PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خیلی عجیبه حتمن بخونید نظر بدین

mosikhan
November 17th, 2014, 20:50
سلام من یک سوال دارم
من الان دارم با بخش پشتیبانی سایت hostgator صحبت میکنم انها ی عکس از کارت اعتباری و آیدی کارتم میخواهند بهشون بدم میگن برای تاید دامنه باید بدی تا هویته تو برای ما معلوم باشه
در ضمن بهم گفتن هدفت از راه اندازی این سایت چی است چرا اسمشو گذاشتی دانلود توضیح بده خوب اونم توضیح دادم تموم شد رفت بازم پرسید کافی نیست چی میخای بزاری برای دانلود اونم جواب دادم بازم گفت کافی نیست چه نرم ا فزاری میخای برای دانلود بزاری اونم ج دادم بده ٣ ساعت صحبت گفتن عذرخواهی میکنیم باید برای مشخص شدن هویت شما و محتوای سایت شما با خبر میشدیم الان میتوانید از سایت استفاده کنید با تشکر خلاصه پدر ما رو در اورد برای یک دامنه و هاست
آخه چرااااااااااااااااا

@-)

afshinh
November 17th, 2014, 20:59
چونکه اونجا قانون داره
مثل ایران نیست بچه 13 ساله سایت راه اندازی کنه
اونجا قوانین کپی رایت اجرا میشه

قطعا به علت وجود دانلود در دامنه از شما پرسیدن هدف از راه اندازی این وب سایت چیست
مدیر وب سایتهای دانلود اگه خارج از ایران فعالیت میکردن تا الان اعدام شده بودن!

mosikhan
November 17th, 2014, 21:06
من بهشون گفتم که اگر نرمافزار های رایگان را بزارم تو وبسایت خودم ایرادی داره یا نه گفتن نه
نرمافزار های رایگان رو لینک کنم بزارم برای دانلود مردم کپی حساب نمیشه دیگه؟?????????????????????????

xphost
November 17th, 2014, 21:07
ایران هر کی بخواد میتونه یه سایت راه بندازه
ولی اونجا شدیدا گیر میدن و همین سخت گیری باعث شده که کلاه برداری کم بشه

mosikhan
November 17th, 2014, 21:10
اره اینجا خیلی سخت میگیرن
فکر کنم اگه مدیر سایت های دانلود که تو ایران نرمافزار کرک میدن دسته مردم بیافتن دسته دولت اینجا معلوم نیست باهاشون چیکار کنن :))

mohammad007
November 17th, 2014, 21:15
سلام
دوست عزیز برای قانون کپی رایت از شما این سوالات رو می پرسن
بالاخره اونجا یکی از برنامه ها که ما کرک کردیم می خرن

pspasp
November 17th, 2014, 21:25
سلام مشخصات تماس پخ کنید من براتون درست میکنم

afshinh
November 17th, 2014, 22:01
سلام مشخصات تماس پخ کنید من براتون درست میکنم

چی رو میخوای درست کنید!
شما اصلا تاپیک خوندین

استاتر: نرم افزارهای رایگان حساب نمیشه
مشکل سر کرک نرم افزارها هست
شما ساکن خارج از ایران هستید؟ اگه پاسخ مثبت است
پیشنهاد میکنم رو قوانین کپی رایت تحقیق کنید
کوچکترین اشتباه جریمه نقدی و زندان در انتظار شماست

من قصد ندارم شمارو منصرف کنم ولی اگه قراره نرم افزارهای رایگان بزارید
خوب مردم میرن تو وب سایت اصلی دانلود میکنن دیگه چه کاریه وارد وب سایت شما بشن!
کپی پیس کار سختی نیست! به فکر یک ایده بهتر و خوب باشید
وب سایتی که اگه براش زحمت میکشید ارزش داشته باشه
حتی راه اندازی یک وب سایت لطیفه یا آموزشی
موفق باشید

kool
November 17th, 2014, 22:25
@mosikhan
بله کلا نرم افزار های رایگان مشکلی ندارند قرار بدید. (البته برخی دارای توضیح و یا کپی رایت خاص هستند که در فایل تکست کنار فایل یا درون سایت سازنده درج شدن که اونوقت بهتره خودتون درون یه فایل تکست متن کپی رایت اون نرم افزار رو قرار بدید که یه موقع مشکل نباشه.)

و نظر منم اینه که اگه می خواهید نرم افزار های رایگان رو برای دانلود بزارید اصلا ایده خوبی نیست و فقط براتون برای تفریح جواب میده. (چون سایت هایی که حالا با کرک و ... قرار میدن خیلی زیادن و اصلا نمیتوانید وارد رقابت شوید.)

موفق باشید

nullfa
November 17th, 2014, 22:29
اره اینجا خیلی سخت میگیرن
فکر کنم اگه مدیر سایت های دانلود که تو ایران نرمافزار کرک میدن دسته مردم بیافتن دسته دولت اینجا معلوم نیست باهاشون چیکار کنن :))

خدا باید برسه به دادشون :d

pspasp
November 17th, 2014, 23:40
یک ماه دیگه میفهمید چی میگم وقتی تصاحب کنن!

majid1f
November 18th, 2014, 00:21
یک نکته ، اگر ایران هستید استفاده از سرویس های هاستگیتور برابر با مسدود شدن، دامین، هاست... و هرچی گرفتین تا کمتر از 1 ماه دیگه هست!
شاید 100 تا تاپیک از بسته شدن و مسدود شدن حساب کاربران ایرانی در هاست گیتور هست.

mad-adwords
November 18th, 2014, 01:22
این همه ثبت کننده معتبر هست شما رفتی برای ثبت دامنه از یه سایت خارجی مخصوصا این هاست گیتور کلا گیر می ده قوانین سرسختی چند ماه پیش به دامنه های خیلی قدیمی به خاطر گذاشتن whmcs کرک شده زد دامین بست و فرستاد به لیست سایت های مزایده کلا برای ثبت دامنه از شرکت داخلی اقدام کن