PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام خسته نباشد چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم اگه راهنمایی کامل کنید

mosikhan
November 15th, 2014, 19:32
@-)
١>>>> تا چه اندازه میشود به برنامه مدیریت وب سایت وردپرس اعتماد کرد ؟؟
٢>>>> آیا میشود بدونه نرم افزارهایی مثله وردپرس یا جوملا یا هر چیزه دیگر وب سایت را مدیریت کامل کرد چجوری ؟؟
٣>>>> چجوری میشه از دانلود مستقم پول درورد ؟
٤>>>> من اگه با وردپرس کار کنم وقتی تعداد بازدیده سایت من بالا رفت چه مشکلی پیش میاد ؟
همین ٤ تا سوال بود ممنون از اینکه وقت خودتونو گزاشتید
ممنون

iranwhsrver
November 15th, 2014, 20:10
٢>>>> آیا میشود بدونه نرم افزارهایی مثله وردپرس یا جوملا یا هر چیزه دیگر وب سایت را مدیریت کامل کرد چجوری ؟؟
٤>>>> من اگه با وردپرس کار کنم وقتی تعداد بازدیده سایت من بالا رفت چه مشکلی پیش میاد ؟

وردپرس برنامه ای بازه که میشه توش هرکاری کردش..قاعدتا یه سری باگ ها هم داره که تو نسخه های آپدیت شده برطرف میشه اما به صورت کلی اگ بخوایین باگ برطرف بشه باید امنیتی روش انجام بشه ..
2:میشه مثلا با html که استاتیکه.برای اینکه آپلود کنید ویا مطلبی بذارید باید دستی از طریق هاست یا ftp برید
3:با اسکریپت و یا راه اندازی سایت با وردپرس و افزونه هایی که باید نوشته باشه یا اگرم موجود هستش( اختصاصی)
4:بازدید بالا بره مشکلی نداره اما اگر بخش سرور مشکل ساز نشه سایت شما مشکلی نخواهد داشت..سایتتون از مرز آی پی حد نصاب بگذره سرویستون مسدود میشه و باید ارتقا سخت افزاری بدید به سرور قوی تر
پیروز باشید

mosikhan
November 15th, 2014, 20:24
merci :-*

sitetheme
November 15th, 2014, 21:29
@-)
همین ٤ تا سوال بود ممنون از اینکه وقت خودتونو گزاشتید
ممنون

1-سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار قوی هست تنها نقصی که بیان میشه امنیتش هست که به نظر بنده کاملا قابل تحمل هست به دلیل اینکه در فاصله زمانی اندکی نسخه های بهبود یافتش منتشر میشه
2-کلا کار سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس همین مدیریت کامل و آسان مطالب و وبگاه شماست میشه بدون مدیریت محتوا و بوسیله html وبسایت راه اندازی کرد ولی بیشتر برای موضوعات کاری و شرکتی پیشنهاد میشه ولی اگر با انتشار مداوم مطلب سرو کار دارید اصلا پیشنهاد نمیشود
3-میتونید با نمایش تبلیغات ,یا اگر مطالب ارزشمندی ذارید با دانلود به ازای پرداخت وجه کار خودتون رو پیش ببرید
4-بازدیدتون که بالا بره وردپرس برای شما مشکلی پیش نمیاره بلکه مهم سروری هست که سایت شما رو میزبانی میکنه که اگر ضعیف باشه باید هاستتون رو منتقل کنید
موفق باشید

mosikhan
November 15th, 2014, 21:50
mamnun

sitetheme
November 15th, 2014, 22:08
mamnun

جناب لطفا جهت تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید .(خلاف قوانین انجمن است)

sssoheil
November 16th, 2014, 01:23
سلام

wordpress از نظر امنیتی هم پیشرفت چشمگیری در آپدیت ها دارد و به نظر بنده بهترین سیستم مدیریت محتوا است و انعطاف پذیری و امکانات بالایی در کنار سادگی در استفاده دارد.با بالا رفتن تعداد بازدید هم مشکلی نخواهید داشت.

shahab-f
November 16th, 2014, 09:36
1 - بطور کامل می توانید اعتماد کنید
2 - شدن میشه اما بسیار سخت!
3 - می تونید دانلود هارو به ازای پرداخت قرار بدید کهافزونش داخل اینترنت موجوده
4 - چه مشکلی ؟ برای سایت های مثل دانلود ها چه مشکلی پیش اومد ؟