PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند سئوکار حرفه ای

EhsanAvr
November 16th, 2014, 04:43
درود بر دوستان
برای یک سایت که بیش از 5 سال سابقه فعالیت داره و تو خیلی از کلمه ها تو صفحه اول گوگل هست به یک سئوکار نیاز دارم که سئوی سایت رو تا حد ممکن بیاره بالا که مطالب جدید سایت هم سریع ایندکس بشه هم نسبت به بقیه سایت ها بیاد بالاتر

mr-programer
November 16th, 2014, 04:49
ویرایش شد

jaheshserver
November 16th, 2014, 08:49
درود بر دوستان
برای یک سایت که بیش از 5 سال سابقه فعالیت داره و تو خیلی از کلمه ها تو صفحه اول گوگل هست به یک سئوکار نیاز دارم که سئوی سایت رو تا حد ممکن بیاره بالا که مطالب جدید سایت هم سریع ایندکس بشه هم نسبت به بقیه سایت ها بیاد بالاتر

بنظرم سایتی 5 سال سابقه داره و تو گوگل هم وضعیتش الان خوبه نیاز به سئو کار نداره !!! سعی کنید به خود محتوای سایت برسید.
از نظر من سئو همین نکات خیلی ساده ای هست که باید هنگام پست زدن رعایت کنید و همچنین نکات ساده ای هست که باید توی طراحی قالب بهش توجه شده باشه که با سرچ معمولی توی گوگل همه اطلاعات هست و سئوکار مثلا می خواد بیاد چیکار کنه سایت شما رو؟!! سئوکاری به این شکلی که شما می گین از نظر من یعنی ....

sharbazi
November 16th, 2014, 11:21
سلام
برای افزايش آمارتون بايد از لينكـ بيلدينگ طبیعی و محتوای مناسب استفاده كنيد
در صورت نياز در تماس باشيد جزييات رو واستون ارسال كنم.

jaheshserver
November 16th, 2014, 11:44
سلام
برای افزايش آمارتون بايد از لينكـ بيلدينگ طبیعی و محتوای مناسب استفاده كنيد
در صورت نياز در تماس باشيد جزييات رو واستون ارسال كنم.

این درسته سئو واقعا اینه اما اینکه گاهی سئو کارا میگن اقا 100 تومن بده امارت سوبله میشه واقعا کلاهبرداریه !!

EhsanAvr
November 16th, 2014, 11:55
ممنون از نظرات دوستان

TN Projects
November 16th, 2014, 12:07
با درود و احترام.
لطفا اطلاعات تکمیلی رو ارسال کنید.
موفق باشید.

sharbazi
November 16th, 2014, 12:58
صندوق پيامتون پر شده .

EhsanAvr
November 16th, 2014, 14:03
صندوق پيامتون پر شده .
درست شد.

iroooni.com
November 16th, 2014, 14:48
دوست من بهتره دست نزنی به سایت یا ندی به کسی سئو کنه چون سایت بازدیدشو از دست میده منظم اپش کن خیلی بهتر میای بالا