PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پارک چند دامنه برای سایت

neda_sh
November 19th, 2014, 11:44
با سلام خدمت دوستان
من دامین اصلی سایتم .com است که الان دو تا دامین .com و سه تا .ir رو دامین اصلی پارک دامین کردم میخواستم بدونم که این روی سئو سایتم تاثیر بد میزاره؟
با سپاس

artuore
November 19th, 2014, 11:48
با سلام خدمت دوستان
من دامین اصلی سایتم .com است که الان دو تا دامین .com و سه تا .ir رو دامین اصلی پارک دامین کردم میخواستم بدونم که این روی سئو سایتم تاثیر بد میزاره؟
با سپاس

با سلام دوست عزیز.

سئو و ایندکس صفحات بستگی به مطالب و نحوه ارسال مطالب سایت می باشد . حال اینکه شما از دو دامنه مشابه اما با پسوند مختلف استفاده میکنید مشکلی نیست اما حتی المقدور سعی کنید از همین روال پیش برید و دامنه دیگری جز این دو دامنه استفاده نکنید

arashseo
November 19th, 2014, 12:34
با سلام خدمت دوستان
با سپاس

با سلام

خیر روی سئو سایت شما تاثیر منفی نخواهد گذاشت

شما میتوانید تمامی دامنه های پارک شده و اضافی را به دامنه اصلی سایت ریدارکت کنید

سئوالی بود در خدمتم

artuore
November 19th, 2014, 12:37
با سلام

خیر روی سئو سایت شما تاثیر منفی نخواهد گذاشت

شما میتوانید تمامی دامنه های پارک شده و اضافی را به دامنه اصلی سایت ریدارکت کنید

سئوالی بود در خدمتم

دوست عزیز فرمودن پارک ! نه ریدایرکت !!

hamra
November 19th, 2014, 12:41
بهتر است از یک دامین استفاده کنید به جهت اینکه بازدید ها از طریق یک دامین باشند اگر برای شما رتبه بندی الکسا و این موارد مهم می باشد . اگر نه که موردی نداره میتونید از چند دامین روی سایتتون هم استفاده کنید .

neda_sh
November 19th, 2014, 13:00
بهتر است از یک دامین استفاده کنید به جهت اینکه بازدید ها از طریق یک دامین باشند اگر برای شما رتبه بندی الکسا و این موارد مهم می باشد . اگر نه که موردی نداره میتونید از چند دامین روی سایتتون هم استفاده کنید .
برام الکسا مهمه اما مجبورم چند تا پارک دامین کنم میگن redirect بهتره اما نمیدون تو websitepanel چطوری باید ریدایرکت کنم
کسی میتونه راهنماییم کنه؟

arashseo
November 19th, 2014, 13:04
دوست عزیز فرمودن پارک ! نه ریدایرکت !!

با سلام

منظور ایشون رو گرفتم ولی دامین وقتی پارک باشه و به صورت جدا بالا بیاد عملا باعث خواهد شد که سایت به نتیجه مورد نظر نرسیده و در موتور های جست وجو رتبه مناسبی کسب نکند

amirob
November 26th, 2014, 17:52
با سلام خدمت دوستان
با سپاس

دوست عزیز از من به شما نصیحت که فقط از یه دامنه استفاده کن چرا بیخودی برای خودت دردسر می خری به نظر من بسیار به سئوی شما ضربه می زنه چه نیازی به استفاده از دو دامنه است در ضمن به دلیل عادت مردم به com از این استفاده کنی بهتره