PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تنظیم dns ها در سرور ویندوز

pzt1371
July 17th, 2010, 12:52
سلام بر اهالی وب هاستینگ تالک.
من چند روز پیش یه سرور اختصاصی ویندوز 2008 گرفتم، الآن یه مشکلی که دارم نمی تونم تو پلسک dns براش تعریف کنم. مثلا من یه دومین رو اضافه کردم تو پلسک، domain.ir بعد میخوام برای اون ns اختصاصی (ns1,2.domain.ir) تعریف کنم. تو قسمت dns setting پلسک میرم و New رو میزنم، بعدش دیگه نتونستم بفهمم که چیکار باید بکنم؟!:65: ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...
البته خودمونیم ها! این پلسک 1 میلیونم سی پنل ارزش نداره، (اینو الآن کشف کردم)/:)

pzt1371
July 19th, 2010, 11:04
دوستان عزیز کمک کنید لطفا"!

taghikhani
July 19th, 2010, 11:07
سلام بر اهالی وب هاستینگ تالک.
من چند روز پیش یه سرور اختصاصی ویندوز 2008 گرفتم، الآن یه مشکلی که دارم نمی تونم تو پلسک dns براش تعریف کنم. مثلا من یه دومین رو اضافه کردم تو پلسک، domain.ir بعد میخوام برای اون ns اختصاصی (ns1,2.domain.ir) تعریف کنم. تو قسمت dns setting پلسک میرم و new رو میزنم، بعدش دیگه نتونستم بفهمم که چیکار باید بکنم؟!:65: ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...
البته خودمونیم ها! این پلسک 1 میلیونم سی پنل ارزش نداره، (اینو الآن کشف کردم)/:)

برای ایجاد دی ان اس اختصاصی کافیه که برای هر دی ان اس یک رکورد a و یک رکورد ns ایجاد کنید و مقدار رو هم روی آی پی سرور تنظیم کنید.
البته این مشخصات رو باید به پنل دومینتون هم بدید که اون بستگی به این داره که پنلتون چی باشه.