PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازدهي و برخورد عجيب مدير ايميل بانكينگ

softestan
November 15th, 2014, 20:55
سلام دوستان

بنده همونطور كه قبلا اينجا تاپيك زدم به دنبال يه پنل ارسال ايميل گروهي بودم و ايميل بانكينگ (http://email-banking.ir) رو انتخاب كردم.

براي پنل 15 روزه روزي 7500 ايميل اقدام به خريد كرديم
كارمون هم ارسال ايميل در مورد يك همايش علمي به اساتيد و دانشجويان ...

دو سه روز هست كه پنل باز نميشه ! ايميل زديم به مدير ايميل بانكينگ آقاي عبدالملكي و جواب ايشون :

http://s6.uplod.ir/i/00460/1tewom8bretv.gif

حالا باز خدا رو شكر كار ما ايميل هاي تبليغاتي و تفريحي و عكس و ... نبود !!!

بعد اينجا جالبه كه دو سه روزه سرويس ما رو مسدود كردن به خودشون زحمت نميدن كه اطلاع بدن
ميان ميگن چون ما بهتر از بقيه هستيم و ......! خيلي جالبه !

بعد ما گفتيم خب وقت كشي نكنيد جناب
زودتر پنل ما رو آماده كنيد تا اين دو سه روزي كه ميگيد رو بتونيم استفاده كنيم !

جواب خيلي جالب ايشون رو در زير مشاهده كنيد :

http://s6.uplod.ir/i/00460/k7rpzudomfk1.gif

جناب آقاي عبدالملكي اون 3 روز رو هم نگه دار واسه خودت !
من حقوق خوندم
بخوام كسي رو اذيت كنم ميدونم راه چيه چاه چيه!
شما خيلي عالي و پروفشنال ... سارينا و حافظ بازرگان كلاهبردار !!!

بخاطر همين متن ميتونن اين شركت ها به جرم افترا از شما شكايت كنند جناب ! مدركشم كه هست!
پس شما درست صحبت كنيد !
( سرويس دهنده با وجدان !!! )
الان شما با وجدان هستي ديگه ؟! كه سه روز هست پنل رو مسدود كردي اطلاع هم نميدي تا روزها بسوزه ؟!!!

بازدهي ايميل بانكينگ: (http://email-banking.ir)

خيلي دوست داشتم پنل بنده رو مسدود نميكردن عكس از پنل واسه دوستان قرار ميدادم !

حدود 80-70 هزار ايميل ارسال كرديم
ايميل ها كاملا فعال ( اساتيد دانشگاه هاي كشور )

اول اينكه ايميل ها اصلا اينباكس نميرفت ... همه اسپم ميشد ...

( ايميل خودم رو در همه ايميل ها قرار ميدادم )

باز شدن ايميل ها هم ديگه خودتون بهتر ميدونيد وقتي ايميل اسپم بشه چه جوريه ...

تا دو - سه روز قبل كه پنل باز بود و مسدود نبود و ميديدم از اين 80-70 هزار ايميل ارسالي
فقط 2000 تا 2500 نفر ايميل شون رو باز كرده بودن و فقط و فقط 200-300 تا روي لينك كليك كرده بودند !!!

كلا بنده بازدهي پنل خودم رو اعلام كردم و فكر ميكنم مختار و آزاد هستم بيام بازدهي رو بگم
چون پول دادم و هزينه كردم !

ايشون به عنوان اشانتيون يه برنامه جمع آوري ايميل هم به بنده دادن كه خودم اونو قبلا داشتم ...

فقط دوستان حواسشون باشه خواستن با ايميل بانكينگ كار كنن ممكنه بعد از 7-8 روز بيان پنل رو مسدود كنن بگن
واسه شما ابيوز اومده !!!

موفق باشيد و سربلند ....

sms118
November 15th, 2014, 22:36

با سلام
بنده مدیر شرکت حافظ بازرگان هستم،خیلی جالبه همین آقای عبدالملکی کاربر ما بود و از ما سرور میگرفت تازه کانفیگهم بلد نیست،اونوقت ادعا میکنه از دیتاسنتر رابطه خوبی داره،حتما خواب دیده

ایشون 3 ماه کاربر ما بودن و متاسفانه بسیار بی ادب و پرتوقع بودن و ما نیز بعد از3 ماه از سرویس دهی پشیمان شدیم

در مورد اینکه اسم آوردن و ما رو کلهبردار دونستند عرض کنم که همین الان تلفنی با وکیل شرکت جناب آقای هاشمی صحبت کردم و قرار شد فردا بعد از یک تماس تلفنی با جناب عبدالملکی به جد علیه ایشون یک شکایت نامه ای تنظیم کنیم
ظاهرا ایشون نمیدونند مرتکب چه جرم سنگینی شدن که راحت در مورد دیگران اظهار نظر میکنند
حتی شما میدونید قانون حتی از آوردن اسم مجرمان به صورت علنی امتناع میکند،مثلا اعلام میکنند مجرم ق.م
حالا این آقا اسم آوردند
البته ایشان چند بار تلفنی به مشتریان این موضوع رو مبنی بر کلاهبردار بودن ما گفته بودن که بنده پیگیر نشدم ولی ظاهرا ایشون احتیاج شدیدی به گوش مالی قانونی دارن

دوست عزیز اگر خواستید از طریق پ خ میتونید با من در ارتباط باشی تا از وضعیت اقدامات ما آگاه بشید
سپاس

iranwhsrver
November 15th, 2014, 22:48
واقعا باعث شرمساری هستش
چرا اینجور اشخاص چنین رفتار هایی میکنن؟؟
تخریب شخصیتی یک شرکت و یا یک فرد بسیار بی شرمانه هستش..اون آقای که استارتر سرویس دادند آیا سواد کافی دارند از ارائه سرویس ها؟
مبنای ارسال ایمیل اصلا بر چه اصولی گفتند؟؟
مگر غیر این هستش که ارسال ایمیل تعداد ارسالی بسیار بالا هستش پس چرا درک نکردن که سرور بهتری برای اینکار بگیرند که سرویس مدود یا ایبیوز نده؟؟
به نظر سرور ایشون آلمان بوده و آلمان هم با این مثله مشکل داره..
امیدواریم که شاهد اینجور مسائل نباشیم

مدیریت محترم حافظ بازرگان لطفا بعداز پیگیری مکتوبانه اعلام بفرمایید که وضعیت شخص مذکور بر روی چه روالی هستش
با احترام

saeed1988m
November 15th, 2014, 22:49
با سلام
بنده مدیر شرکت حافظ بازرگان هستم،خیلی جالبه همین آقای عبدالملکی کاربر ما بود و از ما سرور میگرفت تازه کانفیگهم بلد نیست،اونوقت ادعا میکنه از دیتاسنتر رابطه خوبی داره،حتما خواب دیده

ایشون 3 ماه کاربر ما بودن و متاسفانه بسیار بی ادب و پرتوقع بودن و ما نیز بعد از3 ماه از سرویس دهی پشیمان شدیم

در مورد اینکه اسم آوردن و ما رو کلهبردار دونستند عرض کنم که همین الان تلفنی با وکیل شرکت جناب آقای هاشمی صحبت کردم و قرار شد فردا بعد از یک تماس تلفنی با جناب عبدالملکی به جد علیه ایشون یک شکایت نامه ای تنظیم کنیم
ظاهرا ایشون نمیدونند مرتکب چه جرم سنگینی شدن که راحت در مورد دیگران اظهار نظر میکنند
حتی شما میدونید قانون حتی از آوردن اسم مجرمان به صورت علنی امتناع میکند،مثلا اعلام میکنند مجرم ق.م
حالا این آقا اسم آوردند
البته ایشان چند بار تلفنی به مشتریان این موضوع رو مبنی بر کلاهبردار بودن ما گفته بودن که بنده پیگیر نشدم ولی ظاهرا ایشون احتیاج شدیدی به گوش مالی قانونی دارن

دوست عزیز اگر خواستید از طریق پ خ میتونید با من در ارتباط باشی تا از وضعیت اقدامات ما آگاه بشید
سپاس

دوست عزیز اگر امکانش هست این دوستمون رو هم راهنمایی کنید که به حقشون برسند از وکیل شرکت اگه امکانش هست برای ایشون راهنمایی بگیرید

softestan
November 15th, 2014, 22:50
خدا هميشه طرف حق هست ! شك نكنيد ...

من چه ميدونستم مدير حافظ بازرگان اينجا هست اصلا !!!
حتي نيومدم وارد سايت ايشون بشم و ...

به هر حال ... از طرف حرف زدن مدير ايميل بانكينگ و اينكه بهترين هستن و ديگران همه كلاهبردار هستن
فهميديم چه شخصيتي دارن ...

وجدان كاري رو هم خوبه واسمون معني كردند آقاي عبدالملكي !

saeed1988m
November 15th, 2014, 22:57
خدا هميشه طرف حق هست ! شك نكنيد ...

من چه ميدونستم مدير حافظ بازرگان اينجا هست اصلا !!!
حتي نيومدم وارد سايت ايشون بشم و ...

به هر حال ... از طرف حرف زدن مدير ايميل بانكينگ و اينكه بهترين هستن و ديگران همه كلاهبردار هستن
فهميديم چه شخصيتي دارن ...

وجدان كاري رو هم خوبه واسمون معني كردند آقاي عبدالملكي !

انشالله به حقتون می رسین با مدیر حافظ بازرگان مکاتبه کنید ایشون 100% میتونن راهنماییتون کنن اگه امکانش باشه

Email-Banking
November 15th, 2014, 23:25
سلام و عرض ادب
دوست عزیز پاسخ لطفا ما در حق شما این بود؟!

من حقوق خوندم

این دو سایت ، هر دو معلوم الحال هستند،قصد تخریبشان را ندارم چون وضعشان مشخص است .هر هفته چندین کاربر با بنده تماس گرفته و از سرویس بی کیفیت این دو سایت می نالند.
همچنین در مورد سایت بازرگان می توانید به پست زیر مراجعه کنید:
توجه (گرفتار شیادان و کلاهبرداران ایمیل مارکتینگ نشوید ) - صفحه 13 (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=43826&page=13)

الان شما با وجدان هستي ديگه ؟! كه سه روز هست پنل رو مسدود كردي اطلاع هم نميدي تا روزها بسوزه ؟!!!
کلا مشخص شد شما آدمی نیستیید که روی چیزی که میخوانید و یا می بنید ، کمی فکر کنید ، دقت کنید،دوست عزیز داخل همین تیکت هایی که به سلیقه خودتان نشان دادید هم گفته شده که 3 روز اعتبار باقی مانده شما سر جایش است.الان هم در حال کانفیگ سرور شما بودم که متوجه این تاپیک شدم.متاسفانه با اینکاری که شما کردید ، هیچ راه همکاری باز نگذاشته اید.هزینه 3 روز اعتبار باقی مانده محاسبه و عودت داده خواهد شد.

تا دو - سه روز قبل كه پنل باز بود و مسدود نبود و ميديدم از اين 80-70 هزار ايميل ارسالي
فقط 2000 تا 2500 نفر ايميل شون رو باز كرده بودن و فقط و فقط 200-300 تا روي لينك كليك كرده بودند !!!

وارد یک بحث فنی شدید که متاسفانه بدون اینکه اندک دانشی از آن داشته باشید نظر دادید و سرویس را زیر سوال بردید،
ارسال ایمیل به اینباکس عوامل متعددی را می طلبد ، همانطور که می دانید قالب ایمیل و نوع محتوای ایمیل و اینکه محتوای ایمیل درست کد نویسی شده باشد ، تاثیر بسیار زیادی دارد.
در مورد بازدهی صحبت کردید ،2500 -2000 ایمیل باز شده برای کاری که شما می کردید ، یعنی اسپم مارکتینگ(افرادی که در خبرنامه شما عضو نبودند و بدون اجازه به آنها ایمیل زدید) یک آمار بالا محسوب می شود.این مورد شما برای ما بیشتر یک تبلیغ بود.

فقط دوستان حواسشون باشه خواستن با ايميل بانكينگ كار كنن ممكنه بعد از 7-8 روز بيان پنل رو مسدود كنن بگن
واسه شما ابيوز اومده !!!
دوست عزیز .پنل شما در روز 13 ام بسته شد ، نه روز 7-8 ام.دلیل بسته شدن هم ابیوزی بود که از دیتاسنتر بدست ما رسیده بود.تعریف ابیوز هم که در تیکت مشخص است.یعنی شکایت یک فرد از ایمیل تبلیغاتی که شما بدون اجازه برای او فرستاده اید.هر فردی این حق را دارد که در صورتی که ایمیلی دریافت می کند که از آن ناراضی است ، به دیتاسنتر سرور ایمیل ، ابیوز (شکایت) بفرستد.
روال رسیدگی به ابیوز به این صورت است که سروری که ابیوز برایش صادر شده خاموش می شود و دامین آن عوض می شود.هم اکنون هم دامین این کاربر عوض شده بود ، اما با اینکاری که این شخص انجام داده اند ، هیج راهی برای همکاری باز نگذاشته اند.هزینه 3 روز باقی مانده محاسبه و به شماره کارت شما عودت داده خواهد شد.

sms118
November 15th, 2014, 23:52
دوست عزیز اگر امکانش هست این دوستمون رو هم راهنمایی کنید که به حقشون برسند از وکیل شرکت اگه امکانش هست برای ایشون راهنمایی بگیرید

با سلام
چشم دوست عزیز فردا با وکیل شرکت صحبت میکنم و راهنمایی های لازم رو در اینجا برای دوستمون بیان میکنم تا بتونند پیگیری کنند
البته تا اونجایی که میدونم اگر به ایشون سرور رو به عنوان ایمیل مارکتینگ دادند و متن ایمیل یا پیامک و یا چیزی مستند داشته باشند که آقای عبدالملکی این سرور رو به عنوان سرور ایمیل ارائه داده میتونه اقدامات قانونی رو انجام بده
چون دوستانی که البته بسیار استاد هستند و در این انجمن فعالیت دارند و از دیتاسنترها مستقیم سرور میگیرند در جریان هستند که دیتاسنتر طبق قوانینی خاص سرور ارائه میده و در قوانین ارائه شده به صورت دقیق و واضح در مورد ارسال ایمیل توضیح میدن
البته دیتاسنترهایی که سرور مخصوص ارسال ایمیل ارائه میدن قانون ابوز رو نه به صورت کامل ولی تا 90 درصد اونم با پرداخت هزینه بیشتر ارائه میدن
یعنی اگر کسی هزینه مازاد رو پرداخت نکنه سرویس بعد از ارسال ایمیل بسیار بسته میشه
مثلا شرکت ما با دیتاسنتر فعلی که کار میکنیم بدین صورت قرارداد بسته که قیمت سرور در واقع 1/5 برابر همان سرور و منابع معمولیست
یعنی اینکه اگر سروری بایک مشخصات خاص رو که به صورت عمومی و برای هاستینگ ارائه میده 100 دلار،همان سرور رو البته مخصوص و بدون ابیوز تا 90 درصد میده 153 دلار
این قیمت اضافه صرفا جهت مجوز ایمیل انبوهیست که دیتاسنتر میده

پس بنابراین وقتی شخصی ادعا میکنه که سرور ایمیل ارائه میده یعنی هزینه های سرور رو به دیتاسنتر پرداخت کرده و سرور مخصوص ارائه داده
حال آقای عبدالملکی دلیل بسته شدن رو ابیوز اعلام کرده و در واقع بدون داشتن هیچ دانشی یه مدرک خوب داده دست شما
چون وقتی گفته ابیوز یعنی داره از سرور معمولی استفاده میکنه، یعنی اینکه مثلا اومده یه vps معمولی گرفته 30 تومان و یه اسکریپت نصب کرده و داده به شما 100 تومان
و نه کانفیگ مناسبی و نه سرور مناسبی و غیره
دوست عزیز انشاالله فردا توضیحات کامل را حتما عرض میکنم

سپاس
سپاس

- - - Updated - - -

سلام و عرض ادب
دوست عزیز پاسخ لطفا ما در حق شما این بود؟!

این دو سایت ، هر دو معلوم الحال هستند،قصد تخریبشان را ندارم چون وضعشان مشخص است .هر هفته چندین کاربر با بنده تماس گرفته و از سرویس بی کیفیت این دو سایت می نالند.
همچنین در مورد سایت بازرگان می توانید به پست زیر مراجعه کنید:
توجه (گرفتار شیادان و کلاهبرداران ایمیل مارکتینگ نشوید ) - صفحه 13 (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=43826&page=13)

دوست عزیز اگر ارسال آخر بنده رو در همین تاپیکی که از شاپ کیپر خونده باشید متوجه میشید که خیلی از افراد مثل شما قصدشون تخریب دیگران هست تا به نون و نوایی برسند
اونجا رو اگر بخونید می بینید که بنده شماره ثبت و آدرس شرکت رو دادم که بفهمند علیه شرکت ما افرادی مثل شما توطئه میکنند
دوست عزیز میشه توی پیغام خصوصی یکی از اون ایمیل هایی که با دیتاسنتر مکاتبه داشتید رو ارائه بدید تا ببینم چگونه با دیتاسنتر تعامل دارید

افرادی مثل شما فقط میخوان بدون هیچ دانشی و فقط با خراب کردن دیگران به ثروت برسند

دوست عزیز اصلا میدونی میل سرور های یاهو جیمیل هر چند روز یکبار بروز میشه؟

شما حتی نحوه انتقال سرور به سرور رو نمیدونید اگر یادتون باشه

اونوقت اومدید و حرفای اینچنینی میزنید

آقای محترم مشتری ها وقتی زنگ میزنند حرفای شما رو انتقال میدن که چی گفتین
حرفاتون به خدا واگذار و به قانون جمهوری اسلامی

تا الان شده مشتری بهت زنگ بزنه و بگه مدیر شرکت حافظ بازرگان به شما گفته کلاهبردار؟

دوست عزیز بنده صادقانه کار میکنم و الان دقیقا 24261 کابر فعال دارم که خداروشکر بسیار راضی هستم
هیچوقت هم اسم کسی رو نیاوردم
حال آدم هایی امثال شما که توان مبارزه با ما را ندارید و از اینکه بخش عظیمی از ایمیل مارکتینگ را ما در اختیار داریم به شما فشار میاره

بنده هیچوقت طالب مال کسی نبودم و هیچوقت هم کسی رو خراب نکردم
بهتر هست کمی در رفتار زشتتون تغییر ایجاد کنید اگر میخواهید سال ها کار کنید،با توجه به سن کمتون

بنده میخواستم فردا تلفنی خدمتتون اعلام کنم ولی خوب شد که تشریف آوردید توی تاپیک
چون فردا صددرصد علیه شما شکایت نامه ای تنظیم خواهد شد
در ضمن از راهبر شاپ کیپر هم شکایت کردیم که اگر مدیر انجمن وب هاستینگ تالک خواستند اسکن شکایت نامه را برایشان میفرستم
پس شما هم منتظر باشید چون یک جایی باید سرتون به سنگ بخوره تا بفهمید تاوان تهمت به دیگران در جامعه عمومی چیست
موفق باشید

mehdi.gh
November 16th, 2014, 00:01
مدیریت محترم email banking از کی تا حالا دیتاسنتر به جای آی پی به دامین گیر میده که دامین عوض بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیریت محترم حافظ بازگان شما در حال حاضر از چند نفر شکایت کرده اید ؟
من هر کجا پست های شمارو میخونم از یکی میخواهید شکایت کنید
توجه (گرفتار شیادان و کلاهبرداران ایمیل مارکتینگ نشوید ) - صفحه 13 (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=43826&page=13&p=391078)
لطفا به جای این رفتار کودکانه فعالیت خودتون رو شفاف سازی کنید تا بنده رغبت پیدا کنم از شما سرویس خریداری کنم
یادمه چند ماه پیش ایمیلیتون هم هک شده بود و شخص هک کننده اعلام کرده بودند که ازشون ..... کرده اید

sms118
November 16th, 2014, 00:05
مدیریت محترم email banking از کی تا حالا دیتاسنتر به جای آی پی به دامین گیر میده که دامین عوض بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیریت محترم حافظ بازگان شما در حال حاضر از چند نفر شکایت کرده اید ؟
من هر کجا پست های شمارو میخونم از یکی میخواهید شکایت کنید
توجه (گرفتار شیادان و کلاهبرداران ایمیل مارکتینگ نشوید ) - صفحه 13 (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=43826&page=13&p=391078)
لطفا به جای این رفتار کودکانه فعالیت خودتون رو شفاف سازی کنید تا بنده رغبت پیدا کنم از شما سرویس خریداری کنم
یادمه چند ماه پیش ایمیلیتون هم هک شده بود و شخص هک کننده اعلام کرده بودند که ازشون ..... کرده اید

سلام
دوست عزیز در تاپیک شاپ کیپر توضیحات کامل رو دادم
آدرس شرکت مشخص ،شماره تماس و شماره ثبت مشخص
دوستان کسانی که شک دارند و یا امثال عبدالملکی و دیگران که به ما میگن کلاهبردار میتونند تشریف بیارن شرکت و همه چیز رو از نزدیک ببینند

درضمن در شاپ کیپر بیشتر بحث روی تعداد کاربران من بود که باور نمیکنند اینقدر یوزر دارم و اگر کسی هم شک داره به جد اعلام میکنم طبق آدرس تشریف بیارن شرکت تا تمام مستندات رو نشونشون بدم

دوست عزیز ما از مدیریت شاپ کیپر شکایت کردیم و بس

سپاس

majidisaloo1
November 16th, 2014, 00:10
سلام
ببخشید دخالت میکنم اما کاملا دوستانه میپرسم

درضمن در شاپ کیپر بیشتر بحث روی تعداد کاربران من بود که باور نمیکنند

آیا واقعا اینکه کسی بخواهد تعداد کاربران یا میزان در آمد شما را قبول بکند مهم است؟

mahdiazarnia
November 16th, 2014, 01:23
جسارت من رو می بخشید ، به نظر میاد همون اول خیلی محترمانه جواب شما رو دادند
با اینحال شما کامل قرار ندارید ، تیکت ها رو
درضمن مدیر ایمیل بانکی اشتباه کردند که اسم آوردند داخل تیکت ولی طبق اطلاعی که من دارم ، تیکت حریم خصوصی هست بین مشتری و فروشنده و شما الان اون رو عمومی کردید
مسئله ذیگه سارینا و جناب بازرگان شما همکار هستید مشکلات رو باید طور دیگه ای حل کنید ، بگذارید مشکل این بنده خدا با ایمیل بانکینگ به خوبی و خوشی حل بشه

sms118
November 16th, 2014, 01:35
سلام
ببخشید دخالت میکنم اما کاملا دوستانه میپرسم

آیا واقعا اینکه کسی بخواهد تعداد کاربران یا میزان در آمد شما را قبول بکند مهم است؟

خیر مهم نیست ولی از یک سمت به این موضوع نگاه کنید میشه فهمید که این آقایان با رد تعداد کاربران فقط به دنبال منافع خودشان هستند
مثلا گفتند که این تعداد درست نیست و شما دروغگو و کلاهبردار هستید
با این تفاسیر میشه نتیجه گرفت که راحت با رد آمار بنده صرفا در پیشبرد اهداف خود گام برمیدارند و شرکت ما را یک شرکت دروغگو ومتقلب جلوه میکنند
هرچند که به گفته دوست عزیزم مهندس صالحی مدیر شرکت آریانقش ایمان دارم
ایشون فرمودند چاه کن همیشه ته چاه است،میدونی چرا؟ چون لیاقتش همون ته چاه است
بنده نمیگم آخر علم ایمیل مارکتینگم و خدایی دوستان زیادی از همین انجمن وب هاستینگ تالک بارها نسبت به بنده لطف داشتند و راهنمایی کردند ولی خب ناراحت میشم و قلبم درد میگیره که در جامعه ما به جای کسب دانش و درست کار کردن تیشه به ریشه دیگران میزنند
دوست عزیز خیلی راحت با یه جمله دیگران رو میشه زیر سوال برد و تا بیای ثابت کنی که همه کذب بوده آبرویی برات نمونده
بنده هیچوقت اسم کسی رو نیاوردم ولی راهبر شاپ کیپر متاسفانه عین بچه ها با حرف دیگران همسو میشه
من نمیدونم چه چیزی نصیب این آقا میشه ولی به خدا اگر کسی یک ذره از خدا و قیامت میترسیدن چنین همسویی نمیکردن
بنده بیش از 4 سال هست که در مورد ایمیل مارکتینگ واقعا شبانه روز زحمت میکشم،شب ها تا ساعت 4 بیدارم و صبح ساعت 7 مجدد شروع به کار میکنم
سایت های خارجی،منابع خارجی،جستجوی آخرین متد و کانفیگ ها و تغییرات گوگل و یاهو همه از صبح تاشب به دنبالم هستند
با دیتاسنترهای مختلف چونه زدن،و خیلی چیزای دیگه
بعد یه نفر پیدا میشه و هیچ دانشی نداره و حتی دستورات ساده لینوکس رو نمیدونه و حتی چیزی از شرایط ایمیل مارکتینگ نمیدونه و متاسفانه میاد و اظهار نظر میکنه و دیگران رو به هزاران تهمت و دروغ بخواد از سر راه برداره
دوست عزیز شخصی میاد یه vps معمولی میگیره و بعدم کلی ارسال اسپم و بعد ادعای استادی میکنه
میاد و راحت اسم میاره و از خدا نمیترسه و راجعبه دیگران حرف میزنه
به خدا بنده مشتری دارم که بش از 3 ساله بامن کار میکنه و باعث افتخارم هست
مشتری هم داشتم که گفته راضی نیستم و هزار دلیل بی جهت آورده و بعد از بررسی فهمیدم بی جهت بهانه آورده ولی با همه این اوضاع مبلغ رو عودت دادم
خب هیچکس نمیتونه بگه صددرصد سرویس عالی داره حتی میل چیمپ
بنده درحال حاضر ارزانترین سرویس ها را ارئه میدم و بارها به درخواست کاربرام پنلشون رو سایت به سایت انتقال دادم تا به رضایت کامل برسند چون درخواست داشتند
ما هم مشتری راضی و هم ناراضی داریم صادقانه میگم
خیلی هاشون دلیل نارضایتی رو تماس های تلفنی میدونند
انصافا خود شما قضاوت کنید باتوجه به حجم بالای کاربران و مشاوره متقاضیان جدید آیا پاسخگویی آنی تلفنی من و دو نفر از همکاران در طی 24 ساعت(البته بعضی از کاربران توقع دارن) جوابگو هست؟
در صورتی که ما پاسخگویی تیکت دارم و دو تا اپراتور به صورت 12 به 12 ساعت پاسخگو هستند
مثلا یکی با لحن بدی گلایه میکرد که شب ساعت 11 تماس گرفتم جواب ندادی،خب عزیز ما تمام سعی خودمون را برای پشتیبانی بیشتر به کار بستیم ولی واقعا توقع زیاد از حد بعضی ها باعث میشه که برن سراغ امثال عبدالملکی و به قول ایشون ناله کنند

همین خود عبدالملکی 3 ماه از ما سرور داشت،به جان تک فرزندم اگر یکبار زنگ میزد جواب نمیدادم بلافاصله پیامک میزدو کلی حرف نامربوط تحویل میداد
خود بنده 3 تا خط برای پاسخگویی دارم به نظر شما وقتی بایکی از خط هام حرف میزنم میشه دیگری رو همزمان پاسخ مناسب داد؟

بنده نمیگم 100 درصد عالی پشتیبانی کردیم ولی به خدا قسم 200 درصد بیشتر از توانمان من و همکاران مایه گذاشتیم
متاسفانه در مورد ایمیل مارکتینگ ما محدودیت متخصص پشتیبانی داریم،ولی ما در زمینه پیامک هیچ مشکلی نداریم چراکه منشی شرکت هم میتونه پشتیبانی بده ولی ایمیل مارکتینگ چیزی نیست که همه کار کنان شرکت مسلط به این امر باشند

به جان بچه ام ماه گذشته شمال بودم و به قولا رفته بودیم تفریح با خانواده بعد از 3 سال،به خدا با سیم کارت و لپ تاپ کانکت میشدم و انجام وظیفه میکردم

بنده و همکاران چیزی کم نگذاشتیم و قضاوت امر با دیگران و خدای خودشان

ولی متاسفانه الان بحث بحثه آبروی ماست
چراکه ناجوانمردانه برای جذب مشتری چوب حراج به آبروی مردم میزنند

اینها آمار بنده رو چماقی کرده اند برای خراب کردن من و شرکتم
به هرحال ببخشید اگر طولانی سخن گفتم

Netfollower
November 16th, 2014, 01:57
ببینید یک صحبتی میکنم واضح شه براتون

جز خودتون هیچکی از بحث هاتون سر درنمیاره. هیچکسم اعوذبالله خدا نیست خوب و بد بشناسه

اینقدرم هستن کاربرایی که بی دلیل یا بخوان واسه تهدید ابروی جایی رو ببرن تاپیک بزنن که بازم به این حرفا اعتماد نیس

تنها صحبت بر اساس پایه و مدرک ملاک است

پیشنهاد میکنم این بحثو تموم کنید فقط دارید همدیگه رو خراب میکنید

پی نوشت:

برای من جالب بود مدیریتی سایت ایمیل بانکینگ علی رغم صحبت هایی که بر علیهشون شد خیلی محترمانه جواب دادن
و حتی حاضرن هزینه عودت بدن ! استارتر عزیز اول سعی کنید مشکل رو حل کنید بعد بحثو پبلیک کنید
اگه 1 درصد اشتباه کرده باشید جواب خدارا چه میدهید؟

sssoheil
November 16th, 2014, 02:13
سلام

قصد جسارت ندارم ولی به نظر بنده ابتدا کار استارتر صحیح نبوده که تیکت ها را طبق فرمایش جناب mahdiazarnia عمومی کرده.ضمن اینکه به سلیقه خودشان تیکت ها را پیوست کرده.به نظر بنده اینجا جرمی صورت نگرفته که همچین تاپیک تهاجمی باز کرده اید و بین چند همکار را نیز بهم زدید.جناب عبدالملکی خودشون دارن به شما میگن 3 روز باقی مانده را یا دسترسی میدهند یا تسویه میکنند!
در مورد نحوه پاسخ گویی به ابیوز هم هر همکاری یک سیاستی دارد و فکر نمیکنم این موضوع به کسی ارتباط داشته باشد.یکی با تغییر دامنه مشکل را حل میکند یکی با تغییر ای پی و دیگری با مسدود کردن سرور و یکی هم ممکنه با ترفند دیگه یا اصلا به قول ایشون با تعامل با دیتا سنتر.
بهتر است به جای برخورد های تهاجمی و شکایت و توهین و تحقیر همدیگه دوستانه تر مشکلات را حل کنید.به امید رفتارهای حرفه ای تر...

sms118
November 16th, 2014, 10:06
ببینید یک صحبتی میکنم واضح شه براتون

جز خودتون هیچکی از بحث هاتون سر درنمیاره. هیچکسم اعوذبالله خدا نیست خوب و بد بشناسه

اینقدرم هستن کاربرایی که بی دلیل یا بخوان واسه تهدید ابروی جایی رو ببرن تاپیک بزنن که بازم به این حرفا اعتماد نیس

تنها صحبت بر اساس پایه و مدرک ملاک است

پیشنهاد میکنم این بحثو تموم کنید فقط دارید همدیگه رو خراب میکنید

پی نوشت:

برای من جالب بود مدیریتی سایت ایمیل بانکینگ علی رغم صحبت هایی که بر علیهشون شد خیلی محترمانه جواب دادن
و حتی حاضرن هزینه عودت بدن ! استارتر عزیز اول سعی کنید مشکل رو حل کنید بعد بحثو پبلیک کنید
اگه 1 درصد اشتباه کرده باشید جواب خدارا چه میدهید؟

با سلام
بنده خیلی خوشحالم که این انجمن کاربران فهیمی چون شما و دیگر دوستان را دارد
ببخشید اگر توی انجمن به قول شما تهاجمی عمل کردم
متاسفانه کاربران شاپ کیپر با حرفاشون اعصابمو بهم ریخته بودن
دوستان عزیز و همه بزرگواران بنده از تمامی شما عذرخواهی میکنم اگر لهن تندی داشتم و یا اینکه خدایی نکرده با حرفام باعث جسارت به انجمن شدم
بنده بحث رو تموم میکنم
باسپاس

avacks
November 16th, 2014, 10:24
سلام دوستان

بنده همونطور كه قبلا اينجا تاپيك زدم به دنبال يه پنل ارسال ايميل گروهي بودم و ايميل بانكينگ (http://email-banking.ir) رو انتخاب كردم.

براي پنل 15 روزه روزي 7500 ايميل اقدام به خريد كرديم
كارمون هم ارسال ايميل در مورد يك همايش علمي به اساتيد و دانشجويان ...

دو سه روز هست كه پنل باز نميشه ! ايميل زديم به مدير ايميل بانكينگ آقاي عبدالملكي و جواب ايشون :

http://s6.uplod.ir/i/00460/1tewom8bretv.gif

حالا باز خدا رو شكر كار ما ايميل هاي تبليغاتي و تفريحي و عكس و ... نبود !!!

بعد اينجا جالبه كه دو سه روزه سرويس ما رو مسدود كردن به خودشون زحمت نميدن كه اطلاع بدن
ميان ميگن چون ما بهتر از بقيه هستيم و ......! خيلي جالبه !

بعد ما گفتيم خب وقت كشي نكنيد جناب
زودتر پنل ما رو آماده كنيد تا اين دو سه روزي كه ميگيد رو بتونيم استفاده كنيم !

جواب خيلي جالب ايشون رو در زير مشاهده كنيد :

من حقوق خوندم

بخاطر همين متن ميتونن اين شركت ها به جرم افترا از شما شكايت كنند جناب ! مدركشم كه هست!
پس شما درست صحبت كنيد !
( سرويس دهنده با وجدان !!! )

بازدهي ايميل بانكينگ: (http://email-banking.ir)

كلا بنده بازدهي پنل خودم رو اعلام كردم و فكر ميكنم مختار و آزاد هستم بيام بازدهي رو بگم
چون پول دادم و هزينه كردم !

ايشون به عنوان اشانتيون يه برنامه جمع آوري ايميل هم به بنده دادن كه خودم اونو قبلا داشتم ...

واسه شما ابيوز اومده !!!

موفق باشيد و سربلند ....

سلام

اگر این لیست ایمیل 70 هزار تایی شما کاربرای خودتون نباشن و خریداری کرده باشید نباید انتظار داشته باشید که اینباکس ارسال بشن

اگر تو پنل نشون داده که 2000 تا 2500 نفر ایمیل رو باز کردن آمار خوبی هستش! چون این آمار زمانی ثبت میشه که گیرنده ایمیل روی show image یا لینک ها , کلیک کنه یعنی ایمیل های باز شده شما چند برابر این آمار هستش.خودتون هم میگین که عکسی داخل ایمیل ارسالی نداشتین بخاطر همین تعداد خیلی کمی روی show image کلیک کردن.این2500 نفر هم احتمالا اینباکس بوده که آمارشون ثبت شده چون تو بعضی سرویس دهنده های ایمیل مث گوگل, اگر ایمیل ارسالی اینباکس بره نیازی به show image نیست بعد باز شدن ایمیل آمارش داخل پنل ثبت میشه.

hamid.soltani92
November 16th, 2014, 10:28
استارتر محترم، بهتر نیست متن تیکت‌ها رو کامل قرار بدید؟!