PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست

namardha
July 16th, 2010, 13:45
سلام ، من به یه هاست 3 گیگ نیاز دارم

نکات:

من یه سایت دام با 7000 تا کاربر که امارش خوب اره بالا میره !!!!

سرویسهای یک هاستینگ هم مد نظرم هست ( برای اطمینان اینجا پیام میدم ، بعدا پشیمون نشم، که چرا سرویس بهتری نگرفتم )

======================

هاست پیشنهادی شما میتونه سرور مجازی باشه یا هاست اشتراکی فرقی نداره ، مهم شرایطه )

===========================

شرایط :

1-امنیت بسیار بالا !!!! (فوق العاده بالا ) (اصلا دوست ندارم هک بشم

2- سی پی یو و رم قدرتمند (چون برای یه سایت موزیک + فیلم + نرم افزار ، قدرتمند بودن و سریع باز شدن سایت خیلی خیلی مهمه )

3- قیمت چنان برام مهم نیست

4- پشتیبانی قوی

5 - بازم امینت (حملات به سایت خیلی زیاده )

6- تضمین هک نشدن ،من از phpnuke mt edition استفاده میکنم ، ( اگه تضمین بدید که بهتر ، اگه هم ندادید ، بقیه شرایطو داشته باشید )

=================

منتظر پیشنهاداتتون هستم

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

یه پیشنهاد بیشتر نبود؟

اگه کس دیگه ای هم میخواد پیشنهاد بده خواهشا همینجا بده که دیگر وب مستران هم ببینند پیشنهادشون رو

RezaFH
July 16th, 2010, 14:15
شما بهتره سرور مجازی یا اختصاصی منیج شده بگیری ;)
اگر واقعا سایت رو میخواید آمارش بالا بره ، سرعتش همچنان بالا باشه و امنیت در حد خیلی بالا باشه ، فقط سرور جوابگوی شما خواهد بود و با هاست اشتراکی به مشکل بر میخورید

parsvps
July 16th, 2010, 14:16
دقیقا

NovinServer
July 16th, 2010, 14:28
منم با نظر دوستان موافق هستیم !
البته اگر دوست نداری بعدا دچار مشکل بشوی ...

namardha
July 16th, 2010, 15:12
خوب پیشنهاد بدین سرور هاتون رو !!! من گیج شدم از کجا بگیرم که خوب منیج شده باشه

saeidj
July 16th, 2010, 15:17
6- تضمین هک نشدن ،من از phpnuke mt edition استفاده میکنم ، ( اگه تضمین بدید که بهتر ، اگه هم ندادید ، بقیه شرایطو داشته باشید )
اگر تيم فني سرور هاي گوگل هم بياد برات سرور رو امن بكنه و تو بياي از phpnuke استفاده كني به احتمال 99.99% هك ميشه اگه ميگي نه من ميدم هكت كنند ولي قبلش يه تعهد كتبي امضا شده بم بده كه خودت خواستي و تمام عواقبش پاي خودته! اينو مي گم تا دستت بياد امنيت نيوك چقدره. و اگه قوي ترين سرور رو داشته باشي يه cms باگ دار مثه نيوك هك ميشه.

ببخشيد كه پستم به درخواستت مربوط نبود فقط خواستم راهنماييت كرده باشم

namardha
July 16th, 2010, 15:22
من پیشنهاد میخوام ، نه اینکه دوباره در مورد نیوک بحث بشه
------------------------

در انتظار

RezaFH
July 16th, 2010, 15:57
اینم آفر سرور اختصاصی :

CPU : Intel i7 920, 4x 2x 2.66+ GHz
RAM : 8 GB DDR3
NIC : GigaEthernet
Hard Drive : 2 x1000 GB - SATA2 Of Hard Drives
Raid : 0/1
Uplink : 100 Mbps Dedicated
Bandwidth : Unmetered ( 3 TB on 100 Mbps Private Port,
Over 3 TB on 10 Mbps )
IP : 1 + 10 IP Address
Datacenter : OVH france

قیمت : ماهانه 150 هزار تومان با cPanel رایگان
منیج ، پشتیبانی و بالا بردن امنیت سرور ، ماهانه 50 تومن

:)

namardha
July 16th, 2010, 16:13
پیغام خوصی تون رو چک کنید

این همه عضو داره این سایت ، همین یه پیشنهاد بود !!!!!

NovinServer
July 16th, 2010, 16:18
Linux Organization VPS

CPU : Intel(R) Xeon(R)CPU E5504 @ 2.00GHz
Hard Disk Space : 80 GB
Guarantee Ram : 1024 MB
Burstable Ram : 2048 MB
Unlimited Bandwidth
Network Port : 1 Gbps
Dedicated IP(s) : 5
HyperVM Containers
Full Root Access
Full Managed
No Setup Fee

Server Location : http://rleeden.myby.co.uk/flags/US.png United States

پلن های دیگر و قیمت سرویس ها (http://support.novinserver.com/cart.php?gid=14)

mr.he3am
July 16th, 2010, 18:09
خواستید در خدمتتون هستم
از سایتتون بک آپ روزانه گرفته میشه به احتمال خیلی کم از سمت سیستم سایت هک بشید از سایت شما بک آپ داریم و نگاه کنید چند سایت پر بازدید روی سرور داریم
برخی از مشتریان :
20upload.com ( آپلود سنتر سایت میهن دانلود )
websoftdownload.com
mybbiran.com
empratoor.com

LoveLife
July 16th, 2010, 21:04
وقتی سایت ارتش سایبری دنیا رو هک میکنن سایت شما که چیز مهمی نیست امنیت 100 درصد نیست هر کسی هم بهتون تضمین داد بدونید داره دروغ میگه برای این تعداد بازدید و اعضا باید سرور اختصاصی بگیرید اگر قیمت براتون مهم نیست سرور اختصاصی بگیرید از دیتا سنتر معتبر که مشکلی براتون پیش نیاد. نه از نظر تحریم نه مسائل دیگه اپ تایم گارانتی دیتا سنتر هم مهمه پس دنبال ارزون ها نباشید چون اپ تایم رو گارانتی نمنیکنند میریم س امنیت اگر دی داس میشید که هیچ راهی ندارید چز تحمل مگر اینکه فایروال سخت افزاری ببنید یا پراکسی شیلد و استفاده از لایت اسپید که همش هزینه داره برای منیج هم بستگی داره چقدر میخواهید هزینه کنید 1 دلار 10 دلار 20 دلار یا 1000 دلار اونم قیمت هاش متفاوت هست استانداردش از ساعتی 25 دلار تا 100 دلار هست منیج ماهانه هم بین 25 تا 100 دلار هست که مشکلات جزیی رو حل میکنند تا الان امنیت رسید به 80 درصد بغیه اش رو با سلام و صلوات باید حفظ کنید تا هک نشید .

shafiei7
July 16th, 2010, 22:24
لیست قیمتهای سرور مجازی با کانفیگ کلی امنیت: سرور مجازی لینوکس Linux VPS (http://www.inetworkweb.com/?aspx=LinuxVPS)

amiri113
July 16th, 2010, 22:53
سرور های مجازی عصرنت: عصرنت | هاست | هاستینگ | میزبانی وب | ثبت دامنه | دومین | سروراختصاصی | سرور مجازی (http://www.asrenet.com/services/vps/linux)

nimafire
July 17th, 2010, 02:55
وقتی سایت ارتش سایبری دنیا رو هک میکنن سایت شما که چیز مهمی نیست امنیت 100 درصد نیست هر کسی هم بهتون تضمین داد بدونید داره دروغ میگه برای این تعداد بازدید و اعضا باید سرور اختصاصی بگیرید اگر قیمت براتون مهم نیست سرور اختصاصی بگیرید از دیتا سنتر معتبر که مشکلی براتون پیش نیاد. نه از نظر تحریم نه مسائل دیگه اپ تایم گارانتی دیتا سنتر هم مهمه پس دنبال ارزون ها نباشید چون اپ تایم رو گارانتی نمنیکنند میریم س امنیت اگر دی داس میشید که هیچ راهی ندارید چز تحمل مگر اینکه فایروال سخت افزاری ببنید یا پراکسی شیلد و استفاده از لایت اسپید که همش هزینه داره برای منیج هم بستگی داره چقدر میخواهید هزینه کنید 1 دلار 10 دلار 20 دلار یا 1000 دلار اونم قیمت هاش متفاوت هست استانداردش از ساعتی 25 دلار تا 100 دلار هست منیج ماهانه هم بین 25 تا 100 دلار هست که مشکلات جزیی رو حل میکنند تا الان امنیت رسید به 80 درصد بغیه اش رو با سلام و صلوات باید حفظ کنید تا هک نشید .

این مطالب رو حتما در امضا بنویس تا شبه منیجر های انجمن بخونن ;)

ممنون از مطلب

---------- Post added at 02:55 AM ---------- Previous post was at 02:50 AM ----------

دوست عزیز من با دیتاسنتر های مختلفی در دنیا کار میکنم.
شما هنوز نگفتید تا چقدر هزینه میکنید.
اگر سرویس خوب میخواهید سرو راختصاصی بگیرید که همه منابع سرور در اختیار خودتون باشه
رنج قیمت مهمه.
مثلا سرور با توجه به مکان سرور از 100000 تومن استارت میخوره تا 500000 تومان.سرور خوب و نرمال از دیتاسنتر هایی که شبکشون پایداره.
به هر حال اگر سرو راختصاصی لازم داشتید به من پیام خصوصی بدید بهتون افر میدم

ممنون

namardha
July 17th, 2010, 09:09
ممنون ، سرویس مورد نظرو پیدا کردم