PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت در مورد رداستیشن

raminramz
November 19th, 2014, 23:10
سلام
با توجه به توضیحات عقایدی انتخاب کمی سخت شده
میخوام بدونم رداستیشن برای هاستینگ چگونه است
مثلا کسی تو کار هتزنره خوب بیشتر هتزنر رو تعریف میکنه اونی که ovh ..اونیم که رداستیشنه خوب از اون 2 تا ایراد میگیره
توی تایپیک های مقایسه مدام دعوا میشم

این برداشت رو کردم که رداستیشن برای مجازی سازی خوبه هاستینگ خوب نیست چون حساسه زیاد مسدود میکنه و ...

هتزنر رو بای سایت های معمولی برمیدارم
رداستیشن رو برای سایت های پربازدید

چون هم کمترن هم گرون تر زیاد کسی خلاف نمیکنه هم رداتیشن از نظر کیفیت برای سایت های حساس بهتره

یک سرور مشخصات زیر + cpanel در میاد 650 تومان

exa Core: E5-2430v2 - 2.50Ghz
96 گیگ رم
2 تا هارد 512 ssd
port 1

jaheshserver
November 19th, 2014, 23:18
جدای از بحث دیتاسنتر ها شما 3 سرور 32 گیگابابتی داشته باشید خیلی بهتر از اینه که یک سرور 96 گیگابایتی داشته باشید.

در مورد رداستیشن نظر نمیدم چون برای هاستینگ تجربه هتزنر رو داشتم که تا الان عالی بوده هم از لحاظ کیفیت سرور و هم از لحاظ پینگش با ایران که خوبه و هم از لحاظ قیمتش

mehdi.gh
November 19th, 2014, 23:20
سرور های رد استیشن به نظر من برای هاستینگ مناسب هست
تنها ایرادی که داره محدودیت در ارسال ایمیل هست که باید میل سرور جدا تهیه کنید
اگر تعداد یوزر هاتون کمه و سرور اختصاصی رو فقط برای هاستینگ میخواهید خریداری کنید
فعلا من بهتون پیشنهاد میکنم از سرور vds آلماهاست استفاده کنید که هم منابع خوبی داره و هم قیمت مناسبی داره
موفق باشید

k-h
November 19th, 2014, 23:27
درود
دیتا سنتر رد استیشن چون محدودیت ارسال ایمیل داره پیشنهاد نمیشه برای هاستینگ انتخاب کنید .
دیتا سنتر هتزنر تجربه خوبی نداشتم برای هاستینگ.
سرور های خوبی در دیتا سنتر های لیزوب هستند که پیشنهاد خیلی خوبی هستند برای هاستینگ

raminramz
November 19th, 2014, 23:33
جدای از بحث دیتاسنتر ها شما 3 سرور 32 گیگابابتی داشته باشید خیلی بهتر از اینه که یک سرور 96 گیگابایتی داشته باشید.

در مورد رداستیشن نظر نمیدم چون برای هاستینگ تجربه هتزنر رو داشتم که تا الان عالی بوده هم از لحاظ کیفیت سرور و هم از لحاظ پینگش با ایران که خوبه و هم از لحاظ قیمتش

سرور جداگانه خوبه
اما هزینه لایسنس مانیتور اینارو باید در نظر گرفت
همینطوری برای چند سرور داریم لایسنس میگیریم فشار زیاده
یک سرور قوی تر میگیریم برای چند تا سایت های قوی تر
11 12 تا سایت پربازدیده فقط یکیش 8 گیگ رم اختصاصی مصرف میکنه 4 5 تاش رو نتونستم روی ex40 پیاده کنم

هتزنر منم راضیم یکم هزینه فلکسی پک و افرودنی هاش اذیت میکنه
مثلا چنین سروری رو روی هتزنر بخوایم پیاده کنم باید 1 تومان خرج کنم ps90-ssd + افزودنی هایی مثل فلکسی و آی پی و ...

هتزنر برای سرور های کوچک تر خوبه

- - - Updated - - -

سرور های رد استیشن به نظر من برای هاستینگ مناسب هست
تنها ایرادی که داره محدودیت در ارسال ایمیل هست که باید میل سرور جدا تهیه کنید
اگر تعداد یوزر هاتون کمه و سرور اختصاصی رو فقط برای هاستینگ میخواهید خریداری کنید
فعلا من بهتون پیشنهاد میکنم از سرور vds آلماهاست استفاده کنید که هم منابع خوبی داره و هم قیمت مناسبی داره
موفق باشید

چند تا سروره یکی دیگه رو میخوایم از رداستیشن برای سایت های پربازدید اضافه کنیم
vds جواب کار مارو نمیده

ممنون بابت اطلاعات
پس فقط ممکنه با میل به مشکل بخوریم
اینطوری نیست که بدون abuse مسدود کنه ؟ چون میگن سخت گیره

- - - Updated - - -

درود
دیتا سنتر رد استیشن چون محدودیت ارسال ایمیل داره پیشنهاد نمیشه برای هاستینگ انتخاب کنید .
دیتا سنتر هتزنر تجربه خوبی نداشتم برای هاستینگ.
سرور های خوبی در دیتا سنتر های لیزوب هستند که پیشنهاد خیلی خوبی هستند برای هاستینگ

میلش رو کنترل میکنیم
یا یک سرور ایمیل ردیف میکنیم
باقی موارد برای هاستینگ مناسبه پس
هتزنر برای سایت های حساس خطریه به نظرم

jaheshserver
November 19th, 2014, 23:45
سرور جداگانه خوبه
اما هزینه لایسنس مانیتور اینارو باید در نظر گرفت
همینطوری برای چند سرور داریم لایسنس میگیریم فشار زیاده
یک سرور قوی تر میگیریم برای چند تا سایت های قوی تر
11 12 تا سایت پربازدیده فقط یکیش 8 گیگ رم اختصاصی مصرف میکنه 4 5 تاش رو نتونستم روی ex40 پیاده کنم

هتزنر منم راضیم یکم هزینه فلکسی پک و افرودنی هاش اذیت میکنه
مثلا چنین سروری رو روی هتزنر بخوایم پیاده کنم باید 1 تومان خرج کنم ps90-ssd + افزودنی هایی مثل فلکسی و آی پی و ...

هتزنر برای سرور های کوچک تر خوبه

ماشالا شما خودتان از ما بیشتر تجربه دارید!! من میگم از هتزنر برا هاستینگ استفاده کردم اما فکر می کنم تحلیل شمام درسته و برای چند سایت بزرگ رداستیشن بنظر بهتره

k-h
November 19th, 2014, 23:45
به نظرم سرور های بهتری هست برای انتخاب هاستینگ به غیر از این دو دیتا سنتر

Mr.Te0
November 19th, 2014, 23:58
از نظر پینگ ، کیفیت و پایداری شبکه و پورت ، کیفیت سخت افزار ، آپتایم ، پشتیبانی و پینگ نسبت به ایران ، این دیتا سنتر در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد.
برای هاستینگ هم جز مورد ایمیل نمیشه خرده یا ایراد دیگری نمیشه گرفت.

novin-web
November 20th, 2014, 00:04
سلام
دوست عزیز
شکی نیست که رداستیشن یکی از ابردیتاسنترهای دنیا هست ولی برای هاستینگ به علت مسدود بودن پورت 25 توصیه نمیشه
بهترین گزینه هتزنر هست در حال حاضر.
تجربه ثابت کننده ابن موضوع هست.

raminramz
November 20th, 2014, 00:10
به نظرم سرور های بهتری هست برای انتخاب هاستینگ به غیر از این دو دیتا سنتر

رابطه هامون توی این 2 3 تا دیتاسنتر خیلی بیشتره

hetzner ovh redstation

mehdi.gh
November 20th, 2014, 00:12
البته دوستان به خاطر قیمتی که هتزنر داره اعلام میکنند مناسب ترین هست
دیتاسنتر های دیگری هستند که هزینه هاشون بالاست و در نتیجه کیفیت خیلی خیلی بهتری از هتزنر دارند
پس اگر از نظر مالی مشکل ندارید دیتاسنتر های دیگر هم تست کنید
مثل yesup
iweb
softlayer
HostDime: Managed Dedicated Servers, Managed Cloud Hosting (http://hostdime.com)
و ....

mrasol
November 20th, 2014, 00:34
البته دوستان به خاطر قیمتی که هتزنر داره اعلام میکنند مناسب ترین هست
دیتاسنتر های دیگری هستند که هزینه هاشون بالاست و در نتیجه کیفیت خیلی خیلی بهتری از هتزنر دارند
پس اگر از نظر مالی مشکل ندارید دیتاسنتر های دیگر هم تست کنید
مثل yesup
iweb
softlayer
HostDime: Managed Dedicated Servers, Managed Cloud Hosting (http://hostdime.com)
و ....

تایید میکنم! چون خیلیا واسه جاهای دیگه نتونستن هزینه کنن این حرفو میزنن، به عنوان مثال لیزوب یا softlayer و... اگر یه بار امتحان کنن اینارو مطمئنا هتزنر و او وی اچ درجه دو و سه و... میشن از نظرشون

company_hosting
November 20th, 2014, 00:38
سلام
با توجه به توضیحات عقایدی انتخاب کمی سخت شده
میخوام بدونم رداستیشن برای هاستینگ چگونه است
مثلا کسی تو کار هتزنره خوب بیشتر هتزنر رو تعریف میکنه اونی که ovh ..اونیم که رداستیشنه خوب از اون 2 تا ایراد میگیره
توی تایپیک های مقایسه مدام دعوا میشم

این برداشت رو کردم که رداستیشن برای مجازی سازی خوبه هاستینگ خوب نیست چون حساسه زیاد مسدود میکنه و ...

هتزنر رو بای سایت های معمولی برمیدارم
رداستیشن رو برای سایت های پربازدید

چون هم کمترن هم گرون تر زیاد کسی خلاف نمیکنه هم رداتیشن از نظر کیفیت برای سایت های حساس بهتره

یک سرور مشخصات زیر + cpanel در میاد 650 تومان

exa Core: E5-2430v2 - 2.50Ghz
96 گیگ رم
2 تا هارد 512 ssd
port 1

سلام

با استفاده از تجربه های که داریم در دیتاسنتر ها

هتزنر برای هاستینگ عالی هست اما هاست دانلود نامحدود خیر

رداستیشن برای هاست دانلود و مجازی سازی عالی هست

او وی اچ اگر بتوانید موراد امنیتی رو رعایت کنید مجازی سازی و هاست دانلود خوبه قیمتها مناسبتر هست

موفق باشید

HighHost
November 20th, 2014, 01:17
ﺍﮔﺮ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺳﺨﺖ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻭ ~ﻭﺭﺕ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﻣﻬﻤﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ovh ﺍﻭﻧﻢ ﺑﺮﻧﺪ ﺍﺻﻠﯿﺶ / ﺍﮔﺮ ~ﯾﻨﮓ ﻭ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻼ ﮐﻪ ﻫﺘﺰﻧﺮ ﻭ ﺍﮔﺮ ﻣﺤﺪﻭﺩﯾﺖ ﻭ ﺍﺑﯿﻮﺯ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺩﺭﺩﺳﺮ ﻫﺎ ﺭﺩﺍﺳﺘﯿﺸﻦ/ﺍﯾﻦ ﻭﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﮐﻞ ﺩﯾﺘﺎ ﺳﻨﺘﺮ ﻫﺎﺳﺖ

raminramz
November 20th, 2014, 02:55
ﺍﮔﺮ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺳﺨﺖ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻭ ~ﻭﺭﺕ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﻣﻬﻤﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ovh ﺍﻭﻧﻢ ﺑﺮﻧﺪ ﺍﺻﻠﯿﺶ / ﺍﮔﺮ ~ﯾﻨﮓ ﻭ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻼ ﮐﻪ ﻫﺘﺰﻧﺮ ﻭ ﺍﮔﺮ ﻣﺤﺪﻭﺩﯾﺖ ﻭ ﺍﺑﯿﻮﺯ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺩﺭﺩﺳﺮ ﻫﺎ ﺭﺩﺍﺳﺘﯿﺸﻦ/ﺍﯾﻦ ﻭﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﮐﻞ ﺩﯾﺘﺎ ﺳﻨﺘﺮ ﻫﺎﺳﺖ

ovh عالیه
مالیاتی که میگیره + ستاپ یکم جالب نیست

sina
November 20th, 2014, 12:05

دوست گرامی ممنون میشم که توضیحی در مورد این قسمت صحبتاتون بدید که بر چه اساسی کیفیت سخت افزارهای ovh را نصبت به سخت افزارهای رداستیشن برتر میدونید ؟ برام این موضوع جالب شده

- - - Updated - - -

ovh عالیه
مالیاتی که میگیره + ستاپ یکم جالب نیست

OVH هم ضعفهای بزرگی هم در پورت و هم در سخت افزار و هم در پشتیبانی داره. هر دیتاسنتری یک مزایا و معایبی داره و ما بر اساس نیازهامون و شرایط کاریمون باید بالاخره بین اینها یکی را انتخاب کنیم.