PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از سایت pasargadit.co خبر داره؟

pctak
November 20th, 2014, 02:13
سلام دوستان خسته نباشید...

میخواستم بدونم کسی از سایت pasargadit.co فناوری اطلاعات پاسارگاد از آقا محسن خبری چیزی داره یا نه؟

چند روزه دنیاله آقا محسن میگردم اصلا پیدا نیستن؟

چون نه جواب تیکت رو میدم نه جواب اس ام اس رو میدن نه جواب ایمیل رو میدن؟

کاره مهمی با ایشون دارم من...

آقا محسن همیشه خیلی طولش میدادن دیگه بعد از یک روز جواب میدادن ولی اینبار نمیدونم چی شده یا خدای نکرده شاید مشکلی براشوش پیش اومده که نمیدونم؟ از دوستان اگه کسی از آقا محسن خبری داره ممنون میشم به منم بگه تا از نگرانی بیرون بیاییم ما....

Yas-Host
November 20th, 2014, 07:36
بنده دو روز پیش تلفنی باهاشون صحبت کردم مشکلی نداشتند

pctak
November 20th, 2014, 16:52
بنده دو روز پیش تلفنی باهاشون صحبت کردم مشکلی نداشتند

دو روزه پیش؟

منو بگو که نگرانشون بدم گفتم خدایه نکرده مشکلی براشون پیش اومده...

از اینکه اومدین اینجا و خبرشون رو دادین کمال تشکر رو از شما دارم...

ممنون از توجه شما...

بخطره آپ کردن تاپیک معذرت میخوام ولی مثه اینکه امروز آقا محسن گل ما امدن و خیاله ما هم راحت شدش...

ممنون از توجه شما...

CityKala.net
November 20th, 2014, 20:45
پوزش مي‌طلبم بابت اين مسئله.

تقريباً ۳ روز از دوشنبه تا به حال پهناي باند مركز مخابراتي مربوط به ما دچار مشكل شده بود و اكثر سايت هارا ارور err name not resolved مي‌داد و در واقع دي‌ان‌اس‌هاي مربوط به مركز مخابراتي دچار بودند! (مي‌توانيد از خود آسياتك سوال كنيد (مركز اشرفي اصفهاني)
پورت ريموت دسكتاپ هم به طور كل از دسترس خارج بود!

فقط مي‌تونستيم بفهميم كه تيكت اومد! جواب نمي‌شد داد!
در ارتباط با اينكه اس‌ام‌اس مي‌داديد جواب نمي‌دادم، موبايلم به علت زياد وارد كردن اشتباه پترن لاك شده و امكان مشاهده اس‌ام‌اس ها نداشتم تا وقتي نت درست بشه آنلاك كنم.
به هر حال قبل از ايجاد اين تاپيك مي‌توانستيد با شماره‌هاي ثابت ما تماس بگيريد در صورت دريافت نكردن پاسخ اينجا مطرح كنيد.

فقط بخش فروش ما اينترنت داشتند كه كلاً مركز مخابراتي‌شان با ما فرق مي‌كند.

!MihanIt!
November 20th, 2014, 20:52
پوزش مي‌طلبم بابت اين مسئله.

تقريباً ۳ روز از دوشنبه تا به حال پهناي باند مركز مخابراتي مربوط به ما دچار مشكل شده بود و اكثر سايت هارا ارور err name not resolved مي‌داد و در واقع دي‌ان‌اس‌هاي مربوط به مركز مخابراتي دچار بودند! (مي‌توانيد از خود آسياتك سوال كنيد (مركز اشرفي اصفهاني)
پورت ريموت دسكتاپ هم به طور كل از دسترس خارج بود!

فقط مي‌تونستيم بفهميم كه تيكت اومد! جواب نمي‌شد داد!
در ارتباط با اينكه اس‌ام‌اس مي‌داديد جواب نمي‌دادم، موبايلم به علت زياد وارد كردن اشتباه پترن لاك شده و امكان مشاهده اس‌ام‌اس ها نداشتم تا وقتي نت درست بشه آنلاك كنم.
به هر حال قبل از ايجاد اين تاپيك مي‌توانستيد با شماره‌هاي ثابت ما تماس بگيريد در صورت دريافت نكردن پاسخ اينجا مطرح كنيد.

فقط بخش فروش ما اينترنت داشتند كه كلاً مركز مخابراتي‌شان با ما فرق مي‌كند.

چندتا مشکل پشت سرهم واقعا شانس خوبی دارین ;)
موفق باشید