PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت ایمیل مارکتینگ رضا سورس

meteor
November 17th, 2014, 12:38
آیا شما هم از اسکریپت هایی که ایمیل را به اینباکس ارسال نمی کنند خسته شده اید؟
آیا نیاز به معرفی محصولات خود از طریق ایمیل دارید؟
اسکریپت ایمیل مارکتینگ رضا سورس آماده شد. با استفاده از این اسکریپت و الگوریتم استثنائی و فوق العاده آن ، ایمیل های شما به اینباکس ارسال می شوند.
http://www.rezasource.com/wp-content/uploads/2014/11/Email-Marketing.png (http://www.rezasource.com/wp-content/uploads/2014/11/Email-Marketing.png)

این اسکریپت توسط متد خاصی که توسط رضا سورس طراحی شده است ، عمل نموده و با راهکار خاص خود ، ایمیل های شما را به اینباکس ارسال می نماید.فقط کافیست آن را نصب نموده و ارسال خود را انجام دهید.
این اسکریپت ، با ارسال ۱۱۰۰۰ ایمیل همزمان به جیمیل که سخت گیرترین وب سرور می باشد تست و تایید شده است.
اسکریپت به صورت کد بسته می باشد.
هم اکنون برای دریافت این اسکریپت اقدام نمایید.

لینک دریافت اسکریپت (http://www.rezasource.com/rezasource-email-marketing-script.html)

dakkeh20
November 17th, 2014, 12:47
دروود . دوست گرامی این فقط معرفی بود . لطفا از امکانات و ویژگی های اسکریپت بیشتر بگین و اینکه مزایاش نسبت به اسکریپت های موجود فعلی چی هست ؟

تا اونجا که من اطلاع دارم اگر شما بخواین 11000 تا ایمیل و همزمان به جیمیل ارسال کنید با یک ip امکان پذیر نیست اگر محبت کنید توضیحات تکملی اضافه کنید .

meteor
November 17th, 2014, 12:59
سلام دوست خوبم

این اسکریپت بر روی vps نصب می شود و قبلا به صورت کامل تست شده است

برتری آن نسبت به اسکریپت های موجود ، ارسال به اینباکس می باشد.

dakkeh20
November 17th, 2014, 13:47
:)

من دوست ندارم تاپیک شما رو منحرف کنم ولی این موارد که میگم و توضیح دهید .

دوست گلم مگه ارسال به اینباکس فقط به اسکریپت بستگی داره ؟!!!

SPF , DMKI و اسکریپت شما خودش ست میکنه ؟
معیار های spam نشدن مخصوصا برای GMAIL خیلی مهم هست و فقط با داشتن یک اسکریپت که ارسال و انجام میده که نمیشه گفت ایمیل inbox میشه !

اسکریپت شما رو چه سیستم عاملی نصب میشه ؟ کانفیگ چه طور هست ؟ اگر یک محصول و دارید برای فروش میزارید حتما توضیحات مناسب ارائه دهید. تو لینکی هم که معرفی کردید یه انجمن معرفی شده برای سوالات که هیچ خبری توش نیست ؟!

LIAN2
November 17th, 2014, 13:58
spf , dmki و اسکریپت شما خودش ست میکنه ؟
این موارد مربوط به dns هست ، اسکریپت دخالتی نمیتونه بکنه.

besthosti.com
November 17th, 2014, 14:08
سلام دوست خوبم

این اسکریپت بر روی vps نصب می شود و قبلا به صورت کامل تست شده است

برتری آن نسبت به اسکریپت های موجود ، ارسال به اینباکس می باشد.
متد های شما برای ارسال به اینباکس نسبت به سایر چیست؟
تست ارایه می دهید؟
در ضمن این بخش فروش نیست، بخش درخواست هست.

meteor
November 17th, 2014, 14:11
با با آنالیز ایمیل دریافت کننده ، کلاس بندی ارسال داریم و ایمیل ها با کلاس یکسان ارسال نمی شوند.

dakkeh20
November 17th, 2014, 14:12
این موارد مربوط به dns هست ، اسکریپت دخالتی نمیتونه بکنه.

بله صحبت من هم این هست که دوستمون میگن که رو وی پی اس نصب میشه .. !

meteor
November 17th, 2014, 14:14
دوست عزیز ، نصب بر روی vps فقط به این دلیل است که هاست ، محدودیت در ارسال دارد ، اما منابع vps اختصاصی تر است.