PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام و شب بخیر ٢ تا سوال دارم

mosikhan
November 16th, 2014, 19:12
@-)
١>>>>دوستان اگه کسی اطلاعات کافی داره به سوالم جواب بده : من میخام یسایت دانلود راه بندازم یعنی همه چیزش آمادست فقط مونده محتوای داخله سایت موندم چیکار کنم که خلاف کپی رایت عمل نکنم به نظر شما چیکار کنم چون من ایران زندگی نمیکنم یکی از کشور های اروپایی هستم و میدونید قوانین اینجا هم همش رو حساب کتابه به نظاره شما چجور فایل ها رو بزارم برای دانلود که اسمم نره جز خلاف قانون یعنی برام مشکلی پیش نیاد

٢>>>> کسی رو میشناسید که تو امریکا یا اروپا باشه و سایت دانلود فارسی داشته باشه ؟؟ آخه میخام ببینم مشکلی بارش پیش نیومده ؟؟
ممنون

jahromweb
November 16th, 2014, 19:22
سلام
نویسنده بگیرید
دامین هم به نام خودتون نباشه

besthosti.com
November 16th, 2014, 19:31
مشکلی فکر نمی کنم برای شما بوجود بیاید چون تو همین کشورهای خارجی هم سایت های دانلود زیادی هست. میتونید شما تو سایتتون لینک ها را بگذارید.
ولی به طور مثال این کشورهای خارجی با کرک مشکل دارند چون شما حق نرم افزار رو زیر پا میگذارید ولی دانلود نرم افزار مشکلی نداره چون مثلا سایت مایکروسافت و یا ادوب هم نرم افزاراهش رو برای دانلود گذاشته.
باز بستگی داره کجا زندگی می کنید. دقیقا کدوم کشور هستید؟

M-Sadeghi
November 16th, 2014, 21:00
مشکل بهیچ وجه پیش نمیاد. آیا امکان پرداخت ریالی دارید؟

OmidX
November 16th, 2014, 21:13
@-)
١>>>>دوستان اگه کسی اطلاعات کافی داره به سوالم جواب بده : من میخام یسایت دانلود راه بندازم یعنی همه چیزش آمادست فقط مونده محتوای داخله سایت موندم چیکار کنم که خلاف کپی رایت عمل نکنم به نظر شما چیکار کنم چون من ایران زندگی نمیکنم یکی از کشور های اروپایی هستم و میدونید قوانین اینجا هم همش رو حساب کتابه به نظاره شما چجور فایل ها رو بزارم برای دانلود که اسمم نره جز خلاف قانون یعنی برام مشکلی پیش نیاد

٢>>>> کسی رو میشناسید که تو امریکا یا اروپا باشه و سایت دانلود فارسی داشته باشه ؟؟ آخه میخام ببینم مشکلی بارش پیش نیومده ؟؟
ممنون

ب شرطی ک سرور اروپا باشه ، هیچ مشکلی پیش نمیاد ...

yeganehha
November 16th, 2014, 21:27
یه کاری که به نظر من می تونی انجام بدی این هست که یه قسمت بزار برای ' ارسال نرم افزار از طریق کاربران ' و بعدش خودت نرم افزار های کپی رایت ارسال کن ولی یه جوری سیستم درست کن کهزنام کاربری هر پست به صورت راندم از یک سری کلمات باشد و بعدش زیر هر پست هم بزار که اگر شما سازنده فایل هستید و رضایت ندارید کلیک کنید
فکر کنم اینجوری جواب بده

بعضی دوستان هم گفتند دامنه به نام خودت نگیر که فکر نکنم عملی باشه چون تو ایران خودمون به راحتی پیدا میکنن چه
برسه به خارج

iroooni.com
November 17th, 2014, 13:07
اگه می خواهید سایتتون زبان فارسی باشه که هیچ مشکلی نداره و نگران نباشید