PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کپی رایت ؟! یعنی چه ؟!

mahmoodi.1313
November 17th, 2014, 15:47
سلام و عرض ادب
بنده چندین قالب داشتم و روی اونها زحمت کشیدم.الان هم هر سایتی میرم میبینم دارن از قالب ریپ شده استفاده میکنند.
واقعا برای این گونه افراد باید تاسف خورد که زحمت چند ماه یک بنده خدا رو دارن در 5 دقیقه از بین میبرن.حتی پلن ها رو با قیمت ما داخل سایت گذاشتند.
من الان 5 قالبی که طراحی کردم ریپ شده و فقط چندتایی دور از دسترس ریپر های عزیز بوده. :)
هر وقت هم به مراجع قانونی تماس گرفتم هیچ کدام جوابگو نیستند و قضیه رو میپیچونن.
چرا این قانون کپی رایت در کشور ما اجرا نمیشه؟

f.saadat
November 17th, 2014, 15:49
سلام و عرض ادب
بنده چندین قالب داشتم و روی اونها زحمت کشیدم.الان هم هر سایتی میرم میبینم دارن از قالب ریپ شده استفاده میکنند.
واقعا برای این گونه افراد باید تاسف خورد که زحمت چند ماه یک بنده خدا رو دارن در 5 دقیقه از بین میبرن.حتی پلن ها رو با قیمت ما داخل سایت گذاشتند.
من الان 5 قالبی که طراحی کردم ریپ شده و فقط چندتایی دور از دسترس ریپر های عزیز بوده. :)
هر وقت هم به مراجع قانونی تماس گرفتم هیچ کدام جوابگو نیستند و قضیه رو میپیچونن.
چرا این قانون کپی رایت در کشور ما اجرا نمیشه؟
سلام
این یکی از مشکلات هست . باید تا جایی که ممکن هست کاری کنید از ریپ زده شدن جلوگیری کنین .
موفق باشید

mahmoodi.1313
November 17th, 2014, 15:50
سلام
این یکی از مشکلات هست . باید تا جایی که ممکن هست کاری کنید از ریپ زده شدن جلوگیری کنین .
موفق باشید
ماشالله با پیشرفت علم عزیز هیچ کار نمیشه کرد.
ریپر ها یک پله از ما بالاترن.

hassan_shahi
November 17th, 2014, 15:51
سلام دوست عزیز
این 5 قالبی که طراحی کردید رو یک نفر ریپ زده یا افراد مختلف ریپ زدن؟آیا وبسایتی هیچ مدرک درستی برای شکایت ارادئه دادید که جوابگو نبودند؟

mahmoodi.1313
November 17th, 2014, 15:52
سلام دوست عزیز
این 5 قالبی که طراحی کردید رو یک نفر ریپ زده یا افراد مختلف ریپ زدن؟آیا وبسایتی هیچ مدرک درستی برای شکایت ارادئه دادید که جوابگو نبودند؟
چندین نفر.
هم از طرح های گرافیکی هم کدنویسی.
حتی آدرس سایت در قالب ریپ شده بود اما ... .

hassan_shahi
November 17th, 2014, 15:56
دوست عزیز اگر مدرکی داشته باشید که قالب های شما اختصاصی هستش خیلی راحت میتونید از این اشخاص شکایت کنید و او سایتی که داره قالب ریپ شده شمارو میفروشه رو ببندید

یاشار زوم
November 17th, 2014, 15:59
کپی رایت یعنی کشک...
خود صدا سیما داره قانون کپی رایت زیر پا میزاره بعد نارحت هستین که کپی رایت رعایت نمیکنند

hamid.soltani92
November 17th, 2014, 16:24
ببخشید، شما تو طراحی قالبتون، از فوتوشاپ و دریم‌ویور و ... استفاده نکردید؟
همشون اصلی بودن و خریداری شدن؟...

Ashkankamangar.ir
November 17th, 2014, 17:56
این مورد حل شدنی نیست
تا وقتی مردم استفاده از قالب دیگری رو ***ی ندونن همینه
قالب مارو زدن به طرف میگم اینو بردارید میگه خب قالبتو کاری کن نشه ریپ زد میگم در ماشینمم اگه باز باشه میای ب***یش؟
میگه من *** نیستم میگم دقیقا ***ی

AvalinHost
November 17th, 2014, 18:00
سلام
برای اینکه همچین مواردی پیش نیاد باشد یک سامانه و سایت وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد راه اندازی بشه و طراحان آثار و قالب هاشون رو در اونجا ثبت کنن که اگر شخص دیگری اقدام به ریپ کردن اثر کرد، صاحب اثر بتونه از حق خودش دفاع کنه.
البته با این وضعیتی که نهادهای دولتی داره ....

iroooni.com
November 17th, 2014, 19:35
فکر نکنم به عمر ما قد بده که کپی رایت تو ایران قانون بشه شاید نسل بدی این مواردو نداشته باشن

mahmoodi.1313
November 17th, 2014, 21:27
ببخشید، شما تو طراحی قالبتون، از فوتوشاپ و دریم‌ویور و ... استفاده نکردید؟
همشون اصلی بودن و خریداری شدن؟...
بیشترینشون مال خودم بودن
بله طرح ابتدایی یعنی طرح پی اس دی در فتوشاپ بوده

- - - Updated - - -

سلام
برای اینکه همچین مواردی پیش نیاد باشد یک سامانه و سایت وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد راه اندازی بشه و طراحان آثار و قالب هاشون رو در اونجا ثبت کنن که اگر شخص دیگری اقدام به ریپ کردن اثر کرد، صاحب اثر بتونه از حق خودش دفاع کنه.
البته با این وضعیتی که نهادهای دولتی داره ....
ایرا ن یک اینترنت درست و حسابی نداره بعد وزارت بیاد این کارا رو بکنه ....

mr-programer
November 17th, 2014, 21:31
متاسفانه هیچ شکایتی به جایی نمیرسه حتی وبسایت بنده رو یکی هک کرده بود با مدرک و ... حتی آیپیشم دراوردم لیست اس ام اس هاشم دراورده بودم که مکاتبه داشتم باش ولی بازهم به جایی نرسید .

کپی رایت توی ایران = بزرگترین جک تاریخ

همونطور که دوستمون گفتن باید کاری کرد ریپر ها خسته بشن . میشه کاری کرد ریپ یه قالب 1 هفته طول بکشه که ریپر ترجیح میده اینکارو نکنه چون واقعا زمانش برابر با طراحی از پایه هست .

از جمله پشت هم نوشتن کدهای html تودر تو کردن کد های css و ...

Netfollower
November 17th, 2014, 21:33
معنای کپی رایت در ایران

یک طراح کلی زمان میگذارد کلی هزینه و....
بعد یک مشت بی سواد و یا کودک زیر 18 سال (جماعت کثیر طراح وب "کلیک راستی ها" ) ان را ریپ کنند
در سیستم مای بی بی که ما پشتیبانی میکنیم از این ددزها روزی 5 یا 6 تا میبینیم
***های اصلی هم میلیونی دارند درمیارند. تف
ایمیل به فتا و.. هم بزنی به ریش شما و هفت جد و ابادت میخندن !

pc30
November 17th, 2014, 21:46
با این که نهاد های دولتی بدن یا هر دلیل دیگری کاری ندارم !!

هر کس اول باید خودش رو اصلاح کند ! باید جوری فرهنگ سازی بشه که دیگه این چیزا از بین بره

خود منم کارم برنامه نویسی هست ! اما خب اکثر ما برنامه نویس ها نمیام پول واسه لایسنس نرم افزارهامون بدیم ! خب کرک شده استفاده میکنیم ! اینم یه جور کپی رایت هست !

یا میایم از سورس های آماده یوز میکنیم که بازم ...

به نظر من باید از خودمون شروع کنیم !
بعد یه پیشنهادی دارم ! قالب هایی رو که میسازی لاک کن تا هر کسی نتونه استفاده کنه

با تشکر !

Ashkankamangar.ir
November 17th, 2014, 23:42
اینا خوبه طرف قالب مارو ورداشته به نام خودش به کاربراش هدیه داده

TN Projects
November 17th, 2014, 23:58

هر کس اول باید خودش رو اصلاح کند ! باید جوری فرهنگ سازی بشه که دیگه این چیزا از بین بره

خود منم کارم برنامه نویسی هست ! اما خب اکثر ما برنامه نویس ها نمیام پول واسه لایسنس نرم افزارهامون بدیم ! خب کرک شده استفاده میکنیم ! اینم یه جور کپی رایت هست !

بعد یه پیشنهادی دارم ! قالب هایی رو که میسازی لاک کن تا هر کسی نتونه استفاده کنه

با تشکر !
کاملا با حرفتون موافقم و قبلا هم چندین بار در انجمن در مورد همین موضوع بحث کردیم اما متاسفانه همه صرفا تحریف های خودشونو دارن.
باتشکر.

mahmoodi.1313
November 18th, 2014, 00:13

با تشکر !
من خودم از ورژن های کرک شده استفاده میکنم.(تنها نرم افزار های خارجی)
و اما در مورد نرم افزار های ایرانی . من هر کدام که استفاده کردم لایسنسشون رو خریدم . مثل کلک .
چون خودشونم گفتن هرگونه کرک کردن نرم افزار حرام است و بنده هیچ گونه رضایتی ندارم.