PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دادگاه فدرال آمریکا: دامنه‌های اینترنتی ایران قابل واگذاری نیست

yastheme
November 15th, 2014, 16:03
یک دادگاه فدرال در پایتخت ایالات متحده آمریکا، حکم داده که نمی‌توان دامنه‌های اینترنتی ایران را مصادره یا واگذار کرد.
این حکم بر اساس پرونده‌ای صادر شده است که عده ای از وکلای اسرائیلی باز کرده بودند و در آن خواهان مصادره دامنه‌های اینترنتی ایران شده بودند.
دامنه‌هایی مانند ir. و ایران. که در پس آدرس‌ وبسایت‌های اینترنتی می‌آیند.
دامنه‌های اینترنتی هر کشوری کدی مشخص است که تنها برای آن کشور است و وبسایت‌های رسمی مانند نهادهای دولتی از آن استفاده می‌کنند.
شاکیان این پرونده، گروهی از بازماندگان قربانیان حمله‌هایی بودند که متهم آنها، گروه‌های نزدیک به ایران یا مورد حمایت آن هستند؛ از جمله حزب‌الله لبنان و گروه فلسطینی حماس.
حمله یک بمب‌گذار انتحاری در بیت‌المقدس در سال ۱۹۹۷ میلادی که به مجروح شدن چهار آمریکایی منجر شد یکی از این موارد است.
در سال ۲۰۰۱ میلادی این پرونده به دادگاه رفت و از آنجا که حماس مسئولیت آن حمله را به عهده گرفت و ایران حامی این گروه فلسطینی شناخته می‌شود، ایران در دادگاه به پرداخت ۱۰۹ میلیون دلار غرامت محکوم شد.
قصد وکلا برای تصرف دامنه‌های اینترنتی ایران هم بخشی از تلاش برای کسب این غرامت است که ایران آن را نمی‌پذیرد و در مورد آن حتی نظر هم نمی‌دهد.
پیشتر سعی شده بود در مورد سوریه و کره شمالی هم چنین کاری انجام شود، اما دادگاه با آن مخالفت کرده بود.
آیکان، که مدیریت اختصاص دامنه‌های کشورها را در اختیار دارد در پاسخ به دادگاه فدرال آمریکا گفته بود که این دامنه‌ها دارایی کشورها نیستند که بتوان آنها را ضبط کرد.
دادگاه فدرال آمریکا هم بعد از بررسی نظرات آیکان و وکلا به سود ایران رای صادر کرد و با تکرار حرف آیکان این دامنه‌ها را قابل واگذاری ندانست.

دادگاه فدرال آمریکا: دامنه‌های اینترنتی ایران قابل واگذاری نیست - BBC Persian (http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2014/11/141115_icann_iran_domains_judge_rulling?ocid=socia lflow_facebook)

سرزمین
November 15th, 2014, 18:10
عزیزان بردرانه خواهش دارم برید تاریخ رو بخونید ببینید و بعد بیاید بگید بنده درست میگم یا غلط!

من متوجه نمیشم بعضی ها خودشون رو به این ور و اون ور میزنن آمریکا اگر برای ما دوست بود حق ما رو نمیخورد در همه موارد 30 سال تحریم رو فراموش نکنید 30 سال دشمنی رو فراموش نکنید اینا مسائل سیاسی نیستن اینا واقعیتن ترو جان هر کسی که دوست دارین برید بخونین از هر جایی که دوست دارین تحقیق کنید که آمریکا چی بوده و چی هست و بازیچه چه کسایی

yastheme
November 15th, 2014, 18:51
عزیزان بردرانه خواهش دارم برید تاریخ رو بخونید ببینید و بعد بیاید بگید بنده درست میگم یا غلط!

من متوجه نمیشم بعضی ها خودشون رو به این ور و اون ور میزنن آمریکا اگر برای ما دوست بود حق ما رو نمیخورد در همه موارد 30 سال تحریم رو فراموش نکنید 30 سال دشمنی رو فراموش نکنید اینا مسائل سیاسی نیستن اینا واقعیتن ترو جان هر کسی که دوست دارین برید بخونین از هر جایی که دوست دارین تحقیق کنید که آمریکا چی بوده و چی هست و بازیچه چه کسایی
اینجا جای بحث های سیاسی نیست, ما هم دیپلمات و سیاستمدار نیستیم! ما باید یاد بگیری چه جوری با دنیا ارتباط برقرار کنیم نه اینکه برای میلیون ها نفر آرزوی مرگ کنیم!

هیچ ژاپنی حادثه هروشیما رو از یاد نمی بره ولی مرگ به آمریکا می گن؟ نه! عمل می کنند! همین که رئیس جمهور آمریکا رو میزش از گوشی توشیبا ژاپنی استفاده می کنه یعنی اینکه ژاپن پیروز شده!
خیلی از مسائل دیگه هم هست که اینجا جای گفتنش نیست چون با قوانین انجمن در تضاد هست؛
بیایید یاد بگیریم هر کسی دوست ما نیست صرفا دشمن ما هم نیست!

سرزمین
November 15th, 2014, 18:56
اینجا جای بحث های سیاسی نیست, ما هم دیپلمات و سیاستمدار نیستیم! ما باید یاد بگیری چه جوری با دنیا ارتباط برقرار کنیم نه اینکه برای میلیون ها نفر آرزوی مرگ کنیم!

هیچ ژاپنی حادثه هروشیما رو از یاد نمی بره ولی مرگ به آمریکا می گن؟ نه! عمل می کنند! همین که رئیس جمهور آمریکا رو میزش از گوشی توشیبا ژاپنی استفاده می کنه یعنی اینکه ژاپن پیروز شده!
خیلی از مسائل دیگه هم هست که اینجا جای گفتنش نیست چون با قوانین انجمن در تضاد هست؛

عرض کردم بعد از خوندن تاریخ!

میتونم بپرسم چی رو عمل می کنن؟

عذرخواهی می کنم طرف دوست ما نیست چی ماست؟

yastheme
November 15th, 2014, 19:02
اینکه به جای اینکه از دنیا عقب بمونند و فقط شعار بدن و تو امضاشون نرم افزار های آمریکایی( سیستم عامل ویندوز) رو تبلیغ کنند اومدن تکنولوژی خودشون رو به جای رسوندن که آمریکا به اونها نیاز داره! یه رابطه دو طرفه!
این همه کشور تو دنیاست از هم جاسوسی می کنن و خیلی موارد دیگه! مطمئنن دوست هم نیستند ولی به اینصورت دشمن هم هم نیستند!

کلا مشکل تو همین جمله هست؛ توضیح دادنی نیست,درک کردنی,
موفق باشید.

سرزمین
November 15th, 2014, 19:02
در ضمن ما برای میلیون ها نفر آرزوی مرگ نمی کنیم دیدین ندونسته صحبت کردین ما برای سیاست کثیف آمریکا مرگ می فرستیم ما برای دولت صهیونیسم آمریکایی مرگ می فرستیم ما برای کشتار مرگ می فرستیم ما برای کشتن مرگ نوزادی بی گناه مرگ می فرستیم ما برای تجاوز مرگ می فرستیم نه به مردم آمریکا!

yastheme
November 15th, 2014, 19:04
در ضمن ما برای میلیون ها نفر آرزوی مرگ نمی کنیم دیدین ندونسته صحبت کردین ما برای سیاست کثیف آمریکا مرگ می فرستیم ما برای دولت صهیونیسم آمریکایی مرگ می فرستیم ما برای کشتار مرگ می فرستیم ما برای کشتن مرگ نوزادی بی گناه مرگ می فرستیم ما برای تجاوز مرگ می فرستیم نه به مردم آمریکا!
اگه فردا تو آمریکا پرچم ایران و آتیش بزنند و همه شعار بدن مرگ بر ایران اولین نفر خود ما (مردم) هستیم که اعتراض می کنیم! غیر از اینه؟
لطفا این بحث رو تموم کنیم . موضوع تاپیک چیز دیگریست

سرزمین
November 15th, 2014, 19:10
اگه فردا تو آمریکا پرچم ایران و آتیش بزنند و همه شعار بدن مرگ بر ایران اولین نفر خود ما (مردم) هستیم که اعتراض می کنیم! غیر از اینه؟
لطفا این بحث رو تموم کنیم . موضوع تاپیک چیز دیگریست

دوست عزیز به نظر شما برای چی باید مرگ بفرستن؟ ما مگه کاری کردیم؟

ما مرگ رو بر آمریکا و دولت امریکا میدیم چون کار اشتباه کردن و می کنن اما ایران چی؟ چه کاری کرده بچه کشته؟! تجاوز کرده؟! چه کاری کرده اصلاً آمریکایی ها چی دارن که بگن؟!

ولش کن همون طور که شما فرمودین اینجا جای بحث نیست

LIAN2
November 15th, 2014, 19:13

توشیبا استفاده نمی کنند ، پاناسونیک
خواندن این لینک هم خالی از لطف نیست: «ما برنده ایم» پاسخ به زمزمه ای در شبکه های اجتماعی - تی نیوز (http://tnews.ir/news/2D6721567094.html)

yastheme
November 15th, 2014, 19:16
توشیبا استفاده نمی کنند ، پاناسونیک
خواندن این لینک هم خالی از لطف نیست: «ما برنده ایم» پاسخ به زمزمه ای در شبکه های اجتماعی - تی نیوز (http://tnews.ir/news/2D6721567094.html)
اصلا صاایران ;;)
مورد بعدی اینکه تو واقعیت زندگی می کنیم نه رویای یه آدم شکم سیری که واسش فرقی نداره سرور رو با دلار چند می خریم!
آدمی که برای ارضای احساسات درونیش دست به قلم میشه و تو تخیلات پرواز می کنه, اصلا ما برنده ما پیروز و ژاپن و چین و .. بازنده و شکست خورده و ذلیل!
ما خوبیم:)

سرزمین
November 15th, 2014, 19:44
اصلا صاایران ;;)
مورد بعدی اینکه تو واقعیت زندگی می کنیم نه رویای یه آدم شکم سیری که واسش فرقی نداره سرور رو با دلار چند می خریم!
آدمی که برای ارضای احساسات درونیش دست به قلم میشه و تو تخیلات پرواز می کنه, اصلا ما برنده ما پیروز و ژاپن و چین و .. بازنده و شکست خورده و ذلیل!
ما خوبیم:)

کسی نگفت ما خوبیم یا بد

ما باید خوب باشیم اما نیستیم من به شخصه که اعقاد داریم هیچ کاری برای کشورم نکردم حداقل با عقل ناقصم یه مقدار واقعیت رو میتونم بگم حرف اینه که ما و همه ایرانی ها (چه مذهبی چه غیر مذهبی) باید از کشورمو دفاع کنیم چون کشور خوبی داریم و قدرنشناسیم (البته بعضیا)

مسئله دلار نیست آمریکا با کشتن دلار رو وسیله ای برای تجارت قرار داد.

حرف رسانه های بیگانه رو گوش ندین و حداقل اگر گوش میدین براتون حرف درس نباشه خدا عقل داده تحقیق کنید البته منظور بنده کلیه جسارت نشه به استارتر عزیز

ختم کلام: همه یک دست هر زمان اسم ایران رو شنیدیم باید گوش هامون تیز باشه و از کشورمون دفاع کنیم نه ...

اینکه به جای اینکه از دنیا عقب بمونند و فقط شعار بدن و تو امضاشون نرم افزار های آمریکایی( سیستم عامل ویندوز) رو تبلیغ کنند

:d من به شخصه از Microsoft خوشم میاد و واقعاً سیستم عامل جالب زده من که با ویندوز کامپیوتر رو شناختم

بحث تبلیغ نیست همون طور که عرض کردم ما با دولت آمریکا و سیاست غلط و لجن آمریکا دشمنی داریم نه با مردم آمریکا (البته اسرائیل فرق داره و کل اسرائیل دشمن ما هستن)

از استارتر گرامی عذر میخوام و ممنونم ازش که نظراتش رو در میون گذاشت.

Ahmad110
November 15th, 2014, 20:26
اینکه افرادی عنوان میکنن که ما با دولت کشور ایکس دشمن هستیم ولی کاری به مردمش نداریم اصلا درست نیست . مگه دولت کیه ؟ افرادی از درون ملت با انتخاب مردم .
جالبه بدونیم که همون مردم خیلی به دولت و قوانینشون احترام میزارن و نمونشو میتونیم تو تحریم دیتاسنترهای امریکایی ببینیم . با اینکه فروش سرور به ما براشون سودمنده ، اما به قوانینشون احترام میزارن .
بنده تو اسکایپم یه دوست امریکایی دارم که کارمند یکی از دیتاسنترهای امریکایی هستش . با اینکه با هم ارتباط داریم اما بازم به خاطر دوستی حاضر نیست قوانین رو زیر پا بزاره ( حالا یا ارق ملی داره یا اینکه ترسو هستش بماند ) .
نمونه شرکت ایرانی که من میخواستم ازشون ویدیو پروجکشن بخرم ، برگشتن بهم گفتن که فاکتور رسمی میخوای یا غیر رسمی ، پرسیدم فرقش چیه ؟ گفتن تو فاکتور غیر رسمی ازت مالیات نمیگیریم ( قیمت یه ۱۰ هزار تومنی ارزونتر میشه )

سرزمین
November 15th, 2014, 21:11
اینکه افرادی عنوان میکنن که ما با دولت کشور ایکس دشمن هستیم ولی کاری به مردمش نداریم اصلا درست نیست . مگه دولت کیه ؟ افرادی از درون ملت با انتخاب مردم .
جالبه بدونیم که همون مردم خیلی به دولت و قوانینشون احترام میزارن و نمونشو میتونیم تو تحریم دیتاسنترهای امریکایی ببینیم . با اینکه فروش سرور به ما براشون سودمنده ، اما به قوانینشون احترام میزارن .
بنده تو اسکایپم یه دوست امریکایی دارم که کارمند یکی از دیتاسنترهای امریکایی هستش . با اینکه با هم ارتباط داریم اما بازم به خاطر دوستی حاضر نیست قوانین رو زیر پا بزاره ( حالا یا ارق ملی داره یا اینکه ترسو هستش بماند ) .
نمونه شرکت ایرانی که من میخواستم ازشون ویدیو پروجکشن بخرم ، برگشتن بهم گفتن که فاکتور رسمی میخوای یا غیر رسمی ، پرسیدم فرقش چیه ؟ گفتن تو فاکتور غیر رسمی ازت مالیات نمیگیریم ( قیمت یه ۱۰ هزار تومنی ارزونتر میشه )

دوست عزیز رئیس جمهور آمریکا رو کمیته ای 11 نفره تعیین میکنه

ایران نیست که با رأی مستقیم مردم تعیین بشه.

hamid.soltani92
November 15th, 2014, 21:14

انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA_% D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%D8%AC%D9%85 %D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84% D8%A7%D8%AA_%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87_%D8%A2% D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)

انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده آمریکا (به انگلیسی: United States presidential election) هرچهار سال یکبار، در اولین دوشنبه بعد از اولین سه شنبه ماه نوامبر بر‌گزار می‌شود و در آن روز میلیون‌ها شهروند آمریکایی آراء خود را در صندوق‌ها می‌اندازند، رقابت انتخاباتی تقریباً یکسال قبل از رای گیری آغاز می‌شود. دراین مدت چهار مرحله از انتخابات با فواصل منظم بر‌گزار می‌شود.

عرض کردم بعد از خوندن تاریخ!

برادر بزرگوار، شما در رابطه با تاریخ اینجوری تحقیق کردید؟

سرزمین
November 15th, 2014, 21:19
انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA_% D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%D8%AC%D9%85 %D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84% D8%A7%D8%AA_%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87_%D8%A2% D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)

بنده قسمت تاریخچه رو خوندم

hamid.soltani92
November 15th, 2014, 21:25

بنده قسمت تاریخچه رو خوندم
تاریخچه مربوط به زمان دوستی ایران و امریکا بوده;)
البته این واقعیت که انتخابات خارجی‌ها همواره با تقلب همراهه انکار پذیر نیست. نمونه‌اش سال ۸۸ ِ خارجی‌ها! که در پیِ اون واقعه تعدادی جوون رو تو خیابون‌های واشنگتن به کشتن دادن و ...

LIAN2
November 16th, 2014, 08:55

من اطلاع نداشتم رئیس جمهور در ایران با رای مستقیم مردم انتخاب میشه :/

zakerweb
November 16th, 2014, 09:23
همه جا خوب و بد هست!
مرگ بر آمریکا فرستادن کار و درست نمیکنه
اول از خودت شروع کن...

سرزمین
November 16th, 2014, 10:44
من اطلاع نداشتم رئیس جمهور در ایران با رای مستقیم مردم انتخاب میشه :/

حالا بهت گفتم ما کسی نیستیم که بگیم هست یا نیست چون از چیزی اطلاع نداریم حرف این و اون هم سند نیست همون طور که امام (ره) گفت میزان رأی ملت است ما هم احترام میذاریم و میگیم با رأی ماست.