PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وظیفه پلیس فتا؟

یاشار زوم
November 20th, 2014, 22:34

besthosti.com
November 20th, 2014, 22:46
وظیفه بزرگی دارند. طلب صبر برای مال باخته از خداوند :دی
ولی خارج از شوخی حتی این طلب 5000 هزار تومان باشه هم پلیس شکایت میکنید باید رسیدگی کنند چون ممکن است با همین مبلغ کم پول زیادی رو ***ی کنه و دلیل دیگر هم به هر حال خلاف قانون را انجام داده و تخطی از قانون در حیطه قوه قضاییه هست که رسیدگی کنه خواه کم باشه و یا زیاد.

یاشار زوم
November 20th, 2014, 22:50
وظیفه بزرگی دارند. طلب صبر برای مال باخته از خداوند :دی
ولی خارج از شوخی حتی این طلب 5000 هزار تومان باشه هم پلیس شکایت میکنید باید رسیدگی کنند چون ممکن است با همین مبلغ کم پول زیادی رو ***ی کنه و دلیل دیگر هم به هر حال خلاف قانون را انجام داده و تخطی از قانون در حیطه قوه قضاییه هست که رسیدگی کنه خواه کم باشه و یا زیاد.

اخه من برم دادگستری بگم 200 تومان هست نخندن بهم چون اونجا همه بالای 10 میلیون طلب دارن

besthosti.com
November 20th, 2014, 22:51
نه نباید بخنند. ***ی، ***ی هست هر چقدر که باشه.

یاشار زوم
November 20th, 2014, 22:54
نه نباید بخنند. ***ی، ***ی هست هر چقدر که باشه.

یجوری گفتی (نه نباید بخنند) فکر کردم 16 سالمه شوخی کردم

ممنون داداش شنبه ببنیم چی میشه

hamid.soltani92
November 20th, 2014, 22:56
شما تشریف ببرید سازمان زندان‌های کشور، بگید میخوام افرادی که به خاطر بدهکاری زیر ۱۰۰ تومن زندونی هستن رو آزاد کنم. ببینید لیست چندصد نفر رو بهتون میدن!!!
مگه میشه بخندن؟! وظیفه‌شونه حتی به خاطر ۱ ریال هم که شده، پیگیری کنن.

HPxf
November 20th, 2014, 23:17
مانند بقیه کلانتری ها و قسمت های اگاهی انجام وظیفه میکنند بخاطر 200 تومان ممکن است تا 500 تومان خرجتون در بیاد : که از متهم دریافت خسارت میکنین برای رضایت

rezaonline.net
November 21st, 2014, 00:53
شما بگو 50 هزار تومن :)
شاکی خصوصی باشید پیگیری میکنن طرف رو هم که بگیرن هم پولتون وصل میشه هم مخارجتون هم اینکه اون طرف مجازات میشه (جدای از پس دادن خسارت شما)

arc1o0
November 21st, 2014, 01:12
سلام

برای مبالغ ریز میفرستن شورای حل اختلاف، دادگستری در کار نیست

mobinhost.in
November 21st, 2014, 01:21
دوست من اگر کلاهبرداری و یا ***ی باشد و بتونید ثابت کنید و شکایت کنید مطمن باشید 5000 تومان هم بوده باشه پیگیری می شود

mr-programer
November 21st, 2014, 01:39
با این حساب بنده بیام به جای این که یک ملیون از یه نفر بالا بکشم 200 تومن از 5 نفر بالا بکشم که شکایتشون به جایی قد نده ؟

شما ماجرا هک حساب های بانکی آمریکا و برداشت تنها 1$ از هر حساب رو بخونین . خود دارنده حساب بانکی متوجه برداشت نمیشده شخصا از حساب من 10 تومن هم بردارن متوجه نمیشم .

اما پول خیلی زیادی به جیب زده بودن که دستگیر شدن .

مبلغ 1 قرون هم باشه باید پیگیری کنن ولی متاسفانه ...

Shc
November 21st, 2014, 01:47
خدمت سربازی تو کلانتری بودم.
طرفو به خاطر 30 هزار تومن جلب کردم بردم شورای حل اختلاف،جیبش هم خالی.اگر خونوادش نمیومد به خاطر 30 تومن میرفت زندان.البته فقط 1 روز.

یاشار زوم
November 21st, 2014, 01:57
خدمت سربازی تو کلانتری بودم.
طرفو به خاطر 30 هزار تومن جلب کردم بردم شورای حل اختلاف،جیبش هم خالی.اگر خونوادش نمیومد به خاطر 30 تومن میرفت زندان.البته فقط 1 روز.
:d

amirsafari
November 21st, 2014, 02:24
شما شکایت خودت رو با ذکر مشخصاتتون از طریق وب سایت پلیس فتا میفرستین و میره تو بررسی .

البته ی شعبه دادگستری هم هست که برای جرائم رایانه ای هستش .

HPxf
November 21st, 2014, 02:38
زندان هم خودش قسمت هایی دارد قرن موقت حبس دائم
تا یک هفته قرن است معتادا رو میدن تا یک ماه قرن در حال تکمیل پرونده موقت حکم صادر شده هم دائم همون سنگین
تا یکروز کلانتری اگاهی نگهداری می شود برای تکمیل پرونده بنا به صلاحدید قاضی ارجاع می شود به زندان

farnood
November 21st, 2014, 10:10
با سلام

تا جایی که اطلاع دارم پلیس فتا کاری با مبالغ نداره در صورت شاکی بودن شما طرف مقابل را کامل برای شما پیدا میکنند

چون دوست بنده در مشکلات فاش شدن اطلاعات خانواده یکبار کارش افتاده بود و خیلی خوب پیگیری کردند برایشان!

mr.zero
November 21st, 2014, 10:14
استارتر عزیز پیگیری میکنند چون اون کسی که از شما کلاه برداری کرده امکان داره چندتا مث شما و چند میلیون میشه پس پیگیری کردند

k0tkin
November 21st, 2014, 11:27
سلام دوستان

وظیفه پلیس فتا چی هست؟ اگه یکی از من کلاه برداری کنه ولی مبلغش زیاد نباشه در حد میانگین 200 تا 500 هزار تومان پلیس فتا پیگیری میکنه؟

چون شکایت برای دادگستری برای این مبلغ خیلی کمه...

ممنون میشم راهنمایی کنید

تجربه شخصیم رو بت میگم

من تا الان ۳ بر سرم کلاه رفته یک بار یک ۵۰ تومان یک بر ۸۰۰ تومان یک بر ۱ تومان هیچ کدوم از این ۳ مورد پیگیری نشده یعنی شده ها سریع ترین زمانی که بم دادن ۵ ماه بعدش بوده که اون موقع هم اومدن از من آدرس خونه طرف رو خواستن که وقتی من طرف رو اینترنتی پیدا کردم آدرسی ازش نداشتم همه چی ماست ملی شد رفت یعنی کاملا بی نتیجه

- - - Updated - - -

شما بگو 50 هزار تومن :)
شاکی خصوصی باشید پیگیری میکنن طرف رو هم که بگیرن هم پولتون وصل میشه هم مخارجتون هم اینکه اون طرف مجازات میشه (جدای از پس دادن خسارت شما)

وااااااااااااای خدا از خنده روده بر شدم :)):)):)):)):)):))

sht-design
November 21st, 2014, 12:23
به خاطر هزینه هایی که از طرف شاکی برای شکایتش گرفته میشه خیلی از افرادی که شکایت دارند بی خیال این مسئله میشوند

شکایت میخواستیم بکنیم بهمون گفتند بیخیال شکایت نکن پیگیری نمیشه :-|

xphost
November 21st, 2014, 12:37
اخه من برم دادگستری بگم 200 تومان هست نخندن بهم چون اونجا همه بالای 10 میلیون طلب دارن
حالا شاید فکر کنی میخندن بهت ولی بر عکس عزیز
بنده رفته بودم دادسرای جرایم رایانه ای تو تهران
یارو برای 300 تومن پولی که یه سایت خورده بود اومده بود شکایت کرده بود برادر
فتا یکم تو پیگیری پرونده های شخصی کوتاهی میکنه مثل چندین پرونده ای که بنده توی دستگاه قضایی دارم و بدون نتیجه مونده

TN Projects
November 21st, 2014, 12:44
با درود و احترام.
بهتون پیشنهاد میکنم اگر مدارک معتبر از کــلاه برداری دارید دنبال شکایت باشید.
اگر مدارک معتبر نداشته باشید صرفا به خودتون ضرر وارد میکنید.
اما اگر مدارک دارید برید پلیس فتای استانتون مشورت کنید در مورد مدارک به دادگستری ، دادسرا راهنماییتون میکنن میرید یه شکایت کیفری میکنید اونا به پلیس فتا میدن دستور احظار رو، و پلیس فتا هم به عنوان نیروی اجرایی متهم رو احظار میکنند و این مورد رو بهتون قول میدم اگر مدارکتون در مورد متهم صحیح و دقیق باشه خیلی راحت در کمترین زمان به جواب میرسید.
موفق باشید.

HPxf
November 21st, 2014, 12:49
در اوردن ادرس متهم خیلی راحت است :| یک کمی اشنا باید اشنا داشته باشی :| بانک یا اگاهی :| من از روی شماره موبایل ادرس رو از فتا میگیرم دسترسی به دارند به اگاهی
چند کلاهبردار اینترنتی رو بدون نیاز به شکایت گرفتم از کلابرداری 30 هزارتومانی تا 2 میلیون :| شهرستانی زیاد دیدم فکر کردن شهرستان مامور نمی رود :-ی

یاشار زوم
November 21st, 2014, 17:25
ممنون از دوستان حالا از پلیس فتا زنگ میزنم ببنم چی میشه اگه نشد باید برم مرکز استان جرایم رایانه ای

با تشکر

unlimited
November 21st, 2014, 17:51
ساده اعتماد نفرمایید - دنبال نمونه کار نماد های کاری سابقه کاری افراد باشید نکاتی برای خود طراحی کنید و اجرا کنید ( پیشگیری بهتر از درمان است ) اینترنت ایران بیشترین شیاد هارو داره (نظر شخصی ) در صورتی که ادمین اجازه بده 90 % این شیادین را معرفی میکنم !

medianet
November 21st, 2014, 18:10
من یه موردی برام پیش اومد باهاشون تماس گرفتم گفتن یا شکایت کن دادسرا یا اینکه گزارش بده ما پیگیری میکنیم
اما متاسفانه هیچ کاری انجام نشد
مسئله پول نبود ، مسئوله اعاده ی حیثیت بود !

HPxf
November 21st, 2014, 18:36
کدام استانی؟

یاشار زوم
November 21st, 2014, 18:48
کدام استانی؟

من گلستان اون لرستان

Dante
November 21st, 2014, 20:55
سلام در صورتی که مدرکی معتبری دارید اقدام کنید چون عدم صلاحیت میخوره پرونده تان.
و اینکه به سایت پلیس فتا برید و در قسمت "ثبت گزارش مردمی" برید و در قسمت تماس با ما شماره تلفن و شهر خود و خلاصه موضوعی را که میخواهید شکایت کنید را در قسمت مشاوره ارسال کنید خودشون به پلیس فتا شهرتون میفرستن و 4-5 بعد بهتون زنگ میزنن که برین فلان دادگستری شعبه فلان شکایت خودتون رو ثبت کنید.
و شکواییه خودتون رو حتما بدین یک وکیل بنویسید چون خیلی خیلی تاثیر داره داخل روال پرونده.

پ.ن: واقعا باید صبر ایوب داشته باشید اگه میخوایید برای کلاهبرداری های رایانه ایی شکایت کنید حتی اگه مدرک معتبری هم داشته باشید...

asdadsdxz
November 21st, 2014, 23:20
این روند کلی برای تمام شکایت های مالی هستش و فرقی هم نداره مبلغ میتونه از ۱ ریال به بالا باشه یا معادلش یعنی خسارت به شما یا اموالتون (هر چیزی از گوشی موبایل و سرور و خونه و ماشینتون و ...)

امکان شکایت از طریق پلس فتا وجود نداره پلیس فتا فق یه مرجع اجرایی هست

شما برای شکایت به ترتیب برای مبالغ کمتر از ۵ ملییون تومان به شورای حل اختلاف و برای مبالغ بالای ۵ ملییون تومان به دادگستری مراجعه کنید.
شکایت خودتتون رو باید با شرح وقایع و با ضمیمه کردن مدارک موجود کامل کنید و تحویل بدید.
در قسمت خانه اگر اسم و ادرس متهم رو میدونید بنویسید و در صورتی که نمیدونید باید بنویسید مجهول اسم و مکان
و بعد قاضی در صورت لزوم پرونده رو به پلیس فتا ارجاع میده. تا متهم رو شناسای کنند و پس از شناسای متهم پاسخ از فتا به قاضی میاد و قاضی دستور صدور احضاره رو برای متهم و شما میده بعد در خونه شما و متهم احضاره میارن که باید در تاریخ فلان و ساعت فعالا بیان دادگاه بعد هم قاضی رسیدگی میکنه و صحبت های طرفین رو میشنوه و حکم رو صادر میکنه (در پرونده های کلاهبردای و چک برگشتی و مالی اگر طرف نیاد هم مشکلی پیش نمیاد و قاضی طبق شواهد حکم میده)
اگر صحبت شما ثابت بشه دادگاه حکم به پرداخت مبلغ خسارت و جبران هزینه های دادرسی برای متهم رو میده.که متهم باید در مدت تعیین شده که بیشتر اوقات ۶۰ روز مبلغ رو پرداخت کنه.

چند نکته رو باید در مورد طلب وجه بهتون بگم:
۱- در حال حاظر زودترین وقت برای دادگاه بدوی ۳ ماه هست.
۲-حکم قاضی لازم الاجرا نیست. و متهم میتون روی یک برگه فقط بنویسه من اعتراض دارم و جکم باطل میشه و برای تایید میده به دادگاه تجدید نظر که اونم ۴-۶ ماه بعد هست.
۳- هزینه دادرسی برای هر ۱ ملییون تومن ۲۵ هزار تومان هست.+هزینه برابر اصل و تمبر که برای هر کاغذ a4 حدود ۱-۲ هزار تومان.
۴- در صورت تایید حکم توسط دادگاه تجدید نظر متهم باید تا ۶۰ روز خسارت رو پرداخت کنه.
۵- در صورتی که متهم بعد از ۶۰ روز حسارت رو پرداخت نکنه شما اگر اموالی ازش سراغ دارید(بجز خونه و ماشین زیر پاش) میتونی برای حراج معرفی کنید.
۶- اگر اموالی نداشت می تونید درخواست حکم جلب برای متهم بکنید و بندازینش زندان
۷- ولی در صورتی که قبل اینکه شما جلب بگیرید متهم درخوسات عسار کنه (یعنی توانی پراخت نداره) حتی ۱ ملییار تومان هم از طرف طلب داشته باشید نمیتونید جکم جلبش رو بگیرید و دادگاه مبلغ رو با دریافت ضامن به صورت ۳-۶-۹-۱۲و ۱۵ ساله اقساط میکنه.