزی میانگین 150 تا 200 هزار تومان دخل فقط برای اجاره... ضرر و قسط و قوله بماند... بی بازاری بماند

فعلا با مشتریان فعلی و زندگی میکنیم که خوشبختانه هر مشتری راضی چندین مشتری جدید را در آستین دارد.
به خدا طراحی سایت رو قبل از cms شروع کردیم و زمان استفاده از cms از مامبو شروع کردم خیلی پیش از اومدن جوملا و فراگیر شدن wp و.... الان بعد از 3 سال زحمت نوشتن cms هر ورژن 980 تومان باز هم فروش نمیره اما پر این انجمن شده تاپیک کلاه برداری 300 تومان به بالا 400 تومن 1 میلیون و...
در کل هدف از این صحبتها این هست که آب باریکه ای رو همیشه داشته باشید اگر شد اینشالا کارتون درست میشه و سایت هم به جای خود باقی
این سایت دریچه معرفی و ارتباط کاری شماست با دیگران و شانسهای آینده... هر روز ممکنه گوشیتون زنگ بخوره و یک قرارداد طراحی وب سایت با مبلغ بالا بهتون پیشنهاد بشه و یا راه اندازی سایت و هر چیزی که تو این روزهای سخت زندگی رو یک کمی بچرخونه
تا جایی که تونستید این دریچه رو کور نکنید.

hamid.soltani92
November 22nd, 2014, 20:35
امیدوارم مشکلتون هرچه زودتر حل بشه و از فروش وبسایتتون منصرف بشید.
حسبِ تجربه عرض می‌کنم، هرچه زمان بگذره، بیشتر و بیشتر از فروش سایتتون پشیمون خواهید شد...

Netfollower
November 22nd, 2014, 20:46
من هم بر همین نظر هستم
پولی در کار نیست و از کسی نخاهم گرفت و وام هم نه! چون خودش چاه دیگریست...

نه 10 سال نه 5 سال! همین 3 سال پیش قبل از شروع این وضعیت دلار کاسبی در حدی بود که ماشین خودم رو طی 9 ماه خریدم از محل درآمد وب سایت شاید باور نکنید ماه مهر 90 نتیجه زحماتم رو دادم یک ماشین تو ایرانخودرو کارت کشیدم رفت اما امسال همین ماشین از 16 میلیون شده 37 میلیون میشه خرید؟ اگر داشته باشید هم میخرید؟ میتونید؟ سایت همینه سرمایه هست همیشه من ماشین آبرومند خریدم و زندگی 1 خونواده رو از سایت میدادم
امسال وحشتناک شده به خدا حتی طوری شده مدتهاست 1 تاپیک دادم اینجا برای vps بقیه شرکت در بحث بوده یا تاپیکی که دیدم مشتری فهمیده هست آفری نوشتم
خواستیم از هاستینگ بزنیم بیرون اما خوب؟ مدتهاست درگیرم چه کاری؟ اینجا 1-2 تومان هزینه سرورها در میاد ماهانه و کمی هم ته جیب
مغازه بزنم ماهی 4-5 تومن فقط برای صاحب مغازه باید جون بکنیم روزی میانگین 150 تا 200 هزار تومان دخل فقط برای اجاره... ضرر و قسط و قوله بماند... بی بازاری بماند

فعلا با مشتریان فعلی و زندگی میکنیم که خوشبختانه هر مشتری راضی چندین مشتری جدید را در آستین دارد.
در کل هدف از این صحبتها این هست که آب باریکه ای رو همیشه داشته باشید اگر شد اینشالا کارتون درست میشه و سایت هم به جای خود باقی

حرف ها حقیقت است....
چه صحبتی میتوان کرد....و
ولی عزیز الان یک مشت کودک ریختن با دوز و کلک بچه بازیهایشان
امار الکسا اینور اونور میکنند و جوجه رنگ میکنند جای شیر به مردم میدهند
از طرفی واقعا قصد دارم از اینترنت و.. خارج شم جدا از فضای الوده و کثیف ان خسته شدم
میخواستیم این مغازه را اوکی کنیم و واقعا با حرفای شما ترسیدم
درهرصورت به نظر شما چه قیمتی مناسب تر است برای فروش؟

ParsWebIT
November 22nd, 2014, 21:04
حرف ها حقیقت است....
چه صحبتی میتوان کرد....و
ولی عزیز الان یک مشت کودک ریختن با دوز و کلک بچه بازیهایشان
امار الکسا اینور اونور میکنند و جوجه رنگ میکنند جای شیر به مردم میدهند
از طرفی واقعا قصد دارم از اینترنت و.. خارج شم جدا از فضای الوده و کثیف ان خسته شدم
میخواستیم این مغازه را اوکی کنیم و واقعا با حرفای شما ترسیدم
درهرصورت به نظر شما چه قیمتی مناسب تر است برای فروش؟

دلیل بر ترسیدن نیست
ببینید همیشه بدبین نباشید اما خوش بین ساده هم نباشید!
برای کارتون 0 تا 100 راهو آنالیز کنید و بسم الله ضرر یا شکست جز لاینفک هر کاری هست تو این دنیا
متاسفانه در سال 93 ریسک برای مردم به حد غیر قابل بازگشت رسیده و دیدین کخه مردم پول دارند بله پول هست همین الانم هست اما قدرت ریسک پایین اومده به همین خاطر خیلیا پول رو گذاشتند بانک و دیدین که حتی کار به جایی رسید که سود درتمامی بانکها یکسان شد که مردم امید به سود نداشته باشند و با پول کاسبی کنند اما چه کاسبی؟
من طی این ماه برای تیر آخر در این کار به هر دری زدم که فکر کردن به اجاره دفتر در نقطه ای بود که عرض شد چرا؟ چون بر این عقیده هستم که بعضی اوقات اجبارا کاسبی در طیف مکان به خصوص و همسایگی با طیف کل شرکتهای فعال در یک خیابان کاری در ایران هست. و به قول خودتان باید ریسک کرد.

1 سال دیگه زمان برای این کار میزارم و بعدش تموم
به خدا قسم دوست ثبتی بنده که 10 سال همکار بودیم با 2 مدرک شبکه و تسلط کامل بر c# , vb.net تو همین اشرفی اصفهانی مغازه فلافل فروشی زده تازه متاهل هست و ببینید چصوری کارد به استخونش رسیده، میگه شرکت ماهی 1.400 بهش میده که الان 1.400 شده پول تو جیبی بچه دبیرستانی
میگه درامدش هر چی که هست تضمینی شب دخلو جمع میکنی میبری بانک فرداش میدونی مردم حداقل غذا میخورن تو این اوضاع.
ایشالا که همه هر چه زودتر بریم از این مملکت و تو جا و سمت کاری در شآن تخصص خودمون وایسیم.

api
November 22nd, 2014, 21:15
فروش یک سایت فقط در صورتی خوبه که با مبلغش بتونید یک پروژه بزرگتر راه اندازی کنید. وگرنه کلا منطقی نیست کسی زحمتشو به پول بفروشه

Netfollower
November 22nd, 2014, 21:29
دلیل بر ترسیدن نیست
ببینید همیشه بدبین نباشید اما خوش بین ساده هم نباشید!
برای کارتون 0 تا 100 راهو آنالیز کنید و بسم الله ضرر یا شکست جز لاینفک هر کاری هست تو این دنیا
متاسفانه در سال 93 ریسک برای مردم به حد غیر قابل بازگشت رسیده و دیدین کخه مردم پول دارند بله پول هست همین الانم هست اما قدرت ریسک پایین اومده به همین خاطر خیلیا پول رو گذاشتند بانک و دیدین که حتی کار به جایی رسید که سود درتمامی بانکها یکسان شد که مردم امید به سود نداشته باشند و با پول کاسبی کنند اما چه کاسبی؟
من طی این ماه برای تیر آخر در این کار به هر دری زدم که فکر کردن به اجاره دفتر در نقطه ای بود که عرض شد چرا؟ چون بر این عقیده هستم که بعضی اوقات اجبارا کاسبی در طیف مکان به خصوص و همسایگی با طیف کل شرکتهای فعال در یک خیابان کاری در ایران هست. و به قول خودتان باید ریسک کرد.

1 سال دیگه زمان برای این کار میزارم و بعدش تموم
به خدا قسم دوست ثبتی بنده که 10 سال همکار بودیم با 2 مدرک شبکه و تسلط کامل بر c# , vb.net تو همین اشرفی اصفهانی مغازه فلافل فروشی زده تازه متاهل هست و ببینید چصوری کارد به استخونش رسیده، میگه شرکت ماهی 1.400 بهش میده که الان 1.400 شده پول تو جیبی بچه دبیرستانی
میگه درامدش هر چی که هست تضمینی شب دخلو جمع میکنی میبری بانک فرداش میدونی مردم حداقل غذا میخورن تو این اوضاع.
ایشالا که همه هر چه زودتر بریم از این مملکت و تو جا و سمت کاری در شآن تخصص خودمون وایسیم.
حرف های شما عین واقعیت است
ما هم از ترس همین داریم سعی میکنیم یه جزو مستحکم و قابل تکیه برای درامد زایی خودمان ایجاد کنیم
خیلی خیلی عذرمیخوام اما
الان یک بچه 13 ساله اینستال اسکریپتو یاد میگیره . 4 ت پول دامنه میده میشه متخصص طراحی وب و برنامه نویس
اونوقت منی که 7 سالی کارم طراحی وب است و رشتم نرم افزار است و کل جوونی و زندگیم پای سیستم بوده
باید در مهدکودک بشینم و رقابت کنم؟ با یه مشت بچه که برای دراوردن پول توجیبیشان گند زدن به بازار؟
با یک مشت مشتری بی تربیت که جز قیمت و بی ادبی به هیچی فکر نمیکنند؟
عزیز شما به من بگید از هوای کثیف اینترنت خسته نشدید>>؟ برای من سخت است سایتی که مثل پسرم است را بفروشم
اما تنها چیزی که کمی نظرم را تغییر میدهد تجربه ای است که با نونهالان در اینترنت و ... داشته ام ! به این کسب و کار هم اعتمادی نیست
یا باید مافیا پشتت باشد یا د.زد باشی
نظرتان را درمورد قیمت ارسال کنید بدانم

- - - Updated - - -

فروش یک سایت فقط در صورتی خوبه که با مبلغش بتونید یک پروژه بزرگتر راه اندازی کنید. وگرنه کلا منطقی نیست کسی زحمتشو به پول بفروشه

بلی عزیز عین این میماند کسی در این اوضاع خانه بفروشد !
تمام سرمایه ما هم این است و اسکین و حاصل عمرمان...
فقط تلاش میکنیم یک کار ثابت و معین بدون وجود افراد کثیف ایجاد کنیم
که دیگر با کودکان و ادم های بی ادب سروکله نداشته باشیم
خیلی دوسش دارم اما به این چیزها که فکر میکنم سعی میکنم پشیمان نشوم

- - - Updated - - -

امیدوارم مشکلتون هرچه زودتر حل بشه و از فروش وبسایتتون منصرف بشید.
حسبِ تجربه عرض می‌کنم، هرچه زمان بگذره، بیشتر و بیشتر از فروش سایتتون پشیمون خواهید شد...

بلی اقای سلطانی
ولی اجباریست در همین پست توضیح دادم دلیلش را

Netfollower
December 23rd, 2014, 21:40
نظر دیگر عزیزان؟
ما متاسفانه تاپیک فروش هم زدیم
ولی درمورد این سایت کمی دودل هستم !
متاسفانه اکثر مشتری ها حتی برایشان مهم نیست سایت چه است !
فقط دنبال درامد اند یا از ان استفاده کنند !!!

Pars98
December 23rd, 2014, 22:08
نظر دیگر عزیزان؟
ما متاسفانه تاپیک فروش هم زدیم
ولی درمورد این سایت کمی دودل هستم !
متاسفانه اکثر مشتری ها حتی برایشان مهم نیست سایت چه است !
فقط دنبال درامد اند یا از ان استفاده کنند !!!

از اونجا که الآن یک نفر میاد پست میزنه " اینجا ایرانه دیگه " ،
پیشاپیش ذکر کنم هیچ ربطی به اینجا ایران بودن نداره.
و این مورد محدود به ایران نیست ، توجه داشته باشید که سایت هم در واقع اصلا برای فروش نیست !
پس فروختن چیزی که برای فروش نیست و تاحدودی شخصی هست مشکلات خاص خودشو هم داره.
و مهمترین مشکل فروش سایت این هست که عمرا بتونی به ارزش واقعی بفروشی..

پ،ن : من عاشق وطنم هستم و تولد من توی ایران یکی از بهترین اتفاق های زندگیم بوده.
بیایم اینقدر الکی نگیم اینجا ایرانه و بدهست و فلان ... شخصا هیچ کاری یا تجربه ای نبوده که توی کشور دیگه میتونستم و توی ایران نتونسته باشم انجامش بدم.
( هرچند که ربطی به مطلب نداشت و پوزش از استارتر )

Netfollower
December 26th, 2014, 16:55
از اونجا که الآن یک نفر میاد پست میزنه " اینجا ایرانه دیگه " ،
پیشاپیش ذکر کنم هیچ ربطی به اینجا ایران بودن نداره.
و این مورد محدود به ایران نیست ، توجه داشته باشید که سایت هم در واقع اصلا برای فروش نیست !
پس فروختن چیزی که برای فروش نیست و تاحدودی شخصی هست مشکلات خاص خودشو هم داره.
و مهمترین مشکل فروش سایت این هست که عمرا بتونی به ارزش واقعی بفروشی..

پ،ن : من عاشق وطنم هستم و تولد من توی ایران یکی از بهترین اتفاق های زندگیم بوده.
بیایم اینقدر الکی نگیم اینجا ایرانه و بدهست و فلان ... شخصا هیچ کاری یا تجربه ای نبوده که توی کشور دیگه میتونستم و توی ایران نتونسته باشم انجامش بدم.
( هرچند که ربطی به مطلب نداشت و پوزش از استارتر )

واقعیت کمی از حرف های شما متعجب شدم ولی ممنون بابت خط اخر
و اینکه حرف های شما کاملا تایید می شود
و حرفی که واقعا بین حرف های شما زیبا بود
عمرا اگر سایت را بتوان به ارزش واقعی فروخت
واقعیت نمیخواستم بگم با چندنفر برای فروش صحبت کردیم انگار درمورد فروش نخود لوبیا صحبت میکردند
بنده یه چیزیو مطمئنم که به بدترین وضعیت ممکن هم بیفتم حاضر نیستم سایتم رو به چنین اشخاصی بفروشم
حتی با چندبرابر قیمت مدنظرم

- - - Updated - - -

فکرکنم عزیزان فقط وقتی تاپیک حاشیه و... باشد شرکت میکنند
و یا تاپیک منفعت مالی یا ... نداشته باشد کوچکترین اهمیتی برایشان ندارد

متاسفم همین

Netfollower
November 26th, 2015, 02:03
دوستان به نظرتون بفروشم؟
وقتی خودم وقت نمیکنم
یا انگیزه ندارم مثل سابق روش کار کنم
کمی ارزان تر بفروشم ؟

یا مدیریتشو بدم به کسی و از روی تبلیغاتش
بهش درصد بدم؟

چون این سایت با 3ماه وقت و سرمایه
دوباره رنکش سه رقمی میشه

shivahost
November 26th, 2015, 02:48
آدم با دیدن چنین تاپیک های می مونه چی بگه! یعنی یک روزی هم میرسه که من هم سایتم یعنی دخترم رو بفروشم!؟ الان فعلا امیدورام به آینده اش ولی با دیدن نا امیدی افرادی مثل شما آدم دل نگران میشه.

ولی تجربه شما در اینترنت بیشتر از من نباشه حتما کمتر نیست. در همین انجمن شاهد آمدن و رفتن خیلی از همکاران نوجوان یا نونهال و حتی بزرگسالان ناشی بودیم و خواهیم بود. پایداری و ثبات در کار است که یک برند را برند می کند. تاریخ عضویت من در این انجمن خودش به مخاطب من اعتبار من را می رساند. حتی شاید فرد پشت این id تغییر کرده اما نشان دهنده سالها فعالیت شیوا هاست است. البته همکاران بزرگوار و محترم و باسابقه بالاتر هم اینجا داریم که این قضیه بین همه ما مشترک است.

منظورم از این حرفها اینه که این محیط کثیف و بچگانه راه بجایی نمی برد و فضای نت بالاخره به صورت صحیح تکامل پیدا می کند. البته بچه های با استعدادی هم پیدا خواهند شد در این بین که به موفقت خواهند رسید.

به نظر من وجود بچه سن ها، کثیف بودن فضا نت، مشتری های بی ادب و ... دلیل خوبی برای ترک این فضا نیست و شما با فروش سایت خود اشتباه جبران ناپذیری خواهید کرد.

در هر حال امیدوارم مشکلات شما با راه حل بهتری برطرف شود.

Netfollower
November 26th, 2015, 02:56
آدم با دیدن چنین تاپیک های می مونه چی بگه! یعنی یک روزی هم میرسه که من هم سایتم یعنی دخترم رو بفروشم!؟ الان فعلا امیدورام به آینده اش ولی با دیدن نا امیدی افرادی مثل شما آدم دل نگران میشه.

ولی تجربه شما در اینترنت بیشتر از من نباشه حتما کمتر نیست. در همین انجمن شاهد آمدن و رفتن خیلی از همکاران نوجوان یا نونهال و حتی بزرگسالان ناشی بودیم و خواهیم بود. پایداری و ثبات در کار است که یک برند را برند می کند. تاریخ عضویت من در این انجمن خودش به مخاطب من اعتبار من را می رساند. حتی شاید فرد پشت این id تغییر کرده اما نشان دهنده سالها فعالیت شیوا هاست است. البته همکاران بزرگوار و محترم و باسابقه بالاتر هم اینجا داریم که این قضیه بین همه ما مشترک است.

منظورم از این حرفها اینه که این محیط کثیف و بچگانه راه بجایی نمی برد و فضای نت بالاخره به صورت صحیح تکامل پیدا می کند. البته بچه های با استعدادی هم پیدا خواهند شد در این بین که به موفقت خواهند رسید.

به نظر من وجود بچه سن ها، کثیف بودن فضا نت، مشتری های بی ادب و ... دلیل خوبی برای ترک این فضا نیست و شما با فروش سایت خود اشتباه جبران ناپذیری خواهید کرد.

در هر حال امیدوارم مشکلات شما با راه حل بهتری برطرف شود.

واقعا خوشحالم
که یک نفر دلیل اصلی دلسردی
و دلزدگی مارو متوجه شد
متاسفانه من به خاطر مواردی که ذکر کردید
ضربه های خیلی بدی خوردم

به واقعا بی نهایت سایتم رو دوس داشتم
و از کاری که میکردم لذت میبردم
حتی مشتری 20میلیونی پیدا شد نفروختم

اما الان....

پ.ن

امیدوارم هیچوقت به این شرایط دچار نشید
و همیشه تو کارتون موفق و یک برند عالی داشته باشید

shivahost
November 26th, 2015, 03:19
البته انجمن های تفریحی و همینطور سایت های تفریحی و سایت های بازی های آنلاین مثل بازیخونه و ... آرام آرام طرفداران خودشان را از دست می دهند. با پیشرفت تکنولوژی و آمدن موبایل های هوشمند یک دوره تکاملی در مخاطبان اینترنت اتفاق افتاد و وب سایت هایی که خود را با این تکامل همراه نکرده باشند به فراموشی سپرده می شوند. اپلیکیشن های موبایل مثل فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام، لاین، دیوار، تانگو، وایبر جای همه این موارد را دارند می گیرند حتی بازی هایی مثل clash of clans و ... این ها همه نیازهای تفریحی ، خندیدنی، ارتباطی و ... را برطرف کرده اند و حتی سایتی مثل cloob را تقریبا ناک اوت کرده اند.

من فکر می کنم شما این مجموعه سایت های خود را با این تکامل همراه نکردید! چون اصلا سبک کار سایت های شما قابلیت این تغییر را ندارد و شاید به همین دلیل امسال حاضر باشید به نصف قیمت پیشنهادی پارسال مجموعه را واگذار کنید.

این قضیه هشداری باید باشد برای همه وبمسترها که سایت ها و اپلیکشن های موبایلی توسعه بدن. خوشبختانه رشته کاری ما یعنی هاست و سرور و ... باز هم نیاز این تکامل یافته ها هست و مخاطبین خودمان را داریم.

Netfollower
November 26th, 2015, 04:00
البته انجمن های تفریحی و همینطور سایت های تفریحی و سایت های بازی های آنلاین مثل بازیخونه و ... آرام آرام طرفداران خودشان را از دست می دهند. با پیشرفت تکنولوژی و آمدن موبایل های هوشمند یک دوره تکاملی در مخاطبان اینترنت اتفاق افتاد و وب سایت هایی که خود را با این تکامل همراه نکرده باشند به فراموشی سپرده می شوند. اپلیکیشن های موبایل مثل فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام، لاین، دیوار، تانگو، وایبر جای همه این موارد را دارند می گیرند حتی بازی هایی مثل clash of clans و ... این ها همه نیازهای تفریحی ، خندیدنی، ارتباطی و ... را برطرف کرده اند و حتی سایتی مثل cloob را تقریبا ناک اوت کرده اند.

من فکر می کنم شما این مجموعه سایت های خود را با این تکامل همراه نکردید! چون اصلا سبک کار سایت های شما قابلیت این تغییر را ندارد و شاید به همین دلیل امسال حاضر باشید به نصف قیمت پیشنهادی پارسال مجموعه را واگذار کنید.

این قضیه هشداری باید باشد برای همه وبمسترها که سایت ها و اپلیکشن های موبایلی توسعه بدن. خوشبختانه رشته کاری ما یعنی هاست و سرور و ... باز هم نیاز این تکامل یافته ها هست و مخاطبین خودمان را داریم.

این حرف شمارو قبول ندارم
البته تا حدودی صحیح است
اما سایت های تفریحی و خبری هنوز هم روی بورس هستند
و سایت های رنک بالای ایران رو ببینید اکثرا تفریحی هستند

دلیل فروش نصف قیمت - چندماه بی توجهی بنده و افت رنک بوده

shivahost
November 26th, 2015, 19:58
این حرف شمارو قبول ندارم
البته تا حدودی صحیح است
اما سایت های تفریحی و خبری هنوز هم روی بورس هستند
و سایت های رنک بالای ایران رو ببینید اکثرا تفریحی هستند

دلیل فروش نصف قیمت - چندماه بی توجهی بنده و افت رنک بوده

تمتمی سایت های تفریحی رنک بالا با پاپ آپ و روش های نادرست رنک بالا هستند و تقریبا بقول خودتان الکسا اولین چیزی هست که این بچه ها خرابش کردند.

من هم گفتم آرام آرام طرفدارنشان را از دست می دهند و بله الان هنوز روی بورس هستند اما همه در حال پسرفت هستند. به عنوان یک هاستینگ شاهد جمع شدن چندین سایت خوب و با رتبه بالا از انواع جامعه مجازی و تفریحی بودم...

- - - Updated - - -

متاسفانه از این کثافت کاری ها از افرادی که بعید می دونستیم هم دیده میشه:

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=82090&p=497927&posted=1#post497927

- - - Updated - - -

جالب شد مدیران انجمن همسایه پست بنده را هم سانسور و ویرایش کردن!

Netfollower
November 28th, 2015, 18:52
تمتمی سایت های تفریحی رنک بالا با پاپ آپ و روش های نادرست رنک بالا هستند و تقریبا بقول خودتان الکسا اولین چیزی هست که این بچه ها خرابش کردند.

من هم گفتم آرام آرام طرفدارنشان را از دست می دهند و بله الان هنوز روی بورس هستند اما همه در حال پسرفت هستند. به عنوان یک هاستینگ شاهد جمع شدن چندین سایت خوب و با رتبه بالا از انواع جامعه مجازی و تفریحی بودم...

- - - Updated - - -

متاسفانه از این کثافت کاری ها از افرادی که بعید می دونستیم هم دیده میشه:

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=82090&p=497927&posted=1#post497927

- - - Updated - - -

جالب شد مدیران انجمن همسایه پست بنده را هم سانسور و ویرایش کردن!

متاسفانه از این چیزها زیاد میبینید
و این اصلی ترین دلیل من
برای ادامه ندادنه
از این فضا خسته شدم

- - - Updated - - -

دوستان نظر دیگه ای ندارند؟