PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال سایت از سی پنل به دایرکت ادمین

m4u
November 17th, 2014, 06:05
سلام دوستان
من میخوام از سی پنل سایت رو انتقال بدم به دایرکت ادمین. تو گوگل سرچ کردم نوشته بود که باید به صورت دستی انجام بشه.
فقط نمیشه نام دیتابیس ها یکی نباشه؟
چون تو اموزش ها گفته شده با mysqldum بکاپ باید گرفت و توی هاست مقصد یه دیتابیس با همین نام باید ساخت و ایمپورت کرد.
راهی نداره که مثلا دیتابیس فعلی من اینه
test_123
توی هاست مقصد بشه
tt_123456
بعدش هم فایل کانفیگ وردپرس با دیتابیس های جدید اپدیت کنم و سایت بدون مشکل بیاد بالا؟
و یک سوال دیگه توی انتقال دستی اشاره ای به انتقال ایمیل های roundcube نشده بود. ایمیل ها رو چه طوری میتونم انتقال بدم
ممنون

mahdiazarnia
November 17th, 2014, 06:17
سلام دوستان
من میخوام از سی پنل سایت رو انتقال بدم به دایرکت ادمین. تو گوگل سرچ کردم نوشته بود که باید به صورت دستی انجام بشه.
فقط نمیشه نام دیتابیس ها یکی نباشه؟
چون تو اموزش ها گفته شده با mysqldum بکاپ باید گرفت و توی هاست مقصد یه دیتابیس با همین نام باید ساخت و ایمپورت کرد.
راهی نداره که مثلا دیتابیس فعلی من اینه
test_123
توی هاست مقصد بشه
tt_123456
بعدش هم فایل کانفیگ وردپرس با دیتابیس های جدید اپدیت کنم و سایت بدون مشکل بیاد بالا؟
و یک سوال دیگه توی انتقال دستی اشاره ای به انتقال ایمیل های roundcube نشده بود. ایمیل ها رو چه طوری میتونم انتقال بدم
ممنون
روی سنتوس اسریپتی داره که تبدیل می کنه بکاپ رو به دایرکت ادمین
اگر خودتون مدیر سرور هستید می تونید انجام بدید ، اگر هم نیستید که از جایی که هاست تهیه کردید بگید براتوت انتقال بدن

m4u
November 17th, 2014, 15:48
هاست مقصدم پشتیبانی نداره همه و من به روت دسترسی ندارم
فقط سئالای بالا ر اگر جوابش رو بدید ممنون میشم

kamandar
November 17th, 2014, 17:15
مشکلی پیش نمیاد