PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بلاک شدن پشت سر هم آی پی کاربران توسط فایروال

succes
November 19th, 2014, 18:27
سلام دوستان

من طبق یک مقاله ای csf رو کانفیگ کردم و کمی سختگیرانه بود این کانفیگ . حالا اکثر کاربران شکایت دارن که هی سایتشون داون میشه در حالیکه داون نیست و آی پی اونارو بلاک میکنه فکر میکنن سرور داون شده. مشکل چی هست ؟ از کجا باید این مورد رو درست کنم که کاربران بلاک نشن ؟

کنترل پنل : سی پنل

RoobinaServer
November 19th, 2014, 18:29
سلام دوستان

من طبق یک مقاله ای csf رو کانفیگ کردم و کمی سختگیرانه بود این کانفیگ . حالا اکثر کاربران شکایت دارن که هی سایتشون داون میشه در حالیکه داون نیست و آی پی اونارو بلاک میکنه فکر میکنن سرور داون شده. مشکل چی هست ؟ از کجا باید این مورد رو درست کنم که کاربران بلاک نشن ؟

کنترل پنل : سی پنل

با سلام و احترام

شما میفرمائید کانفیگ کردید خب کی از کانفیگ ها مشکل دارد و بر اساس نیاز شما نیست و شما را بیش از حد محدود میکند. در یک جمله نمیتوان راهنمایی کرد.

دلیل بلاک کردن را فایروال چی ذکر میکند ؟ کانکشن بالا ؟

با تشکر

succes
November 19th, 2014, 18:46
با سلام و احترام

شما میفرمائید کانفیگ کردید خب کی از کانفیگ ها مشکل دارد و بر اساس نیاز شما نیست و شما را بیش از حد محدود میکند. در یک جمله نمیتوان راهنمایی کرد.

دلیل بلاک کردن را فایروال چی ذکر میکند ؟ کانکشن بالا ؟

با تشکر

ممنون از راهنمایی های خوبتون

اکثرا این ایمیل رو دریافت میکنم با موضوع : Large Number of Failed Login Attempts from IP 182.64.128.17

که هر دفعه آی پی تغییر پیدا میکنه و این آی پی هارو بلاک می کنه و متن ایمیل هم این هست :

3 failed login attempts to account web (system) -- Large number of attempts from this IP: 182.64.128.17

Reverse DNS: abts-north-dynamic-017.128.64.182.airtelbroadband.in

Origin Country: India (IN)

Please use the following links to add to the black list:

با این اطلاعات میشه گفت مشکل از چی هست ؟

webhosts
November 19th, 2014, 20:02
سلام

ار متن ارور مشخص هست که کاربر دفعات زیادی مشخصات ورود رو اشتباه زده و نتونسته لاگین کنه و ip کاربر توسط فایروال مسدود شده.