PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالم اینه که

mosikhan
November 15th, 2014, 13:32
سلام من میخواستم یک سایت دانلود راه اندازی کنم سوالم اینه که میشه بدون خرید هاست دانلود یا هاست اختصاصی اینکارو بکنم
مثل : من یک دومین میگیرم و یک پنل هاست ارزون ولی تمامی لینک های دانلود من مثل در یک اپلود سنتر است با گزاشتن آن لینک ها در سایت خود میتوانم بدون گرفتن هاست دانلود یک سایت دانلود داشته باشم :105::105::105::105::105:

mohama226
November 15th, 2014, 13:42
بله میشه .
ولی در صورتیکه اون آپلود سنتر بپره دیگه لینک های دانلود شما هم فایده نخواهد داشت .
معمولا آپلود سنتر ها بعد از یک مدتی فایل ها رو پاک میکنند . پس تضمینی برای پایداری فایل های شما روی سرور های اونها وجود نداره دیگه :)
در صورتیکه میخواهید بازدید کنند جذب کنید حتما هاست دانلود خریداری کنید و فایل ها رو روی هاست دانلود خود آپلود نمایید
(برای جلوگیری از هدر رفتن زحمات و وقت خودتون هاست دانلود تهیه کنید :))

mosikhan
November 15th, 2014, 16:03
ممنون از نظر زیباتون

twohost
November 15th, 2014, 16:49
با سلام
منم با نظر دوستمون موافقم شما براي اينكه بعد از زحماتي كه براي سايت كشيدين دانلود سنتر تمام فايلاتو حذف كنه كه اكثرا بين 2 الي 7 روز ميشه پايداري فايل ها رو تضمين كرد بعدا حتما پاك ميشه شما بهتره ابتدا با يك هاست 30 تومني كه اكثرا پر بازديد ميدن همكارانمون ،‌ بعد از افزايش حجم فايل ها به جاي هاست سرور مجازي ميتونيد تهيه كنيد كه اين براتون بهتره

sitetheme
November 15th, 2014, 21:36
سلام من میخواستم یک سایت دانلود راه اندازی کنم سوالم اینه که میشه بدون خرید هاست دانلود یا هاست اختصاصی اینکارو بکنم
مثل : من یک دومین میگیرم و یک پنل هاست ارزون ولی تمامی لینک های دانلود من مثل در یک اپلود سنتر است با گزاشتن آن لینک ها در سایت خود میتوانم بدون گرفتن هاست دانلود یک سایت دانلود داشته باشم :105::105::105::105::105:

اگر واقعا علاقه به راه اندازی وبسایت بصورت رایگان دارید امکان پذیر است ولی پیشنهاد نمیشه میتونید از هاست های رایگان برای میزبانی وبسایتتون استفاده کنید و برای آپلود فایل هاتون هم از آپلد سنتر هایی مثل 4shared که فایل هارو پاک نمیکنند استفاده کنید

hharddy
November 15th, 2014, 22:01
همینطور که دوستان گفتن هاست دانلود تهیه کنید بهتره ولی اگه علاقه به تهیه هاست ندارید متونید یه اکانت پرمیوم از اپلودباز یا اپلودبوی تهیه کنید بعد فایل هارو اونجا اپلود کنید چندتا سرورشون هم داخل ایران هست که سرعت دانلودش از سرعت دانلود لینک مستقیم بعضی سایتا بیشتره

besthosti.com
November 15th, 2014, 22:05
شما می توانید راه اندازی کنید ولی حرفه ای نیست، در صورتی که می خواهید حرفه ای آغاز کنید می توانید یک هاست دانلود راه اندازی کنید بهتر است.

jahromweb
November 15th, 2014, 22:14
با وجود رقیب های بزرگ فکر نکنم در ان صورت استقبالی بشه
همکارایی هستند که با قیمت خیلی پایین و زیر 10 تومن بالالی 50 گیگ به شما فضا بدن
کافیه در بخش فروش تاپیک بزنید تا افر بدن

rezakhani
December 2nd, 2014, 13:58
کاملا این کار امکان پذیر هست
شما دامنه دانلود مثال : dl.site.com خودتون رو با هاست دانلودی یکی از سایت ها ست میکنید ! دقیقا یک سایت همین کار رو کرده بود :D البته صدرصد باید با مدیر سایت هماهنگ بشید
خوب شاید بگید این چه مزیتی به مدیر سایت داره که تمام فایل های دانلودش رو در اختیار شما میده ( اینو نمیدونم )
روش دوم :
بعضی از سایت ها فروش سرور هاست دانلود میدن ( برای تبلیغ و کسب و در آمد ) به من پیشنهاد 5 ترابایت هارد شد که سایت دانلود ( فیلم و سریال ) بزنیم و چند درصدی به مدیر سایت بدم
روش سوم :
که دوستان گفتن

موفق باشید