PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمايي كامل!!

sunyboy
July 17th, 2010, 11:29
با سلام

من يك سرور اختصاصي قوي گرفتم! ميخوام به چهار وي پي اس تقسيم كنم يكيش رو براي خودم استفاده كنم و اون سه تاي ديگه رو بفروشم تا هزينه سرور كمتر بشه! ميخواستم بدونم بايدچيكار كنم؟ ميشه كامل راهنمايي كنين؟ من در انجمن گشتم ولي چيزي دستگيرم نشد!

ممنون

LoveLife
July 17th, 2010, 11:58
ویندوز یا لینوکس ؟
وی پی اس فروختن به این راحتی ها هم نیست برای اینکه هزینه سرور رو در بیارید بخواهید سرور بفروشید اول از همه نیاز به مجازی ساز دارید و بسته به کارتون باید بگید براتون مجازی ساز نصب کنند بعد تازه باید یاد بگیرید که چطور با مجازی ساز کار کنید و سرور بسازید و هزار کار دیگه دو رده دارید یا هزینه کنید و بدید یکی براتون کارهاش رو انجام بده و مجازی ساز و چند تا وی پی اس براتون درست کنه یا برای کارتون یه سرور ارزون تر بگیرید که مجبور نباشید برای تامین هزینه سرور وی پی اس بفروشید :-<

sunyboy
July 17th, 2010, 14:09
ویندوز یا لینوکس ؟
وی پی اس فروختن به این راحتی ها هم نیست برای اینکه هزینه سرور رو در بیارید بخواهید سرور بفروشید اول از همه نیاز به مجازی ساز دارید و بسته به کارتون باید بگید براتون مجازی ساز نصب کنند بعد تازه باید یاد بگیرید که چطور با مجازی ساز کار کنید و سرور بسازید و هزار کار دیگه دو رده دارید یا هزینه کنید و بدید یکی براتون کارهاش رو انجام بده و مجازی ساز و چند تا وی پی اس براتون درست کنه یا برای کارتون یه سرور ارزون تر بگیرید که مجبور نباشید برای تامین هزینه سرور وی پی اس بفروشید :-<

خب هزينه نصب و اماده سازي چقدر ميشه؟

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

ویندوز یا لینوکس ؟

لينوكس هست!!

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

كسي نيست به من كمك كنه؟؟

LoveLife
July 17th, 2010, 14:14
هایپر وی ام رو نصب کنید رو سرور و باهاش کار کنید

NovinServer
July 17th, 2010, 14:21
OpenVZ همراه با HyperVM مخصوص لینوکس هست !
نصبش هم ساده است ...

خواستید بیاید براتون کانفیگ کنم ...

sunyboy
July 17th, 2010, 16:00
الان روي سرورم سي پنل نصب شده است و فعال هم هست! اگر نصب كنم بايد دوباره براي سي پنل پول بدم؟

Nikihost
July 17th, 2010, 17:28
الان روي سرورم سي پنل نصب شده است و فعال هم هست! اگر نصب كنم بايد دوباره براي سي پنل پول بدم؟
نه . فقط بهتر است os reload کنید و با مجازی ساز ها vps or vds بسازید و به پشتیبانی بگید براتون IP لایسنس را عوض کنند.

SabaData
July 17th, 2010, 21:01
بهترین کار واسه افراد مبتدی مثل شما اینه که یه ریسلر وی پی اس بخرید واسه اول کار که به شما و کاربراتون هم پنل میده و راحت کارتون رو انجام میدین بدون هیچ درگیری و خونریزی :d البته هزینش کمی بالاست ولی ارزشش رو داره! (منظورم یه چیزی تو مایه های سرور فول منیج بود)

Sajad
July 17th, 2010, 21:23
بله باید لایسنس جدید بخرید. لایسنس فعلی مال سرور اختصاصی هست . شما باید لایسنس برای سرور مجازی بخرید :106: