PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید یک حساب پی پال

jaheshserver
November 15th, 2014, 11:58
سلام دوستان یک حساب پی پال می خوایم که اب و گلی ازش گذشته باشه و تراکنش هم خوب داشته باشه که خطر لیمیت شدندش کم باشه .

از این حساب های وریفای شده جدید باز کردیم که سر یک ماه لیمیت کردند و مدارک هم فرستادیم اما هنوز باز نکردند و ایمیل هم جواب نمیدن !!

دوستان اگر موردی دارند خریداریم اطلاعات را اینجا یا اگر از نظر قوانین مشکلی نداره در پیام خصوصی بفرستند.
ضمنا اگر کسی می تونه در مورد این رفع لیمیت حسابمون کمک کنه هم خیلی خوبه

MagicVps.Com
November 15th, 2014, 23:39
سلام دوستان یک حساب پی پال می خوایم که اب و گلی ازش گذشته باشه و تراکنش هم خوب داشته باشه که خطر لیمیت شدندش کم باشه .

از این حساب های وریفای شده جدید باز کردیم که سر یک ماه لیمیت کردند و مدارک هم فرستادیم اما هنوز باز نکردند و ایمیل هم جواب نمیدن !!

دوستان اگر موردی دارند خریداریم اطلاعات را اینجا یا اگر از نظر قوانین مشکلی نداره در پیام خصوصی بفرستند.
ضمنا اگر کسی می تونه در مورد این رفع لیمیت حسابمون کمک کنه هم خیلی خوبه

عزیز اینجا مراجعه کنید

البته صاحب این سایت هم در همین فروم اکانت دارن

سریرکارت (http://sarircard.com/)

besthosti.com
November 15th, 2014, 23:44
با سلام حساب پیپال دارم می تونم به شما بدهم بیش از یک سال هست که این حساب رو دارم. مدارک همه چیز به صورت کامل ارسال کردم ( مدارک شناسایی، کارت ویزا و ... ).
خطر لیمیت شدن هم 0 درصد هست چون هیچ چیز مشکوکی انجام ندادم. ( آیپی ثابت، مدارک واقعی خودم)
هر ماهه هم تراکنش داشتم طوری نبود که یه مدت غیر فعال باشه و ... .
در صورتی که بخواهید این حساب رو به شما 250 هزار تومان می فروشم.

jaheshserver
November 16th, 2014, 08:26
با سلام حساب پیپال دارم می تونم به شما بدهم بیش از یک سال هست که این حساب رو دارم. مدارک همه چیز به صورت کامل ارسال کردم ( مدارک شناسایی، کارت ویزا و ... ).
خطر لیمیت شدن هم 0 درصد هست چون هیچ چیز مشکوکی انجام ندادم. ( آیپی ثابت، مدارک واقعی خودم)

خوبه مبلغ حدودی تراکنش هاش چقدر بوده؟ سابقه لیمیت شدن داشته یا نه ؟ مال کدام کشور هست؟ با چه ویزا کارتی وریفای شده؟
کلا اطلاعات لازمش رو برام بفرستید خوب باشه خریدارم

jaheshserver
November 26th, 2014, 07:50
دوستان متاسفانه گزارش یک کلاهبرداری دیگه !
از این اقا پیپالشون رو خریدیم بعد از چند روز پسورد و ایمیل و همه چیز رو عوض کردند!! واقعا متاسفم چطور همچین پول هایی بعضی ها می تونن بخرند

mhiizadi
November 26th, 2014, 08:07
دوستان متاسفانه گزارش یک کلاهبرداری دیگه !
از این اقا پیپالشون رو خریدیم بعد از چند روز پسورد و ایمیل و همه چیز رو عوض کردند!! واقعا متاسفم چطور همچین پول هایی بعضی ها می تونن بخرند

ایشون از دوستان مطمئن من هستند ؛ بعید میدونم اینکار رو به این طریقی که شما میگید کرده باشن !!!

jaheshserver
November 26th, 2014, 08:17
ایشون از دوستان مطمئن من هستند ؛ بعید میدونم اینکار رو به این طریقی که شما میگید کرده باشن !!!

برید سوال کنید . ایشون 250 گرفتند و حساب را تحویل دادند بعد از یک روز به دلیل برگشت زدن پول از یک خریدی که داشتند پی پال حساب رو لیمیت کرد من پسورد پی پال رو عوض نکردم چون گفتند من این کار را نکردم و می خواهم پیگیری کنم و حساب را باز کنم تا این که بعد از چند روز که به پیام های من جواب نمی دادند دیشب پسورد و ایمیل و همه چیز حساب را عوض کردند و 200 دلار هم موجودی ما بوده داخل حسابشان !!
اگر حساب کنید حدود یک میلیون تومان کلاهبرداری کردند

Yas-Host
November 26th, 2014, 08:23
برید سوال کنید . ایشون 250 گرفتند و حساب را تحویل دادند بعد از یک روز به دلیل برگشت زدن پول از یک خریدی که داشتند پی پال حساب رو لیمیت کرد من پسورد پی پال رو عوض نکردم چون گفتند من این کار را نکردم و می خواهم پیگیری کنم و حساب را باز کنم تا این که بعد از چند روز که به پیام های من جواب نمی دادند دیشب پسورد و ایمیل و همه چیز حساب را عوض کردند و 200 دلار هم موجودی ما بوده داخل حسابشان !!
اگر حساب کنید حدود یک میلیون تومان کلاهبرداری کردند

دوست عزیز بنده قصد دخالت ندارم ,

اما بدون مدرک ؟

در ضمن :

1-3: وب هاستینگ تالک هیچ گونه تعهد و مسئوولیتی در قبال کلیه فعالیتهای تجاری و غیرتجاری که از طریق این بخش از سایت انجام می شود بر عهده ندارد !

jaheshserver
November 26th, 2014, 08:28
دوست عزیز بنده قصد دخالت ندارم ,

اما بدون مدرک ؟

در ضمن :

1-3: وب هاستینگ تالک هیچ گونه تعهد و مسئوولیتی در قبال کلیه فعالیتهای تجاری و غیرتجاری که از طریق این بخش از سایت انجام می شود بر عهده ندارد !

من محض اطلاع شما عزیزان گفتم مگر خواستم مدیران انجمن مسئولیت بپذیرند !!
چه مدارکی لازم تا قرار بدم؟ اسکرین شات از 250 تومان پولی که واریز کردم؟ یا ایمیل هایی که پی پال دیشب بعد از تغییر ایمیل توسط این اقا برام فرستاده؟ اصلا خودشان تشریف دارند بیان پاسخ بدن!!

بنده نیاز به یک حساب پی پال داشتم که دیگه خطر لیمیت نداشته باشه و اب و گلی ازش گذشته باشه خب این اقا هم که ادعا کردند اهل سوئد هستند (حالا نمیدونم این موردش هم راست بود یا دروغ !)
و توی انجمن هم 1300 پست دارند که خیلی بررسی کردم مورد مشکوکی ازشون ندیدم که اینها باعث شد متاسفانه اعتماد کنم!!

majidisaloo1
November 26th, 2014, 08:40
مدارکتون را مبنی بر این ادعا میتوانید ارائه بکنید؟

jaheshserver
November 26th, 2014, 08:42
مدارکتون را مبنی بر این ادعا میتوانید ارائه بکنید؟
بله بفرمایید چه چیزهایی نیازه تا قرار بدم.

23911

توی این عکس در طی 3 تراکنش مبلغ 250 تومان براشون واریز کردم که تاریخ 25 آبان اگر دقت کنید تاریخ همین زمان خرید ما است در این تاپیک. باز هر مورد دیگه ای لازمه تا قرار بدم.

majidisaloo1
November 26th, 2014, 09:08
بله بفرمایید چه چیزهایی نیازه تا قرار بدم.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f242/23911-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DB%8C%DA%A9-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D9%BE%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D9%84-host24-jpg

توی این عکس در طی 3 تراکنش مبلغ 250 تومان براشون واریز کردم که تاریخ 25 آبان اگر دقت کنید تاریخ همین زمان خرید ما است در این تاپیک. باز هر مورد دیگه ای لازمه تا قرار بدم.

از کجا مطمئنید که ایشون این کار را کرده؟
شما چرا پس از تحویل به ایمیل خودتان تغییر ندادید؟

jaheshserver
November 26th, 2014, 09:21
از کجا مطمئنید که ایشون این کار را کرده؟
شما چرا پس از تحویل به ایمیل خودتان تغییر ندادید؟

به ایمیل خودم تغییر دادم یعنی این ایمیل هم خودشون برام ساخته بودن و به پی پال وصل کردند و تحویل من دادند و گفتم که یک روز بعد از تحویل پی پال حساب لیمیت شد و پیگیر کارها بودند و من پسورد رو عوض نکردم. پسورد ایمیل رو اما تغییر داده بودم که فکر کنم از روی شماره تلفنشون که وصل بوده به ایمیل من ، بازیابی رمز زدند و ایمیل رو عوض کردند !! متاسفانه بیش از حد اطمینان کردم بهشون.
اینکه میگین از کجا مطمئنم خودش این کارو انجام داده هم مشخصه چون مجدد به ایمیل خودش تغییر داده حساب رو که در عکس زیر مشخصه
23912

Yas-Host
November 26th, 2014, 09:43
من محض اطلاع شما عزیزان گفتم مگر خواستم مدیران انجمن مسئولیت بپذیرند !!
چه مدارکی لازم تا قرار بدم؟ اسکرین شات از 250 تومان پولی که واریز کردم؟ یا ایمیل هایی که پی پال دیشب بعد از تغییر ایمیل توسط این اقا برام فرستاده؟ اصلا خودشان تشریف دارند بیان پاسخ بدن!!

بنده نیاز به یک حساب پی پال داشتم که دیگه خطر لیمیت نداشته باشه و اب و گلی ازش گذشته باشه خب این اقا هم که ادعا کردند اهل سوئد هستند (حالا نمیدونم این موردش هم راست بود یا دروغ !)
و توی انجمن هم 1300 پست دارند که خیلی بررسی کردم مورد مشکوکی ازشون ندیدم که اینها باعث شد متاسفانه اعتماد کنم!!

ما با ایشون یک همکاری داشتیم و واقعا مطمئن هستم که ایشان ایران نیستند .

مطمئن باشید اینجوری که فکر می کنید نیست :)

jaheshserver
November 26th, 2014, 09:46
ما با ایشون یک همکاری داشتیم و واقعا مطمئن هستم که ایشان ایران نیستند .

مطمئن باشید اینجوری که فکر می کنید نیست :)

منم تقریبا مطمئنم که ایشون ایران نیستند اما چیزی رو عوض نمی کنه !!
یعنی چی اینجوری که فکر می کنید نیست؟! مدارک رو که دادم ضمن اینکه از 4 روز پیش جواب پیام ها و ایمیل های من رو نمیدن !! میشه بگین چجوری فکر کنم؟

majidisaloo1
November 26th, 2014, 10:42
منم تقریبا مطمئنم که ایشون ایران نیستند اما چیزی رو عوض نمی کنه !!
یعنی چی اینجوری که فکر می کنید نیست؟! مدارک رو که دادم ضمن اینکه از 4 روز پیش جواب پیام ها و ایمیل های من رو نمیدن !! میشه بگین چجوری فکر کنم؟

شاید به ایمیل خودشان تغییر دادند که مشکل لیمیت شدن راحت تر رفع بشود

jaheshserver
November 26th, 2014, 11:09
شاید به ایمیل خودشان تغییر دادند که مشکل لیمیت شدن راحت تر رفع بشود

منم اینطور اول فکر کردم ، من نیامدم همون اول سریع اینجا پیام بدم و قصد خراب کردن کسی رو داشته باشم بلکه الان 4-5 روز میشه جواب مرا نمی دهند خب چرا؟!

besthosti.com
November 27th, 2014, 17:40
منم اینطور اول فکر کردم ، من نیامدم همون اول سریع اینجا پیام بدم و قصد خراب کردن کسی رو داشته باشم بلکه الان 4-5 روز میشه جواب مرا نمی دهند خب چرا؟!
اومدین اینجا و تنهایی هم دوختین و هم بافتین!!! :))
در صورتی که فکر می کنید که من هنوز کلاه بردار هستم بیاید دوباره اعلام کنید. ( ناگفته نماند برای بقیه دوستان باید بگم با ایشون از طریق ایمیل در تماس بودم و توضیح دادم که چرا کارهایی رو که اینجا میگه من برای کلاه برداری انجام دادم رو انجام داده بودم. )

besthosti.com
November 27th, 2014, 17:57
نمیدونم چرا بعضیا تایپک نخونده میان چرت پرت میگن ایشون همه چیزو اول توضیح پس نیازی نیست که چیزی که گفته شده دوباره توضیح داده بشه که بعضیا متاسفانه نخونده سئوال الکی میپرسن
به جای جواب دادن به ایشون میخندید ؟ هر کاری کرده باشید ایشون مال باختن و حق دارند بنده با شما اشنایی ندارم و ازتون هم پرداخت نداشتم اما از اینکه تو پاسختون به جای توضیح و حل مسئله شکلک خنده دادید؟ شما نباید کلاه برداری بکنید که بخواید توضیح بدین اصلا این کارتون درست اگه تو 4 روز بهشون جواب نداده باشید ایشون حق دارند البته ایشون باید ایمیلیکه برای شما زندن یا یاهو و شما جواب ندادید رو هم پیوست کنن و همین طوری نگن
تشکر از اظهار نظرتون
مال باخته به کسی میگن که مالش رو کسی ***یده باشه. ولی عزیز الان مشکل همین جاست که من ن***یدم و هنوز اینجا هستم و برای تایید کارهام اومدم جواب بدم.
مسئله دیگه ای که می مونه به جای توضیح دوباره به ایشون در اینجا من توی ایمیل پاسخ دادم و نیازی نیست که دوباره اینجا بنویسم چون مثل دعوای خونوادگی میمونه و نباید هر کسی بفهمه.
مسئله سوم و آخر این هست که به شما ربطی نداره که من میخندم و ... چون همانطور که در بالا گفتم این مثل دعوا و مسئله خانوادگی می مونه.

besthosti.com
November 27th, 2014, 18:01
اگه ربط نداشت ایشون اینجا نمیگفتن که مجبور باشیم هر روز از این تایپیک ها ببینیم چیزی که تایپیک بشه اینجا به همه افردا انجمن ربط داره شما با خانوادتون از طریق انجمن حرف میزنید ؟؟؟ که خانوادگی باشه متاسفم براتون که به جای توضیح دارید دری وری میگید
تشکر از اظهارنظرتون :-*

jaheshserver
November 27th, 2014, 18:35
اومدین اینجا و تنهایی هم دوختین و هم بافتین!!! :))
در صورتی که فکر می کنید که من هنوز کلاه بردار هستم بیاید دوباره اعلام کنید. ( ناگفته نماند برای بقیه دوستان باید بگم با ایشون از طریق ایمیل در تماس بودم و توضیح دادم که چرا کارهایی رو که اینجا میگه من برای کلاه برداری انجام دادم رو انجام داده بودم. )

بهتره من فردا جواب بدم تا ببینیم شما به تعهداتی که در ایمیل دادید عمل می کنید یا خیر!

jaheshserver
January 9th, 2015, 23:26
قابل توجه دوستانی که اینقدر اقای هزاره ای رو تایید می کردند . ایشون همچنان حساب پی پالی که به ما فروختن لیمیته و هیچ پیگیری بابت رفع لیمیت نکردند و اصلا جواب ایمیل و پیام خصوصی و وایبر هم نمی دهند .
200 دلار ما هم توی حساب لیمیت شده لابد یک روز پیداشون میشه که اونها رو هم خارج کنند.
ایشالا اگه وقت کنم فردا تا پلیس فتا میرم اگر چه اونها هم هیچ کاری نمی تونن انجام بدن ولی خب حسابشون بسته میشه و شماره موبایل هم پیدا میشه که ماله دادششونه توی ایران

jaheshserver
June 28th, 2015, 23:18
فقط جهت اطلاع دوستان میگم همینطور که 6 ماه پیش گفتم این اقا 200 دلار هم اومدن withdraw کردند و کلاهبرداریشون رو تکمیل کردند . دوستان اقای حبیب الله هزاره ای کلاهبردار هستند در جریان باشید.

parsfa-seller
June 29th, 2015, 05:19
فقط جهت اطلاع دوستان میگم همینطور که 6 ماه پیش گفتم این اقا 200 دلار هم اومدن withdraw کردند و کلاهبرداریشون رو تکمیل کردند . دوستان اقای حبیب الله هزاره ای کلاهبردار هستند در جریان باشید.

اگر اینطوره شما باید حدود 1 تومن ریخته باشید به ریال درسته؟ پس میرفتین شکایت میکردین بهرحال میشه پول رو پس گرفت + چرا اینجا برای معامله رسید نمیگیرند و فروشنده رو معتبر کنن؟

toopfile
June 29th, 2015, 05:26
سلام
دوستان فقط دوست دارم توضیح کوچکی بدم که مدت داشتن پی پل دلیل برای لیمیت نشدن اکانت نیست
هر لحظه پی پل میتونه حساب شما رو لیمیت کنه
بنده بیشتر از ۱۰ سال هست که با پی پل کار میکنم یعنی از زمانی که فقط برای سایت ebay استفاده میشد و هنوز اینقدر جا نیوفتاده بود. تجربه به من ثابت کرده زمان افتتاح حساب دلیل به لیمیت نشدن اکانت نمیشه

معمولا مدت پیگیری لیمیت ۲۸ روزه هست که در این مدت اگر بتوانید پی پل رو قانع کنید حساب شما مجددا اکتیو میشه

اگر هر سوالی در مورد پی پل دارد خوشحال میشم راهنمایی کنم

jaheshserver
June 29th, 2015, 07:31
اگر اینطوره شما باید حدود 1 تومن ریخته باشید به ریال درسته؟ پس میرفتین شکایت میکردین بهرحال میشه پول رو پس گرفت + چرا اینجا برای معامله رسید نمیگیرند و فروشنده رو معتبر کنن؟

والا حق با شماست اگر چه ایران نیستند این اقا ولی میشه شکایت کرد و اون اقایی که پول رو به حسابش ریختیم که فکر کنم داداشش هست رو پیدا کرد و یک کارایی کرد ، شاید هم فرصت بشه پیگیریش کنم فعلا چون دیدم این اقا خیلی راحت توی انجمن فعاله و افر میده به دوستان وظیفه دونستم که اطلاع رسانی بکنم حداقل

crowlink
June 29th, 2015, 08:24
با درود
در خدمت هستیم

jackhaman
June 29th, 2015, 08:38
والا حق با شماست اگر چه ایران نیستند این اقا ولی میشه شکایت کرد و اون اقایی که پول رو به حسابش ریختیم که فکر کنم داداشش هست رو پیدا کرد و یک کارایی کرد ، شاید هم فرصت بشه پیگیریش کنم فعلا چون دیدم این اقا خیلی راحت توی انجمن فعاله و افر میده به دوستان وظیفه دونستم که اطلاع رسانی بکنم حداقل

ایران هستش؛ از حساب بانکیی که بهش پول واریز کردی شکایت کن؛
ول کن نباش عزیزه من؛ نزار حقتو بخورن اگر اینطور هست که میگی؛
امثال اینا که فکر میکنن هر غلطی میکنن رو باید نشوند سره جاشون.

starting
July 4th, 2015, 23:16
سلام
دوستان فقط دوست دارم توضیح کوچکی بدم که مدت داشتن پی پل دلیل برای لیمیت نشدن اکانت نیست
بنده بیشتر از ۱۰ سال هست که با پی پل کار میکنم یعنی از زمانی که فقط برای سایت ebay استفاده میشد و هنوز اینقدر جا نیوفتاده بود. تجربه به من ثابت کرده زمان افتتاح حساب دلیل به لیمیت نشدن اکانت نمیشه

معمولا مدت پیگیری لیمیت ۲۸ روزه هست که در این مدت اگر بتوانید پی پل رو قانع کنید حساب شما مجددا اکتیو میشه

سلام میتونم از شما درخواست کنم منباب تکمیل شدن این تاپیک و جامع شدنش چند نکته هم شما بفرمائید ؟ یا اگر نکته اشتباهی بیان شده به چالش بکشید ؟
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=145289
باز هم ممنون از شما دوست عزیز

toopfile
July 5th, 2015, 07:45
سلام میتونم از شما درخواست کنم منباب تکمیل شدن این تاپیک و جامع شدنش چند نکته هم شما بفرمائید ؟ یا اگر نکته اشتباهی بیان شده به چالش بکشید ؟
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=145289
باز هم ممنون از شما دوست عزیز

چشم حتما
خوشحال میشم اگه نظرات بنده برای دیگران کمک کننده باشه

zigorex
July 15th, 2015, 22:38
سلام

یه سوال داشتم اگر بخوام چیزی رو روی وب سایتم بفروشم میتونم از اکانت پی پال معمولی استفاده کنم یا باید نوع حساب فرق کنه؟

toopfile
July 16th, 2015, 07:38
یه سوال داشتم اگر بخوام چیزی رو روی وب سایتم بفروشم میتونم از اکانت پی پال معمولی استفاده کنم یا باید نوع حساب فرق کنه؟

سلام
شما میتونید پیپال پایمنتس پرو و یا پی فلو پیمنت گتوی در پیپلتون باز کنید که معمولا ۲ روز طول میکشه که با شما تماس بگیرند که معمولا قبول میکنند و بعدش میتونید از پیپل برای پرداختها استفاده کنید

با سپاس