PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما با 5-6 میلیون تومان چه سایتی میشه ایجاد کرد که بشه باهاش به درامد رسید؟ (با ایده های خوب همکاری میکنم)

s.m.heydari
November 16th, 2014, 18:18
باسلام.

دوستان بنده یه 5-6 میلیون تومانی دارم که فعلا نقشه ای باهاش ندارم. ولی چون 7 سالی توی نت هستم. ترجیح میدم که یک کار انلاین راه اندازی کنم که بشه با این سرمایه اندک به یه درامد مقبول برسم.

از دوستان صاحب نظر، اندیشه و ایده درخواست دارم داشته هاشونو با من به اشتراک بزارن و یک راهنمایی خوب بنده رو بکنن.

در صورتیکه کسی ایده خوبی برای راه اندازی یک وب سایت داره هم پیام بده تا بیشتر بتونیم آشنا بشیم.

باتشکر.

rap3faz
November 16th, 2014, 18:41
يه مقداري بزار روش يه سرور دست دوم بخر برو كولوش كن يه جا خوب و در آمد خوبي دربيار .

s.m.heydari
November 16th, 2014, 18:46
يه مقداري بزار روش يه سرور دست دوم بخر برو كولوش كن يه جا خوب و در آمد خوبي دربيار .

متاسفانه تخصصی در این باره ندارم. و اگه بخوام این کارو انجام بدم باید با یک متخصص این کار همکار بشم.

ولی ممنون از راهنماییتون.

سرزمین
November 16th, 2014, 18:52
شما سمت سرور و این چیزا نرو چون با یه نفر نمیشه گردوند و حتماً به مشکل بر میخورید.

psfa
November 16th, 2014, 18:54
باسلام.

دوستان بنده یه 5-6 میلیون تومانی دارم که فعلا نقشه ای باهاش ندارم. ولی چون 7 سالی توی نت هستم. ترجیح میدم که یک کار انلاین راه اندازی کنم که بشه با این سرمایه اندک به یه درامد مقبول برسم.

از دوستان صاحب نظر، اندیشه و ایده درخواست دارم داشته هاشونو با من به اشتراک بزارن و یک راهنمایی خوب بنده رو بکنن.

در صورتیکه کسی ایده خوبی برای راه اندازی یک وب سایت داره هم پیام بده تا بیشتر بتونیم آشنا بشیم.

باتشکر.

برای یک سایت ایرانی هیچ وقت به صورت شخصی اینجوری هزینه نکنین
اگه تجربشو دارین سایت خدماتی خارجی بالا بیارین

s.m.heydari
November 16th, 2014, 19:27
برای یک سایت ایرانی هیچ وقت به صورت شخصی اینجوری هزینه نکنین اگه تجربشو دارین سایت خدماتی خارجی بالا بیارین

میشه بیشتر توضیح بدید؟
ممنون

psfa
November 16th, 2014, 19:29
میشه بیشتر توضیح بدید؟
ممنون

خواهش میکنم
منظور این که شما به جایا ین که به فکر این باشین که سایت ایرانی بزنین به فکر سایت خارجی باشین اه تو این زمینه تجربه دارین ( زبان انگلیسی بلد باشین و ارتباط با اون ها ) و باید وییزا کارتو اینا هم تهیه کنید اینا مقدماتش هست

farnood
November 16th, 2014, 19:30
باسلام.

باتشکر.
سلام دوست عزیز

لطفاْ اعلام فرماپید در چه زمینه ای از کامپیوتر و یا ... توانایی بیشتری دارید؟

mr-programer
November 16th, 2014, 19:31
یه دفتر بزن برنامه نویس استخدام کن طراحی وب و میزبانی ( فقط برای مشتریا ) انجام بده .

تبلیغاتت رو کاملا هدفمند انجام بده . آزمایشگاه ها ، مدارس ، دانشگاه ها ، شرکت ها ، ادارات ، مجمتمع های رفاهی و تجاری ، هتل ها ، شرکت های مسافرتی و ... من چون این کارو قبلا کردم تضمین میکنم دلیل جمع کردن این دفتر هم مشکلات خانوادگی بود و بیماری مادرم ( پس بقیه لطفا نگن چرا خودت اینکارو نمیکنی ) .

تضمین درامد شخصیت ( بعد پرداخت حق اجاره و حقوق کارمندات ماهی 4 تومن با من :)

hamid.soltani92
November 16th, 2014, 20:34
یه دفتر بزن برنامه نویس استخدام کن طراحی وب و میزبانی ( فقط برای مشتریا ) انجام بده .

تبلیغاتت رو کاملا هدفمند انجام بده . آزمایشگاه ها ، مدارس ، دانشگاه ها ، شرکت ها ، ادارات ، مجمتمع های رفاهی و تجاری ، هتل ها ، شرکت های مسافرتی و ... من چون این کارو قبلا کردم تضمین میکنم دلیل جمع کردن این دفتر هم مشکلات خانوادگی بود و بیماری مادرم ( پس بقیه لطفا نگن چرا خودت اینکارو نمیکنی ) .

تضمین درامد شخصیت ( بعد پرداخت حق اجاره و حقوق کارمندات ماهی 4 تومن با من :)
دوست من تو این اوضاع، با ۶-۵ میلیون تومن ۲ تا میز و صندلی و یه دست لیوان و یه چای‌ساز میتونن بخر!

shakari
November 16th, 2014, 21:01
دوست من تو این اوضاع، با ۶-۵ میلیون تومن ۲ تا میز و صندلی و یه دست لیوان و یه چای‌ساز میتونن بخر!

با نظرتون موافق هستم.:))
متاسفانه ایران با موضوع بعضی از سایتا مخالفت میگند.
اگه مخالف نبود تو اینن زمان ایجاد وب سایت فیلم و سریال با آرشیو بسیار بود.
و تو چند ماه میتونستین چند بابر پولتونو برداشت کنین.
ولی از بالا گیر میدن و حتما پیگیری میکنن;)
موفق باشید

سرزمین
November 16th, 2014, 21:05
با نظرتون موافق هستم.:))
متاسفانه ایران با موضوع بعضی از سایتا مخالفت میگند.
اگه مخالف نبود تو اینن زمان ایجاد وب سایت فیلم و سریال با آرشیو بسیار بود.
و تو چند ماه میتونستین چند بابر پولتونو برداشت کنین.
ولی از بالا گیر میدن و حتما پیگیری میکنن;)
موفق باشید

نه که خیلی کمه شما گوگل رو سرچ نکردی ببینی از در و دیوار گوگل سایت فیلم و سریال میباره

میدونی بدیمون چیه؟ کاری نداریم خوبه یا بد هر چی دوست داریم انجام میدیم قوانین کیلو چنده؟

ali.huc
November 16th, 2014, 21:12
به هیچ عنوان دنبال دفتر و استخدام برنامه نویس و این مسائل نرید حتی اگه 60 میلیون داشتید!

یه سایت بهتره راه بندازید، سرور و هاست بفروشید البته چون تخصص ندارید میتونید اوایل کار نمایندگی بگیرید از شرکت های معتبر و به تدریج که مشتری ها زیاد شدن و تخصص تون بالا رفت خودتون سرور اختصاصی تهیه کنید.
میتونید نمایندگی ثبت دامنه هم بگیرید که هزینه ای نداره. برای راه اندازی موارد فوق اگر اطلاعات و راهنمائی خواستید میتونیم کمکتون کنیم (در رابطه با whmcs و سایر مسائل)

موارد بالا هزینه ای هم نداره سرجمع همش با 500 تومن میشه را بیفته. + هزینه طراحی یک سایت

در کل پیشنهادی که خدمتتون عرض میکنم صرفا فری لنس کار کردن هست.

f.saadat
November 16th, 2014, 21:25
به نظر من اون 5-6 میلیون رو خرج نکن(تو نت) . بذار جیبت و از زندگی واقعی لذت ببر ;)

Saeed_Z
November 16th, 2014, 21:29
آقای ali-huc درست میگن شما نهایتاً تا 500 رو تو نت بزاری کافیه نمیخواد تمامش رو تو نت بزاری چون کار بالا پایین داره یهو دیدی ضرر کردی در ضمن حتماً قبل از شروع کار هاست و دامین و ... . آموزش های لازم رو ببین موفق باشی :53:

Yas-Host
November 16th, 2014, 22:53
ایجاد یک مغازه فلافلی با بستنی فروشی در مرکز شهر و درامد بسیار بالا !

یکی از آشنا هامون در عرض 1 ماه 206 گرفت :|

- - - Updated - - -

بهترین مارک چای ساز الان بیشتر از 400 فکر نمیکنم باشه

اونم چایی اتوماتیک داخلش ریخته میشه و پاکتی و بسته بندی شده نیست :ی

احتمالا اون میز ها هم چوبشون از چوب درخت گردو ـــه

iroooni.com
November 17th, 2014, 13:10
به نظرمن یه سایت مجاز اهنگ بزن با پولتم روش تبلیغ کن تا بیاد بالا بعد یه مدت میتونی برای سایت تبلیغ بگیری و درامد خوبی داشته باشی

dakkeh20
November 17th, 2014, 13:39
تو دنیای مجازی خیلی کارها میشه کرد با سرمایه های مختلف . کاری به محدودیت ها و قوانین داخلی ندارم .

فقط یک نکته خیلی مهم هست . تخصص

اول تخصص کسب کن و بعد تحقیق کن که کاری که میخوای انجام بدی چقدر نیرو و وقتت رو میگیره و بازدهی کوتاه مدت و بلند مدتش چه قدر هست .

دوره سایت های فیلم و موزیک و خط بکش جون دیگه شورش دراومده و تا بخوای تو گوگل بیای بالا و کلی هزینه کنی پول هاست دانلود و . . . تا به خوای به درآمد و بازدید و اینا برسی کلی پولت میره و بزودی آدرس سایتت هم **** میشه و حالا بیا دوباره روز از نو . . . .

نظر همه دوستان و خوندم در کل همه نظر ها محترمه و برای من که خیلی جالب بود . .

tahaaa2
November 19th, 2014, 21:23
با سلام
الان دیگه فقط سایت واسه پول در آوردن کافی نیست
باید یه ایده جدید داشت به همراه اپ موبایلی درست و درمون
در مورد شبکه های اجتماعی مثل وایبر نطرتون چیه؟
هنوز شرکتی توی ایران از این کار ها نکرده
البته نیاز به امکانات بیشتر و ایده جدید واسه کار داریم
که اگه خواستید می تونم بیشتر راهنمایتون کنم
اینکه چه امکاناتی داشته باشه و چه جوری بتونی تو کوتاه مدت کاربران زیاد جذب کنی و روش پول در آوردن ازش رو هم اگه خواستید خصوصی میگی خدمتتون
البته به طور حتم احتیاج داریم که ایده رو من بدم و هزینه راه اندازیش با شما باشه و توی درآمدش شریک بشیم

Netfollower
November 19th, 2014, 21:27
اگر دو سه میلیون بیشتر داشتید
انحصار یک اسکریپت با 4سال کار و کلی افزونه و سایت و
و ده هزارتا یوزر و هزارتا افزونه و قالب و اموز شو... بهتون جهت خریداری معرفی میکردیم
اگر شرکت باشید میتونید ماهی حداقل 5 میلیون ازش درارید ولی غیر از اون خیر . با شخصی کار کردن نمیشه
سایت تفریحی و اسکریپت اختصاصی و.... همش قصص
دیگه واقعا همه گرگ شدن فقط پول میگیرن کاری نمیکنند واستون

saeed1988m
November 19th, 2014, 21:27
والا عزیز 5یا 6 میلیون رو نباید بگیم پول کمی هست زیادم نیست به نظرم با دوستانی که ایده های خلاق و واقعا با ارزش دارن در ارتباط باشید بنده خودم ایده دارم ولی متاسفانه این سرمایه براش کمه به هر حال میشه کاری انجام داد ولی نه از هر نظر عالی

Netfollower
November 19th, 2014, 21:31
والا عزیز 5یا 6 میلیون رو نباید بگیم پول کمی هست زیادم نیست به نظرم با دوستانی که ایده های خلاق و واقعا با ارزش دارن در ارتباط باشید بنده خودم ایده دارم ولی متاسفانه این سرمایه براش کمه به هر حال میشه کاری انجام داد ولی نه از هر نظر عالی

مغازه پفک فروشی نمیشه زد باهاش. ولی سایت فروش پفک انلاین میشه !!
عزیز تو هرموردی بگی یا دست بردن یا همینکه دست بزنی فردا طرحتو می***ن یا ریپ میکنند
تو ایران فقط باید انحصاری کار کرد. سرمایم هم نیست. 5 و 6 که چیزی نیست

ایران تیم وب
November 20th, 2014, 07:30
دوستان اکانت دوم من را هم بن کردند.چیکار کنم؟

jaheshserver
November 20th, 2014, 08:32
از نظر من سرمایه زیاد نباید ریخت توی نت چون ریسک کاراش بالاس و مشخص نیست کارتون بگیره یا نه بهتره در حد 200-300 تومان ایده خودتان را استارت بزنید و پیش برید ببینید چی میشه

!MihanIt!
November 20th, 2014, 13:19
می تونید با امکانات زیاد درگاه واسطه و با تبلیغات هوشمند می تونید به جایی برسید

mehrangta
November 20th, 2014, 13:33
سرور بازی میدم خدمتتون
درآمد میانگین 800 (در این ماه تا حالا 1.100 درآمد)
6.200 میفروشم
اطلاعات بیشتر پیام خصوصی بدید