PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دست خط شما چطوره؟

delta
November 20th, 2014, 22:10
سلام.امروز رسما پی بردم دست خط نوشتاری من روی کاغذ کلا باطل شده و شده بچه گانه!! واقعا فاجعه بار هست :)) نمیدونم شاید دلیلش اینه 10 سال تمام پشت سر هم فقط با کیبورد نوشتم...:105: نمیدونم مقصر منم یا نه اما خدایی دیگه نیازی به خودکار نبوده و همه چیز شده تایپ و پرینت!! :d نمیدونم شما هم مثل من این مشکل براتون پیدا شده یا نه؟؟

به هر حال دوستان تصمیم گرفتم خوشنویسی یاد بگیرم..امکان اینکه برم کلاس وجود نداره..کسی نرم افزار آموزشی چیزی سراغ داره همینجا پای سیستم نگاه کنیم یاد بگیریم؟:d

hamra
November 20th, 2014, 22:12
من آخرین باری که روی برگه نوشتم مربوط به یک سال پیش هست .
یادم نمیاد دست خطم چطور بود .

saeed1988m
November 20th, 2014, 22:16
والا بنده هم چند وقتی هست دست به خودکار این چیزا نزدم ولی تعریف نباشه دست خطم خیلی خوبه به دایی رفتیم الان گشتم براتون اینجا یه نرم افزار هست البته بنده باهاش کار نکردم ولی به نظرم فقط نوشتن و ممارست به تمرین به خط خوب میتونه باعث موفقیت بشه البته این نظر بنده هست

مرجع دانلود و آموزش رایگان - دانلود نرم افزار خوشنویسی میرعماد+ کرک (http://asiap30.mihanblog.com/post/56)

HPxf
November 20th, 2014, 22:18
من اخرین بار دیروز بود :-ی وحشت ناک نوشتم :-ی 2 تا امضا کردم کلا باهم فرق داشت :-ی

- - - Updated - - -

این برنامه میرعماد هیچ جا سالم و درست نیست :| فقط مثل نستعلیق است نه اموزشی چیزی داشته باشد

besthosti.com
November 20th, 2014, 22:19
کلاس خوشنویسی هم کارکرد نداشت برای من. دیگه کلا بی خیال شدم به هر کی که دست خط میدم میگم نتونستی بگو من برات بخونم.
کلا ما دوره گذر از خودکار به کیبورد هستیم و تاریخ ساز خواهیم شد. :))

sharbazi
November 20th, 2014, 22:27
ماجرا وقتی حالت فاجعه ميگيره كه بخوايد تو يه اداره يا شركتی چند خط با دست بنويسيد و تحويل طرف بديد :دی

farnood
November 20th, 2014, 22:36
با سلام و درود

بنده همچنان با گذر این همه عمر و تحصیلات متاسفانه مشکل شما را نیز دارم مخصوصا در فونت فارسی و حتی املا فارسی هنوز هم اشتباهاتی دارم.

هر از گاهی فکری میکنم شاید دلیل آن نوشتاری دستی کم بوده یا دلایل ریشه ای دیگری دارد.

با تشکر

omid3963
November 20th, 2014, 22:39
نوع مداد یا خودکار هم تاثیر گذاره.
سعی کنید خودکارها و مدادهایی بگیرید که نرم بنویسند.

farnood
November 20th, 2014, 22:52
من با مداد خوب مینویسم و دلچسب هست برام اما متاسفانه با خودکار و روان نویس ها مشکل دارم

ولی در کل در فونت انگلیسی خوب هستم
خوشبختانه نامه های انگلیسی را با اعتماد به نفس مینویسم و امضا میکنم

اما متاسفانه در نامه های فارسی کلی خجالت میکشم مخصوصا جهت ادارات یا سازمانها مینویسیم

AsiaHosting.org
November 20th, 2014, 23:09
مال من خوب بود خدارشکر :d

jaheshserver
November 20th, 2014, 23:10
من باز نمیدونم چرا دست خط انگلیسیم خیلی توپه !!! برعکس فارسی نویسیم !!!!!!!!!!!!!!!!

kingpower
November 20th, 2014, 23:12
درود

ما که هنوز مشغول به تحصیلیم و مجبوریم با خوکار بنویسیم ولی خوب چون صادقم میگم که دسته خطم اصلن خوب نیست و جز خودم کسی نمیتونه بخونه :دی

با کلاس و برنامه دست خطت خوب نمیشه به نظرم روزا روی کاغذ تپرین کنی بهتره

farbodsteps
November 20th, 2014, 23:15
دست خط منم خوب نیست و امضام هم که فاجعه هست هر سری یه جور می زنم :|

mr.zero
November 21st, 2014, 07:31
ولی تا دلت بخواد من مینوسیم رشته ریاضی و بدبختی:(

SainaServer
November 21st, 2014, 10:22
دست خط ما بد نیست خدا رو شکر :دی
فقط باید نوشت
ننویسم همه چیز یادم میره :دی

delta
November 21st, 2014, 12:00
دوستان عزیز اینجور که پیداست همگی باید یک کلاس تقویتی بریم!!:d کسی تونست آموزش خوشنویسی رو پیدا کنه خواهشن دریغ نکنه

Edwin
November 21st, 2014, 12:11
سه ساله دست به خودکار نزدم :|

دانشگاهم همه چیزو تو گوشیم میزنم :|

فکر کنم دست خطم شبیه انسانهای نخستین شده باشه =))

Yas-Host
November 21st, 2014, 12:12
دوستان عزیز اینجور که پیداست همگی باید یک کلاس تقویتی بریم!!:d کسی تونست آموزش خوشنویسی رو پیدا کنه خواهشن دریغ نکنه

یه دامین پیدا کردم برای دست خط و آموزش روان نویسی

یک برنامه نویس خبره جهت راه اندازی این سایت آموزش نیازمندیم :دی

البته نیاز به لب تاپ tuch اسکرین هم هست :دی

انواع زبان ها هم ساپورت میشه از چینی گرفته تا هندی

sht-design
November 21st, 2014, 12:16
سلام.امروز رسما پی بردم دست خط نوشتاری من روی کاغذ کلا باطل شده و شده بچه گانه!! واقعا فاجعه بار هست :)) نمیدونم شاید دلیلش اینه 10 سال تمام پشت سر هم فقط با کیبورد نوشتم...:105: نمیدونم مقصر منم یا نه اما خدایی دیگه نیازی به خودکار نبوده و همه چیز شده تایپ و پرینت!! :d نمیدونم شما هم مثل من این مشکل براتون پیدا شده یا نه؟؟

به هر حال دوستان تصمیم گرفتم خوشنویسی یاد بگیرم..امکان اینکه برم کلاس وجود نداره..کسی نرم افزار آموزشی چیزی سراغ داره همینجا پای سیستم نگاه کنیم یاد بگیریم؟:d

یادمه یه بنده خدا اومد یه تاپیک زد ربطی نداشت به موضوع اصلی انجمن کلی ایشون رو دعوا کردند گفتند چرا اینجا تاپیک زدی !
برای نرم افزار های خوشنویسی فیلم رو زیاد ندیدم که بگه اینجور میتونین خوشنویسی انجام بدید و فقط در حد نرم افزار های هست که نوشته مورد نظر شما رو به صورت فونت نستعلیق و دیگر موارد تایپ میکنند
دو نرم افزار میشناسم یکی نام کلک داشت اگه اشتباه نکنم دیگری هم میرعماد

اما شاید فیلم آموزش خوشنویسی گیرتون بیاد فقط کافیه یکم از موتور های جستجوگر استفاده کنید!

mehrdad-arch
November 21st, 2014, 13:20
این هم دو تا فیلم آموزشی
آموزش 1 (http://filemoney.com/rwtlcl3r1u07.html)
آموزش 2 (http://filemoney.com/63blvm5kl2m1.html)

iranistar
November 21st, 2014, 13:46
مال منم داغونه
یبار باید بنویسم :105:
یبار باید واسه طرف بخونمش تا بفهمه:))

justfilm
November 21st, 2014, 14:12
منو ک اصلا نگو بنویسم بزارم جلو افتاب راه میره موندم استاد ها چجوری میخوننش :))

mehrdad-arch
November 21st, 2014, 14:26
من که دست خطم افتضاحه. دلیلشم اینه که وقتی دبستان بودم من ظرف هارو میشستم و مامانم مشق هامو مینوشت:))

Mahdijafarzadeh
November 21st, 2014, 14:43
والا بنده یه خط مینویسم فقط خودم میخونم یادمه وقتی میرفتم یه برگ اینا بنویسم طرف گیرنده میپرسید این کلمه چیه :d

netmelli
November 21st, 2014, 14:48
سلام
جالب بود عنوان تاپیک ، ممنون از استارتر عزیز

بنده زیاد با خودکار مینویسم هنوزم که هنوز هست
ولی دست خط دکترها پیش دست خط من مث خوش نویسی میمونه دی :

قدیم میگفتن دست خط فلانی رو بزاری جلوی آفتاب راه میره
دقیقا همون مثل برای ما هم اتفاق افتاده

موفق باشید

Mr.Pouria
November 21st, 2014, 14:49
اعتراف میکنم الان یه چند خط رو کاغذ نوشتم !

خودمم نتونستم بخونم :))