PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : nic کپی برابر اصل کارت ملی میخواد

psfa
November 16th, 2014, 16:43
پیرو این تاپیک http://www.webhostingtalk.ir/f59/128489/ و اذیت کردن هاشون آخرش بالاخره یک جمله گفتن که سوال امنیتی فلان رو جوابش رو بگو
منم این نیک مال خیلی سال پیشه و یادم نمیاد حالا اینا میگن کپی برابر اصل کارت ملی رو باید پست کنی
آخه اینا به چه حقی این حرف رو میزنن؟ من رو چه حساب برای اینا برابر اصل کارت ملی بفرستم؟

سرزمین
November 16th, 2014, 16:46
شاید منظورشون اسکن رنگی کارت ملی هستش نه خود کارت ملی!

psfa
November 16th, 2014, 17:21
شاید منظورشون اسکن رنگی کارت ملی هستش نه خود کارت ملی!

خود کارت کلی خیر
برابر اصلش رو میخوان که در واقع همون کارت ملی هست
یعنی باید برم دفترخونه ثبتش کنم یه هزینه ای هم بکنم بعد هم برم پست براشون پست کنم بازم یه هزینه ای هم بکنم ، هزینه ها و وقتی که صرف میشه به کنار ، چه دلیلی داره برابر اصل کارت ملیم رو دست یه عده بسپرم؟

majid1f
November 16th, 2014, 17:22
من یک دامین اقدام به ثبت کردم بعد از 2 روز امده باید مجوز رسمی از وزارت ارشاد بگیرم . من نمی دونم دامین هیچ مشکلی هم نداره ....
یک جایی کار نیمه دولتی شده ، وضعش این می شه. اصلا نمی دونم دامین مگه نباید ثبت انی باشه؟

psfa
November 16th, 2014, 17:26
من یک دامین اقدام به ثبت کردم بعد از 2 روز امده باید مجوز رسمی از وزارت ارشاد بگیرم . من نمی دونم دامین هیچ مشکلی هم نداره ....
یک جایی کار نیمه دولتی شده ، وضعش این می شه. اصلا نمی دونم دامین مگه نباید ثبت انی باشه؟

اینجا ایران است :d کلا نمیدونم دلیلش چیه به یک سری حقوق میدن که ملتو اذیت کنن همون چند سال پیش خوب بودا اینا کلا بخوان ابرو رو درست کنن میزنن چشمم کور میکنن

modiranhosting
November 16th, 2014, 17:27
ممنون از شرکت تو تاپیک
شما فرق اسکن با برابر اصل رو نمیدونین؟

شما زیاد حساس شدی برادر ، مدارک رو ارسال بفرمائید اینقدر هم حرص نخور ، مشکلی پیش نمیاد ، میتونم دلیل حساسیت شما رو بپرسم ؟

مشکل هزینه است ؟ مشکل سوء استفاده از مدارکه ؟

modiranhosting
November 16th, 2014, 17:39
نه از nic میان این تاپیک رو ارسال میکنند و نه ادامه دادن این تاپیک باعث تغییر در قانون اونا میشه این وسط باز کسی که متضرر میشه خود شما هستید بس که غصه و حرص خوردی ...

موفق باشید

hamid.soltani92
November 16th, 2014, 17:39
من مشکلی با ارسال مدارک ندارم دوست عزیز و کارت ملی ، شناسنامه ، چند تا تعهد نامه ، حتی کارت پایان خدمت و ... واسشون ارسال شده ، اما برابر اصل کارت ملی واقعا قابل درک نیست
پوریا جان میتونی روی برگه‌ای که ارسال می‌کنی، بنویسی صرفا جهت ارائه به پژوهشگاه دانش‌های بنیادی.
مشکلی هم پیش نمیاد.

modiranhosting
November 16th, 2014, 17:41
من مشکلی با ارسال مدارک ندارم دوست عزیز و کارت ملی ، شناسنامه ، چند تا تعهد نامه ، حتی کارت پایان خدمت و ... واسشون ارسال شده ، اما برابر اصل کارت ملی واقعا قابل درک نیست

- - - Updated - - -

بزارین خوش باشن

عرض کردم اسکن مدارک که اکثر شرکت هایی که باهاشون کار کردید و رو دارند به هرحال این سرویس باید با فعال سازی یه سرویس پیامک تفاوت هایی داشته باشه یا خیر ؟

حالا شما فکر کن اگر جزء مشتریان هاست ایران بودی هم مدارک از شما میخواستن !!!! نظر شما در این خصوص چیست ؟

psfa
November 16th, 2014, 17:44
پوریا جان میتونی روی برگه‌ای که ارسال می‌کنی، بنویسی صرفا جهت ارائه به پژوهشگاه دانش‌های بنیادی.
مشکلی هم پیش نمیاد.

یعنی همون جا تو دفتر خونه بگم خودشون بنویسن حله حمید؟ آخه میترسم این رو هم بفرستیم دو روز دیگه باز چیز دیگه نگن
همین سوال امنیتی رو هم بعد از دو روز بالاخره درست گفتن ، تا دو روز هی میل میدادن پاسخ محرمانه را از ایمیل شناسه کاربری ارسال نمایید ، من 4 و 5 بار میل دادم که پاسخ محرمانه چیه؟ که آخرش گفتن همون سوال امنیتی

modiranhosting
November 16th, 2014, 17:51
خیلی جاها شده تا حالا مدارک بخوان و با تحقیق براشون ارسال شده و مشکلی هم نبوده تا به حال و اسکن یا عکس ارسال شده اما این که کپی برابر اصل کارت ملی رو بخوان که در واقع میشه گفت همون کارت ملی هست... ، اگه زیر نظر دولت هستن هم بازم نیازی به برابر اصل نیست خب با ارسال کپی یه استعلام میگیرن دیگه؟

خیلی عذرمیخوام آ اما اینکه بنده کنار گرمای بخاری اتاقم بشینم و قانون و حقوق رو نقد کنم که درست نیست ، هیچ گونه مشکل یپیش نخواهد آم ارسال بفرمائید در تکمیل فرمایش جناب سلطانی باید عرض کنم شما اگر حساسیت بالایی دارید مدارک رو که برابر با اصل کردید قبل از پست ، متن " مدارک اینجانب صرفا جهت ارائه به پژوهشگاه دانش‌های بنیادی بوده و فاقد هرگونه اعتبار قانونی و حقوقی برای سایرین می باشد " ترجیحا دست نوشته

سرزمین
November 16th, 2014, 17:52
اتفاقاً سایتای غیر اخلاقی رو روی ir بالا نمیارن روی دامین هایی بالا میارن که هم ارزون باشه و هم مدارک نخواد.

majid1f
November 16th, 2014, 18:04
دامنه ملی هیجا ثبت آنی نمیشه .fr - de . ca

- - - Updated - - -

بچه جان منظور من دادن مدارک به یک شرکت یا سازمان بود شما هنوز معنی متن فارسی رو نمیدونی دامنه میخوای برای چی ثبت بکنی... بعدا مگه رئئیس جمهور امریکا هستی میترسی مدارکت بفرستی ... نیک باید بدونه دامنه به کی میده و تمام شرکت های هاستینگ هم باید طبق قانون اسکن مدارک رو بگیرن و لازم شد کپی اونها هم ارسال شه برای هاستینگ که تخلفی شد بتونه پیگیری بکنه ... باز یه چیز قانونی از شما خواستن دادت در اومد
1- الان همه دامنه .in ثبت می شه. یعنی .in ، دامین ملی کشور هند نیست؟
2- مساله برابر با اصل،
چطور حساب کردید که 500 تومان شد؟ حداقل 2-3 ساعت زمان به هدر رفته + هزینه های دیگه شاید بیش از 50 هزار تومان برای من تمام می شه.

:))

پنج تومن این دامین های IR گرون بشه مشکل حل میشه، اینقدر سایت غیر اخلاقی و فیلم روی آی آر بالا آوردن که مجبورن اینقدر روی مدارک جدی باشند، دوست عزیز فکر کنم گشنه ای اصلا اعصاب نداری :d استارتر من مشکل شما رو داشتم با 2 تا فکس و امضا حل شد،با اخلاق ترین پشتیبانی رو همین نیک داره.
پشتیبانی خوبی داره ولی قوانین دست و پاگیری داره. یک اسکن کارت ملی + تایید موبایلی توسط شماره های داخلی کافی نبود؟
شخصی که شماره همراه می گیره همه ی مشخصات معلوم می شه کافیه با شماره ملی تطبیق بدند.
خوب از یک طرف نیمه دولتی هست از طرف دیگه امکانات تایید هویت اتوماتیک با شماره ملی و اپراتورهای همراه را نداره؟

psfa
November 16th, 2014, 18:05
شما همونی نیستی که به جای سلام میگی مرگ بر آمریکا ؟

خب برادر من از چیزی اطلاع نداری چرا میای نظر میدی ؟

دانلود فیلم (http://arshfilm48.ir/)

دانلود فیلم بزرگسال Emmanuelle 6: One Final Fling (http://arshfilm48.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af%d8%b3%d8%a7%d9%84-emmanuelle-6-one-final-fling/)

این سایت خوبش هست، آدرس بالا 18 سالش رو نمیتونم اینجا بزارم.
الان اینا چیجوری رو ir این سایت های رو بالا میارن کسیم باهاشون کار نداره؟ من کلا رو نیکم از اول تا حالا 4 تا دامین بوده که رو یکیشون فقط سایت بالا بوده

majid1f
November 16th, 2014, 18:07
اسکن یک کارت مانند کپی کردن ان هست! و اسکن یک کارت برابر اصل شده فاقد ارزش برابر اصل هست.

psfa
November 16th, 2014, 18:10
1- الان همه دامنه .in ثبت می شه. یعنی .in ، دامین ملی کشور هند نیست؟
2- مساله برابر با اصل،
چطور حساب کردید که 500 تومان شد؟ حداقل 2-3 ساعت زمان به هدر رفته + هزینه های دیگه شاید بیش از 50 هزار تومان برای من تمام می شه.

پشتیبانی خوبی داره ولی قوانین دست و پاگیری داره. یک اسکن کارت ملی + تایید موبایلی توسط شماره های داخلی کافی نبود؟
شخصی که شماره همراه می گیره همه ی مشخصات معلوم می شه کافیه با شماره ملی تطبیق بدند.
خوب از یک طرف نیمه دولتی هست از طرف دیگه امکانات تایید هویت اتوماتیک با شماره ملی و اپراتورهای همراه را نداره؟

ممنون از صحبت هاتون

- - - Updated - - -

اسکن یک کارت مانند کپی کردن ان هست! و اسکن یک کارت برابر اصل شده فاقد ارزش برابر اصل هست.

ارزشی دقیقا برابر اصل نداشته باشه اما بی ارزش هم نیست و انواع و اقسام کارها رو میشه باهاش کرد به دست کسی بیوفته
سازمانی که دولتی و یا حتی نیمه دولتی هست چه نیازی هست به این کار؟ و کپی کارت ملی نباید کفایت کنه؟ میخوای بری معامله میلیاردی انجام بدی هیچ جایی برابر اصل کارت ملی نمیخوان اینا چه طور برای یک دامین 4600 تومانی چنین درخواستی دارن ؟

سرزمین
November 16th, 2014, 18:14
بحث پولش نیست بحث اینه که این دامین منحصراً برای ایرانه به همین خاطر مدارک میگیرن در ضمن شما چه طوری بدون مدارک 4 تا دامین ثبت کردی؟

psfa
November 16th, 2014, 18:21
بحث پولش نیست بحث اینه که این دامین منحصراً برای ایرانه به همین خاطر مدارک میگیرن در ضمن شما چه طوری بدون مدارک 4 تا دامین ثبت کردی؟

والا تا چند سال پیش از این جور چیزا نبود و من اون موقع که نیکم رو ساختم هم هیچ مدرکی نخواستن و ارسال نشده بود همین الان هم 2 دامین در پنلم هست که برای اونا هم هیچ مدرکی نخواستن
اما برای این دامین که رفتیم تازه ثبت کنیم این جور مسائل رو پیش آوردن

سرزمین
November 16th, 2014, 18:26
معمولاً برای تمدید، مدارک میخوان شاید توی این دامین جدید از iran یا همچین چیزایی هستش در هر حال شما برو اون چیزی که میخوان انجام بده دیگه خیالت راحت باشه دیگه هیچ مدارکی نمیخوان فقط کامل هر چی گفتن رو انجام بده البته از نظر من.

psfa
November 16th, 2014, 18:32
معمولاً برای تمدید، مدارک میخوان شاید توی این دامین جدید از iran یا همچین چیزایی هستش در هر حال شما برو اون چیزی که میخوان انجام بده دیگه خیالت راحت باشه دیگه هیچ مدارکی نمیخوان فقط کامل هر چی گفتن رو انجام بده البته از نظر من.

نظر شما برای ما کاملا محترمه
بیشتر تحقیق میکنم ببینیم چی میشه