PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دارندگان سیستم امارگیر webshomar.com

مینا-صیفی
November 22nd, 2014, 01:37
با سلام و درود خدمت کاربران گرامی

من امشب سیسنم امارگیر ایرانی وب شمار را روی سایتم فعال کردم و خیلی پنل مدیریتی زیبا مفید کار پسندی داره بسیار خوشم اومد مثله وبگذر هست اما ازون بهتر البته اگر قطع نشود گاهی که انشالاه نشود . تمامی ایپی ها و سایت و سایت هایی که ارجاع داده میشه رو ثبت میکنه همون چیزی که من میخواستم خیلی خوبه فقط یک سوالی دارم اینکه من امار Gtmetrix من بالا بود وقتی این کد وب شمار را روی سایت گذاشتم اینها Gtmerix من پایین اومد امارش چند درصد اگر کسی بلده به من بگه که کد وب شمار را بهینه کنم که gtmerixe من مثله قبل بشود با تشکر.

artuore
November 22nd, 2014, 01:48
با سلام و درود خدمت کاربران گرامی

من امشب سیسنم امارگیر ایرانی وب شمار را روی سایتم فعال کردم و خیلی پنل مدیریتی زیبا مفید کار پسندی داره بسیار خوشم اومد مثله وبگذر هست اما ازون بهتر البته اگر قطع نشود گاهی که انشالاه نشود . تمامی ایپی ها و سایت و سایت هایی که ارجاع داده میشه رو ثبت میکنه همون چیزی که من میخواستم خیلی خوبه فقط یک سوالی دارم اینکه من امار Gtmetrix من بالا بود وقتی این کد وب شمار را روی سایت گذاشتم اینها Gtmerix من پایین اومد امارش چند درصد اگر کسی بلده به من بگه که کد وب شمار را بهینه کنم که gtmerixe من مثله قبل بشود با تشکر.

خب این اتفاق طبیعی هست پیشنهاد میکنم از شمارنده های ایرانی استفاده نکنید به علت های فراوانی که نمیتونم زیر این پست اعلام کنم بهتره از شمارنده های خارجی استفاده کنید

مینا-صیفی
November 22nd, 2014, 01:49
خارجی اون چیزی که میخوام نداره یا از پنلش خوشم نمیاد .
فقط وبگذر با وب شمار خوب هستند واسه من .

artuore
November 22nd, 2014, 01:50
خارجی اون چیزی که میخوام نداره یا از پنلش خوشم نمیاد .
فقط وبگذر با وب شمار خوب هستند واسه من .

خب پس از مشکلاتی که پیش میاد نباید گلایه مند باشید دوست گرامی

مینا-صیفی
November 22nd, 2014, 01:51
خب پس از مشکلاتی که پیش میاد نباید گلایه مند باشید دوست گرامی

من گلایه نکردم اتفاقا خیلی هم خوبه چیز مهمی نیست لطفا بلد نیستید جواب پست ندید .

artuore
November 22nd, 2014, 01:57
من گلایه نکردم اتفاقا خیلی هم خوبه چیز مهمی نیست لطفا بلد نیستید جواب پست ندید .

دوست گرامی مشکل وب مسترهای ما دقیقا همینه . شما یه سر تشریف ببرید رو وب سایت بنده گواهینامه های بنده رو ببنید متوجه میشد که حرفی رو که زدم فقط جنبه راهنمایی شما رو داره منتهی وب مسترهای ایرانی مانند باغبانی هستن که به جای تقویت ریشه به فکر هرس شاخ و برگ درخت هست . یه ظاهر ساده ولی پایه محکم برای یک وب سایت همانند وب سایت های خارجی خیلی بهتر از پر زرق و برق کردن کار مانند وب سایت های ما ایرانیا هست . شمارنده های خیلی قوی وجود دارند که سرویس دهنده ایرانی پای اونها یک به صد هم نیستند برای مثال web counter رو فقط سرچ کنید !!

موفق و پیروز باشید . شب آدینه بر شما خوش

rezaonline.net
November 22nd, 2014, 01:57
کدی که بهتون میده ارجاع میده به آدرسی که دستورات جاوااسکریپت توش قرار داره .
میتونید کدهای جاوااسکریپت رو کپی کنید توی سورس قالبتون و دیگه از کد داده شده استفاده نکنید
:)

البته اینطوری دیگه از تنظیمات انتخاب آیکن در پنل مدیریت نمیتونید استفاده کنید .

مینا-صیفی
November 22nd, 2014, 01:59
کدی که بهتون میده ارجاع میده به آدرسی که دستورات جاوااسکریپت توش قرار داره .
میتونید کدهای جاوااسکریپت رو کپی کنید توی سورس قالبتون و دیگه از کد داده شده استفاده نکنید
:)

البته اینطوری دیگه از تنظیمات انتخاب آیکن در پنل مدیریت نمیتونید استفاده کنید .

اها صاحبش پیدا شد اقا رضا بیا یاهو کارتون دارم

الیته به شما مربوط هست کد بهینه شده تحویل مردم بدید . که امار gtmetrix من بهم نخوره

rezaonline.net
November 22nd, 2014, 02:01
دوست گرامی مشکل وب مسترهای ما دقیقا همینه . شما یه سر تشریف ببرید رو وب سایت بنده گواهینامه های بنده رو ببنید متوجه میشد که حرفی رو که زدم فقط جنبه راهنمایی شما رو داره منتهی وب مسترهای ایرانی مانند باغبانی هستن که به جای تقویت ریشه به فکر هرس شاخ و برگ درخت هست . یه ظاهر ساده ولی پایه محکم برای یک وب سایت همانند وب سایت های خارجی خیلی بهتر از پر زرق و برق کردن کار مانند وب سایت های ما ایرانیا هست . شمارنده های خیلی قوی وجود دارند که سرویس دهنده ایرانی پای اونها یک به صد هم نیستند برای مثال web counter رو فقط سرچ کنید !!

موفق و پیروز باشید . شب آدینه بر شما خوش

اینکه سرویس های خارجی به نسبت کیفیت بهتری دارند شکی نیست و در واقع بستری که براشون فراهم هست بهشون این امکان رو میده تا این حد پیشرفت کنند.
اما بی انصافی است که سایتهای ایرانی هم مورد کم لطفی قرار بدید .

در ضمن در این زمینه آمارگیر ، نیازسنجی به آمارگیر بومی زیادتر هست ، به دلیل تفاوت تاریخ(شمسی/میلادی) و تایم زون :)

artuore
November 22nd, 2014, 02:06
اینکه سرویس های خارجی به نسبت کیفیت بهتری دارند شکی نیست و در واقع بستری که براشون فراهم هست بهشون این امکان رو میده تا این حد پیشرفت کنند.
اما بی انصافی است که سایتهای ایرانی هم مورد کم لطفی قرار بدید .

در ضمن در این زمینه آمارگیر ، نیازسنجی به آمارگیر بومی زیادتر هست ، به دلیل تفاوت تاریخ(شمسی/میلادی) و تایم زون :)

بله حق باش ماست چون بی لطفی کار میشه همین راهنمایی هایی که یه نفر میخواد بعدش هم میپرن به آدم !!! :))
البته سایت های زیادی هم که این مشکلات رو ندارن و با تایم زون 3.30 تهران هم مشکلی ندارند . به نظر من باید یه تکونی به خودشون بدن این سایت های ایرانی چون چند سالیه تو این ضمینه خیلی قوی عمل نمیکنن !

rezaonline.net
November 22nd, 2014, 03:13
به نظر من باید یه تکونی به خودشون بدن این سایت های ایرانی چون چند سالیه تو این ضمینه خیلی قوی عمل نمیکنن !
بله متاسفانه.
امیدواریم بتونیم باعث یک تلنگر به این سایتها بشیم :)