PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست مناسب برای سیستم وبلاگدهی

balochkhan
July 16th, 2010, 21:33
با سلام به شما دوستان گلم
من دنبال یه هاست مناسب برای سیستم بلاگدهی هستم یه هاست با پهنای باند بالا و فضای مناسب آپ تایم بالا
دوستان خواهشا vpsمعرفی نکنید چون من وضع مالی چندان خوبی ندارم هاست اشتراکی معرفی کنید
گرچه وی پی اس برای این کار بهتره ولی چه کنیم دیگه چیزی که کمه پوله
پس خواهشا هاست های اشتراکی که معرفی می کنید قیمت های آنچنانی نداشته باشه
منتظر جواب های زیبای شما هستم

mohsen1
July 16th, 2010, 21:48
بعید می دونم الان بلاگ دهی بازدهی داشته باشه.
اگه دارید سرمایه گذاری می کنید تو یه زمینه دیگه هزینه کنید.
منم تو فکر بلاگ دهی بودم بی خیال شدم...

balochkhan
July 16th, 2010, 21:52
بعید می دونم الان بلاگ دهی بازدهی داشته باشه.
اگه دارید سرمایه گذاری می کنید تو یه زمینه دیگه هزینه کنید.
منم تو فکر بلاگ دهی بودم بی خیال شدم...
سلام دوست عزیز البته آلان که ماشاالله هزار ماشاالله هر سایت ایرانی می بینم در هر زمینه ای
برای همین می گم هاستی که معرفی می کنید زیاد گرون نباشه چون می خوام یه سیستم بلاگدهی درست کنم فقط برای هم استانی هام
و اعضاش هم زیاد نخواهند بود نمی خوام هم زیاد سرمایه گذاری کنم روش

akbari
July 16th, 2010, 22:01
با سلام به شما دوستان گلم
من دنبال یه هاست مناسب برای سیستم بلاگدهی هستم یه هاست با پهنای باند بالا و فضای مناسب آپ تایم بالا
دوستان خواهشا vpsمعرفی نکنید چون من وضع مالی چندان خوبی ندارم هاست اشتراکی معرفی کنید
گرچه وی پی اس برای این کار بهتره ولی چه کنیم دیگه چیزی که کمه پوله
پس خواهشا هاست های اشتراکی که معرفی می کنید قیمت های آنچنانی نداشته باشه
منتظر جواب های زیبای شما هستم
سلام
چه اسکریپتی میخوای نصب کنی؟
مشخصات و هزینه هایی که میخوای بکنی را برایم پ خ کن شاید بتونم بهت هاست بدم

mr.he3am
July 16th, 2010, 22:12
خواستید در خدمتم wildcard هم رایگان براتون فعال میکنم

mohsen1
July 16th, 2010, 22:14
سلام دوست عزیز البته آلان که ماشاالله هزار ماشاالله هر سایت ایرانی می بینم در هر زمینه ای
برای همین می گم هاستی که معرفی می کنید زیاد گرون نباشه چون می خوام یه سیستم بلاگدهی درست کنم فقط برای هم استانی هام
و اعضاش هم زیاد نخواهند بود نمی خوام هم زیاد سرمایه گذاری کنم روش

امیدوارم از نسخه تال استفاده نکنی.قیمت استاندارد برای سیستم وبلاگ دهی قانونی از 250 به بالا هست.
اگه از نال استفاده کنی بعد از یه مدت همه زحمات خودت و کاربرات به باد میره.
مگر اینکه از وردپرس استفاده کنی که رایگان هست ولی کار با اون برای کاربری که با بلوگفا و ... کار کرده یه کم سخته.
واسه شروع از یه شرکت ثبت شده یه گیگ ریسیلر بگیر .براتون کفایت می کنه.
در هر حال موفق باشید...

amiri113
July 16th, 2010, 22:45
اسکريپت مورد استفاده شما و تعداد کاربران فعالی که پيشبينی ميکنيد چقدر هستش ؟

balochkhan
July 16th, 2010, 22:52
اسکریپتی که می خوام استفاده کنم
وردپرس مولتی یوزره
و کاربرانی هم که پیش بینی می کنم عضو شن نباید بیشتر از 50تا باشن در کل یه سیستم کوچولو برای بلوچستانی ها
حالا اگه دوستان باز هم پیشنهاد دارن بگن تا حالا که خوشبختانه پیشنهادات خوبی شده

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

امیدوارم از نسخه تال استفاده نکنی.قیمت استاندارد برای سیستم وبلاگ دهی قانونی از 250 به بالا هست.
اگه از نال استفاده کنی بعد از یه مدت همه زحمات خودت و کاربرات به باد میره.
مگر اینکه از وردپرس استفاده کنی که رایگان هست ولی کار با اون برای کاربری که با بلوگفا و ... کار کرده یه کم سخته.
واسه شروع از یه شرکت ثبت شده یه گیگ ریسیلر بگیر .براتون کفایت می کنه.
در هر حال موفق باشید...
من می خوام از ورد پرس استفاده کنم به دلیل مشکلات مالی
شاید در آینده یه سیستم بهتر خریدم
اسکریپت نال هم بدرد نمیخوره
درمورد کاربران بلاگفاهی باهات کاملا موافقم و مشکل منم همینه کسایی که می خوان عضو شن اکثرا بلاگفای اند

amiri113
July 16th, 2010, 22:57
با ورد پرس مولتی يوزر حتی اگر سرور اختصاصی هم بگيريد به سرعت دچار مشکل ميشيد.

balochkhan
July 16th, 2010, 23:22
خب می گید چیکار کنم وردپرس امکاناتش خیلی خوبه
شما یه سیستم معرفی کن که هم امکاناتش زیاد باشه هم ارزون

farhadansary
July 17th, 2010, 16:20
سلام
من يه جا پيدا کردم که هاست با سرعت بالا رايگان داشتش من اول روش سیستم کلاس مجازی راه انداختم خیلی خوب بوود فکر کنم اگ برای بلاگ دهی هم بخوای میتونی باهاشون صحبت کنی بندد وایت خوب بهت بدن
اين لينکشه هر کي مي خواد بره سايتشو بگيره
هاستکاران - www.hostkaran.com (http://www.hostkaran.com/)

amiri113
July 17th, 2010, 16:36
سلام
من يه جا پيدا کردم که هاست با سرعت بالا رايگان داشتش من اول روش سیستم کلاس مجازی راه انداختم خیلی خوب بوود فکر کنم اگ برای بلاگ دهی هم بخوای میتونی باهاشون صحبت کنی بندد وایت خوب بهت بدن
اين لينکشه هر کي مي خواد بره سايتشو بگيره
هاستکاران - www.hostkaran.com (http://www.hostkaran.com/)

:دی
در راه رضای خدا ميدن !؟؟
به فکر آخرتشون هستن که تو دنيا مجانی ميدن !؟ يا اينکه خدای نکرده برای آينده برنامه ای دارند :دی

Rezash
July 17th, 2010, 17:19
:دی
در راه رضای خدا ميدن !؟؟
به فکر آخرتشون هستن که تو دنيا مجانی ميدن !؟ يا اينکه خدای نکرده برای آينده برنامه ای دارند :دی
اينجور سايت هاي خوراك ليچ هستند :d

saeidj
July 17th, 2010, 19:30
اينجور سايت هاي خوراك ليچ هستند :d

يعني فكر كردي مانيتورينگ نمي كنند؟ شايد هم اصلا پورتا رو محدود كرده باشند.

balochkhan
July 17th, 2010, 21:06
به به موسسه خیریه هاست دهی به فقرا هم ایجاد شده دوست عزیز خیلی ممنون ولی من با هاست های رایگان کار کردم بیشتر به درد تست می خوره
یکی از عزیزان گفته بود ریلسر به درد بلاگدهی می خوره می خواستم بپرسم واقعا برای این کار به درد بخور هست اگه هست شما یه ریلسر مناسب با فضای یک گیگ و پهنای زیاد سراغ دارین
من هنوزم سر دو راهی ام نمی دونم هاست اشتراکی بخرم یا ریلسر

Rezash
July 17th, 2010, 21:39
يعني فكر كردي مانيتورينگ نمي كنند؟ شايد هم اصلا پورتا رو محدود كرده باشند.
همين ديگه!شما چون فكر مي كني مانيتور نميشه استفاده نمي كني!دفعه اولم نيست!تا حالا هر چي هاست مفتي ديدم ثبت نام كردم شروع به ليچ،مدتي استفاده بعد ساسپند!الانم از صبح دو سه مورد پيش اومد ليچ كردم،فقط حيف فضاش زير 1 گيگ هست :-s
رپيد شير رو بستن و چند تا ديگه باز بود :d
--
كسي مانيتور مي كنه كه براي هاستش ارزش قائل باشه وكسي كه ارزش قائل باشه معمولا رايگان نميده...
رو ايران سرور يكي از يوزرهام يك پروكسي نصب كرد كمتر از 5 ساعت اخطار اومد رو يكي ديگه از جاهايي كه ريسلر براي سايتهام داشتم سه ماه پروكسي نصب كرده بودم براي استفاده شخصي آخرشم خودم پاكش كردم!فرقش تو ايناست ;)

balochkhan
July 17th, 2010, 23:26
دوستان وی پی اسی با این مشخصات برای سیستم وبلاگدهی خوبه یا نه
10گیگابایت فضا
http://www.hostkaran.com/live/images/chat_bg_continue_left_top.gif (http://www.hostkaran.com/live/images/chat_bg_continue_left_top.gif) http://www.hostkaran.com/live/images/chat_bg_continue_left_bottom.gif (http://www.hostkaran.com/live/images/chat_bg_continue_left_bottom.gif) http://www.hostkaran.com/live/images/chat_bg_continue_right_bottom.gif (http://www.hostkaran.com/live/images/chat_bg_continue_right_bottom.gif)

1 ترابایت معادل 1000 گیگابایت پهنای باند

1 آدرس آی پی اختصاصی

رم :
512MB
کنترل پنل دایرکت ادمین ماهانه5000تومان

a-s
July 18th, 2010, 09:50
اگه خیریه میخوای آسیا دیتا
برای کمک به دیگران 300گیگ 300گیگ میدن:)):)):)):))
ولی اگه خیریه نباشه بهم پیام خصوصی بده با هم صحبت کنیم
:-p

amiri113
July 18th, 2010, 10:55
با 512 مگابايت رم ميتونيد شروع کنيد و مشکلی پيش نمياد.
البته بازم توصيه ميکنم از ورد پرس مولتی يوزر استفاده نکنيد چون برای هر وبلاگ يک کپی از کل ديتابيس ميگيره و باعث ميشه تعداد table ها الکی زياد بشن و لود سريع بره بالا.

salamweb
July 19th, 2010, 03:11
فکر کنم برای ایشون هاست اشتراکی هم خوبه البته هاست اشتراکی قوی وخوب چون می خواهند برای افراد محدودی سرویس بدهند در نیتجه لازم نیست زیاد هزینه کنند سرور اختصاصی یا مجازی برای سایت های پر بازدید خوبه نه برای ایشون

---------- Post added at 03:11 AM ---------- Previous post was at 03:04 AM ----------

با 512 مگابايت رم ميتونيد شروع کنيد و مشکلی پيش نمياد.
البته بازم توصيه ميکنم از ورد پرس مولتی يوزر استفاده نکنيد چون برای هر وبلاگ يک کپی از کل ديتابيس ميگيره و باعث ميشه تعداد table ها الکی زياد بشن و لود سريع بره بالا.

البته من زیاد از برنامه نویسی واینا سر در نمیارم ولی حدس می زنم در کنار معایبی که فرمودید مزایایی هم داشته باشد چون بالاخره ورد پرس مولتی یوزر هم یکی از محصولات ورد پرس هست که من خودم شخصا ورد پرس رو خیلی قبول دارم لطفا مزیت هاش رو هم بگید ممنون

Alborz
July 19th, 2010, 09:42
دوستان وی پی اسی با این مشخصات برای سیستم وبلاگدهی خوبه یا نه
10گیگابایت فضا

1 ترابایت معادل 1000 گیگابایت پهنای باند

1 آدرس آی پی اختصاصی

رم :
512MB
کنترل پنل دایرکت ادمین ماهانه5000تومان

درود دوست محترم. سیستم WordPress MU مشکلی با کاری که شما می خواهید انجام بدهید ندارد.
برای این کار شما میتونید از یک هاست اشتراکی لینوکس با کنترل پنل cPanel استفاده کنید که به راحتی پاسخگوی نیازتان است و هزینه سالیانه بسیار پایینی دارد.
ضمناً VPS های لینوکس و ویندوز نیز با قیمتی که از پس آن بر بیایید موجود است. در صورت تمایل و برای مشاوره و هماهنگی بیشتر تماس بگیرید : 2663355 - 0311

zimahost
August 1st, 2010, 12:54
ما هاست نامحدود با پهنای باند نامحدود با آپتایم تضمینی 99% و قیمت استثنایی و همینطور Wildcard فعال و پشتیبانی 24 ساعته برای راه اندازی سرویس وبلاگ دهی میتونیم به شما ارائه بدیم ضمنا در سرویس های ما MAX USER CONNECTION محدودیتی نداره برای اطلاعات بیشتر به سایت ZimaHost.com | (http://www.zimahost.com) مراجعه کنید

Talahost.Com
August 1st, 2010, 19:40
1‏ گیگ با 30 گیگ پهنا با وایلد کارد مجانی ماهانه 4950 و سالانه 44800 تومن
1‏ گیگ ریسلر ماهانه 6000

آپ تایم 99.95

samanenic
August 1st, 2010, 20:33
ما اسپانسری قبول میکنیم خواستی تماس بگیرین

09141212533 : علیزاده

imanegr
August 5th, 2010, 10:45
وردپرس مولتی یوزر شنیده بودم روی هاست مشترکی نصب نمیشه و یا اگر هم بشه مشکلات خیلی زیادی داره .
موفق باشید

sohrab.khan
August 5th, 2010, 14:44
ای بابا !!!
این تاپیک "هاست مناسب برای سیستم وبلاگدهی" (وردپرس مولتی یوزر )تموم نشد ؟!!!/:)
از اساتید پوزش می طلبم ولی اومدم که این تاپیک رو تموم کنم .:)
من تجربه کار با این وردپرس مولتی یوزر رو دارم . چند ساله که تجربشو دارم .
خواستید pm بزنید راهنمایی کنم یا همنجا توضیح میدم .
روی هاست اشتراکی هم میشه نصب کرد و مشکلی نداره .
از نظر مصرف منابع هم مشکلی نداره البته بستگی داره به سرور شرکتی که ازش خرید می کنید . سرور شرکت مربوطه اگر با کیفیت خوب باشه , در این صورت مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد
موفق باشید:65:

h.s
August 5th, 2010, 14:59
ای بابا !!!
این تاپیک "هاست مناسب برای سیستم وبلاگدهی" (وردپرس مولتی یوزر )تموم نشد ؟!!!/:)
از اساتید پوزش می طلبم ولی اومدم که این تاپیک رو تموم کنم .:)
من تجربه کار با این وردپرس مولتی یوزر رو دارم . چند ساله که تجربشو دارم .
خواستید pm بزنید راهنمایی کنم یا همنجا توضیح میدم .
روی هاست اشتراکی هم میشه نصب کرد و مشکلی نداره .
از نظر مصرف منابع هم مشکلی نداره البته بستگی داره به سرور شرکتی که ازش خرید می کنید . سرور شرکت مربوطه اگر با کیفیت خوب باشه , در این صورت مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد
موفق باشید:65:

خب آقا بگو آگاه بشيم!

MihanServer.com
November 26th, 2010, 15:35
میهن سرور | هاست | دامنه | نمایندگی فروش | سرور &#16 (http://www.MihanServer.com)

sohrab.khan
November 26th, 2010, 16:13
یکی بیاد این تاپیک رو ببنده ! من به این دوستمون توضیحات لازمه رو دادم تو پ.خ

bamboo
November 26th, 2010, 16:26
ما اسپانسری قبول میکنیم خواستی تماس بگیرید
id yahoo: Kajoosh