PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز فروش اسکریپت جامعه مجازی متفاوت اولین بار در ایران

mr-programer
November 20th, 2014, 09:41
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان . با سوال و جواب پیش بریم بهتر نتیجه میگیریم و از نظرات و پیشنهاداتتون بهره میگیریم .

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f237/23859-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-friendly-png

سوال : چرا با وجود سیستم های رایگان و نال شده کاملا فارسی و شمسی از این اسکریپت استفاده کنیم ؟

جواب :شبکات اجتماعی زیادی همچون دنبالر ، کلوب ، فیس نما ، افسران و فیسبوک ایرانی از این اسکریپت ها استفاده و نتیجه گرفتند حال من سوال میکنم ایا برای جذب کاربر سیستم متفاوتی نیاز نداریم ؟

امکانات :

1 . صفحه،
2 . گروه،
3 . آلبوم عکس
4 . پیام،
5 . گفتگوی زنده،
6 . نظرات،
7 . حریم شخصی پیشرفته
8 . قابلیت ایجاد اپلیکیشن آندروید توسط خود سیستم بدون نیاز به هزینه (در حال تعبیه) 9 . فول آجاکس
10 .کاملا فارسی ( توسط خودم انجام شده و اولین باره در ایرانه )
11 . ایجاد دوستی
12 . دنبال کردن ( با دوستی تفاوت داره میتونه یک طرفه باشه ولی دوستی باید دو طرفه باشه )
13. مدیریت کمپ های تبلیغاتی به راحتی افزودن عکس و لینک
14 . پروفایل فوق پیشرفته ( دیوار )
15 . بدون هیچگونه باگ امنیتی ( البته هیچوقت نمیشه گفت 100% ولی با دوستان توی آشیانه هم بررسی کردیم و مشکلی پیدا نکردیم )
16 . فول رسپانسیو

مزایا نسبت به بقیه :
1 . یک سیستم جدید ( برای کاربران جذاب خواهد بود )
2 . ادغام امکانات دو اسکریپت Sharetronix , phpfox
3 . ارسال ایمیل بسیار کمتر و بهینه شده ( برای هر چیزی ایمیل نمیزنه و مصرف بالا نمیره )
4 . دیتابیس بسیار بسیار سبک تر نسبت به phpfox ( کاربران این سیستم میدونن چقدر دیتابیسش سنگینه و نفس گیر برای سرور )
5 . قابلیت چند زبانه بودن وبسایت ( فعلا فارسی ، انگلیسی ، اسپانیایی ) بزودی : ترکیه ، عربی ( توسط خودم ارائه میشن )

قیمت : 47 هزار تومان + 130 هزار تومان هزینه لایسنس ( اجباری نیست میتونید نال شده استفاده کنید )
خرید : 09142616197

دمو ها :

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f237/23849-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-1-pnghttp://www.webhostingtalk.ir/attachments/f237/23848-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-demo-jpg

دموی آنلاین : www.mihanlike.com (http://www.mihanlike.com)
یوزرنیم : tester
رمز : tester

با تشکر .

fun3enter
November 20th, 2014, 09:55
درصورت آماده شدن دمو وبررسی تمایل به خرید داریم!

mr-programer
November 20th, 2014, 09:56
درصورت آماده شدن دمو وبررسی تمایل به خرید داریم!

سلام . حتما اعلام میشه بزرگوار اما اجازه بدین دوستان قیمت گذاری کنن تا انشالله حق کسی ضایع نشه .

همه میدونن بنده پلاگین ها و سیستم های زیادی رو رایگان گذاشتم ولی واقعا اینکی ارزش داره یه تیکه طلا هست و تمام تلاشم رو اینه .

iFire
November 20th, 2014, 10:04
صرفا با نوشتن امکانات که نمیشه نظر داد دوست عزیز
لااقل یه یمو اوکی می کردید ببینیم! یا آدرس سایت سازنده رو میدادید بررسی می کردیم
در هر حال واستون یه پ.خ فرستادم مطالعه بفرمایید
با تشکر

mr-programer
November 20th, 2014, 10:08
صرفا با نوشتن امکانات که نمیشه نظر داد دوست عزیز
لااقل یه یمو اوکی می کردید ببینیم! یا آدرس سایت سازنده رو میدادید بررسی می کردیم
در هر حال واستون یه پ.خ فرستادم مطالعه بفرمایید
با تشکر

دموی انگلیسی اضافه شد . پیام شما پاسخ داده شد .

ممنون از نظراتتون .

Mahdijafarzadeh
November 20th, 2014, 10:31
قصد توهین ندارم اما این اسکریپت کلیک (http://www.20script.ir/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C-friendly-social-network/) همین نیست ؟

mr-programer
November 20th, 2014, 10:57
قصد توهین ندارم اما این اسکریپت کلیک (http://www.20script.ir/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C-friendly-social-network/) همین نیست ؟

اتفاقا بنده هم از طریق سایتهای ایرانی با این اسکریپت آشنا شدم و دیدم واقعا حیفه فارسی و شمسی و راستچین نشه چون قبلا با شبکات اجتماعی کار کردم .

مشکلاتشون رو این نداره .

mahdiazarnia
November 20th, 2014, 11:31
با سلام
اگر درگاه ایرانی ، ماژول اس ام اس و فارسی سازی شده باشه ، میشه روش قیمت گذاشت ولی فقط فارسی سازی باشه ، فکر نمی کنم رقمی بشه براش تعیین کرد

Mahdijafarzadeh
November 20th, 2014, 12:03
جالبه اگه فارسی شه بسیار عالی میشه منم تست کردم مشکلی نداره اگه فارسی شه یکم قیمت گذاری روش سخته

mr-programer
November 20th, 2014, 12:26
جالبه اگه فارسی شه بسیار عالی میشه منم تست کردم مشکلی نداره اگه فارسی شه یکم قیمت گذاری روش سخته

فارسی و راستچین شده در حال اضافه کردن امکانات دیگه ای از جمله پرداخت برای اکانت وی آی پی و ... هستیم .

با سلام
اگر درگاه ایرانی ، ماژول اس ام اس و فارسی سازی شده باشه ، میشه روش قیمت گذاشت ولی فقط فارسی سازی باشه ، فکر نمی کنم رقمی بشه براش تعیین کرد

بدون درگاه ایرانی کارمون برو نداره .

در حقیقت بدون درگاه بانک های داخلی کمپین تبلیغاتی ( یکی از امکاناتش ) عملا بدون استفاده میمونه .

Mr.Pouria
November 20th, 2014, 12:49
اسکریپت خوبی هست اما خداییش خسته شدیم از بس چیدمان شبکه های اجتمائی 99 درصد شبیه فیسبوک بود !

پیشنهاد میکنم وقتتون رو با فارسی سازی اینچیزا هدر ندین درسته فروش خوبی داره و پولش بر میگرده ... اما چه فایده بار علمی خاصی نداره ... زمان خود را ایکاش برای نوشتن یک نسخه بومی و کاملا از پایه فارسی صرف میکردین تا فقط فارسی سازی یک اسکریپت ...

اما به هرحال امید وارم موفق باشید .

!MihanIt!
November 20th, 2014, 12:52
امکانات اگر زیاد باشه می تونید تو ایران کاربر زیادی داشته باشید

mr-programer
November 20th, 2014, 12:57
اسکریپت خوبی هست اما خداییش خسته شدیم از بس چیدمان شبکه های اجتمائی 99 درصد شبیه فیسبوک بود !

پیشنهاد میکنم وقتتون رو با فارسی سازی اینچیزا هدر ندین درسته فروش خوبی داره و پولش بر میگرده ... اما چه فایده بار علمی خاصی نداره ... زمان خود را ایکاش برای نوشتن یک نسخه بومی و کاملا از پایه فارسی صرف میکردین تا فقط فارسی سازی یک اسکریپت ...

اما به هرحال امید وارم موفق باشید .

با تشکر از پیشنهاد عاقلانه و منطقی شما .

بله کالا حرف شما درست و متینه . اما هنوزم این شبکات که هزینه های خیلی زیادی به سرور میدن میتونن کاربرانشون رو روی این سیستم پیاده کنن . تیبل های یوزر هاش 95% شبیه phpfox هستش پس به راحتی میشه انتقال داد و از شر این سیستم خلاص شد .

( توهین به همکاران phpfoxi مون نشه من خودم افزونه هایی هم براش نوشته بودم ولی سیستم بدرد نخوریه ) .

امکانات اگر زیاد باشه می تونید تو ایران کاربر زیادی داشته باشید

مسلما که همینطوریه .

kingpower
November 20th, 2014, 13:05
درود
هر زمان دمو انلاین فارسی شدش رو گذاشتید اطلاع بدید به بنده
یه سوال اسکریپتی مثله phpfox فشار زیادی به سرور وارد میکنه. ایا این اسکریپت هم فشارش زیاده یا نه ؟

mr-programer
November 20th, 2014, 13:11
درود
هر زمان دمو انلاین فارسی شدش رو گذاشتید اطلاع بدید به بنده
یه سوال اسکریپتی مثله phpfox فشار زیادی به سرور وارد میکنه. ایا این اسکریپت هم فشارش زیاده یا نه ؟

حتما اطلاع میدیم .

ببینید اسکریپت phpfox بنا به دلایلی فشار میاره روی سرور از جمله حذف نکردن پست های حذف شده از دیتابیس که خودش باعث بوجود اومدن شلوغی توی دیتابیس میشه .

این اسکریپت جدیدا ساخته شده و دقیقا نقطه قوتش نسبت به اونیکی سیستم ها کم حجم بودن دیتابیس و همچنین استفاده بهینه از اونه .

منظور از استفاده بهینه چیه ؟

شما یه phpfox نصب کنید . خودتون یه پست دارای تصویر بفرستید و خودتون هم زیرش نظر بدین . بعد پست رو حذف کنید .
برید تو دیتابیس توی تیبل کامنت ها کامنت رو میبینید . همچنین تو تیبل یوزر خودتون آیدی پستتون رو مشاهده میکنید .
این یعنی از دیتابیس بصورت بهینه استفاده نشده که این اسکریپت کاملا متفاوت ظاهر شده در این زمینه .

توضیحات بیشتری خواستین از نحوه عملکردش اعلام کنید براتون خصوصی میفرستم .

HPxf
November 20th, 2014, 14:12
بدون نسخه فارسی امکان قیمت گذاری نیست :|

mr-programer
November 20th, 2014, 14:28
بدون نسخه فارسی امکان قیمت گذاری نیست :|

سلام تا فردا قرار میدم .

Mr.Pouria
November 21st, 2014, 00:50
خوب طبق گفته شما هزینه لایسنس اون 120 هزار تومنه اما نگفتین ماهانه / سالانه / نامحدود ؟!!!

اگه لاسنسن ماهانه باشه قیمت نسخه نال شده 80 تومن خوبه .

اگه سالانه باشه قیمت نسخه نال شده 40 الی 50 تومن خوبه

اگهه لاینسنس نامحدود باشه یعنی 120 تومن برای چندین سال قیمت نسخه نال شده 20 تومن ارزش داره ...

اما به دوستانی که قصد کار حرفه ای با این اسکریپت رو دارن پیشنهاد میکنم حتما لاینسنس را خریداری کنید ت آپدیت های سیستم رو بتونید بگیرید که مشکل امینتی براتون پیش نیاد ....

mr-programer
November 21st, 2014, 20:41
خوب طبق گفته شما هزینه لایسنس اون 120 هزار تومنه اما نگفتین ماهانه / سالانه / نامحدود ؟!!!

اگه لاسنسن ماهانه باشه قیمت نسخه نال شده 80 تومن خوبه .

اگه سالانه باشه قیمت نسخه نال شده 40 الی 50 تومن خوبه

اگهه لاینسنس نامحدود باشه یعنی 120 تومن برای چندین سال قیمت نسخه نال شده 20 تومن ارزش داره ...

اما به دوستانی که قصد کار حرفه ای با این اسکریپت رو دارن پیشنهاد میکنم حتما لاینسنس را خریداری کنید ت آپدیت های سیستم رو بتونید بگیرید که مشکل امینتی براتون پیش نیاد ....

آپدیت هارو خودم ارائه میدم نیازی نیست . اما مسلما لایسنس دارش تائید شده است . هرچند نال شده اش هم عالیه .

ممنون از نظرتون در مورد قیمت اسکریپت.

- - - Updated - - -

دمو اضافه شد و قیمت هم تعیین شد . از فردا سیستم تکمیل و به فروش میرسه .

منتظر دوستان هستم

Mr.Pouria
November 21st, 2014, 20:51
چند تغیر که بهتره ایجاد بشه ....

1 - بردن بلوک سمت چپ به راست و راست به چپ (جا به جایی بلوک ها)

2 - در زمانی که فارسی میتونیسیم متن فارسی راست به چپ نیست و در سمت چپ نوشته شده ...

3 - در چیدمان فارسی آواتار کار بر در پروفایل باید سمت راست باشد اما در سمت چپ است ...

4 - عدم امکان ارسال سریع کامت و پست با اینتر و اجباری بودن استفاده از دکمه ارسال ....

fun3enter
November 21st, 2014, 23:44
درصورت امکان نمایی از صفحه مدیریت بذارین!
فارسی سازی شده؟؟

FILMHOO
November 22nd, 2014, 00:07
ما هم خریداریم البته برای خرید اولی ها تخفیف هم لحاظ کنید دست شما درد نکنه ...

+ در صورت امکان ادرس سایت اصلی ارائه کننده رو بفرستید

با سپاس

mr-programer
November 22nd, 2014, 09:40
چند تغیر که بهتره ایجاد بشه ....

1 - بردن بلوک سمت چپ به راست و راست به چپ (جا به جایی بلوک ها)

2 - در زمانی که فارسی میتونیسیم متن فارسی راست به چپ نیست و در سمت چپ نوشته شده ...

3 - در چیدمان فارسی آواتار کار بر در پروفایل باید سمت راست باشد اما در سمت چپ است ...

4 - عدم امکان ارسال سریع کامت و پست با اینتر و اجباری بودن استفاده از دکمه ارسال ....

بخاطر وجود سایر زبان ها این امکان رو خودم اضافه نکردم ولی یه نسخه کاملا راستچین آماده میکنم .

درصورت امکان نمایی از صفحه مدیریت بذارین!
فارسی سازی شده؟؟

بله امروز آدمین هم فارسی شده .

ما هم خریداریم البته برای خرید اولی ها تخفیف هم لحاظ کنید دست شما درد نکنه ...

+ در صورت امکان ادرس سایت اصلی ارائه کننده رو بفرستید

با سپاس

سایت اصلی ساپورت نمیده باید بعد از خرید از اینجا از اونجا ساپورت بگیرید که خیلی مصیبته برا همین خودم یجورایی همراهتونم تا مشکلاتتون حل بشه .

سازنده : Kanorika - Kanorika.com (http://www.kanorika.com)

فروش : PHP Scripts - Friendly Social Network | CodeCanyon (http://codecanyon.net/item/friendly-social-network/8888967?ref=Kanorika)

سایت بنده هم که توی امضا موجوده . فقط تغییراتی تو رابط کاربری داده میشه بزودی کامل کامل میره رو فروش .

خریدار ها اعلام کنن تخفیف هم بروی چشم .

fun3enter
November 22nd, 2014, 10:20
بخاطر وجود سایر زبان ها این امکان رو خودم اضافه نکردم ولی یه نسخه کاملا راستچین آماده میکنم .

بله امروز آدمین هم فارسی شده .

سایت اصلی ساپورت نمیده باید بعد از خرید از اینجا از اونجا ساپورت بگیرید که خیلی مصیبته برا همین خودم یجورایی همراهتونم تا مشکلاتتون حل بشه .

سازنده : Kanorika - Kanorika.com (http://www.kanorika.com)

فروش : PHP Scripts - Friendly Social Network | CodeCanyon (http://codecanyon.net/item/friendly-social-network/8888967?ref=Kanorika)

سایت بنده هم که توی امضا موجوده . فقط تغییراتی تو رابط کاربری داده میشه بزودی کامل کامل میره رو فروش .

خریدار ها اعلام کنن تخفیف هم بروی چشم .
دورادور شمارو مشناسم به عنوان اولین خریدار ازتون میخرم!
طریقه خرید؟؟

mr-programer
November 22nd, 2014, 10:50
دورادور شمارو مشناسم به عنوان اولین خریدار ازتون میخرم!
طریقه خرید؟؟

خواهش میکنم بزرگوار .

پرداخت آنلاینمون تو این ماه برای بار x م مشکل پیدا کرده و بانک ملت هم که ...

اگه بتونین کارت به کارت کنین و یا تا فردا صبر کنید ببینیم بانک ملت کی میخواد کار مارو راه بندازه تا آنلاین بزنین .

خصوصی رو مطالعه کنید الان میفرستم خدمتتون .

FILMHOO
November 22nd, 2014, 16:02
هر وقت کامل شد لطفا اطلاع بدین

برای شروع کار میشه از هاست استفاده کرد یا بهتره بره روی سرور؟

آپدیتهای بعدی رایگان انجام میشه؟

برای آپدیت سایت به هم نمیریزه؟

امکان آپلود ویدئو و ... موجوده ؟

میشه برای فروش امکانات یا وی ای پی کردن بعضی قسمتها مانند سیستم فاکس امکان فروش و پرداخت انلاین هم بزارید ؟ ( ترجیحا پای لین )

mr-programer
November 22nd, 2014, 16:07
هر وقت کامل شد لطفا اطلاع بدین

برای شروع کار میشه از هاست استفاده کرد یا بهتره بره روی سرور؟

آپدیتهای بعدی رایگان انجام میشه؟

برای آپدیت سایت به هم نمیریزه؟

امکان آپلود ویدئو و ... موجوده ؟

میشه برای فروش امکانات یا وی ای پی کردن بعضی قسمتها مانند سیستم فاکس امکان فروش و پرداخت انلاین هم بزارید ؟ ( ترجیحا پای لین )

عزیز این اولین نسخه هست که توی ایران داره به فروش میره مسلما امکاناتش بزودی افزایش پیدا میکنه تا بومی بشه .

هم من و هم همکارانم بزودی این سیستم رو تسخیر میکنن و خوشحال میشم که توی ایران یه سیستم درست جا بیوفته .

امکاناتی که تو ورژن بعدی ارائه میکنم همین درگاه بانک ملت و پای لاین هم بخاطر پذیرنده های زیادش میزارم ( اگر عمری باقی باشه تا در خدمتتون باشیم )

بله امکان قرار دادن ویدئو هم وجود داره . این سیستم تا الان 2 بار فروش رقته بزرگوار آماده و تکمیله .

در صورت تمایل برای خرید اعلام کنید .

fun3enter
November 24th, 2014, 07:43
خستا نباشید با زحمتی که کشیدین،ولی چنتا ایراد داشت سیستمتون یکی و شاید مهمترینشون این بود که قالب قالب وب ویو سایت راستچین نیست مطالب جدید که میزارین از چپ نشون میده

mr-programer
November 24th, 2014, 12:51
خستا نباشید با زحمتی که کشیدین،ولی چنتا ایراد داشت سیستمتون یکی و شاید مهمترینشون این بود که قالب قالب وب ویو سایت راستچین نیست مطالب جدید که میزارین از چپ نشون میده

سلام قبلا اینو دوستان هم مطرح کرده بودن بخاطر چند زبانگی سایت نمیتونستم کاملا راستچین کنم دارم یه نسخه تک زبانه و کاملا راستچین آماده میکنم برای شما میفرستم .

fun3enter
November 25th, 2014, 22:00
سلام خدمت شما به گمانم دیتابیس این مشکل داره چونبعضی مواقع ورود نمیکنه حتی میخوای ثبت نام کنی اجازه نمیده
23908

mr-programer
November 25th, 2014, 22:49
سلام خدمت شما به گمانم دیتابیس این مشکل داره چونبعضی مواقع ورود نمیکنه حتی میخوای ثبت نام کنی اجازه نمیده
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f237/23908-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-z-png

سلام .

شما هر موقع خواستین دمو رو مشاهده کنین میبینین که هیچوقت چنین مشکلی نداره .

احتمالا تنظیمات فایل htaccess رو درست انجام ندادین .

دسترسی ارسال کنید بررسی بشه یا فایل های htaccess و config.php رو برام ایمیل کنید بهمراه آدرس سایتتون .

پ ن : یه آپدیت از کد های css و بسته زبانی داریم که براتون ارسال خواهد شد . آدرس ایمیلتون رو مجدد برام بفرستید تا کد های جدید رو براتون بفرستم .

fun3enter
November 25th, 2014, 23:35
سلام .

شما هر موقع خواستین دمو رو مشاهده کنین میبینین که هیچوقت چنین مشکلی نداره .

احتمالا تنظیمات فایل htaccess رو درست انجام ندادین .

دسترسی ارسال کنید بررسی بشه یا فایل های htaccess و config.php رو برام ایمیل کنید بهمراه آدرس سایتتون .

پ ن : یه آپدیت از کد های css و بسته زبانی داریم که براتون ارسال خواهد شد . آدرس ایمیلتون رو مجدد برام بفرستید تا کد های جدید رو براتون بفرستم .
ممنون به جیملتون ارسال شد

Ganool
November 27th, 2014, 14:08
عزیز تو از ما رمز کل سایت و گرفتی کاری نکردی این شگردته ؟ یا وقت نکردی ؟

fun3enter
November 27th, 2014, 15:38
با توجه به تست اسکریپ دانلودی از جای دیگه وعدم ایراد فوق متوجه شدم اسکریپت که شما در اختیار بنده قرار دادین دچار ایراد است!

mr-programer
November 27th, 2014, 15:51
عزیز تو از ما رمز کل سایت و گرفتی کاری نکردی این شگردته ؟ یا وقت نکردی ؟

آیا هزینه واریز شده که اقدامی انجام بشه ؟

جوری پست میزنید هرکی میبینه فکر میکنه بنده از شما پول گرفتم و کار نکردم .

دوست عزیز در ضمن پیام خصوصی هم هست . موفق باشید .

با توجه به تست اسکریپ دانلودی از جای دیگه وعدم ایراد فوق متوجه شدم اسکریپت که شما در اختیار بنده قرار دادین دچار ایراد است!

توی خصوصی براتون مشکل رو نوشتم . لین دانلود به ایمیلتون ارسال شد خواهشا تنظیمات فایل هارو درست انجام بدین آخرین باری که نصب کردین فایل htaccess درست تنظیم نشده بود .

ایمیلتون رو مجدد چک کنید .

fun3enter
November 27th, 2014, 16:23
قالبشراستچین شده؟؟ یانه

mr-programer
November 27th, 2014, 16:43
نصب و تست نمائید .

بله . رایتچین شده ولی ستون ها همچنان تو جای خودشون هستن چون تغییر دادم جاشون رو زیاد جالب نشد .

شما خواستید میتونیم براتون جای ستون هارو تغییر بدیم .